Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,4%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 133 39,2%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 8,0%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
8
Like
32.215
Πόντοι
6.536
Ο Κοστέλο πήγε στην περιοχή που σύχναζε ο πρώτος καταγεγραμμένος επίσημα χούλιγκαν που συνελήφθη σε αγώνα ποδοσφαίρου Απόλλωνα Ολυμπιακού στη Ριζούπολη υπό καταρακτώδη βροχή του Γιάννη του λιοφαγου από τη Νάξο που βέβαια ζούσε στην Αγία Παρασκευή αλλά το Θησείο ήταν το άντρο του τα αποτελέσματα ήταν τραγελαφικά
Το ξέρω το σκηνικό,τον γνώριζα τον Λιοφάγο,έμενε ακριβώς δίπλα από την θεία μου,είχαμε υπηρετήσει στην ίδια μονάδα και είχαμε πιάσει κουβέντα μερικές φορές,για το στρατό οχι οπαδικά,μάλλον νόμιζε ότι είμαι δικός σας,από Νέο Φάληρο τι θα ήμουν(:tooth:),εγώ το έπαιξα Κινέζος.
Πάντως καμμία σχέση με ότι ακούμε,πολύ καταρτισμένο άτομο και διαβασμένος πολύ.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.129
Κριτικές
2
Like
18.605
Πόντοι
3.656
Για τον ηλιοπουλο λες που έστειλε 50 άτομα από το Βόλο φυλακή η για κάποιον άλλο ;
δεν τον ξέρω τον Ηλιόπουλο , την ιστορία του ....
Μιλάω γενικά για την υποκρισία ..

όταν τις χώνουμε ,όλα καλά γαμηστερά..
όταν μας φιλετάρουν ,έχει κλάμα.... οι κακοί τραμπούκοι ,οι έτσι κ γιουβέτσι ...

Έχε υπόψιν σου πως στον δρόμο 1 στους χίλιους έχει ψυχή , σε όλες τις ομάδες αλλά και γενικότερα
Το πιθανότερο να μην τον δείς ποτέ να τσαμπουκαλεύεται με τους ψευτόμαγκες....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.890
Like
12.891
Πόντοι
2.606
δεν τον ξέρω τον Ηλιόπουλο , την ιστορία του ....
Μιλάω γενικά για την υποκρισία ..

όταν τις χώνουμε ,όλα καλά γαμηστερά..
όταν μας φιλετάρουν ,έχει κλάμα.... οι κακοί τραμπούκοι ,οι έτσι κ γιουβέτσι ...

Έχε υπόψιν σου πως στον δρόμο 1 στους χίλιους έχει ψυχή , σε όλες τις ομάδες αλλά και γενικότερα
Το πιθανότερο να μην τον δείς ποτέ να τσαμπουκαλεύεται με τους ψευτόμαγκες....
Δεν με αφορούν οι μαγκιές στο δρόμο σου απάντησα συγκεκριμένα ο κύριος πέταξε μολότοφ σε πούλμαν που ήταν από τον Βόλο γαύροι τον έκαναν απαγωγή τον έκαψαν του κούρεψαν και τον πέταξαν γυμνό στην εθνική οδό και πήγε στην αστυνομία και τους έδωσε όλους έναν προς έναν και τον έχετε ακόμα στο γήπεδο
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.686
Κριτικές
42
Like
28.909
Πόντοι
28.246
Καντε υπομονη και θα σηκωθει Τουρκικη σημαια στο γηπεδο και θα προσκυνατε. Πρωταθλημα να πάρετε και ολα καλα. Ο Παναθηναικος εγινε Τουρκος.

images (5).jpeg
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.129
Κριτικές
2
Like
18.605
Πόντοι
3.656
Δεν με αφορούν οι μαγκιές στο δρόμο σου απάντησα συγκεκριμένα ο κύριος πέταξε μολότοφ σε πούλμαν που ήταν από τον Βόλο γαύροι τον έκανα απαγωγή τον έκαψαν του κούρεψαν και τον πέταξαν γυμνό στην εθνική οδό και πήγε στην αστυνομία και τους έδωσε όλους έναν προς έναν και τον έχετε ακόμα στο γήπεδο
να του δένατε τα μάτια τύπε να μην σας αναγνώριζε ....

πιτσιρικάς ήμουνα τότε με τον Φιλόπουλο και στο δίπλα σπίτι που παραθέριζα το ίδιο έτος που έβραζαν τα πράματα,
έναν γαύρο τον χτυπήσανε και κόπηκε η αρτηρία πίσω από το γόνατο .... σε όλη του τη ζωή έμεινε ανάπηρος για το τίποτα....

Σαν συμπέρασμα θέλω να πω ότι η μαγκιά δεν είναι τα πεσίματα μπουλούκι , είναι το ένας εναντίον ενός
και για σοβαρό θέμα ,όχι για τις μπάλες....
και δεν αποκτά κάποιος περηφάνεια επειδή κάποιοι δικοί του, κάποτε , τις χώσανε περισσότερο ..αν τις χώσανε....
 
  • Like
Αντιδράσεις: koskam

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.434
Like
785
Πόντοι
96
Εγώ θυμάμαι οι μακαρίτες Γιαννακόπουλοι με τον Πολίτη καθάρισαν τον Γκάλη και του έκοψαν το μπάσκετ γιατί λέει έφυγε από τον πάγκο μετά την προσβλητική συμπεριφορά του κομπλεξικού και αχάριστου Πολίτη (που τον έκανε άνθρωπο και γνωστό ο Νικ) ένα στίγμα που θα το φέρνει για πάντα ο μπασκετικός ΠΑΟ ενώ ο καημένος ο φασιστάκος κωλότουρκος τι να κάνει ;
Κανονικά θα έπρεπε ο κωλότουρκος να διωχθεί με τις κλωτσιές πίσω στην κωλοχώρα του αν υπήρχε αξιοπρέπεια και όχι σαπίλα στον πια κωλοτουρκοπαο! Βρε ουστ ψοφήστε τουρκόδουλα πράσινα δίποδα! :shit:
:shit:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.890
Like
12.891
Πόντοι
2.606
να του δένατε τα μάτια τύπε να μην σας αναγνώριζε ....

πιτσιρικάς ήμουνα τότε με τον Φιλόπουλο και στο δίπλα σπίτι που παραθέριζα το ίδιο έτος που έβραζαν τα πράματα,
έναν γαύρο τον χτυπήσανε και κόπηκε η αρτηρία πίσω από το γόνατο .... σε όλη του τη ζωή έμεινε ανάπηρος για το τίποτα....

Σαν συμπέρασμα θέλω να πω ότι η μαγκιά δεν είναι τα πεσίματα μπουλούκι , είναι το ένας εναντίον ενός
και για σοβαρό θέμα ,όχι για τις μπάλες....
και δεν αποκτά κάποιος περηφάνεια επειδή κάποιοι δικοί του, κάποτε , τις χώσανε περισσότερο ..αν τις χώσανε....
Μαγκιά είναι να σηκώνεσαι να φεύγεις γιατί του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ για την οικογένεια μου θα σου κάρφωσω χωρίς κανένα ενδοιασμό μαχαίρι στην καρωτίδα αλλά για τις ομάδες είναι μαλακιες που κάναμε βλακώδως μακριά από τέτοια απλά τις κουβεντιάζουμε
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.129
Κριτικές
2
Like
18.605
Πόντοι
3.656
Μαγκιά είναι να σηκώνεσαι να φεύγεις γιατί του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ για την οικογένεια μου θα σου κάρφωσω χωρίς κανένα ενδοιασμό μαχαίρι στην καρωτίδα αλλά για τις ομάδες είναι μαλακιες που κάναμε βλακώδες μακριά από τέτοια απλά τις κουβεντιάζουμε
έτσι ακριβώς !!!!
μέχρι τα 15-16 υπάρχουν ελαφρυντικά , μετά δεν υπάρχει δικαιολογία καμία..
Αν και νομίζω πως οι σημερινοί πιτσιρικάδες είναι πολύ πιό ξύπνιοι από παλιά, άσχετα αν είναι όλη μέρα με το κινητό

Πόσο καλύτερη θα ήταν η κοινωνία αν η νεολαία αντί να χειροκροτεί σαν θεατής ,ήταν η ίδια αθλούμενη ...
Σίγουρα τότε δεν θα σκεφτόταν ποτέ , δεν θα παίρναγε από το μυαλό να χουλιγκανίσει ....

κάτι ξέρανε όσοι λέγανε κάποτε κάθε χωριό και γυμναστήριο και η εσσδ ήταν γεμάτη από αθλητικούς χώρους για τους πολίτες,
να τα λέμε και τα καλά !!!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
δεν τον ξέρω τον Ηλιόπουλο , την ιστορία του ....
Μιλάω γενικά για την υποκρισία ..

όταν τις χώνουμε ,όλα καλά γαμηστερά..
όταν μας φιλετάρουν ,έχει κλάμα.... οι κακοί τραμπούκοι ,οι έτσι κ γιουβέτσι ...

Έχε υπόψιν σου πως στον δρόμο 1 στους χίλιους έχει ψυχή , σε όλες τις ομάδες αλλά και γενικότερα
Το πιθανότερο να μην τον δείς ποτέ να τσαμπουκαλεύεται με τους ψευτόμαγκες....
Επικός
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
έτσι ακριβώς !!!!
μέχρι τα 15-16 υπάρχουν ελαφρυντικά , μετά δεν υπάρχει δικαιολογία καμία..
Αν και νομίζω πως οι σημερινοί πιτσιρικάδες είναι πολύ πιό ξύπνιοι από παλιά, άσχετα αν είναι όλη μέρα με το κινητό

Πόσο καλύτερη θα ήταν η κοινωνία αν η νεολαία αντί να χειροκροτεί σαν θεατής ,ήταν η ίδια αθλούμενη ...
Σίγουρα τότε δεν θα σκεφτόταν ποτέ , δεν θα παίρναγε από το μυαλό να χουλιγκανίσει ....

κάτι ξέρανε όσοι λέγανε κάποτε κάθε χωριό και γυμναστήριο και η εσσδ ήταν γεμάτη από αθλητικούς χώρους για τους πολίτες,
να τα λέμε και τα καλά !!!
Στην ΕΣΣΔ αν δεν πήγαινες γυμναστήριο, πήγαινες Γκουλάγκ :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
636
Like
262
Πόντοι
26
έτσι ακριβώς !!!!
μέχρι τα 15-16 υπάρχουν ελαφρυντικά , μετά δεν υπάρχει δικαιολογία καμία..
Αν και νομίζω πως οι σημερινοί πιτσιρικάδες είναι πολύ πιό ξύπνιοι από παλιά, άσχετα αν είναι όλη μέρα με το κινητό

Καλά πάντα θα "βράζει" η νεολαία λίγο ή πολυ, κάθε μέρα ακούς για σκηνικά μεταξύ πιτσιρικαδων
Και κάπου είναι φυσιολογικό

Δεν ξέρω αν ασχολούνται και τόσο με τα γήπεδα όσοι εκείνες οι γενιές
Δεν υπάρχουν εκδρομές όσο τότε, τα ντέρμπυ με οπαδούς και των 2 και οι σύνδεσμοι είναι λιγότεροι σε αριθμό σε σχέση με παλια
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.129
Κριτικές
2
Like
18.605
Πόντοι
3.656
Στην ΕΣΣΔ αν δεν πήγαινες γυμναστήριο, πήγαινες Γκουλάγκ :cheesy::cheesy::cheesy:
πολύ καλά κάνανε και ολοκληρωμένες πολλαπλές σχέσεις κάτω από τα 20 για να υπάρχει ψυχολογική ισορροπία και να μην βγαίνουν απωθημένα στέρησης...
Με θλιβερό αποτέλεσμα οι άντρες να βλέπουν σαν ξερολούκουμα τις γριές, ή οι μπαρμπάδες να θέλουνε μικρούλες που ποτέ δεν είχαν στα νιάτα τους,
οι δε παντρεμένες γυναίκες να σκυλογαμιούνται (κερατώνουν) μετά τα 40-50 επειδή νέες φάγανε 3-4 καυλιά μόνον....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.890
Like
12.891
Πόντοι
2.606
Ενδιαφέρον θα έχει η στάση των Κύπριων οπαδών του βαζελου εφεξής απέναντι στον μπασκετικό Παναθηναϊκό
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.129
Κριτικές
2
Like
18.605
Πόντοι
3.656
Καλά πάντα θα "βράζει" η νεολαία λίγο ή πολυ, κάθε μέρα ακούς για σκηνικά μεταξύ πιτσιρικαδων
Και κάπου είναι φυσιολογικό

Δεν ξέρω αν ασχολούνται και τόσο με τα γήπεδα όσοι εκείνες οι γενιές
Δεν υπάρχουν εκδρομές όσο τότε, τα ντέρμπυ με οπαδούς και των 2 και οι σύνδεσμοι είναι λιγότεροι σε αριθμό σε σχέση με παλια
σωστός !!
τουλάχιστον πλακώνονται για προσωπικές τους υποθέσεις
Έτσι πρόχειρα θα μπορούσα να υποθέσω ότι για την βία ανηλίκων φέρει ευθύνη η αποσάθρωση των θεσμών που πλέον είναι εμφανής ,
κανείς δεν πιστεύει σε τίποτα,
ενώ παλαιότερα υπήρχαν κρατικοί "αρμοί" και ένα κοινωνικό δέσιμο ...
Έπειτα δάσκαλοι-καθηγητές που είναι οι πρώτοι κρατικοί λειτουργοί που έρχονται σε επαφή τα παιδιά,
είναι για τα πανηγύρια ....στη tv προβάλλονται όλες οι φόλες και οι μόδιστροι που ενστικτωδώς δημιουργούν στα παιδιά βίαιες συμπεριφορές
για την κατάντια..
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.535
Like
6.171
Πόντοι
2.356
Δεν με αφορούν οι μαγκιές στο δρόμο σου απάντησα συγκεκριμένα ο κύριος πέταξε μολότοφ σε πούλμαν που ήταν από τον Βόλο γαύροι τον έκαναν απαγωγή τον έκαψαν του κούρεψαν και τον πέταξαν γυμνό στην εθνική οδό και πήγε στην αστυνομία και τους έδωσε όλους έναν προς έναν και τον έχετε ακόμα στο γήπεδο
O πατέρας του αρχιτσεος δεν ήταν; Δε θα το άφηνε έτσι υποθέτω.
Ασε που νομίζω ότι δεν πήγαν και τόσοι φυλακή. Δυο νομίζω ότι την πλήρωσαν πραγματικά. Ο ένας ηταν καραβανας από ότι θυμάμαι και είχε φάει και απόταξη.
Βέβαια έχουν περάσει και τα χρόνια, μπορεί να κάνω και λάθος.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.535
Like
6.171
Πόντοι
2.356
Σαν ΝΟΠΟ σου λέω
περισσότερο μύθος ήταν η φάση πιστεύω επειδή είχε το όνομα έμεινε
Μια "παρέα" της εποχής των αρχών 80 νομίζω ήταν και γνωστός μετέπειτα συνδέσμιτης πολύ πιτσιρικάς τότε

Πυρήνες έτσι γενικά και αόριστα μπορεί να υπάρχουν και στην εποχή μας
Θεωρητικά ο μύθος της ξεκίνησε μετά από παιχνίδι στην Τούμπα. Το λεωφορείο της γύρισε ασπαστο κι εκεί πάνω χτίστηκε το όνομα.
Στον Τάφο είχαν μόνιμα πανί ώσπου ο Ρίνγκο έφερε "κόσμο" από την Κρήτη και τους σχόλασε.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.129
Κριτικές
2
Like
18.605
Πόντοι
3.656
Θεωρητικά ο μύθος της ξεκίνησε μετά από παιχνίδι στην Τούμπα. Το λεωφορείο της γύρισε ασπαστο κι εκεί πάνω χτίστηκε το όνομα.
Στον Τάφο είχαν μόνιμα πανί ώσπου ο Ρίνγκο έφερε "κόσμο" από την Κρήτη και τους σχόλασε.
έτσι λέει ο μύθος, για πούλμαν ενώ δεν απάρτιζαν δεκάδα,
στο μεταξύ ένας ήταν ακροδεξιός από Πειραιά και οι άλλοι 5-6 πανκιά και ψιλοανάρχες από Πετράλωνα-Καλλιθέα, ο ένας ήταν περιπτεράς χαβαλετζής

Για Κοστέλο , άλλος υπερβολικός μύθος ...κι αυτός κάτι πιτσιρικάδες είχε κουρεμένους με κόκκινα άρβυλα ή κορδόνια δεν θυμάμαι,
σύμφωνα με αφηγήσεις εγκυρότατου παλιού που τα έζησε και συμμετείχε ενεργά
Παίζανε βράδυ μπάλα πίσω από της στήλες του ολυμπίου Διός και αράζανε αρχές Συγγρού, Πλάκα κ Φ.Νέγρη ...
Ψιλοδύναμη εκείνη την εποχή, τσαμπουκάδες,
που όμως καθόντουσαν κλαρίνο στους "φονιάδες" της εποχής ,
τις ορίτζιναλ φασιστικές ομάδες του καταδρομέα Ν.Λ. και του Λυκούργου με τα βέλγικα λυκόσκυλα
που είχε κάνει στη λεγεώνα των Ξένων 20 χρονών κ μόστραρε φωτό δίπλα από πυραμίδες με κεφάλια μαύρων ...
Οι μετέπειτα χρυσαυγίτες ήταν Ουρσουλίνες μπροστά τους ....εννοείται κανείς από αυτούς δεν μπήκε στο μαγαζί του Πακοφύρερ ,
οι Κοστελικοί όταν πλησιάστηκαν αρνήθηκαν, είπαν όχι ,
οι δε "φονιάδες" ακροφασισταράδες μοιράσανε κάτι φάπες στον χοντρούλη "αρχηγό"....
στην πορεία φύγανε για Αμερική όπου πήρανε καλές κρατικές θέσεις , συστημένοι ....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.612
Like
28.089
Πόντοι
5.006
έτσι λέει ο μύθος, για πούλμαν ενώ δεν απάρτιζαν δεκάδα,
στο μεταξύ ένας ήταν ακροδεξιός από Πειραιά και οι άλλοι 5-6 πανκιά και ψιλοανάρχες από Πετράλωνα-Καλλιθέα, ο ένας ήταν περιπτεράς χαβαλετζής

Για Κοστέλο , άλλος υπερβολικός μύθος ...κι αυτός κάτι πιτσιρικάδες είχε κουρεμένους με κόκκινα άρβυλα ή κορδόνια δεν θυμάμαι,
σύμφωνα με αφηγήσεις εγκυρότατου παλιού που τα έζησε και συμμετείχε ενεργά
Παίζανε βράδυ μπάλα πίσω από της στήλες του ολυμπίου Διός και αράζανε αρχές Συγγρού, Πλάκα κ Φ.Νέγρη ...
Ψιλοδύναμη εκείνη την εποχή, τσαμπουκάδες,
που όμως καθόντουσαν κλαρίνο στους "φονιάδες" της εποχής ,
τις ορίτζιναλ φασιστικές ομάδες του καταδρομέα Ν.Λ. και του Λυκούργου με τα βέλγικα λυκόσκυλα
που είχε κάνει στη λεγεώνα των Ξένων 20 χρονών κ μόστραρε φωτό δίπλα από πυραμίδες με κεφάλια μαύρων ...
Οι μετέπειτα χρυσαυγίτες ήταν Ουρσουλίνες μπροστά τους ....εννοείται κανείς από αυτούς δεν μπήκε στο μαγαζί του Πακοφύρερ ,
οι Κοστελικοί όταν πλησιάστηκαν αρνήθηκαν, είπαν όχι ,
οι δε "φονιάδες" ακροφασισταράδες μοιράσανε κάτι φάπες στον χοντρούλη "αρχηγό"....
στην πορεία φύγανε για Αμερική όπου πήρανε καλές κρατικές θέσεις , συστημένοι ....
Αϋπνίες έχεις ρε,για πεινασες :tooth:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
8
Like
32.215
Πόντοι
6.536
έτσι λέει ο μύθος, για πούλμαν ενώ δεν απάρτιζαν δεκάδα,
στο μεταξύ ένας ήταν ακροδεξιός από Πειραιά και οι άλλοι 5-6 πανκιά και ψιλοανάρχες από Πετράλωνα-Καλλιθέα, ο ένας ήταν περιπτεράς χαβαλετζής

Για Κοστέλο , άλλος υπερβολικός μύθος ...κι αυτός κάτι πιτσιρικάδες είχε κουρεμένους με κόκκινα άρβυλα ή κορδόνια δεν θυμάμαι,
σύμφωνα με αφηγήσεις εγκυρότατου παλιού που τα έζησε και συμμετείχε ενεργά
Παίζανε βράδυ μπάλα πίσω από της στήλες του ολυμπίου Διός και αράζανε αρχές Συγγρού, Πλάκα κ Φ.Νέγρη ...
Ψιλοδύναμη εκείνη την εποχή, τσαμπουκάδες,
που όμως καθόντουσαν κλαρίνο στους "φονιάδες" της εποχής ,
τις ορίτζιναλ φασιστικές ομάδες του καταδρομέα Ν.Λ. και του Λυκούργου με τα βέλγικα λυκόσκυλα
που είχε κάνει στη λεγεώνα των Ξένων 20 χρονών κ μόστραρε φωτό δίπλα από πυραμίδες με κεφάλια μαύρων ...
Οι μετέπειτα χρυσαυγίτες ήταν Ουρσουλίνες μπροστά τους ....εννοείται κανείς από αυτούς δεν μπήκε στο μαγαζί του Πακοφύρερ ,
οι Κοστελικοί όταν πλησιάστηκαν αρνήθηκαν, είπαν όχι ,
οι δε "φονιάδες" ακροφασισταράδες μοιράσανε κάτι φάπες στον χοντρούλη "αρχηγό"....
στην πορεία φύγανε για Αμερική όπου πήρανε καλές κρατικές θέσεις , συστημένοι ....
Σωστός.
:hi:
Νίκαια,όχι Πειραιάς.
Υπήρχε δυνατός πυρήνας τότε εκεί.
Λυκούργος Λεγεώνα και μετά την 5ετία πήγε Ροδεσία.
Από εκεί ήταν οι φωτό με τις πυραμίδες.
Κάποιος το είχε και αβαταρ εδώ, την πουλάδα των Ροδεσιανών SAS.Δεν θυμάμαι ποιός.
images (3).jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom