Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (19 μέλη και 57 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ...

μην τρωτε κουτοχορτο αδερφια

ειδατε τι εχει κανει στο μπασκετ ο κοντος?

Α2 θα τους ριξει και μετα θα τα παρατησει...

μια νικη επι της ανυπαρκτης αρμεντια

ημαρτον παιδια μην τρωτε κουτοχορτο

 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Αυτή την ομάδα μέχρι κ οι γαύροι θα νικούσαν, άνετα... Το δύσκολο είναι με τον εργοτέλη εκεί θέλω να μας δω. Μπράβο κ στις άλλες 4 ομάδες που νίκησαν.

Υ.Γ. Τζίγγερ αντε κ γαμήσου :birdman: (για να μην ξεχνιομαστε).
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ναι ρε ΟΚ.. δεν έγινε κάτι τρομερό.. αυτή για πλάκα έπρεπε να την είχαμε.

Τι να πει δλδ. Άρης,Πανιώνιος και Λάρισα?

Μακάρι να να έφευγε ο καβουρογιάννης αλλά ..λίγο δύσκολο ρε παιδιά.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Η ομάδα έδειξε καλά στοιχεία από τη μέση και μπροστά, είχε από την αρχή διάθεση να κάνει παιχνίδι, πίεζε ψηλά και κυνήγησε το παιχνίδι – που θα μπορούσε να το έχει τελειώσει πολύ νωρίτερα – μέχρι το τέλος (για αρχή μια χαρά τα πήγαμε)... μου άρεσαν οι Μάτος, Δημούστος. Το «μαύρο άτι» για μια ακόμα φορά έδειξε ότι μπορεί να προσφέρει πολλά...  :rockon:

Τι γνώμη έχετε για το πέναλτι...?

Καλή συνέχεια τώρα στους ομίλους και φυσικά νίκη την Κυριακή με τον Εργοτέλη...
 

Συνημμένα

  • Ati.jpg
    Ati.jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 21

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μην  το  ψάχνεις... βουτιά που  ο κάθε  Σωτηρακόπουλος  για  να γίνεται  αρεστός  την  βαφτίζει  κλασσικό  πέναλτυ!!!Η  πλάκα  είναι  ότι  οι  ίδιοι  δημοσιογράφοι  για  παρόμοιες  φάσεις  στο  Ελληνικό  πρωτάθλημα  δεν  έχουν  άποψη!!!!! :headbang:
Έτσι  κι  αλλιώς  πάντως  πιστεύω  ότι  θα  την  περνάγατε  την  Αρτμέντια,είναι  πολύ  αδύνατη  ομάδα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Μπράβο σε όλες τις ελληνικές ομάδες!

Να σημειώσω κάτι όμως:
Αυτούς τους δύο γραφικούς αρχιμαλάκες Σωτηρακόπουλο-Μένιο πόσο καιρό θα τους ακούμε και θα τους βλέπουμε?
Ήμαρτον πιά!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδες τον παναθηναικο πραγματικα χθες τον λυπηθηκε η ψυχη μου....εκτος απο αυτον τον παικταρα τον ν'τογιε και τον ματος ολοι οι αλλοι ειναι για τα πανηγυρια(εξαιρω τον ισπανο αμυντικο που πιστευω οτι ειναι αρκετα αξιολογος και φυσικα τον μαλαρτζ)....επιθετικοι σαν τον σαλπιγγιδη και τον παπαδοπουλο ειναι για να κλαις...δεν απειλουν ποτε μα ποτε ομως!στο κεντρο βολοδερνουν ο τζιολης με τον καραγκουνη...ο δε βυντρα ειναι για να ριχνει οβιδες με πενηνταρι και οχι σεντρες πλαγιου μπακ...ο νιλσσον ειναι λιγος τελικα,ο γκουμας παρτο αλιιως....ειναι δυσκολη φαση για τον βαζελο αυτη...λειπει και ο ΕΚΙ που θα μπορουσε να στρωσει αρκετα την κατασταση στο κεντρο και λιγοτερο ο ιβανσιτς που προσωπικα δεν μου αρεσει ιδιαιτερα...καλος τεχνιτακος,αλλα μαμ κακα και νανι..δυσκολα τα πραματα...πολυ πιθανον η ΑΕΚ φετος να ειναι το φαβορι για το πρωταθλημα μαζι φυσικα με τον πανιωνιο που εχει δημιουργησει την καλυτερη ομαδα που ειχε ποτε πιστευω....ενα συνολο πολυ δεμενο με τα καταλληλα εργαλεια σχεδον σε ολες τις θεσεις.....αρα εχουμε φαβορι για το πρωταθλημα οπως δειχνουν μεχρι στιγμης τα πραγματα....1)ολυμπιακος(λογω διαιτησιας και 2-3 παικτων που κανουν τη διαφορα) 2)ΑΕΚ 3)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ..ο παναθηναικος για μενα δεν εχει καμμια τυχη γιατι δεν μπορει ο ν'ντογιε να τον ξελασπωνει μονος του...και ειναι πολυ μονος του!
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παιδες τον παναθηναικο πραγματικα χθες τον λυπηθηκε η ψυχη μου....εκτος απο αυτον τον παικταρα τον ν'τογιε και τον ματος ολοι οι αλλοι ειναι για τα πανηγυρια(εξαιρω τον ισπανο αμυντικο που πιστευω οτι ειναι αρκετα αξιολογος και φυσικα τον μαλαρτζ)....επιθετικοι σαν τον σαλπιγγιδη και τον παπαδοπουλο ειναι για να κλαις...δεν απειλουν ποτε μα ποτε ομως!στο κεντρο βολοδερνουν ο τζιολης με τον καραγκουνη...ο δε βυντρα ειναι για να ριχνει οβιδες με πενηνταρι και οχι σεντρες πλαγιου μπακ...ο νιλσσον ειναι λιγος τελικα,ο γκουμας παρτο αλιιως....ειναι δυσκολη φαση για τον βαζελο αυτη...λειπει και ο ΕΚΙ που θα μπορουσε να στρωσει αρκετα την κατασταση στο κεντρο και λιγοτερο ο ιβανσιτς που προσωπικα δεν μου αρεσει ιδιαιτερα...καλος τεχνιτακος,αλλα μαμ κακα και νανι..δυσκολα τα πραματα...πολυ πιθανον η ΑΕΚ φετος να ειναι το φαβορι για το πρωταθλημα μαζι φυσικα με τον πανιωνιο που εχει δημιουργησει την καλυτερη ομαδα που ειχε ποτε πιστευω....ενα συνολο πολυ δεμενο με τα καταλληλα εργαλεια σχεδον σε ολες τις θεσεις.....αρα εχουμε φαβορι για το πρωταθλημα οπως δειχνουν μεχρι στιγμης τα πραγματα....1)ολυμπιακος(λογω διαιτησιας και 2-3 παικτων που κανουν τη διαφορα) 2)ΑΕΚ 3)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ..ο παναθηναικος για μενα δεν εχει καμμια τυχη γιατι δεν μπορει ο ν'ντογιε να τον ξελασπωνει μονος του...και ειναι πολυ μονος του!

Εισαι τρομερος με βρισκεις απολυτα συμφωνο.Σωστε αυτην την ομαδα αλλο παναθηναικο εχουμε ονειρευτει με αλλον εχουμε δει και μεγαλωσει
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Η Αρτμεντια αν δεν κανω λαθος περυσι τερματισε τριτη στους ομιλους του τσου λου συνεχιζοντας ουεφα. ο βαζελος περυσι(και προπερυσι και παραπροπερυσι,και, και,...) το τσου λου το εβλεπε απο την tv. οποτε καλυτερα να το κοψουν μερικοι περι της ανυπαρκτης αρτμεντια.

Αυτος ο Ενακαριρε μαζι με τον βυντρα ειναι οι πιο απειθαρχοι παικτες του ΠΑΟ.Οτι να ναι.Οι υπολοιποι απλα παιζουν σαν να ειναι χορτασμενοι απο τους πολλους εγχωριους και μη τιτλους που εχουν κατακτησει με την παναθα οποτε δικαιολογουνται....

Το πελωριο πουλι του Νταμε θα το γευτουν πολλοι εφετος, το παιδι πραγματικα διψαει για μπαλα και γκολ. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ και ολοι τους. Σαν τη θυρα 13 ενα πραγμα!!!

Προσεξατε κατι ? Ολες οι ελληνικες ομαδες νικησαν στην ευρωπη εντος και εκτος εδρας εκτος απο μια ομαδα η οποια αντμετωπισε μεσα στο σπιτι της την ψωριασμενη και μισοδιαλυμενη Ιταλικη ομαδα που δεν μπορει να σταυρωσει νικη στη χωρα της. Κριμα που αυτη η ομαδα παιρνει στην πλατη της την ελλαδα και την κατρακυλαει στις χαμηλες θεσεις της ουεφα και στα χαμηλα στρωματα εκτιμησης ποδοσφαιρικα και μη, εκει ακριβως που ζουν τα εκατομμυρια των οπαδων της,γεματους μαγκια και τσαμπουκα κατοικους της μπανανιας που καποτε λεγοταν Ελλαδα.

Μπραβο στον ΑΡΗ και στον ΠΑΝΙΩΝΙΟ που εδειξαν οτι η μαγκια ειναι να πηγαινεις και να γαμας τη ΡΕΑΛ ΣΑΡΑΓΟΣΑ και την ΣΟΣΟ με τους παικταραδες των εκατομμυριων ευρω με το πουλι σου, στα ισα.
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Αρτμεντια αν δεν κανω λαθος περυσι τερματισε τριτη στους ομιλους του τσου λου συνεχιζοντας ουεφα. ο βαζελος περυσι(και προπερυσι και παραπροπερυσι,και, και,...) το τσου λου το εβλεπε απο την tv. οποτε καλυτερα να το κοψουν μερικοι περι της ανυπαρκτης αρτμεντια.

Αυτος ο Ενακαριρε μαζι με τον βυντρα ειναι οι πιο απειθαρχοι παικτες του ΠΑΟ.Οτι να ναι.Οι υπολοιποι απλα παιζουν σαν να ειναι χορτασμενοι απο τους πολλους εγχωριους και μη τιτλους που εχουν κατακτησει με την παναθα οποτε δικαιολογουνται....

Το πελωριο πουλι του Νταμε θα το γευτουν πολλοι εφετος, το παιδι πραγματικα διψαει για μπαλα και γκολ. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ και ολοι τους. Σαν τη θυρα 13 ενα πραγμα!!!

Προπερσι επαιξε τσαμπιονς λιγκ και βγηκε τριτη αλλα η ομαδα εχει αλλαξει τελειως και εχει γινει πολυ αδυμαμη.Απαραδεκτοι ειμαστε που δεν τους ριξαμε 4 γκολ αλλα κεδισαμε στο 90.Και περσι τα ιδια με την Ζαποριζια.Βρειτε λυση κυριοι μην μας πληγωνετε αλλο βαρεθηκαμε.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Σηφάκης: "Ποτέ δεν δέχθηκα οδηγίες για ΠΑΟ"

"Από την πρώτη χρονιά δε μου άρεσε η μουρμούρα γύρω από τα ματς ΟΦΗ-ΠΑΟ. Ολη η Ελλάδα λέει διάφορα. Πάντα ήθελα καλή εμφάνιση και καλό αποτέλεσμα κόντρα στον Παναθηναϊκό. Αυτό έγινε πέρυσι. Και κόψαμε βαθμούς όταν ο Παναθηναϊκός τους χρειαζόταν".

"Ποτέ δεν μας είπαν να κάτσουμε να χάσουμε. Μιλάω και για εμένα και για τους συμπαίκτες μου στον ΟΦΗ. Αλλά εμένα προσωπικά και να μου το έλεγαν ΔΕΝ θα το έκανα! Όταν παίζεις με μεγαλύτερη ομάδα είναι λογικό να χάσεις.
Απλά εμάς στον ΟΦΗ μας άγχωνε το γεγονός ότι όλη η Ελλάδα περίμενε αυτό το ματς για να το σχολιάσει. Σε φορτώνει άγχος όταν ξέρεις ότι για το παραμικρό ανθρώπινο λάθος θα σε καταδικάζει και θα σε σχολιάζει αρνητικά όλη η Ελλάδα. Αυτό μας πίεζε. Ποτέ δεν δέχθηκα οδηγίες για τον Παναθηναϊκό. Η περιρρέουσα ατμόσφαιρα νομίζω τα κάνει όλα".

πηγή:
 

Συνημμένα

  • Sifakis.jpg
    Sifakis.jpg
    22,7 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
Σηφάκης: "Ποτέ δεν δέχθηκα οδηγίες για ΠΑΟ"

"Από την πρώτη χρονιά δε μου άρεσε η μουρμούρα γύρω από τα ματς ΟΦΗ-ΠΑΟ. Ολη η Ελλάδα λέει διάφορα. Πάντα ήθελα καλή εμφάνιση και καλό αποτέλεσμα κόντρα στον Παναθηναϊκό. Αυτό έγινε πέρυσι. Και κόψαμε βαθμούς όταν ο Παναθηναϊκός τους χρειαζόταν".

"Ποτέ δεν μας είπαν να κάτσουμε να χάσουμε. Μιλάω και για εμένα και για τους συμπαίκτες μου στον ΟΦΗ. Αλλά εμένα προσωπικά και να μου το έλεγαν ΔΕΝ θα το έκανα! Όταν παίζεις με μεγαλύτερη ομάδα είναι λογικό να χάσεις.
Απλά εμάς στον ΟΦΗ μας άγχωνε το γεγονός ότι όλη η Ελλάδα περίμενε αυτό το ματς για να το σχολιάσει. Σε φορτώνει άγχος όταν ξέρεις ότι για το παραμικρό ανθρώπινο λάθος θα σε καταδικάζει και θα σε σχολιάζει αρνητικά όλη η Ελλάδα. Αυτό μας πίεζε. Ποτέ δεν δέχθηκα οδηγίες για τον Παναθηναϊκό. Η περιρρέουσα ατμόσφαιρα νομίζω τα κάνει όλα".

πηγή:
μας επεισες τωρα..
 

Επισκέπτης
Αμέσως να απαντήσεις εσύ... μην αφήσεις να πέσει τίποτα κάτω...   ;)
ε μα ειναι δυνατον να βαζεις τις δηλωσεις του σηφακη οταν κατα το παρελθον εχουν βγει αλλοι 10 παικτες του παραρτηματος & εχουν πει τα εντελως αντιθετα???μπορειτε να πιστευετε & να λετε οτι θελετε για ολα τα αλλα θεματα,αλλα μιλατε & γι' αυτο το ονειδος???ελεος..
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Καλημερα δεν εχω τιποτε να πω παρα μονο "ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ "
δεν μπορει στο μπασκετ να κανονιζω απο τωρα το ταξιδι στη Μαδριτη για την 5 ευρωπαικη κουπα  :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:
και στο ποδοσφαιρο να τρεμω και μονο στην σκεψη της Λαρισας του Πανιωνιου και του Αρη αισχος  :headbang: :headbang: :headbang:. Οσο για τον πεσειρο την παρελαση θα την δει αλλα χριστουγεννα θα κανει σπιτι του.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
ε μα ειναι δυνατον να βαζεις τις δηλωσεις του σηφακη οταν κατα το παρελθον εχουν βγει αλλοι 10 παικτες του παραρτηματος & εχουν πει τα εντελως αντιθετα???μπορειτε να πιστευετε & να λετε οτι θελετε για ολα τα αλλα θεματα,αλλα μιλατε & γι' αυτο το ονειδος???ελεος..

Φίλε μου από τη στιγμή που ο παίκτης του Ολυμπιακού Σηφάκης, έκανε αυτές τις δηλώσεις δημόσια... ο καθένας μπορεί να τις διαβάσει και να τις κρίνει... δεν σου είπε κανένας να τις ασπαστείς... εσύ κράτα τις άλλες 10 που ανέφερες και απέρριψε την αυτή...

Βλέπεις κάτι το μεμπτό...  :think:

Παραρτήματα (ομάδες δορυφόρους) είχαν έχουν και θα συνεχίσουν να έχουν οι μεγάλες ομάδες ...
 

Επισκέπτης
Φίλε μου από τη στιγμή που ο παίκτης του Ολυμπιακού Σηφάκης, έκανε αυτές τις δηλώσεις δημόσια... ο καθένας μπορεί να τις διαβάσει και να τις κρίνει... δεν σου είπε κανένας να τις ασπαστείς... εσύ κράτα τις άλλες 10 που ανέφερες και απέρριψε την αυτή...

Βλέπεις κάτι το μεμπτό...   :think:

Παραρτήματα (ομάδες δορυφόρους) είχαν έχουν και θα συνεχίσουν να έχουν οι μεγάλες ομάδες ...
με τετοιο & τοσο μεγαλο βαθμο εξαρτησης???
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Όχι ρε γαμώτο... έχουμε τιμωρηθεί με 3 αγωνιστικές κεκλεισμένων (από τα περυσινά επεισόδια) και την 3η αγωνιστική παίζουμε στο ΟΑΚΑ με τους γαύρους...

Κρίμα και άδικο να χάσουμε τέτοιο πάρτι...  :headbang: :headbang: :headbang:

(εκτός και αν μεσολαβεί κανένας αγώνας κυπέλλου)  :helpplea:
 

Το πρόγραμμα:
 

Επισκέπτης
Όχι ρε γαμώτο... έχουμε τιμωρηθεί με 3 αγωνιστικές κεκλεισμένων (από τα περυσινά επεισόδια) και την 3η αγωνιστική παίζουμε στο ΟΑΚΑ με τους γαύρους...

Κρίμα και άδικο να χάσουμε τέτοιο πάρτι...  :headbang: :headbang: :headbang:

(εκτός και αν μεσολαβεί κανένας αγώνας κυπέλλου)  :helpplea:
 

Το πρόγραμμα:
[move] [/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom