Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,6%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 36 10,7%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 132 39,2%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 8,0%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,2%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    337

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.594
Κριτικές
42
Like
28.814
Πόντοι
28.246
Κατσε ντιμι. Τωρα εχουν ετοιμάσει το νεο παραμύθι. Δεν ηταν αποτυχημενος ο Βεζενκοφ. Επελεξε τον Παναθηναικο αλλα τον γειωσε ο τρακης.

Μια ζωη κωλοτουμπα ρε πουστη μου. ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Το αναφερω εγώ καθε φορα που έρχομαι για τρολαρισμα. Τα τελετευταια τρια χρονια σε εχω κέρδισει μονο μια φορα. Εκεινη την φορά ομως που σε κέρδισσ τι υθελες και τι σου στέρησα;
Φετος με μια ισοπαλια που εμενσμου ητσν σρκετη βαθμολογικα, τι εχασες; Το βρηκες βέβαια στα χασομερισ του τελικου κεπελλου. Εδω ρωτησε κσι αλλο παναθηναικο αλλα απαντηση δεν πηρα.

Μετρηστε νικες εσεις αλλα μην διαμαρτυρεστε οτσν σας μετράμε κουπες.

Οσο για τσ οσα εγρσψες γισ τιν βεσενκοφ στο τελος παλι πισωγυρισμστα και με λενε ριζο...
Ξεκιναω για τον Βουλγαρο-Κυπριο-Ελληνα το εγραψα για να μν νομιζετε οτι ειναι και Γαυρος!!
(Εχουν γινει και αλλα πολλα,ολα στο google τα διαβασα)
Οτι λετε για Σλουκα,ισχυει 5 φορες πανω για αυτον.
Αλλα εσεις τον αποθεωνατε οταν επεστρεψε.

Οσο για το τι μου στερησες,αυτο το νομιζεις εσυ,η ομαδα του Παναθηναϊκου καθε χρονο μεχρι να γινει ομαδα(αν γινει ομαδα)ξεκιναει για να παρει οτι καλυτερο,αρα να σε κερδισω 70% στα 3 τελευταια χρονια,εμεις στο χωριο μου το λενς επιτυχια(για τα μεταξυ μας παντα μιλαω)
Τωρα εσεις με 1 νικη αν νομιζετε οτι μας κοψατε το οξυγονο,συνεχιστε να το νομιζετε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.594
Κριτικές
42
Like
28.814
Πόντοι
28.246
Ξεκιναω για τον Βουλγαρο-Κυπριο-Ελληνα το εγραψα για να μν νομιζετε οτι ειναι και Γαυρος!!
(Εχουν γινει και αλλα πολλα,ολα στο google τα διαβασα)
Οτι λετε για Σλουκα,ισχυει 5 φορες πανω για αυτον.
Αλλα εσεις τον αποθεωνατε οταν επεστρεψε.

Οσο για το τι μου στερησες,αυτο το νομιζεις εσυ,η ομαδα του Παναθηναϊκου καθε χρονο μεχρι να γινει ομαδα(αν γινει ομαδα)ξεκιναει για να παρει οτι καλυτερο,αρα να σε κερδισω 70% στα 3 τελευταια χρονια,εμεις στο χωριο μου το λενς επιτυχια(για τα μεταξυ μας παντα μιλαω)
Τωρα εσεις με 1 νικη αν νομιζετε οτι μας κοψατε το οξυγονο,συνεχιστε να το νομιζετε.
Σου στερησα πρωταθλημα με αυτήν την νικη. Σου στερησα με την φετινη ισοπαλια να βγεις βαθμολογικά ευρωπη. Και οι δυο μας είχαμε και δευτερη ευκαιρία γι αυτο. Απο μια κατακτηση κουπας... Την πήρες. Αλλα εγω και να την εχανα δεν τα εχανα και ολα. Εσενα αφησα με το αγχος.

Αλλα μιας και μετράμε νίκες. Δικα σου λόγια... Για πες μας στο μπασκετ τα τελευταια τρια χρονια ποσες φορες με κερδισες και ποσες εγω; Το τι μου στερησες; Ελα μωρε στο χωριο σου λενε οπως το ειιπες πριν.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Σου στερησα πρωταθλημα με αυτήν την νικη. Σου στερησα με την φετινη ισοπαλια να βγεις βαθμολογικά ευρωπη. Και οι δυο μας είχαμε και δευτερη ευκαιρία γι αυτο. Απο μια κατακτηση κουπας... Την πήρες. Αλλα εγω και να την εχανα δεν τα εχανα και ολα. Εσενα αφησα με το αγχος.

Αλλα μιας και μετράμε νίκες. Δικα σου λόγια... Για πες μας στο μπασκετ τα τελευταια τρια χρονια ποσες φορες με κερδισες και ποσες εγω; Το τι μου στερησες; Ελα μωρε στο χωριο σου λενε οπως το ειιπες πριν.
Γυρισες στο μπασκετ???
Ωραιος!!!
Μαλλον μπερδευτικες στα περσυ εφαγες τα μουτρα σου.
Ενα κυπελλακι πηρες!
Τις αλλες 2 χρονιες ετρωγα σφαλιαρες!
Μν μπερδευεσαι!

Τωρα για το ποδοσφαιρο,εσυ τα λες για αγχος και μν διαβαζεις επιλεκτικα τι γραφω!
Εγραψα οτι ο Παναθηναϊκος,ξεκιναει την χρονια με το να παρει οτι καλυτερο μπορει,αρα τι αγχος υπαρχει στην ομαδα?????
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.594
Κριτικές
42
Like
28.814
Πόντοι
28.246
Γυρισες στο μπασκετ???
Ωραιος!!!
Μαλλον μπερδευτικες στα περσυ εφαγες τα μουτρα σου.
Ενα κυπελλακι πηρες!
Τις αλλες 2 χρονιες ετρωγα σφαλιαρες!
Μν μπερδευεσαι!

Τωρα για το ποδοσφαιρο,εσυ τα λες για αγχος και μν διαβαζεις επιλεκτικα τι γραφω!
Εγραψα οτι ο Παναθηναϊκος,ξεκιναει την χρονια με το να παρει οτι καλυτερο μπορει,αρα τι αγχος υπαρχει στην ομαδα?????
Χρησιμοποιω τα λογια σου. Στη μπσλα οπως βολεύει εσας στο μπασκετ παλι οπως βολευει εσας.

Να σου θυμησω κάτι; Ουτε στην μανα μου την ιδια, ξερεις την αξια της μανας, ουτε σε αυτην δεν της δινω μονα ζυγα δικα της. Ποσο μαλλον σε εσενα και οποιονδήποτε.

Μην ξεχασεις να μας βαλεις και βαζελικο λινκ για το οτι δεν εγραψε στα αρχιδια του ο Βούλγαρος τον πρεζακια αλλα ο πρεζακιας τον Βούλγαρο.. Ριξε το λινκ να απολαυσουμε την νεα κωλοτουμπα σσς.


Μην ξεχασω. Ραψατε το εβδομο αστερι, πηρατε με ανατροπη πρωταθλημα απο εμάς και στην μπαλα μονο μια φορα σας κερδισαμε τα τελευταία τρια χρονια.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Χρησιμοποιω τα λογια σου. Στη μπσλα οπως βολεύει εσας στο μπασκετ παλι οπως βολευει εσας.

Να σου θυμησω κάτι; Ουτε στην μανα μου την ιδια, ξερεις την αξια της μανας, ουτε σε αυτην δεν της δινω μονα ζυγα δικα της. Ποσο μαλλον σε εσενα και οποιονδήποτε.

Μην ξεχασεις να μας βαλεις και βαζελικο λινκ για το οτι δεν εγραψε στα αρχιδια του ο Βούλγαρος τον πρεζακια αλλα ο πρεζακιας τον Βούλγαρο.. Ριξε το λινκ να απολαυσουμε την νεα κωλοτουμπα σσς.


Μην ξεχασω. Ραψατε το εβδομο αστερι, πηρατε με ανατροπη πρωταθλημα απο εμάς και στην μπαλα μονο μια φορα σας κερδισαμε τα τελευταία τρια χρονια.
Δν χρησιμοποιηεις τα λογια μ,γιατι δν τα διαβαζεις!!
Χρησιμοποιεις το δικα σου και οπως σε βολευει!!
Αποθεωστε παλι το χοντρο και τα Χριστουγεννα που θα πεφτει φαπα,παλι θα ανεβαζετε βιντεο απο συνθηματα!!!
Η ομαδα μου και φετος παει για το καλυτερο,οτι παρουμε ειμαστε καλα,εσεις σφιγγεστε χωρις λογο.

Και να δεις οτι ειστε τοσο εξυπνοι που ακομα αποθεωνετε Βουλγαρο-Κυπριο-Ελληνα που ολο το μπατζετ σας ειμαι μονο αυτος.
Διωξατε Πετρουσεφ πολυεργαλειο,πηρατε Βιλντοζα τσαμπα,ριξανε το μπατζετ για να δωσουν τοσο Φραγκα για εναν παικτη,αλλα εσεις ακομα τρωτε Whiskas.
Ουτε περασε απο το μυαλουδακι σας,γιατι μπηκε στη διαδικασια ο Πρεζακιας να ανεβαζει τιμη ενω εχει Μητρογλου-ΖαβοΙσπάνο,ουτε μπηκε στο μυαλουδακι σας γιατι ο αλλος να μιλαει με Τρακη.
Αλλα πηρατε Βεζενκοφ!!
Ειστε φοβεροι πελατες γατοτροφης!!!!

Το ξερω κανω βλακειες που προσπαθω να σας ανοιξω λιγο τα ματακια σας,αλλα ολα καλα!!!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Θελω όσο τιποτα αλλο να περασουν την Λανς. Δεν κάνω πλάκα, μιλάω σοβαρά. Αν αποκλειστουν βέβαια θα το λουστουν παλι το κραξιμο. Αλλα θελω να περάσουν...
Σκάσε μπούστη
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Ναι !!!

Και είναι κάτι γατάκια αυτά ...
Με πέταλα ευρωκούπες :coffee:

1723868508184.png


Πάντως κύριε πρέσβη είδες ότι η θεία δίκη σε έστειλε στο μίλκο καπ εεε conference ήθελα να πω .

Ευκαιρία να το σηκώσετε και να μας κλείσετε το στόμα μια διά παντός :coffee: :coffee:
snoop-dogg-anamorph.gif
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.468
Like
21.838
Πόντοι
5.006
Πριν τελιωσει ο αγωνας εισασταν ολα κρυμμενα,μολις τελιωσε ο αγωνας και αποκλειστηκαμε στα Πεναλτυ εμφανιστικατε τα Whiskas.
Αλλα μονο οταν τελιωσαν τα πεναλτυ.
Και κλασσικα ο καθενας μυρωδιας ειπε την πονηριά του!!!!!
Αλλα εγω ξερω οτι τα χρυσοψαρα εχουν μικρη μνημη,οχι τα Γατακια!!!!
Ναι, ενω αν κερδιζατε, θα ψαχναμε τρυπα να κρυφτουμε...:confused:
15αυγουστο για να περασετε στα πλευ οφ του γιουροπα...εκει που ειναι ηδη η σαμροκ ροβερς, η ριγα και η πετροκλουμπ....
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.136
Κριτικές
31
Like
3.292
Πόντοι
2.606
Ναι, ενω αν κερδιζατε, θα ψαχναμε τρυπα να κρυφτουμε...:confused:
15αυγουστο για να περασετε στα πλευ οφ του γιουροπα...εκει που ειναι ηδη η σαμροκ ροβερς, η ριγα και η πετροκλουμπ....
Τύπε τι δεν καταλαβαίνεις, στο ξανάπα...
Χειμωνιάτικα με τα κρύα η πλέμπα τρέχει πίσω από το τόπι, η αριστοκρατία κάνει σκι στην ελβετία.
Κλάψε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.468
Like
21.838
Πόντοι
5.006
Τύπε τι δεν καταλαβαίνεις, στο ξανάπα...
Χειμωνιάτικα με τα κρύα η πλέμπα τρέχει πίσω από το τόπι, η αριστοκρατία κάνει σκι στην ελβετία.
Κλάψε
Ποια αριστοκρατια?
Ο αθηναιος που φορει το σωβρακο ντουμπλ φας?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Αυτό το 10ράκι στο διπλό του Αστέρα θα παιζόταν άνετα,αν δεν είχε κάνει προετοιμασία ΟΥΚ...
Στο τελευταίο φιλικό σερνόντουσαν.


:undecided:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486
Κάπου το είδα και μου άρεσε....

:Τι θα πει να είσαι Ολυμπιακός?

Μετά από διπλό του Παναθηναϊκού μέσα στο Άμστερνταμ, να περιμένεις να αποκλειστεί στο 14 πέναλντι για να πανηγυρίσεις....

:tooth:
Καλά πέρασε τη Λανς και έχεις να ρουφήξεις πολύ Μίλκο μετά καριόλα ... :2on1:


:coffee: ..... :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom