Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγω χθες μολις τελειωσε το ματς πηγα για τσαρκα


μαλιστα ειδα εναν τρειςευτυχισμενο βαζελο με τη φανελα του ΠΑΟ να βγαινει με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια απο ενα ρδελακι του μεταξουργιου...του λεω:αχ μωρη κουφαλα κερδισε η βαζελα κι ειπες να ριξεις ενα καβλι ε?
-ναι ναι ρε φιλε,λεει αυτος....
Ηταν κανεις απο σας ρε κουφαλες?
εσύ ήσουνα ο παλιομαλάκας που μου μίλησες ρε?......γιατί δεν τόλεγες?....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε χρηστ'ίδη...κοίτα ρε τον πλέ...ρίχνει 10 μπινελίκια και περιμένει τον αγώνα για να πει ότι πεί...εσύ ρε γιατί έχεις πάθει ντουβρουντζά?.......τι ντέρτυ τραβάς...πολλή πίκρα ρε παιδί μου...έτσι και χάσετε την κυριακή σε βλέπω να σαλτάρεις......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε χρηστ'ίδη...κοίτα ρε τον πλέ...ρίχνει 10 μπινελίκια και περιμένει τον αγώνα για να πει ότι πεί...εσύ ρε γιατί έχεις πάθει ντουβρουντζά?.......τι ντέρτυ τραβάς...πολλή πίκρα ρε παιδί μου...έτσι και χάσετε την κυριακή σε βλέπω να σαλτάρεις......
αυτός είναι ήδη στο δρομοκαίτειο ρε από τότε που γεννήθηκε....
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
.....Μαγκες ειχα πολλα χρονια να δω γκολ σαν αυτο του Καραγκουνη  :rockon: ...το βλεπεις και δεν το χορταινεις......μεχρι και ο γαβρος Που-ρου-Που-που μιλησε για "μυθικο" γκολ......

 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε φιλάρα κάρλος...μην μας το κάνεις αυτό......θα βλέπω το βίντεο και θα πεθανω ρε.........ΟΝΕΙΡΟΟΟΟΟΟ.......
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
.....Μαγκες ειχα πολλα χρονια να δω γκολ σαν αυτο του Καραγκουνη  :rockon: ...το βλεπεις και δεν το χορταινεις......μεχρι και ο γαβρος Που-ρου-Που-που μιλησε για "μυθικο" γκολ......


αυτοί οι μαλάκες οι γερμανοί τερματοφύλακες, ό,τι πάει ψηλοκρεμαστό το ρουφάνε. μεγαλύτερη κάβλα θα ήταν να είχε μπει το (επίσης ψηλοκρεμαστό) φάουλ του Καρα
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
ρε φιλάρα κάρλος...μην μας το κάνεις αυτό......θα βλέπω το βίντεο και θα πεθανω ρε.........ΟΝΕΙΡΟΟΟΟΟΟ.......
Εγώ πάντως ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ!!!Τέτοια ΜΑΤΣΑΡΑ και δεν την είδες ,προτιμώντας να βγεις βόλτα??Και μου έστελνες μήνυμα ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΚΟΡ???Άσχετα που το είδα σήμερα το πρωί...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ΒΑΖΕΛΟΣ!!!Θα στα χώσω από κοντα στη Συνάντηση... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Εγώ πάντως ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ!!!Τέτοια ΜΑΤΣΑΡΑ και δεν την είδες ,προτιμώντας να βγεις βόλτα??Και μου έστελνες μήνυμα ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΚΟΡ???Άσχετα που το είδα σήμερα το πρωί...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ΒΑΖΕΛΟΣ!!!Θα στα χώσω από κοντα στη Συνάντηση... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ρε ανθυποπλοίαρχε......ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΟΒΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ..........στο ιντερνέτιον δεν μεταδιδόταν τίποτα και το άκουγα απο ράδιο.....μου την έδωκε και πήγα για ποτό...και μόλις ο βυζουλίνος μου είπε για το 3-0 ήπια τον νιαγάρα.....τι να κάνω..είμαι φτωχός για ΝΟΒΑ......μεταξύ μας μεχρι την κυριακή θα την έχω σπασμένη μέσω ίντερνετ.....να γλυτώσουν και τα ποτά...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΙΣΕ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ
ΚΑΙ ΟΠΥ ΠΑΣ ΕΣΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΝΟ Η 7!!!!!!!!!!!!!
8 2 81!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!


καλισπερα κολιταρια
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
ρε φιλάρα κάρλος...μην μας το κάνεις αυτό......θα βλέπω το βίντεο και θα πεθανω ρε.........ΟΝΕΙΡΟΟΟΟΟΟ.......


....θα μας αρρωστησουν τα μαλακισμενα  ;) ;).......τα θελανε μαλλον  τα γαμοσταυριδια   τους  για να παιξουν λιγη μπαλιτσα επιτελους....και να σου πω κατι ?

Πρωτη φορα που δεν φοβαμαι οτι θα παρουν τα μυαλα τους αερα......ο Ολλανδος μοιαζει σκυλι , τους  τσινισε λιγο στην αρχη  η πειθαρχεια αλλα θα την συνηθισουν.....ρε μπας και βρηκαμε  επιτελους τον Ομπραντοβιτς του ποδοσφαιρου :dancing: ?
 

Συνημμένα

  • derbysports.jpg
    derbysports.jpg
    14,5 KB · Εμφανίσεις: 17
  • filathlos.jpg
    filathlos.jpg
    16,4 KB · Εμφανίσεις: 14
  • goalnews.jpg
    goalnews.jpg
    15,4 KB · Εμφανίσεις: 13
  • prasini.jpg
    prasini.jpg
    14,3 KB · Εμφανίσεις: 13
  • eksedra.jpg
    eksedra.jpg
    16 KB · Εμφανίσεις: 14

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τι ναπω βρε κάρλος?.....έχει και αυτός τις άσχημες μέρες του...βλέπε τέλη και γριές, αλλά....το ξέρει το τόπι...χτες έστησε τέλεια την ομάδα....εμείς λέγαμε τι μαλακίες κάνει αλλά αυτός κάτι ήξερε...και τα κατάφερε.....μακάρι να προχωρήσει έτσι, να κάνει αυτός και όχι η καριόλα ο αντωνίου τον γενάρη τις μεταγραφες κ.λ.π..........και μακάρι να μας βγεί νέος ζότς.....
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
τι ναπω βρε κάρλος?.....έχει και αυτός τις άσχημες μέρες του...βλέπε τέλη και γριές, αλλά....το ξέρει το τόπι...χτες έστησε τέλεια την ομάδα....εμείς λέγαμε τι μαλακίες κάνει αλλά αυτός κάτι ήξερε...και τα κατάφερε.....μακάρι να προχωρήσει έτσι, να κάνει αυτός και όχι η καριόλα ο αντωνίου τον γενάρη τις μεταγραφες κ.λ.π..........και μακάρι να μας βγεί νέος ζότς.....


....μαγκα , ο Ολλανδος παντως δειχνει οτι δεν μασαει.....η αποστολη γυρισε στις   05:00   το  πρωι  και ο   αθεοφοβος  τους   πηγε  για  χαλαρωμα   στην  Παιανια......ετσι , ετσι.......για να   στρωσουν  ορισμενοι εκει    μεσα....

....οπως ο Ζοτς , μετα την ηττα στην Βαρκελονη , με το που κατεβηκαν απο το αεροπλανο τους πηγε στο ΟΑΚΑ οπου παρακολουθησαν σε βιντεο τα λαθη του αγωνα για 6 ωρες!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • sportday.jpg
    sportday.jpg
    17,3 KB · Εμφανίσεις: 19

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Για να μην ξεχνιόμαστε: ΔΙΩΞΤΕ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΤΩΡΑ!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom