Νέα

Πρίαμο ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s6775951
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

James Blend

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
332
Πόντοι
20
Ωπα ρε μάγκες! Από ποτε ξεκίνησε η φάση να μην μπορείς με rapid? Εγώ εκεί είχα μείνει... Ποτε άλλαξε και απαιτείται μόνο πιστοποιητικο εμβολιασμού?
Μόνο για τα ξενοδοχεία ημιδιαμονης αναφέρομαι προφανως
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.059
Πόντοι
12.756

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Ωπα ρε μάγκες! Από ποτε ξεκίνησε η φάση να μην μπορείς με rapid? Εγώ εκεί είχα μείνει... Ποτε άλλαξε και απαιτείται μόνο πιστοποιητικο εμβολιασμού?
Τύπε πιστεύεις τους επιστήμονες του μπου κ τις καρακλτακες της tv?
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.068
Φοβία για κάποιον που έχει πριν κάποιες ώρες τσεκαριστει..
Για τον μπολιασμενο είσαι οκ χωρίς τεστ;
Είπα εχω λίγη παραπανω φοβία, πέραν τούτου να σου εξηγήσω κάτι.. πως το έχω στο μυαλό μου.. το εμβόλιο είναι μια υπεύθυνη ιατρική πράξη κατ εμέ,προστασίας εαυτού μας και συνόλου, όταν κάποιος έχει άρνηση σε αυτό,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΝΤΡΈΧΕΙ ιατρικός λόγος να τ αποφύγει, μου κάνει λιγο ανευθυνότητα..Δεν κατηγορώ κανέναν, άποψη μου μόνο καταθέτω ..
 

James Blend

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
332
Πόντοι
20
Τύπε πιστεύεις τους επιστήμονες του μπου κ τις καρακλτακες της tv?
Φίλε μου ρωτάω γιατί σκέφτομαι να επισκεφτώ σήμερα ξενοδοχείο ημιδιαμονης και μην παρω τα αρχίδια μου... Αλλά καλά λες... Θα πάρω ένα τηλ να το διασταυρωσω γιατί εδώ ο καθένας λέει ο, τι θέλει
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Το στηθος σου υπεροχο
και το κορμι σου φιδι
μα σαν ανεμβολιαστος
μου δωσες ένα αρχιδι

Γιατι βρε δε μου καθεσαι
Φοραω τη μασκουλα
Εμβολιο δεν εκανα
Μα βγαινω στη βροχουλα

Θα σε πληρωσω μετρητα
να δω λιγο μουνακι
Κλεισμενος σπιτι απο καιρο
να χυσω σπερματακι

Με διωχνεις τοτε αμεσα
δε σου ειπα οτι εχω ειτς
εμβολιο με διεταξες και
ναν του Μπιλυ Γκεητς
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Το στηθος σου υπεροχο
και το κορμι σου φιδι
μα σαν ανεμβολιαστος
μου δωσες ένα αρχιδι

Γιατι βρε δε μου καθεσαι
Φοραω τη μασκουλα
Εμβολιο δεν εκανα
Μα βγαινω στη βροχουλα

Θα σε πληρωσω μετρητα
να δω λιγο μουνακι
Κλεισμενος σπιτι απο καιρο
να χυσω σπερματακι

Με διωχνεις τοτε αμεσα
δε σου ειπα οτι εχω ειτς
εμβολιο με διεταξες και
ναν του Μπιλυ Γκεητς
:2funny::2funny::wanker:
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.068
Το στηθος σου υπεροχο
και το κορμι σου φιδι
μα σαν ανεμβολιαστος
μου δωσες ένα αρχιδι

Γιατι βρε δε μου καθεσαι
Φοραω τη μασκουλα
Εμβολιο δεν εκανα
Μα βγαινω στη βροχουλα

Θα σε πληρωσω μετρητα
να δω λιγο μουνακι
Κλεισμενος σπιτι απο καιρο
να χυσω σπερματακι

Με διωχνεις τοτε αμεσα
δε σου ειπα οτι εχω ειτς
εμβολιο με διεταξες και
ναν του Μπιλυ Γκεητς
Είσαι καλλιτέχνης!?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Είπα εχω λίγη παραπανω φοβία, πέραν τούτου να σου εξηγήσω κάτι.. πως το έχω στο μυαλό μου.. το εμβόλιο είναι μια υπεύθυνη ιατρική πράξη κατ εμέ,προστασίας εαυτού μας και συνόλου, όταν κάποιος έχει άρνηση σε αυτό,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΝΤΡΈΧΕΙ ιατρικός λόγος να τ αποφύγει, μου κάνει λιγο ανευθυνότητα..Δεν κατηγορώ κανέναν, άποψη μου μόνο καταθέτω ..

Εσύ που λες πως έχεις ευθύνη για τους άλλους, επειδή συναστρεφεσαι με κάμποσους πελάτες την μέρα, κάνεις κάποια ραπίντ την εβδομάδα για να ξέρεις πως είσαι αρνητικη κ να μην κολλήσεις καποιον;
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.068
Εσύ που λες πως έχεις ευθύνη για τους άλλους, επειδή συναστρεφεσαι με κάμποσους πελάτες την μέρα, κάνεις κάποια ραπίντ την εβδομάδα για να ξέρεις πως είσαι αρνητικη κ να μην κολλήσεις καποιον;
Φυσικά, 1 την εβδομάδα σίγουρα, γιατί είμαι υπερβολικά φοβιτσιαρα,το οποίο πάντα θα βγαίνει αρνητικό έτσι κι αλλιώς λογω πλήρης εμβολιασμού μου.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Φυσικά, 1 την εβδομάδα σίγουρα, γιατί είμαι υπερβολικά φοβιτσιαρα,το οποίο πάντα θα βγαίνει αρνητικό έτσι κι αλλιώς λογω πλήρης εμβολιασμού μου.
εβαλες γκολ απο τη σεντρα :wanker:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Φυσικά, 1 την εβδομάδα σίγουρα, γιατί είμαι υπερβολικά φοβιτσιαρα,το οποίο πάντα θα βγαίνει αρνητικό έτσι κι αλλιώς λογω πλήρης εμβολιασμού μου.
Δηλαδή οι πλήρως εμβολιασμενος δ ν κολλάνε κ δ ν μεταδίδουν;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Άτομα του οικογενειακού κύκλου μου έχουν σχέση με κλάδους της υγείας , επίσης έχω αρκετούς πελάτες ιατρούς, αρα γνώριζω από πρώτο χέρι ότι το Ραπιντ είναι ψιλοαχρηστο σε μας τους εμβολιασμενους, περαν κάποιων εξαιρέσεων,αλλά εγώ είπαμε το Ραπιντ το κάνω λόγω ότι είμαι γενικά φοβιτσιαρα ..Αρα σας προστατευω ΟΛΟΥΣ όπως διακρίνεις..
MORFONIOS.jpg
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.068
Δηλαδή οι πλήρως εμβολιασμενος δ ν κολλάνε κ δ ν μεταδίδουν;
Άτομα του οικογενειακού κύκλου μου έχουν σχέση με κλάδους της υγείας , επίσης έχω αρκετούς πελάτες ιατρούς, αρα γνώριζω από πρώτο χέρι ότι το Ραπιντ είναι ψιλοαχρηστο σε μας τους εμβολιασμενους, περαν κάποιων εξαιρέσεων,αλλά εγώ είπαμε το Ραπιντ το κάνω λόγω ότι είμαι γενικά φοβιτσιαρα ..Αρα σας προστατευω ΟΛΟΥΣ όπως διακρίνεις..Κοίτα έχεις το δικαίωμα να υποστηρίξεις την.άρνηση σου στον εμβολιασμό, οπως εχω το δικαίωμα να υποστηρίξω ότι είμαι υπέρ,, κάνω διάλογο χωρίς επιθετική διάθεση, εσύ αρχίζεις και φορτώνεις λίγο..
 
Τελευταία τροποποίηση:

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Άτομα του οικογενειακού κύκλου μου έχουν σχέση με κλάδους της υγείας , επίσης έχω αρκετούς πελάτες ιατρούς, αρα γνώριζω από πρώτο χέρι ότι το Ραπιντ είναι ψιλοαχρηστο σε μας τους εμβολιασμενους, περαν κάποιων εξαιρέσεων,αλλά εγώ είπαμε το Ραπιντ το κάνω λόγω ότι είμαι γενικά φοβιτσιαρα ..Αρα σας προστατευω ΟΛΟΥΣ όπως διακρίνεις..Κοίτα έχεις το δικαίωμα να υποστηρίξεις την.άρνηση σου στον εμβολιασμό, έχω το δικαίωμα να υποστηρίξω ότι είμαι υπέρ,, κάνω διάλογο χωρίς επιθετική λεκτική διάθεση, εσύ αρχίζεις και φορτώνεις λίγο..
Μπέμπα δεν φορτώνω..
Αλλά ρωτά τους γιατρούς φίλους σου το παραπάνω κ απάντησε μου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom