Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
e εεε με ποιον θα γελαμε ....σε αυτη την ζωη το :zfuck: μας εμεινε και η πλακα (εμεις εχουμε πλακατζη των ΜΩΡΑΙΤΗ)
Αυτος ειναι στις εσκαφες για το γηπεδο!!!!!!

Εσυ που εισαι σοφος μπορεις να μου εξηγησεις ποσα θα κοστισει η αναδομηση του Εξοχικου????
Εμαθα οτι μερος των χρηματων θα αποπληρωθει απο Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο, γιατι τα παιδια μας οταν πανε θενε και καλυτερες εγκαταστασεις για τη χαλαρωση τους!!!!
:2funny::2funny::2funny::happy::happy::happy::happy:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
Στο μπασκετ δν υπαρχει κατι αλλο,μονο τα δυο μας εμειναν!

Στα αλλα αθληματα δν περναει κανενας αλλος απο εδω να λεει,μονοι σας ερχεστε στις νικες ειτε στις ηττες και αραδιαζετε διαφορα!!!

Για τον μικρο,μαλλον δν τα γνωριζετε ολα και για αυτο κραταμε ΜΟΝΟ αυτο το ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΕΚΕΙΝΗΣ της ημερας!
Αλλα για πες οσο Εξυπνοι ειμαστε εμεις που βριζουμε,αλλο τοσο ΕΞΥΠΝΟΙ δν ειστε και εσεις που πριν 3 μηνες λεγατε Πρεζεμπορα τον Χοντρο και τωρα παρε την Κ.Α.Ε.

Εγω το τι καμνετε δν με απασχολει,αλλα εσεις μας τα τριβετε στη μουρη!

Και οπως σου ειχα πει οτι τα αποδυτηρια σου ηταν κωλοχανιο,αλλα τοσο ξερω τι εστι ο μικρος και ο κολλητος του!


Το ποιος σας προσκαλεσε,εχετε ελευθερας εδω εμεις εδωναδα ειμαστε!


Εχθρους δν εχουμε-αντιπαλους εχουμε!!
Μοναχογιος (οχι μοναχοπαιδι) ειναι, δεν θα εβγαινε κακομαθημενος; Αλλα σε ξανα ρωταω ακομα και ο πιο σωστος, κοιταξου στον καθρεφτη, δεν την επεσε ακομα σε σερβιτορα σε καφετερια την ωρα που εργαζοταν; Ή μηπως εχοντας πιει τα ποτηρακια σου δεν ξεφυγες; Ως κυριος επαναλαμβανω και οχι σαν ενα κακομαθημενο πλουσιοπαιδο. Αν μου γυρισεις την ερωτηση, ΝΑΙ τα εχω κανει και δεν ντραπηκα καθολου. Σερνικος που σεβεται τον εαυτο του ειμαι και κυνηγουσα τα παντα στο θεμα μουνι. Ακομα και σε παντρεμενη την επεσα και του την γαμαγα του μαλακα, εξι χρονια! Φανταζομαι εσυ εισαι της εκκλησιας και δεν τα εχεις κανει μαλλον. Πες μου και τι δουλεια εχει το ενα, με ο,τι εκανε στα Μπουζουκια ο μικρος με το τι θα γινει, αν γινει σε αθλητικο και Ολυμπιακο επιπεδο.

Για τα αποδυτηρια του Μπαρτζωκα δεν μας ειπες κατι που δεν ξεραμε. (Τωρα ισως ερθει ο Χελ να μου ριξει καμια κανατα με καλαμακι, αλλα δεν βαριεσαι)

Επιμενεις οτι δεν εγινε προσκληση και δη που την ξεκινησες ο ιδιος. Ξεφυλισε τις σελιδες προς τα πισω και ελα να μου πεις ποιος το ξεκινησε με τα αδερφια και αν αποσπασαν (αυτην την λεξη χρησιμοποιησες) τα αδερφια περιουσια απο συγγενη. Εγω δεν ειχα κανει στο γαυραδικο αυτην την κουβεντα με τον μιλφομανιακ; Τι θελεις να συζητηζουμε επιτελους και δεν μου το λες στα ισια.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.911
Κριτικές
2
Like
73.402
Πόντοι
12.056
Αυτος ειναι στις εσκαφες για το γηπεδο!!!!!!

Εσυ που εισαι σοφος μπορεις να μου εξηγησεις ποσα θα κοστισει η αναδομηση του Εξοχικου????
Εμαθα οτι μερος των χρηματων θα αποπληρωθει απο Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο, γιατι τα παιδια μας οταν πανε θενε και καλυτερες εγκαταστασεις για τη χαλαρωση τους!!!!
:2funny::2funny::2funny::happy::happy::happy::happy:
τωρα που βγαζει ο μητσαρας το χαπι της χρονιας για να μην μενεις εγγυος θα χρηματοδοτηση μεχρι και την συνδεση τις κρητης με γεφυρα
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Μοναχογιος (οχι μοναχοπαιδι) ειναι, δεν θα εβγαινε κακομαθημενος; Αλλα σε ξανα ρωταω ακομα και ο πιο σωστος, κοιταξου στον καθρεφτη, δεν την επεσε ακομα σε σερβιτορα σε καφετερια την ωρα που εργαζοταν; Ή μηπως εχοντας πιει τα ποτηρακια σου δεν ξεφυγες; Ως κυριος επαναλαμβανω και οχι σαν ενα κακομαθημενο πλουσιοπαιδο. Αν μου γυρισεις την ερωτηση, ΝΑΙ τα εχω κανει και δεν ντραπηκα καθολου. Σερνικος που σεβεται τον εαυτο του ειμαι και κυνηγουσα τα παντα στο θεμα μουνι. Ακομα και σε παντρεμενη την επεσα και του την γαμαγα του μαλακα, εξι χρονια! Φανταζομαι εσυ εισαι της εκκλησιας και δεν τα εχεις κανει μαλλον. Πες μου και τι δουλεια εχει το ενα, με ο,τι εκανε στα Μπουζουκια ο μικρος με το τι θα γινει, αν γινει σε αθλητικο και Ολυμπιακο επιπεδο.

Για τα αποδυτηρια του Μπαρτζωκα δεν μας ειπες κατι που δεν ξεραμε. (Τωρα ισως ερθει ο Χελ να μου ριξει καμια κανατα με καλαμακι, αλλα δεν βαριεσαι)

Επιμενις οτι δεν εγινε προσκληση και δη που την ξεκινησες ο ιδιος. Ξεφυλισε τις σελιδες προσ τα πισω και ελα να μπυ πεις ποιος το ξεκινησε με τα αδερφια και αν αποσπασαν (αυτην την λεξη χρησιμοποιησες) τα αδερφια περιουσια απο συγγενη. Εγω δεν ειχα κανει στο γαυραδικο αυτην την κουβεντα με τον μιλφομανιακ; Τι θελεις να συζητηζουμε επιτελους και δεν μου το λες στα ισια.
Για τα αδερφια ειναι γνωστα σε οσους ασχολουνται με τις ενχωριες επειχηρησεις τι εχει γινει με την οικογενεια τους!!!
Εσυ γιατι κοπτεσαι για αυτους???
Εκτος και αν εχεις σχεση με αυτους!!!!!

Και πραγματικα δν ειχα δει αν ειχες ξεκινησει τετοια συζητηση.
Εγω οτι αρχιζω κουβεντα εδω το ξεκιναω με το τι θα μου πεταξει το ιντερνετ.
Και επειδη βαριεμαι μπαινω και βαζω φιτυλιες.

Για τα αποδυτηρια τα λεω απο τα περσυ,οπως και για τα δικα μας αποδυτηρια επι Σερβου!

Στο ξαναλεω δν μπαινω εδω για να εχω προσωπικη κοντρα με κανεναν!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
Για τα αδερφια ειναι γνωστα σε οσους ασχολουνται με τις ενχωριες επειχηρησεις τι εχει γινει με την οικογενεια τους!!!
Εσυ γιατι κοπτεσαι για αυτους???
Εκτος και αν εχεις σχεση με αυτους!!!!!

Και πραγματικα δν ειχα δει αν ειχες ξεκινησει τετοια συζητηση.
Εγω οτι αρχιζω κουβεντα εδω το ξεκιναω με το τι θα μου πεταξει το ιντερνετ.
Και επειδη βαριεμαι μπαινω και βαζω φιτυλιες.

Για τα αποδυτηρια τα λεω απο τα περσυ,οπως και για τα δικα μας αποδυτηρια επι Σερβου!

Στο ξαναλεω δν μπαινω εδω για να εχω προσωπικη κοντρα με κανεναν!!!
Δεν μπορει να το εγραψες ετσι, σχετικα με την δικαστικη διαμαχη των αδερφων με τον πατερα τους. Ειναι σιγουρο οτι αναγνωσες την συνομιλια μου με τον Μιλφομανιακ. Τοσο τυχαια πχια, να το πεταξες ετσι; Ελα ρε συ.....
Οι απαντησεις μου, παντως, ειναι εκει που τις εχω γραψει, δεν εχω αλλες. Αν σου κανουν εχει καλως, αν οχι, παλι καλως εχει.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.911
Κριτικές
2
Like
73.402
Πόντοι
12.056
Για τα αδερφια ειναι γνωστα σε οσους ασχολουνται με τις ενχωριες επειχηρησεις τι εχει γινει με την οικογενεια τους!!!
Εσυ γιατι κοπτεσαι για αυτους???
Εκτος και αν εχεις σχεση με αυτους!!!!!

Και πραγματικα δν ειχα δει αν ειχες ξεκινησει τετοια συζητηση.
Εγω οτι αρχιζω κουβεντα εδω το ξεκιναω με το τι θα μου πεταξει το ιντερνετ.
Και επειδη βαριεμαι μπαινω και βαζω φιτυλιες.

Για τα αποδυτηρια τα λεω απο τα περσυ,οπως και για τα δικα μας αποδυτηρια επι Σερβου!

Στο ξαναλεω δν μπαινω εδω για να εχω προσωπικη κοντρα με κανεναν!!!
στα λιμανακια τι εκανες προχθες ?δεν εκανες κοντρες ???
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Δεν μπορει να το εγραψες ετσι, σχετικα με την δικαστικη διαμαχη των αδερφων με τον πατερα τους. Ειναι σιγουρο οτι αναγνωσες την συνομιλια μου με τον Μιλφομανιακ. Τοσο τυχαια πχια, να το πεταξες ετσι; Ελα ρε συ.....
Οι απαντησεις μου, παντως, ειναι εκει που τις εχω γραψει, δεν εχω αλλες. Αν σου κανουν εχει καλως, αν οχι, παλι καλως εχει.
Αμα το ειχα δει δν θα το ανεφερε καθολου για να μν υπηρχαν αυτα!!!
Και αν ηθελα προσωπικη κοντρα με εσενα γιατι να μν σου απανταγα????

Το ξαναγραφω και θα το ξαναγραψω,ποτε δν εχω κοντρα με κανεναν,οτι ξεκιναω το ξεκιναω βλεποντας κατι που μου πεταει ο αλγοριθμος απο το ιντερνετ.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
Αμα το ειχα δει δν θα το ανεφερε καθολου για να μν υπηρχαν αυτα!!!
Και αν ηθελα προσωπικη κοντρα με εσενα γιατι να μν σου απανταγα????

Το ξαναγραφω και θα το ξαναγραψω,ποτε δν εχω κοντρα με κανεναν,οτι ξεκιναω το ξεκιναω βλεποντας κατι που μου πεταει ο αλγοριθμος απο το ιντερνετ.
Μολις ακουσα το ρεποστταζ του Σαταματελου για τον Ολυμπιακο, slayer. Δεν σε νοιαζει αλλα να σου εστιασω σε ενα σημειο. Λεει ο ρεπορτερ, και οι παρουσιαστες, μηπως ειναι οικογενειακο το θεμα του Μασουρα (οχι δεν συμβαινει κατι σε θεμα υγειας) και αλλαξε σταση ο Γιωργος και μεσω του μανατζερ του πηγε στα γραφεια του Ολυμπιακου και εριξε γεφυρες. Επειδη οπως ειπε και ο Τσουκαλας, ξανα λεω, τους βαζελους σας ξερουμε καλα και τα περιμένουμε ολα. Λες, το οικογενειακο θεμα του Μασουρα ειναι ειναι η γυναικα του και να μην θελει να παει στο εξωτερικο να ζησει η γυναικα, γιατι καποιος του τη γαμαει εδω; Καποιος συμπαιχτης, απο την διοικηση, οπως του Αντζα, την Σκλεναρικοβα, που ειχατε λυσσαξει τοτε;

Για ψαχτο, εσενα ειδικα που σου αρεσουν αυτα, βουτηρο στο ψωμι σου ειναι. Ολο και κατι θα σου πετάξει ο γκουγκλης.

Ετσι για να σας προλαβουμε στο τι θα σουρετε... Ειπαμε τους βαζελους δεν τους φοβομαστε τους ξερουμε σαν καλπικες δεκαρες.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Μολις ακουσα το ρεποστταζ του Σαταματελου για τον Ολυμπιακο, slayer. Δεν σε νοιαζει αλλα να σου εστιασω σε ενα σημειο. Λεει ο ρεπορτερ, και οι παρουσιαστες, μηπως ειναι οικογενειακο το θεμα του Μασουρα (οχι δεν συμβαινει κατι σε θεμα υγειας) και αλλαξε σταση ο Γιωργος και μεσω του μανατζερ του πηγε στα γραφεια του Ολυμπιακου και εριξε γεφυρες. Επειδη οπως ειπε και ο Τσουκαλας, ξανα λεω, τους βαζελους σας ξερουμε καλα και τα περιμένουμε ολα. Λες, το οικογενειακο θεμα του Μασουρα ειναι ειναι η γυναικα του και να μην θελει να παει στο εξωτερικο να ζησει η γυναικα, γιατι καποιος του τη γαμαει εδω; Καποιος συμπαιχτης, απο την διοικηση, οπως του Αντζα, την Σκλεναρικοβα, που ειχατε λυσσαξει τοτε;

Για ψαχτο, εσενα ειδικα που σου αρεσουν αυτα, βουτηρο στο ψωμι σου ειναι. Ολο και κατι θα σου πετάξει ο γκουγκλης.

Ετσι για να σας προλαβουμε στο τι θα σουρετε... Ειπαμε τους βαζελους δεν τους φοβομαστε τους ξερουμε σαν καλπικες δεκαρες.
Μεσω ιντερνετ παραθετω αυτα που εχω πει προπολου,για να μν πω απο που τα γνωριζω!
Αυτα που ξερω,τα ξερω και τα ξερω καλα!

Τωρα για ΜαΣτουρα τι να πω???
Οποιος γαμαει καλοπερναει!!!!!!

Αλλα οτι πας απο στο ενα στο αλλο κατι λεει!!!


Και εγω δν ειμαι Βαζελος.

Ειμαι Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
Μεσω ιντερνετ παραθετω αυτα που εχω πει προπολου,για να μν πω απο που τα γνωριζω!
Αυτα που ξερω,τα ξερω και τα ξερω καλα!

Τωρα για ΜαΣτουρα τι να πω???
Οποιος γαμαει καλοπερναει!!!!!!

Αλλα οτι πας απο στο ενα στο αλλο κατι λεει!!!


Και εγω δν ειμαι Βαζελος.

Ειμαι Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ!!!
Εχεις καλες πηγες εσυ, σωστα. Ενταξει, δεν θα σου γυρεψω να μου τις μαρτυρησεις.

Θα παρεις και like τωρα ισως και παράθεση με κανενα παιδακι που κλαιει, κανεναν Άινσταϊν, κανεναν Σλουκα με Τρακη τελος παντων.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Εχεις καλες πηγες εσυ, σωστα. Ενταξει, δεν θα σου γυρεψω να μου τις μαρτυρησεις.

Θα παρεις και like τωρα ισως και παράθεση με κανενα παιδακι που κλαιει, κανεναν Άινσταϊν, κανεναν Σλουκα με Τρακη τελος παντων.
μην πρηξεις μπαλες ηρθα να περασω λιγο ποιοτικο χρονο ΑΝΕΜΕΛΑ:coffee:
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Εχεις καλες πηγες εσυ, σωστα. Ενταξει, δεν θα σου γυρεψω να μου τις μαρτυρησεις.

Θα παρεις και like τωρα ισως και παράθεση με κανενα παιδακι που κλαιει, κανεναν Άινσταϊν, κανεναν Σλουκα με Τρακη τελος παντων.
Oλα για τα Like γινονται!!!!

Flash βγες απο μεσα απο τον Zebu,γρηγορα!!!!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.283
Κριτικές
2
Like
18.988
Πόντοι
3.656
Ή μηπως εχοντας πιει τα ποτηρακια σου δεν ξεφυγες;

Ακομα και σε παντρεμενη την επεσα και του την γαμαγα του μαλακα, εξι χρονια!

ο μαλάκας εσύ ήσουνα μην παίζεις το καθρεφτάκι ,
στην ξεμούνιαζαν παραπάνω από 6 χρόνια και όταν το κατάλαβες το έριξες στο αλκοολίκι, κερατούκλη πάππι :2funny:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306
all_time_european.jpg

λοιπον αν κανεις ενα ωραιο σχολιο για τη φωτο με τις κουπες δεν θα σε ξεφτιλισω για τις επομενες μερες...σοβαρα στο λεω...θα σε αφησω στην μιζερια σου για λιγο....
Συγγνώμη, ποιοι είναι οι ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ τίτλοι;;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
42
Like
29.280
Πόντοι
28.246
ο μαλάκας εσύ ήσουνα μην παίζεις το καθρεφτάκι ,
στην ξεμούνιαζαν παραπάνω από 6 χρόνια και όταν το κατάλαβες το έριξες στο αλκοολίκι, κερατούκλη πάππι :2funny:
Μονο που δεν υπηρξα παμτρεμενος τοσα χρονια. 6

Τωρα ποιανου γυναικα ητανε και ποιος μεγαλωσε τα παιδια μου, που να σου εξηγω... Ο ευτυχισμενος κερατας εινσι ο κερστας που δεν το εχει μαθει, λενε.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Μονο που δεν υπηρξα παμτρεμενος τοσα χρονια. 6

Τωρα ποιανου γυναικα ητανε και ποιος μεγαλωσε τα παιδια μου, που να σου εξηγω... Ο ευτυχισμενος κερατας εινσι ο κερστας που δεν το εχει μαθει, λενε.
και εγω μνηστευμενος ειμαι ΜΟΝΟ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Κατσε φιλε γιατι το μουνοπανο εχει παρει φορα και δεν ξερει με ποιον τα εχει βαλει.
το εχετε γαμησει ρε μαλακες εχω μερες να μπω να πουμε και δε τα εχω διαβασει ολα
θα γινω μοντερειτορ ΕΔΩ και θα σας γαμησω:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom