Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (7 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.945
Πόντοι
5.006
GRFWbVxWQAANDFd
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
πηρανε πρωταθλημα στο μπασκετ ρε τυπε!!!τι δεν καταλαβαινεις????
μιλαμε για πρωτοφανη και ιστορικη επιτυχια!!!!
Φανταζεσαι, τι θα γινει οταν ξανα παρουν, γιατι καποια στιγμη θα ξανα παρουν πρωταθλημα και στη μπαλα; Σαν τον φυλακισμενο που ξαναναγαμησε μετα απο καμια εικοσαρια χρονια στην φυλακη.

Ασε με να μαντεψω και τι θα μας γραφουν. Γαυρακια, παργε τα αρχιδια μας δεν ξανα βλεπετε πρωταθλημα τα επομενα πεντε χρονια. Επιστροφη στην κανονικοτητα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.945
Πόντοι
5.006
Φανταζεσαι, τι θα γινει οταν ξανα παρουν, γιατι καποια στιγμη θα ξανα παρουν πρωταθλημα και στη μπαλα; Σαν τον φυλακισμενο που ξαναναγαμησε μετα απο καμια εικοσαρια χρονια στην φυλακη.

Ασε με να μαντεψω και τι θα μας γραφουν. Γαυρακια, παργε τα αρχιδια μας δεν ξανα βλεπετε πρωταθλημα τα επομενα πεντε χρονια. Επιστροφη στην κανονικοτητα.
ε θα κανουν οτι κανουν και οι υπολοιποι αλλοθρησκοι :
"1 πρωταθλημα δικο μας = 60 πρωταθληματα δικα σας.......αρα και καμια 20αρια που εχουμε ηδη, μανι μανι φτασαμε τα 80 πρωταθληματα...κλαψτε γαυρακια!!!!"
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
ε θα κανουν οτι κανουν και οι υπολοιποι αλλοθρησκοι :
"1 πρωταθλημα δικο μας = 60 πρωταθληματα δικα σας.......αρα και καμια 20αρια που εχουμε ηδη, μανι μανι φτασαμε τα 80 πρωταθληματα...κλαψτε γαυρακια!!!!"
Την κανω, μπηκε ο βλακας ο Τρομπας.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.283
Κριτικές
2
Like
18.988
Πόντοι
3.656

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.283
Κριτικές
2
Like
18.988
Πόντοι
3.656
ποιος ποναει περισσοτερο : ο ρομπ για το ευρωπαικο στο ποδοσφαιρο ή ο καζαντζιδης για τους ελληνες μεταναστες το 1960?
ποιός σε πονάει παραπάνω ? η πεθερούλα με τη κυρά μαζί όταν σε δέρνουν ή...... ο εφιάλτης σου ο ΡΟΜΠ ?

ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ σου ΡΟΜΠ φυσικά :rockon:
:2funny:

 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Φιλε μια συμβουλη. Αν θελεις την κρατας αν θελεις την γραφεις στ' αρχιδια σου. Οταν θα τριβεις στα μουτρα του αλλου κατι να μπορεις και να το υποστηριξεις.

Αλλα ξεχασα. Βαζελοι αφου... Μετρατε μονο νικες και προκρισεις. Οχι κουπες. (Για τον @koskam αυτο που σιγονταρησε στην αποψινη προσκληση γαυρων)
Μαλλον θες να τα κανω 5κια,αλλα ημεις ως φραγκατοι εδω ναδα δν βγαινουμε και θα τα κανω 50κια.

Οταν ανεβαζω μια φωτο με τους αγωνες μας και δν εχεις ουτε μια νικη,οταν ανεβαζω φωτο με τους αγωνες και εχω νικη στο γηπεδο σου,οταν οταν οταν.
Τι αλλο πρεπει να πω???????

Κανεις παραθεση λοιπον πανω σε αυτο το σχολιο μου και μου λες για πριν 3 χρονια:think::think::think:
Μετα σου απαντω οτι και στα περσυ εγινε το ιδιο με την Α.Ε.Κ.

Και στο τελος σου γραφω οτι η αποψη ειναι ασπρη ή μαυρη,αλλα εσυ τι θες οπως σε βολευει!!!

Αρα?????
Γιατι μου λες οτι δν υποστηριζω αυτο που λεω!!!!
Μια εικονα λενε καποιοι σοφοι(οχι εγω) ισουται με 1000 λεξεις!!!!



Εγω δν μπαινω στο bou ουτε να τσακωνομαι(μεχρι ενα οριο ναι),ουτε για να βριζω,ουτε να προσπαθω να κανω το ασπρο-μαυρο.
Ειναι πολλοι εδω ναδα που υπαρχουν-εμφανιστηκανε τωρα να το κανουν!
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
15
Like
6.019
Πόντοι
2.046
Μαλλον θες να τα κανω 5κια,αλλα ημεις ως φραγκατοι εδω ναδα δν βγαινουμε και θα τα κανω 50κια.

Οταν ανεβαζω μια φωτο με τους αγωνες μας και δν εχεις ουτε μια νικη,οταν ανεβαζω φωτο με τους αγωνες και εχω νικη στο γηπεδο σου,οταν οταν οταν.
Τι αλλο πρεπει να πω???????

Κανεις παραθεση λοιπον πανω σε αυτο το σχολιο μου και μου λες για πριν 3 χρονια:think::think::think:
Μετα σου απαντω οτι και στα περσυ εγινε το ιδιο με την Α.Ε.Κ.

Και στο τελος σου γραφω οτι η αποψη ειναι ασπρη ή μαυρη,αλλα εσυ τι θες οπως σε βολευει!!!

Αρα?????
Γιατι μου λες οτι δν υποστηριζω αυτο που λεω!!!!
Μια εικονα λενε καποιοι σοφοι(οχι εγω) ισουται με 1000 λεξεις!!!!



Εγω δν μπαινω στο bou ουτε να τσακωνομαι(μεχρι ενα οριο ναι),ουτε για να βριζω,ουτε να προσπαθω να κανω το ασπρο-μαυρο.
Ειναι πολλοι εδω ναδα που υπαρχουν-εμφανιστηκανε τωρα να το κανουν!
all_time_european.jpg

για πες και για εδω κατι...και ειναι και απο το 23 η φωτο...αρα ξερεις τι λειπει....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
Μαλλον θες να τα κανω 5κια,αλλα ημεις ως φραγκατοι εδω ναδα δν βγαινουμε και θα τα κανω 50κια.

Οταν ανεβαζω μια φωτο με τους αγωνες μας και δν εχεις ουτε μια νικη,οταν ανεβαζω φωτο με τους αγωνες και εχω νικη στο γηπεδο σου,οταν οταν οταν.
Τι αλλο πρεπει να πω???????

Κανεις παραθεση λοιπον πανω σε αυτο το σχολιο μου και μου λες για πριν 3 χρονια:think::think::think:
Μετα σου απαντω οτι και στα περσυ εγινε το ιδιο με την Α.Ε.Κ.

Και στο τελος σου γραφω οτι η αποψη ειναι ασπρη ή μαυρη,αλλα εσυ τι θες οπως σε βολευει!!!

Αρα?????
Γιατι μου λες οτι δν υποστηριζω αυτο που λεω!!!!
Μια εικονα λενε καποιοι σοφοι(οχι εγω) ισουται με 1000 λεξεις!!!!



Εγω δν μπαινω στο bou ουτε να τσακωνομαι(μεχρι ενα οριο ναι),ουτε για να βριζω,ουτε να προσπαθω να κανω το ασπρο-μαυρο.
Ειναι πολλοι εδω ναδα που υπαρχουν-εμφανιστηκανε τωρα να το κανουν!
Καλα, ο,τι πεις εσυ.
Την τελευταια τριετια παντως, οι τιτλοι που πηρες, αν δεν κανω λαθος ειναι δυο κυπελλα Ελλαδας, εχουν μεγαλυτερη αξια. Εσεις μετρηστε τα σερι νικων, και αηττητων εναντιων μας.

Αλλα οταν ο πρεζακιας σηκωνει κουπα και λεει, εμεις μετραμε κουπες, οι αλλοι ας βαλουν τα σερι νικων στο πατο τους (δεν το ειπε ακριβως ετσι, δικη μου μεταφραση και ειναι και σωστη) αποθεωνεται. Οταν βγαινει γαυρος και σου λεει τι κερδισες με αυτα τα σερι και τι οχι, ειναι αλλιως. Μαλλον το οπως βολευει παει σε εσενα...

Οσο για τους ναδαιους, για ριξε μια ματια στο νημα της ομαδας σου. Απο την μια με τον κυριο λογαριασμο τους το παίζουν κυριοι απο την αλλη με κλωναρια βριζουν τα παντα και βγαζουν και τα παντα στη φορα.

Καλημερα και σε σενα!
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Καλα, ο,τι πεις εσυ.
Την τελευταια τριετια παντως, οι τιτλοι που πηρες, αν δεν κανω λαθος ειναι δυο κυπελλα Ελλαδας, εχουν μεγαλυτερη αξια. Εσεις μετρηστε τα σερι νικων, και αηττητων εναντιων μας.

Αλλα οταν ο πρεζακιας σηκωνει κουπα και λεει, εμεις μετραμε κουπες, οι αλλοι ας βαλουν τα σερι νικων στο πατο τους (δεν το ειπε ακριβως ετσι, δικη μου μεταφραση και ειναι και σωστη) αποθεωνεται. Οταν βγαινει γαυρος και σου λεει τι κερδισες με αυτα τα σερι και τι οχι, ειναι αλλιως. Μαλλον το οπως βολευει παει σε εσενα...

Οσο για τους ναδαιους, για ριξε μια ματια στο νημα της ομαδας σου. Απο την μια με τον κυριο λογαριασμο τους το παίζουν κυριοι απο την αλλη με κλωναρια βριζουν τα παντα και βγαζουν και τα παντα στη φορα.

Καλημερα και σε σενα!
Καλημερα με υγεια και A/C(εγω τουλαχιστον εδω που ειμαι σιγουρα)

Το πως τα λεει ο καθενας,εγω δν μπορω να απολογηθω ουτε να αιτιολογησω τα λεγομενα του καθενα.
Εγω αιτιολογω τα δικα μου,οπως και τη φωτο που ανεβασα.

Τωρα για τα κλωναρια ή τους διπλους λογαριασμους(η μαρκελλα που εμφανιστηκε τωρα ας πουμε)εγκω ντε ξερει!!!!

Το τι κερδισα???
Οτι σας πονεσε και περνατε απο εδω (και σε αλλα φορουμ-εφαρμογες-live)και να κλαιγεστε οτι και που μας κερδισατε και τι εβγαλες απο αυτο??(καταλαβενεις οτι αυτα τα λεγαμε στο δημοτικο,ουτε καν στο γυμνασιο)

Στο θεμα Τρακη εχω πει και θα ξαναπω την αποψη μου,ειναι κακομαθημενο που παιρνει με οποιο τροπο αυτο που θελει!
Οτι μεσω τουτουνου τρολλαρω,ναι!
Aλλα δν επικροτω ομως οπως καμνατε εσεις στο Σ.Ε.Φ. με τον μικρο,που ουτε σας περασε απο το μυαλο γιατι εμφανιστηκε και μαλιστα με την εμφανιση,αλλα no problem!
Αλλα οι Βαζελοι ειναι οι μαλακες που λενε για τον Τρακη,εσεις ειστε οι Εξυπνοι!
Μαρινακη θεε παρε την Κ.Α.Ε.!

Και εγω οτι θελω να πω θα το πω και δν θα φοβηθω,για ηρεμα παντα λεω!
Απλα δν θα μπω στη διαδικασια να τσακωνομαι εδω μεσα γιατι δν εχω χρονο και τη διαθεση!!!!!

Ελπιζω να σε καλυψα,ηρεμα τα λεω παντα!!!!!

Κουρασα και ζητω συγνωμη απο ολους για το γραμμα!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.911
Κριτικές
2
Like
73.402
Πόντοι
12.056
Καλημερα με υγεια και A/C(εγω τουλαχιστον εδω που ειμαι σιγουρα)

Το πως τα λεει ο καθενας,εγω δν μπορω να απολογηθω ουτε να αιτιολογησω τα λεγομενα του καθενα.
Εγω αιτιολογω τα δικα μου,οπως και τη φωτο που ανεβασα.

Τωρα για τα κλωναρια ή τους διπλους λογαριασμους(η μαρκελλα που εμφανιστηκε τωρα ας πουμε)εγκω ντε ξερει!!!!

Το τι κερδισα???
Οτι σας πονεσε και περνατε απο εδω (και σε αλλα φορουμ-εφαρμογες-live)και να κλαιγεστε οτι και που μας κερδισατε και τι εβγαλες απο αυτο??(καταλαβενεις οτι αυτα τα λεγαμε στο δημοτικο,ουτε καν στο γυμνασιο)

Στο θεμα Τρακη εχω πει και θα ξαναπω την αποψη μου,ειναι κακομαθημενο που παιρνει με οποιο τροπο αυτο που θελει!
Οτι μεσω τουτουνου τρολλαρω,ναι!
Aλλα δν επικροτω ομως οπως καμνατε εσεις στο Σ.Ε.Φ. με τον μικρο,που ουτε σας περασε απο το μυαλο γιατι εμφανιστηκε και μαλιστα με την εμφανιση,αλλα no problem!
Αλλα οι Βαζελοι ειναι οι μαλακες που λενε για τον Τρακη,εσεις ειστε οι Εξυπνοι!
Μαρινακη θεε παρε την Κ.Α.Ε.!

Και εγω οτι θελω να πω θα το πω και δν θα φοβηθω,για ηρεμα παντα λεω!
Απλα δν θα μπω στη διαδικασια να τσακωνομαι εδω μεσα γιατι δν εχω χρονο και τη διαθεση!!!!!

Ελπιζω να σε καλυψα,ηρεμα τα λεω παντα!!!!!

Κουρασα και ζητω συγνωμη απο ολους για το γραμμα!
23707-agkalia_590_b.jpg
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
Καλημερα με υγεια και A/C(εγω τουλαχιστον εδω που ειμαι σιγουρα)

Το πως τα λεει ο καθενας,εγω δν μπορω να απολογηθω ουτε να αιτιολογησω τα λεγομενα του καθενα.
Εγω αιτιολογω τα δικα μου,οπως και τη φωτο που ανεβασα.

Τωρα για τα κλωναρια ή τους διπλους λογαριασμους(η μαρκελλα που εμφανιστηκε τωρα ας πουμε)εγκω ντε ξερει!!!!

Το τι κερδισα???
Οτι σας πονεσε και περνατε απο εδω (και σε αλλα φορουμ-εφαρμογες-live)και να κλαιγεστε οτι και που μας κερδισατε και τι εβγαλες απο αυτο??(καταλαβενεις οτι αυτα τα λεγαμε στο δημοτικο,ουτε καν στο γυμνασιο)

Στο θεμα Τρακη εχω πει και θα ξαναπω την αποψη μου,ειναι κακομαθημενο που παιρνει με οποιο τροπο αυτο που θελει!
Οτι μεσω τουτουνου τρολλαρω,ναι!
Aλλα δν επικροτω ομως οπως καμνατε εσεις στο Σ.Ε.Φ. με τον μικρο,που ουτε σας περασε απο το μυαλο γιατι εμφανιστηκε και μαλιστα με την εμφανιση,αλλα no problem!
Αλλα οι Βαζελοι ειναι οι μαλακες που λενε για τον Τρακη,εσεις ειστε οι Εξυπνοι!
Μαρινακη θεε παρε την Κ.Α.Ε.!

Και εγω οτι θελω να πω θα το πω και δν θα φοβηθω,για ηρεμα παντα λεω!
Απλα δν θα μπω στη διαδικασια να τσακωνομαι εδω μεσα γιατι δν εχω χρονο και τη διαθεση!!!!!

Ελπιζω να σε καλυψα,ηρεμα τα λεω παντα!!!!!

Κουρασα και ζητω συγνωμη απο ολους για το γραμμα!
Ακριβως κουβεντες του δημοτικου κανεις με το να αραδιαζεις σερι. Αλλα δεν φαινονται του βαζελου τα οσα λενε παιδακια.

Εσας δηλαδη δεν σας πονεσε που το χασατε εξαιτιας μας περυσι στο Καραισκακη;
Για το οτι περναμε απο εδω και κλαιγομαστε, δεν γυρνας πισω για να δεις ποιος εκανε προσκλησεις απο χτες το απογευμα για να ερθουμε; Αλλα οχι, εσεις εοστε βαζελοι και δεν εχετε αναγκη.

Για τον Μιλτιαδη που την επεσε στην Φουρειρα. Βρες μου εναν σερνικο, αναλογα με το παπλωμα που τον σκεπαζει και δεν εκανε τετοια πεσιματα σε γυναικα που εργαζοταν ειτε ως τραγουδιστρια ειιτε ως λουλουδου, ειτε δεν ξερω και εγω. Τρεφεσαι απο τα σχολια του διαδικτυου, φιλε. Και η αποδειξη ειναι το τι σου γραψανε, και τι ειδες σε σοσιαλ τι ζητανε μεριδα οπαδων. Σου γραψανε οτι θα παρει την παε και εσυ το εδεσες κομπο. Βεβαια ακομα και να ισχυει οτι ο Μαριναλης θα μπει στο Μπασκετ ειτε ως ιδιοκτητης, ειτε ως κανενας χορηγος, δεν ξερω. ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΤΕ. ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΣ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΣΩΒΡΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΑ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΑ.
Τα ιδια κανεις και με τον Μπαρτζωκα. Εχεις ξεχασει ποιος ειναι ο εχθρος σου, δηλαδη ο Ολυμπιακος, και κοιτας πως να κερδισεις αυτον και τι θα γραφτει εις βαρος του.
 
Τελευταία τροποποίηση:

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.911
Κριτικές
2
Like
73.402
Πόντοι
12.056

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Ακριβως κουβεντες του δημοτικου κανεις με το να αραδιαζεις σερι. Αλλα δεν φαινονται του βαζελου τα οσα λενε παιδακια.

Εσας δηλαδη δεν σας πονεσε που το χασατε εξαιτιας μας περυσι στο Καραισκακη;
Για το οτι περναμε απο εδω και κλαιγομαστε, δεν γυρνας πισω για να δεις ποιος εκανε προσκλησεις απο χτες το απογευμα για να ερθουμε; Αλλα οχι, εσεις εοστε βαζελοι και δεν εχετε αναγκη.

Για τον Μιλτιαδη που την επεσε στην Φουρειρα. Βρες μου εναν σερνικο, αναλογα με το παπλωμα που τον σκεπαζει και δεν εκανε τετοια πεσιματα σε γυναικα που εργαζοταν ειτε ως τραγουδιστρια ειιτε ως λουλουδου, ειτε δεν ξερω και εγω. Τρεφεσαι απο τα σχολια του διαδικτυου, φιλε. Και η αποδειξη ειναι το τι σου γραψαμε, και τι ειδες σε σοσιαλ τι ζητανε μεριδα οπαδων. Σου γραψανε οτι θα παρει την παε και εσυ το εδεσες κομπο. Βεβαια ακομα και να ισχυει οτι ο Μαριναλης θα μπει στο Μπασκετ ειτε ως ιδιοκτητης, ειτε ως κανενας χορηγος, δεν ξερω. ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΤΕ. ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΣ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΣΩΒΡΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΑ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΑ.
Τα ιδια κανεις και με τον Μπαρτζωκα. Εχεις ξεχασει ποιος ειναι ο εχθρος σου, δηλαδη ο Ολυμπιακος, και κοιτας πως να κερδισεις αυτον και τι θα γραφτει εις βαρος του.
Στο μπασκετ δν υπαρχει κατι αλλο,μονο τα δυο μας εμειναν!

Στα αλλα αθληματα δν περναει κανενας αλλος απο εδω να λεει,μονοι σας ερχεστε στις νικες ειτε στις ηττες και αραδιαζετε διαφορα!!!

Για τον μικρο,μαλλον δν τα γνωριζετε ολα και για αυτο κραταμε ΜΟΝΟ αυτο το ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΕΚΕΙΝΗΣ της ημερας!
Αλλα για πες οσο Εξυπνοι ειμαστε εμεις που βριζουμε,αλλο τοσο ΕΞΥΠΝΟΙ δν ειστε και εσεις που πριν 3 μηνες λεγατε Πρεζεμπορα τον Χοντρο και τωρα παρε την Κ.Α.Ε.

Εγω το τι καμνετε δν με απασχολει,αλλα εσεις μας τα τριβετε στη μουρη!

Και οπως σου ειχα πει οτι τα αποδυτηρια σου ηταν κωλοχανιο,αλλα τοσο ξερω τι εστι ο μικρος και ο κολλητος του!


Το ποιος σας προσκαλεσε,εχετε ελευθερας εδω εμεις εδωναδα ειμαστε!


Εχθρους δν εχουμε-αντιπαλους εχουμε!!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.911
Κριτικές
2
Like
73.402
Πόντοι
12.056
Στο μπασκετ δν υπαρχει κατι αλλο,μονο τα δυο μας εμειναν!

Στα αλλα αθληματα δν περναει κανενας αλλος απο εδω να λεει,μονοι σας ερχεστε στις νικες ειτε στις ηττες και αραδιαζετε διαφορα!!!

Για τον μικρο,μαλλον δν τα γνωριζετε ολα και για αυτο κραταμε ΜΟΝΟ αυτο το ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΕΚΕΙΝΗΣ της ημερας!
Αλλα για πες οσο Εξυπνοι ειμαστε εμεις που βριζουμε,αλλο τοσο ΕΞΥΠΝΟΙ δν ειστε και εσεις που πριν 3 μηνες λεγατε Πρεζεμπορα τον Χοντρο και τωρα παρε την Κ.Α.Ε.

Εγω το τι καμνετε δν με απασχολει,αλλα εσεις μας τα τριβετε στη μουρη!

Και οπως σου ειχα πει οτι τα αποδυτηρια σου ηταν κωλοχανιο,αλλα τοσο ξερω τι εστι ο μικρος και ο κολλητος του!


Το ποιος σας προσκαλεσε,εχετε ελευθερας εδω εμεις εδωναδα ειμαστε!


Εχθρους δν εχουμε-αντιπαλους εχουμε!!
e εεε με ποιον θα γελαμε ....σε αυτη την ζωη το :zfuck: μας εμεινε και η πλακα (εμεις εχουμε πλακατζη-μπετατζη των ΜΩΡΑΙΤΗ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom