Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Τι κοσμος κι αυτος σημερα, τι λαος , τι παλμος.
Αν δεν ηταν αυτο το εκτρωμα με τον Αρη θα γελουσα για μερες.


Ε Ε Ε, Ο Ο Ο , βαλτε την κασσετα για να ΄χετε λαο!!!!!!!!
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Τι κοσμος κι αυτος σημερα, τι λαος , τι παλμος.
Αν δεν ηταν αυτο το εκτρωμα με τον Αρη θα γελουσα για μερες.
Ε Ε Ε, Ο Ο Ο , βαλτε την κασσετα για να ΄χετε λαο!!!!!!!!

Δεν πας να κουρέψεις λίγο το χορτάρι στο Χαριλάου καλύτερα?  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Τι κοσμος κι αυτος σημερα, τι λαος , τι παλμος.
Αν δεν ηταν αυτο το εκτρωμα με τον Αρη θα γελουσα για μερες.


Ε Ε Ε, Ο Ο Ο , βαλτε την κασσετα για να ΄χετε λαο!!!!!!!!
φολα γαυρο τον κοβω τον οδηγο..να'ναι καλα το παλληκαρι & μεχρι τα βαθεια του γεραματα ιδιοκτητης της παε..
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Μαγκες ακουσατε κοσμο εχτες στο γηπεδο? 2(?) σηνθηματα σε ολο τον αγωνα 2(?) μοναχα και τιποτα αλλο ρε που καταντησαμε....να παιζει αυτο το λιγο η ομαδα μπαλα και να μην πηγενη ο κοσμος...αρε Τζιγγερ πουτανα τα εκανες παλι....η Αγιο Ορος????
 

Επισκέπτης
Μαγκες ακουσατε κοσμο εχτες στο γηπεδο? 2(?) σηνθηματα σε ολο τον αγωνα 2(?) μοναχα και τιποτα αλλο ρε που καταντησαμε....να παιζει αυτο το λιγο η ομαδα μπαλα και να μην πηγενη ο κοσμος...αρε Τζιγγερ πουτανα τα εκανες παλι....η Αγιο Ορος????
ο οδηγος κανει τεραστια αγγαρεια φιλε..αν περναγε απο το χερι του δεν θα αναλαμβανε ποτε την διαχειρηση της παε..του την φορτωσε η οικογενεια η οποια δεν προκειται να πουλησει ΠΟΤΕ γιατι γι' αυτους ειναι θεμα πρεστιζ & αλλων συμφεροντων πανω απ' ολα..μεχρι να αναλαβει κανενας αλλος του στυλ καπετανιος,η κατρακυλα θα συνεχιζεται αμειωτη..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αφου εδιωξε τους οργανωμενους τωρα τι να λεμε?
διαρκειας μονο στο μπασκετ πλεον..
τον πουλο αρχιδι τζιγκερ!
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
μπορει καποιος παναθηναικος που παρακολουθει τα δρωμενα να μου λυσει μια αποροια?.. ο τζιγγερ δεν δινει εισιτηρια σε καποιους συνδεσμους (εκεινη την ενιαια θυρα 13 - πως την λενε) επειδη περυσι εκαναν επεισοδια η επειδη τον βριζουνε?? ποια ειναι δλδ η επισημη δικαιολογια που εχει πει κ δεν τους δινει εισιτηρια?
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Δεν πας να κουρέψεις λίγο το χορτάρι στο Χαριλάου καλύτερα?  :rolleyes:


θα το κουρεψω, αλλα λυσε μου μια απορια εσυ τι εισαι εξαρτημενος η ανεξαρτητος και για να καταλαβεις καλυτερα,
εισαι απο αυτους που πανε γηπεδο η απο αυτους που πανε αεροδρομιο.
Και κατι αλλο, στο αεροδρομιο ποσοι ησασταν μετρηθηκατε καλα?
Εγω παντως δεν ειδα πανω απο 1000 αυτια, παντως καλα ηταν αφου και στο γηπεδο μεχρι να συναντηθουμε στα πλει οφ δε θα ειστε και περισσοτεροι.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
φολα γαυρο τον κοβω τον οδηγο..να'ναι καλα το παλληκαρι & μεχρι τα βαθεια του γεραματα ιδιοκτητης της παε..

Περυσι το χειμωνα στην νυχτερινη ζωνη της λΕΡΑ σπορ εβγεναν πολλοι παναθηναικοι και ανεφεραν το συγκεκριμενο περιστατικο,
Παραμονη πρωταχρονιας σε Αθηναικη πιστα βρισκεται ο Τζιγκερ με παρεα. Καποια στιγμη ο τραγουδιστης για να τον τιμησει, αν και διαφορετικων προτιμησεων, τραγουδα τον γνωστο ψευτικο υμνο(πρωταθλητη σ' ολα τα σπορ). Ο σοφερ προς εκπληξη ολων του ζητα ευγενικα να σταματησει. Λιγο αργοτερα ο κοκκινων φρονηματων τραγουδιστης αρχιζει το Περαια μου Περαια μου... και ο Τζιγκερ αρχιζει, εχοντας πιει τα ποτακια του, να συμμετεχει με τη θεσπεσια φωνουλα του.

Εγω για να πω την αληθεια δεν το πιστεψα γιατι θεωρησα οτι οι τυποι ηταν Γιανακοπουλαιικοι, αλλα απλα το αναφερω μιας και δοθηκε αφορμη
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Περυσι το χειμωνα στην νυχτερινη ζωνη της λΕΡΑ σπορ εβγεναν πολλοι παναθηναικοι και ανεφεραν το συγκεκριμενο περιστατικο,
Παραμονη πρωταχρονιας σε Αθηναικη πιστα βρισκεται ο Τζιγκερ με παρεα. Καποια στιγμη ο τραγουδιστης για να τον τιμησει, αν και διαφορετικων προτιμησεων, τραγουδα τον γνωστο ψευτικο υμνο(πρωταθλητη σ' ολα τα σπορ). Ο σοφερ προς εκπληξη ολων του ζητα ευγενικα να σταματησει. Λιγο αργοτερα ο κοκκινων φρονηματων τραγουδιστης αρχιζει το Περαια μου Περαια μου... και ο Τζιγκερ αρχιζει, εχοντας πιει τα ποτακια του, να συμμετεχει με τη θεσπεσια φωνουλα του.

Εγω για να πω την αληθεια δεν το πιστεψα γιατι θεωρησα οτι οι τυποι ηταν Γιανακοπουλαιικοι, αλλα απλα το αναφερω μιας και δοθηκε αφορμη
φιλε νομιζω πως ηταν ο γιωργος βαρδινογιαννης(καπετανιος) και οχι ο τζιγγερ..
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
θα το κουρεψω, αλλα λυσε μου μια απορια εσυ τι εισαι εξαρτημενος η ανεξαρτητος και για να καταλαβεις καλυτερα,
εισαι απο αυτους που πανε γηπεδο η απο αυτους που πανε αεροδρομιο.
Και κατι αλλο, στο αεροδρομιο ποσοι ησασταν μετρηθηκατε καλα?
Εγω παντως δεν ειδα πανω απο 1000 αυτια, παντως καλα ηταν αφου και στο γηπεδο μεχρι να συναντηθουμε στα πλει οφ δε θα ειστε και περισσοτεροι.

Δεν πάω ούτε γήπεδο (εκτός σπανίων εξαιρέσεων) ούτε αεροδρόμιο (εκτός αν πάω να πάρω αερπλάνο ο ίδιος), όποιος πάει γούστο του καπέλο του, όπως κι όποιος δεν πάει. Ούτε με νοιάζει πόσοι πάνε, ούτε κάνω καταμέτρηση και συγκρίσεις. Απλά μου αρέσει να βλέπω ωραία πράματα στο παρκέ και στο χορτάρι (καλά εκεί δεν παίζει στο ελλάντα).
Ασχολήσου πρώτα με τα δικά σας προβλήματα, το πόσα αυτιά είδες και πόσοι είμαστε δεν είμαστε δεν με καίει να σου πω.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Tο σύνθημα "έξω οι τσατσοι του Βαρδινογιάννη" το ακούσατε???? Κ οι τσάτσοι βέβαια τους γιούχαραν...
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Κάτι ήξερα φαίνεται που ήθελα Artmedia και το είχα post-άρει κιόλας.
Αν και με είχε τρομάξει ο Vasos θυμίζοντάς μου ότι είχαν ρίξει 3 μέσα στην Πόρτο πρόπερσι :P.
Αλλά τελικά καμμία σχέση με πρόπερσι...
Για να δούμε τι θα μας ξεφυτρώσει στη συνέχεια.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Καλημέρα, νίκη με καλή μπαλίτσα εχθές... άντε και καλή επιτυχία στην κλήρωση για τους ομίλους την ερχόμενη Τρίτη... στο 1ο γκρουπ δυναμικότητας με την πέμπτη υψηλότερη βαθμολογία (κάτω από Βιγιαρεάλ, Μπάγερν Μονάχου, Άγιαξ και Άλκμααρ).

για κλάματα όμως η κατάσταση στις κερκίδες (6.197)...
έστω και αν ήταν ευρωπαϊκό παιχνίδι, κατανοώ το ακατάλληλο της ώρας, το αποτέλεσμα του 1ου αγώνα, τη δυσκολία στην αγορά εισιτηρίου... αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί δεν έχουν κόσμο οι θύρες 13-14, εκεί που υποτίθεται είναι τα συνδεσμιακά διαρκείας (ΠΑΛΕΦΙΠ & ΘΥΡΑ 13 – 1966)  :think:    

Το «πέτσινο» πέναλτι στον Σέριτς με έριξε στο κουβά (είχα παίξει 2-0)...  :headbang:  
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα παιδιά.Μα καλά ρε γαμώτο,δείχνει φέτος ότι άλλαξε στην ομάδα σας,γιατί τέτοια κακομοιριά κ μιζέρια.Μπορεί να πάτε για μεγάλα πράγματα φέτος,αλλά η γκρίνια κ η μιζέρια να σας ρίξει στο καναβάτσο.Άκουγα το βράδυ τον Γκόντζο στον sporfm-όχι ότι τον παώ τον Γκόντζο,μαλάκα τον θεωρώ-κ κάποιος τον πήρε κ την έλεγε για τον Τζίγγερ για τις άσχετες επιλογές τραγουδιών που ακουγόντουσαν στα γκολ.ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά. :jerking:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα, νίκη με καλή μπαλίτσα εχθές... άντε και καλή επιτυχία στην κλήρωση για τους ομίλους την ερχόμενη Τρίτη... στο 1ο γκρουπ δυναμικότητας με την πέμπτη υψηλότερη βαθμολογία (κάτω από Βιγιαρεάλ, Μπάγερν Μονάχου, Άγιαξ και Άλκμααρ).

για κλάματα όμως η κατάσταση στις κερκίδες (6.197)...
έστω και αν ήταν ευρωπαϊκό παιχνίδι, κατανοώ το ακατάλληλο της ώρας, το αποτέλεσμα του 1ου αγώνα, τη δυσκολία στην αγορά εισιτηρίου... αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί δεν έχουν κόσμο οι θύρες 13-14, εκεί που υποτίθεται είναι τα συνδεσμιακά διαρκείας (ΠΑΛΕΦΙΠ & ΘΥΡΑ 13 – 1966)  :think:    

Το «πέτσινο» πέναλτι στον Σέριτς με έριξε στο κουβά (είχα παίξει 2-0)...  :headbang:  
παιξε το διπλο του ΘΡΥΛΟΥ που δινει 7,25 να ρεφαρεις.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

triopo

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά.Μα καλά ρε γαμώτο,δείχνει φέτος ότι άλλαξε στην ομάδα σας,γιατί τέτοια κακομοιριά κ μιζέρια.Μπορεί να πάτε για μεγάλα πράγματα φέτος,αλλά η γκρίνια κ η μιζέρια να σας ρίξει στο καναβάτσο.Άκουγα το βράδυ τον Γκόντζο στον sporfm-όχι ότι τον παώ τον Γκόντζο,μαλάκα τον θεωρώ-κ κάποιος τον πήρε κ την έλεγε για τον Τζίγγερ για τις άσχετες επιλογές τραγουδιών που ακουγόντουσαν στα γκολ.ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά. :jerking:

Εννοείται πως θα την πει για τα τραγούδια φίλε μου.Όταν μπαίνει γκολ παίζεται ο ύμνος της ομάδας και όχι το thats the way I like it.aha-aha!!!Αυτό είναι το Modern football?Μίζερος είναι ο Τζίγγερ και τι συνάφι του.Αν είναι ικανοποιημένος με την εικόνα της Λεωφόρου τι να πω.Τον κράζουν παικτες, προπονητής, κόσμος, ΜΜΕ...Δεν βρέχει Γιαννάκη, σε φτύνουν!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom