Νέα

Πρωκτική σφήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MASTER CHIEF CAPTAIN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.823
Κριτικές
2
Like
73.127
Πόντοι
12.056
Εννοείται ρε τυπε.
Η σφήνα είναι γκευ εργαλείο ,μην ακούς εδώ τώρα όλους τους προοδευτικούς που πάνε να το παίξουν και πρώτες βοήθειες
εχει δροσερα αγορια στο φορουμ :think:
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Ούτε εγώ σου μιλάω για την Γιαννιτσών ...με σάλιο και υπομονή ...δεν βγαίνουν τυχαία αυτά ..
Πας να μας την πεις κιόλας .
Άμα εσένα τα νύχια σου είναι μαύρα κοίτα να πλένεις και λίγο τα χέρια σου

Δε μπαινει με σαλιο και υπομονη. Μπαινει με κλυσμα καταρχην, για να αισθανθει ανετα και να χαλαρωσει τον σφιγκτηρα. Αν δεν το κανει αυτο και εχει στο νου της οτι θα βγαλει σκατο, δε θα χαλαρωσει και θα ποναει φρικτα. Δευτερον, αλλες υγραινονται, αλλες οχι. Το χαζοσαλιο σου δεν ειναι λιπαντικο ουτε λαδι καρυδας. Φτυσε το πουλι σου οσο θες, με δυο μπες-βγες ξανα τα ιδια, θα ποναει. Τα δαχτυλα επισης τα σιχαινονται ως αισθηση σχεδον ολες, ειτε ειναι διαφανα και περιποιημενα σα τα δικα σου ειτε μαυρα και βρωμικα. Το νυχι ειναι νυχι και δρα σα μαχαιρι μεσα στον πρωκτο, ειδικα αν βαλεις εσυ που εισαι και αγριος αστα βραστα.

Καλο ειναι να μαθαινετε πριν μιλησετε. Ειστε που ειστε αμπαλοι εντελως, υψωνετε και αναστημα... παμε να βοηθησουμε τον συμφορουμιτη και πεταγεσαι σα κλανια με δυο κιλα μαγκια να μας πεις οτι με δαχτυλο θα γαμησεις παρθενο κωλο και δη γκομενας και οχι εκδιδομενης.

Αδιορθωτοι ειστε.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.823
Κριτικές
2
Like
73.127
Πόντοι
12.056
χαχα εκλαψα με τη φωτο προφιλ σου ρε πολυζωη,καλε το σταροβα εβαλες?τοση κακογουστια πια?χαχα
σε πληροφορω φιλε μου καλε εχει πηδηξει απο τα καλυτερα μουνια επειδη τον ξερω προσωπικα και πιστεψε με πολλες θα θελαν να εχουν εναν αντισυμβατικο τυπο στο κρεβατι τους
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
σε πληροφορω φιλε μου καλε εχει πηδηξει απο τα καλυτερα μουνια επειδη τον ξερω προσωπικα και πιστεψε με πολλες θα θελαν να εχουν εναν αντισυμβατικο τυπο στο κρεβατι τους
τι εχει πηδηξει ο σταροβας ρε 200 κιλα εκει περα χαχα,πια απελπισμενη παει μαζι του?τι να πω αμα θελουν να φανε στη μαπα την υδρωτιλα του απο τα πολλα κιλα και το μικρο πουλι οκ γουστα ειναι αυτα χαχα
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
σε πληροφορω φιλε μου καλε εχει πηδηξει απο τα καλυτερα μουνια επειδη τον ξερω προσωπικα και πιστεψε με πολλες θα θελαν να εχουν εναν αντισυμβατικο τυπο στο κρεβατι τους

Οταν ξερεις καποιον σε προσωπικο επιπεδο δε τον κοτσαρεις φωτογραφια προφιλ. Αλλο "τον ξερω προσωπικα", αλλο "θα ηθελα να τον ξερω προσωπικα γι' αυτο τον βαζω αβαταρ". Παλι με ψεμματα ξεκινας, πεταξες και τη μαλακια "εχει γαμησει τα καλυτερα μουνια" μπας και μας πεισεις. Οταν εισαι 200 κιλα σε προδιαβητικο σταδιο και παλευεις να παρεις ανασα να εισαι σιγουρος οτι δε γαμας τιποτα. Γιατι να σπιλωσεις και να χρησιμοποιησεις το ονομα του Σταροβα με τοσο φτηνο τροπο για να δειχτεις? Ελεος.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.823
Κριτικές
2
Like
73.127
Πόντοι
12.056
τι εχει πηδηξει ο σταροβας ρε 200 κιλα εκει περα χαχα,πια απελπισμενη παει μαζι του?τι να πω αμα θελουν να φανε στη μαπα την υδρωτιλα του απο τα πολλα κιλα και το μικρο πουλι οκ γουστα ειναι αυτα χαχα
μην στο χαλασω αλλα καποια πραγματα μπορεις να τα διαβασεις :wink: απο την αλλη εδω και πολλα χρονια εχουν καταριφθει πολλοι μυθοι ....εκτος αν το 23 στο προφιλ αφορα την ηλικια σου και εκει εχουμε να κανουμε με διαφορετικες γενιες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Δε μπαινει με σαλιο και υπομονη. Μπαινει με κλυσμα καταρχην, για να αισθανθει ανετα και να χαλαρωσει τον σφιγκτηρα. Αν δεν το κανει αυτο και εχει στο νου της οτι θα βγαλει σκατο, δε θα χαλαρωσει και θα ποναει φρικτα. Δευτερον, αλλες υγραινονται, αλλες οχι. Το χαζοσαλιο σου δεν ειναι λιπαντικο ουτε λαδι καρυδας. Φτυσε το πουλι σου οσο θες, με δυο μπες-βγες ξανα τα ιδια, θα ποναει. Τα δαχτυλα επισης τα σιχαινονται ως αισθηση σχεδον ολες, ειτε ειναι διαφανα και περιποιημενα σα τα δικα σου ειτε μαυρα και βρωμικα. Το νυχι ειναι νυχι και δρα σα μαχαιρι μεσα στον πρωκτο, ειδικα αν βαλεις εσυ που εισαι και αγριος αστα βραστα.

Καλο ειναι να μαθαινετε πριν μιλησετε. Ειστε που ειστε αμπαλοι εντελως, υψωνετε και αναστημα... παμε να βοηθησουμε τον συμφορουμιτη και πεταγεσαι σα κλανια με δυο κιλα μαγκια να μας πεις οτι με δαχτυλο θα γαμησεις παρθενο κωλο και δη γκομενας και οχι εκδιδομενης.

Αδιορθωτοι ειστε.
Πάω πάσο γιατί κατάλαβα ότι τον περιποιήσαι καλά τον κωλο σου.καλα κάνεις να βάζεις και πούδρα .

Απλά για την ιστορία ,δεν σου σηκώνω κανένα ανάστημα γιατί πολύ απλά δεν είμαι κωλομπαρας και μου αρέσει το μουνι.το ότι περιποιήσαι την κωλοτρυπιδα σου εσύ με τόση φροντίδα ούτε που με ενδιαφέρει .

Το ότι δεν ασχολούμαστε κάποιοι με κώλους δεν σημαίνει ότι ήμαστε αμπαλοι όπως λες .
Ούτε χρειάζεται να κουβαλάω μια βαλίτσα με είδη σεξ σοπ για να γαμησω την γκόμενα μου .

Κατάλαβε ότι αμπαλος είσαι εσύ αφού χρειάζεσαι τόσα βοηθήματα .
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Πάω πάσο γιατί κατάλαβα ότι τον περιποιήσαι καλά τον κωλο σου.καλα κάνεις να βάζεις και πούδρα .

Απλά για την ιστορία ,δεν σου σηκώνω κανένα ανάστημα γιατί πολύ απλά δεν είμαι κωλομπαρας και μου αρέσει το μουνι.το ότι περιποιήσαι την κωλοτρυπιδα σου εσύ με τόση φροντίδα ούτε που με ενδιαφέρει .

Το ότι δεν ασχολούμαστε κάποιοι με κώλους δεν σημαίνει ότι ήμαστε αμπαλοι όπως λες .
Ούτε χρειάζεται να κουβαλάω μια βαλίτσα με είδη σεξ σοπ για να γαμησω την γκόμενα μου .

Κατάλαβε ότι αμπαλος είσαι εσύ αφού χρειάζεσαι τόσα βοηθήματα .

Δε ξερεις ρε φιλε απο πρωκτικο, αστο. Στη Γιαννιτσων πας, δηλαδη καπου να εχουμε και γνωθι σαυτον δε βλαπτει.. απο που κι ως που να δωσεις συμβουλες για γκομενα και δη παρθενα οταν ΔΕΝ ειχες και ΔΕΝ εχεις...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
μην στο χαλασω αλλα καποια πραγματα μπορεις να τα διαβασεις :wink: απο την αλλη εδω και πολλα χρονια εχουν καταριφθει πολλοι μυθοι ....ακτος αν το 23 στο προφιλ αφορα την ηλικια σου και εκει εχουμε να κανουμε με διαφορετικες γενιες
οχι το 23 ειναι η ηλικια μου αλλα να σου πω κατι?εχω ακουσει στις γυναικες δε αρεσουν οι τοσο χοντροι 160 κιλα δλδ οπως ο σταροβας και δε εχω δει και ποτε γυναικα εξω με τοσο πολυ χοντρο παντα πανε η σα αυτες η λιγο πιο πανω απο αυτες και ειναι λογικο ρε φιλε ενας τετοιος ανθρωπος δε μπορει να κανει σεξ(μικρο πολυ πεος,καθολου ευκολια στις κινησεις την ωρα που γαμαει) πρωτον και δευτερον θα βρωμαει πολυ πολυ ευκολα λογω κιλων,τωρα σου ξαναλεω αμα υπαρχουν μαζοχες που τους αρεσει η υδρωτιλα και τα μικρα πουλια οκ κακογουστες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Δε ξερεις ρε φιλε απο πρωκτικο, αστο. Στη Γιαννιτσων πας, δηλαδη καπου να εχουμε και γνωθι σαυτον δε βλαπτει.. απο που κι ως που να δωσεις συμβουλες για γκομενα και δη παρθενα οταν ΔΕΝ ειχες και ΔΕΝ εχεις...
Ενώ θα μας δώσεις εσύ που δίνεις κωλο;
Πλάκα μας κάνεις τώρα;
Πάνε δοκίμασε καμία περούκα και άσε τις εξυπνάδες .
Θα ήθελες πολύ στη Γιαννιτσών να γαμαω κάτι σαν εσένα αλλά θα στο χαλάσω .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.422
Κριτικές
36
Like
37.955
Πόντοι
18.565
Παρε της μια με γουνινη ουρα τυπε. Πολυ της μοδας στην Ασια. Θα εχεις να της λες οτι της πηρες και γουνα.
0490a1c47d2e0575509af135ddfcac91.jpg
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
οχι το 23 ειναι η ηλικια μου αλλα να σου πω κατι?εχω ακουσει στις γυναικες δε αρεσουν οι τοσο χοντροι 160 κιλα δλδ οπως ο σταροβας και δε εχω δει και ποτε γυναικα εξω με τοσο πολυ χοντρο παντα πανε η σα αυτες η λιγο πιο πανω απο αυτες και ειναι λογικο ρε φιλε ενας τετοιος ανθρωπος δε μπορει να κανει σεξ(μικρο πολυ πεος,καθολου ευκολια στις κινησεις την ωρα που γαμαει) πρωτον και δευτερον θα βρωμαει πολυ πολυ ευκολα λογω κιλων,τωρα σου ξαναλεω αμα υπαρχουν μαζοχες που τους αρεσει η υδρωτιλα και τα μικρα πουλια οκ κακογουστες.

Αυτη η ευθυτητα και ειλικρινια της νεας γενιας με συγκινει. Σα μαχαιρι κοβει ο κυνισμος τους. :2funny:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Οταν ξερεις καποιον σε προσωπικο επιπεδο δε τον κοτσαρεις φωτογραφια προφιλ. Αλλο "τον ξερω προσωπικα", αλλο "θα ηθελα να τον ξερω προσωπικα γι' αυτο τον βαζω αβαταρ". Παλι με ψεμματα ξεκινας, πεταξες και τη μαλακια "εχει γαμησει τα καλυτερα μουνια" μπας και μας πεισεις. Οταν εισαι 200 κιλα σε προδιαβητικο σταδιο και παλευεις να παρεις ανασα να εισαι σιγουρος οτι δε γαμας τιποτα. Γιατι να σπιλωσεις και να χρησιμοποιησεις το ονομα του Σταροβα με τοσο φτηνο τροπο για να δειχτεις? Ελεος.
χααχαχαχχα εεε ναι ρε φιλε αριστολ οπως τα λες ειναι τα πραγματα,ακου τα καλυτερα μουνια δλδ αυτο ειναι ανεκδοτο χαχα,αυτος δε μπορει οπως ειπες να αναπνευσει καλα καλα θα γαμησει?
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Την βοήθεια των ειδήμονων παρακαλω..

Θα παρω στην γκομενα μου σφηνα .....θελει να τον ανοιξει ;)

Πρέπει ναναι απο καποιο υλικο (πχ σιλικονη) για να μην γινει καμια μαλακια?

thx

Stainless steel το καλύτερο υλικό. Λίγο κρύο αλλά θα το συνηθίσει. Πρώτη φορά είχα πάρει στην γυναίκα μου από καουτσκού το οποίο ήταν δύσκολο να μπει. Το μέταλλο γλιστράει πολύ πιο καλά. Στην αρχή δεν ήθελε γτ το φοβόταν αλλά τώρα το λατρεύει!!!
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Ενώ θα μας δώσεις εσύ που δίνεις κωλο;
Πλάκα μας κάνεις τώρα;
Πάνε δοκίμασε καμία περούκα και άσε τις εξυπνάδες .
Θα ήθελες πολύ στη Γιαννιτσών να γαμαω κάτι σαν εσένα αλλά θα στο χαλάσω .

Αδερφε δεν ειμαι ουτε γκει ουτε παθητικος ουτε τραβεστι. Με βλεπεις στη φωτογραφια, ειμαι απλα αυτο που θα ηθελες να εισαι και δε μπορεις να εισαι. Γιατι δε παραδεχεσαι οτι ειναι καλυτερα το παλικαρι να προετοιμασει μια τοσο ιδιαιτερη στιγμη με την κοπελα του σωστα και οχι με τον ηλιθιο τροπο που πεταξες... φιλικα παντα, εδω ειμαστε για να βοηθησουμε, οχι να τρολαρουμε ή να χαλαστουμε.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.356
Πόντοι
9.846
Δε μπαινει με σαλιο και υπομονη. Μπαινει με κλυσμα καταρχην, για να αισθανθει ανετα και να χαλαρωσει τον σφιγκτηρα. Αν δεν το κανει αυτο και εχει στο νου της οτι θα βγαλει σκατο, δε θα χαλαρωσει και θα ποναει φρικτα. Δευτερον, αλλες υγραινονται, αλλες οχι. Το χαζοσαλιο σου δεν ειναι λιπαντικο ουτε λαδι καρυδας. Φτυσε το πουλι σου οσο θες, με δυο μπες-βγες ξανα τα ιδια, θα ποναει. Τα δαχτυλα επισης τα σιχαινονται ως αισθηση σχεδον ολες, ειτε ειναι διαφανα και περιποιημενα σα τα δικα σου ειτε μαυρα και βρωμικα. Το νυχι ειναι νυχι και δρα σα μαχαιρι μεσα στον πρωκτο, ειδικα αν βαλεις εσυ που εισαι και αγριος αστα βραστα.

Καλο ειναι να μαθαινετε πριν μιλησετε. Ειστε που ειστε αμπαλοι εντελως, υψωνετε και αναστημα... παμε να βοηθησουμε τον συμφορουμιτη και πεταγεσαι σα κλανια με δυο κιλα μαγκια να μας πεις οτι με δαχτυλο θα γαμησεις παρθενο κωλο και δη γκομενας και οχι εκδιδομενης.

Αδιορθωτοι ειστε.
Συμφωνώ νέε συναγωνιστή. Και συμπληρώνω, σαν ειδικός γκροβερολογος:
Πηγαίνεις σε σεξ - κατάστημα και αγοράζεις λιπαντικό για πρωκτικη διεισδυση. Αγοράζεις ένα προιον το οποίο έχει κυρια βάση το νερό αλλά έχει κι ένα τίμιο ποσοστο σε λάδι. Αν έχει μικρό ποσοστό σε λάδι τότε θα δεινοπαθήσεις κι εσυ και η κοπελα. Είναι απόλυτα ντεκαβλέ αμα η παρτενερ σου παιρνει μορφασμους πονου και ζορισματος.
Για να πετυχει λοιπόν η γκροβεροσυνεδρεια πρεπει η κοπέλα να έχει παει μια καλή τουαλετα (κοινως ένα γέρο χεσιμο) για να μην έχει άγχος μη της φυγει φακή, η καμια φλουδα ντομάτας, πανω στο πουλι σου! Έπειτα της τραβάς ένα οσκαρικο γλυφοκωλι να της ανοίξεις την τρυπα με τη γλώσσα σου.
Στο επόμενο στάδιο, και αφού έχεις πλυνει επιμελώς τα χέρια σου, στάζεις το πρωκτικο τζελ στην κωλοχαράδρα της και το μαζευεις με το δάχτυλο σου. Ένα δάχτυλο για αρχή. Όλα τα αλλα έρχονται από μόνα τους. Θα της αρέσει πολυ, αν δεν βιαστείς θα το ζητάει συνέχεια! Για την ιστορία εγώ όταν γαμαω γκροβερ δεν μου αρέσει η στάση στα 4, προτιμαω πλαγιο ιεραποστολικό. Η κοπελα είναι πιο ξεκουραστη κι εχει λιγότερο άγχος μην την ξεκωλιασεις...!

ΥΓ: Μετά από έντονο ακαπελα πρωκτικο σεξ στη βαλανο του πεους σπανε αγγεία, μην τρελαθείτε με την αλλαγμένη όψη. Θα στρωσει μετά από 4-5 μέρες. Επίσης γερό κατουρημα μετά την πραξη (για να καθαρίσει η ουρηθρα) και καλο πλυσιμο με σαπουνι. Τέλος να ξέρεις ότι έχεις ένα τίμιο ποσοστο (περιπου 20%) να τσιμπήσεις κωλοβακτηριδιο. Αλλά εκεί είναι η μαγκιά. Παιρνεις Vibramicyn για ένα μήνα, αν τσιμπήσεις, και είσαι σπεσιαλ για επόμενο γυρο γκροβερ!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Αδερφε δεν ειμαι ουτε γκει ουτε παθητικος ουτε τραβεστι. Με βλεπεις στη φωτογραφια, ειμαι απλα αυτο που θα ηθελες να εισαι και δε μπορεις να εισαι. Γιατι δε παραδεχεσαι οτι ειναι καλυτερα το παλικαρι να προετοιμασει μια τοσο ιδιαιτερη στιγμη με την κοπελα του σωστα και οχι με τον ηλιθιο τροπο που πεταξες... φιλικα παντα, εδω ειμαστε για να βοηθησουμε, οχι να τρολαρουμε ή να χαλαστουμε.
Στη φωτογραφία βλέπω ακριβώς αυτό που είπα ..μια αποτριχωμενη αδερφή είσαι τι να θέλω να μοιαζω;

Άμα θες πραγματικά να βοηθήσεις το παλικάρι ,να τον συμβουλέψεις να σταματήσει να ασχοληται με τον κωλο της δικιάς του ..άμα η δικιά του θέλει να γαμηθει από κωλο και δεν μπορεί να τον ανοίξει αυτος ,θα βρεθεί άλλος να τον ανοίξει όταν έρθει η ώρα .
Ξεφτιλιζετε τον Αντρισμο σας με αυτα,σφήνες ,δονητές ,μαλακίες ...όλες οι γυναίκες μια πουτσα να τις γαμαει καλά ζητάνε τίποτα άλλο
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Συμφωνώ νέε συναγωνιστή. Και συμπληρώνω, σαν ειδικός γκροβερολογος:
Πηγαίνεις σε σεξ - κατάστημα και αγοράζεις λιπαντικό για πρωκτικη διεισδυση. Αγοράζεις ένα προιον το οποίο έχει κυρια βάση το νερό αλλά έχει κι ένα τίμιο ποσοστο σε λάδι. Αν έχει μικρό ποσοστό σε λάδι τότε θα δεινοπαθήσεις κι εσυ και η κοπελα. Είναι απόλυτα ντεκαβλέ αμα η παρτενερ σου παιρνει μορφασμους πονου και ζορισματος.
Για να πετυχει λοιπόν η γκροβεροσυνεδρεια πρεπει η κοπέλα να έχει παει μια καλή τουαλετα (κοινως ένα γέρο χεσιμο) για να μην έχει άγχος μη της φυγει φακή, η καμια φλουδα ντομάτας, πανω στο πουλι σου! Έπειτα της τραβάς ένα οσκαρικο γλυφοκωλι να της ανοίξεις την τρυπα με τη γλώσσα σου.
Στο επόμενο στάδιο, και αφού έχεις πλυνει επιμελώς τα χέρια σου, στάσεις το πρωκτικο τζελ στην κωλοχαράδρα της και το μαζευεις με το δάχτυλο σου. Ένα δάχτυλο για αρχή. Όλα τα αλλα έρχονται από μόνα τους. Θα της αρέσει πολυ, αν δεν βιαστείς και θα το ζητάει συνέχεια! Για την ιστορία εγώ όταν γαμαω γκροβερ δεν μου αρέσει η στάση στα 4, προτιμαω πλαγιο ιεραποστολικό. Η κοπελα είναι πιο ξεκουραστη κι εχει λιγότερο άγχος μην την ξεκωλιασεις...!

ΥΓ: Μετά από έντονο ακαπελα πρωκτικο σεξ στη βαλανο του πεους σπανε αγγεία, μην τρελαθείτε με την αλλαγμένη όψη. Θα στρωσει μετά από 4-5 μέρες. Επίσης γερό κατουρημα μετά την πραξη (για να καθαρίσει η ουρηθρα) και καλο πλυσιμο με σαπουνι. Τέλος να ξέρεις ότι έχεις ένα τίμιο ποσοστο (περιπου 20%) να τσιμπήσεις κωλοβακτηριδιο. Αλλά εκεί είναι η μαγκιά. Παιρνεις Vibramicyn για ένα μήνα, αν τσιμπήσεις, και είσαι σπεσιαλ για επόμενο γυρο γκροβερ!

Σωστος σε ολα. Και κουταλωτο, βαρας για ωρες. Δοξα τω θεω η περιτομη οσο να ναι βοηθαει να μην αρπαξεις κατι (σχετικα, αν η ουρηθρα εχει ψιλοκλεισει λογω περιτομης).
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Στη φωτογραφία βλέπω ακριβώς αυτό που είπα ..μια αποτριχωμενη αδερφή είσαι τι να θέλω να μοιαζω;

Άμα θες πραγματικά να βοηθήσεις το παλικάρι ,να τον συμβουλέψεις να σταματήσει να ασχοληται με τον κωλο της δικιάς του ..άμα η δικιά του θέλει να γαμηθει από κωλο και δεν μπορεί να τον ανοίξει αυτος ,θα βρεθεί άλλος να τον ανοίξει όταν έρθει η ώρα .
Ξεφτιλιζετε τον Αντρισμο σας με αυτα,σφήνες ,δονητές ,μαλακίες ...όλες οι γυναίκες μια πουτσα να τις γαμαει καλά ζητάνε τίποτα άλλο
σωστος φιλε dewarss μονο μια πουτσα καλη ζητανε ουτε σφηνες να ανοιξουν κωλους ουτε τιποτα,βρισκουν τη γκομενα ως δικαιολογια για να κρυψουν οτι τα θελουν οι ιδιοι γιατι ντρεπονται και οι ιδιοι να γινουν ρεζιλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom