Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (13 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,1%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 28 8,2%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    342

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.303
Κριτικές
2
Like
19.044
Πόντοι
3.656
Καλος τον βλακα!
Ηπιες το γαλα σου παπαρα?
Αιντε γραφεις γιδοβοσκε!
Παλι αποδεικνυεις απο που εισαι τυρογαλο!
Πηγαινε να σαλαγισεις κανενα προβατο ΠΑΠΑΡΑ!
τελικά είμαστε μοναδικοί :2funny:
τρωγόμαστε ακόμη και στις χαρές :rockon::2funny:
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Η κόκκινη λαγοί σήμερα δεν ήρθαν εδώ , περίμεναν να χάσουμε για να εμφανιστούν
Εδω δν ηρθαν καποιοι Παναθηναικοι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τελικά είμαστε μοναδικοί :2funny:
τρωγόμαστε ακόμη και στις χαρές :rockon::2funny:
Δν θα αφησω κανενα αγραμματο χωρις να τον μειωσω!
Οπως και κανεναν δηθεν Παναθηναικο!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.303
Κριτικές
2
Like
19.044
Πόντοι
3.656
Εδω δν ηρθαν καποιοι Παναθηναικοι!
πάμε Ομόνοια :2funny:

Στα σοβαρά ,τέτοιο αγχωτικό ματς ,τέτοιος πονοκέφαλος σπάνια...
Βγαίνω να τα πιώ , μάγισσες φέρτε βότανα οινοπνεύματα ότι κάτσει :rockon::2funny:
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
24
Like
10.091
Πόντοι
3.446
:2funny::2funny:
20240106_002653.jpg
Εμείς μετά από νίκες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.886
Πόντοι
21.896
για Βενζέκοφ τον υπερπαικταρά άνοιξες τρολ μόντε σαν τον μπατζανάκη :2funny::smiling-face-with-heart-eyes:

Για Βιλντόζα εντάξει ...τους αντιπαθείς τους Αργεντίνους, μαζί με 2-3 άλλους σκιστήκατε και στο μουντιάλ
Πρέπει να έχεις φάει του κόσμου τις χυλόπιτες από αργεντινές για να βγάζεις τόση γενικευμένη αντιπάθεια,
να μη σου έχει κάτσει ούτε αργεντίνικη κότα:2funny::rockon:
Τρελή παικτούρα ο αργεντινός ,ο ΑΡΓΕΝΤΙΝΟΣ ,ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ALBICELESTE :kneel::rockon:
Τα μουνια που έχω δει στο Πουέρτο μοδερο Μπουένος Άιρες ,δεν τα έχω δει πουθενά αλλού
Αγαπάμε Αργεντινή κ Αργεντινες και
Κολομβιανες :confused::confused: .
Ο βιλντοζα δεν είναι πλευ Μέικερ για να καλύπτει τον Σλούκα..είναι πιο ελεύθερος άσσος δυάρι

Θεωρώ καλύτερα να διώχνετε βιλντοζα χουαντσο Πολωνό Καλαϊτζάκη κ να παίρνατε άσσο κλασσικό κ πύργο ψηλό

Νομίζω ότι οι Ρεάλ Μπάρτσα Βίρτους ΠΑΟ γαύρος και Φενέρ θα είναι η εξαδα
Η Μακάμπι θα ξεφουσκώσει όπως είχα γράψει
Κ η Βίρτους είναι ψηλά επειδή είναι σοβαρή ομάδα κ δεν έχει τάσεις αυτοκτονίας ..
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Εδω δν ηρθαν καποιοι Παναθηναικοι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δν θα αφησω κανενα αγραμματο χωρις να τον μειωσω!
Οπως και κανεναν δηθεν Παναθηναικο!
Ρε φιλαρακο ειχα βγει για ποτο , γιατι εγω εχω και κανονικη ζωη περα απο το μπου
Καθεσε και βριζεις οποιον δε συμφωνει μαζι σου , γιατι ξημεροβραδιαζεσαι εδω μεσα και μαγαριζεις το νημα της ομαδας. Βγες καμμια βολτα να χαλαρωσεις
Αν χαρηκες τετοια νικη που δε συμβαινει ουτε 1 στις 100 φορες, πηγαινε και στην Ομονοια, οι φιλοδοξιες σου για την ομαδα ειναι φιλοδοξιες νανου
Ο Λεσορ μια χαρα παιχτης ειναι , αλλα εχει σκασει απο τα πολλα λεπτα συμμετοχης
Ο Μητογλου ξεκουραστηκε στην αρχη και μετα τα κολλησε τα 3ποντα
Ο τεραστιος Ερνανγκομεθ, βασικος στην πρωταθλητρια Ισπανιας, και χρονια στο ΝΒΑ, δεν παιζει στην κανονοκη του θεση 3 , λογω λαθος σχεδιασμου και χανεται
Ο Βιλντοζα υποψιαζομαι οτι σημερα επαιξε καλα γιατι ελειπε ο Σλουκας, πρεπει να μην επηρεαζεται ψυχολογικα απο την παρουσια καλων παικτων , αλλιως δεν κανει για ευρωλιγκα
Αν η ομαδα παρει τα δυο παιχνιδια εντος , που μονοι μας τα εχουμε κανει δυσκολα λογω μικρου rotation θα μπορουμε να μιλαμε για επιτυχια
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.185
Πόντοι
5.097
Δημόσια πρόσκληση στον σκληροπυρηνικό οπαδό και φίλο @baros για τον αντικειμενικό σχολιασμό του αγώνα ,θα προσφέρουμε τσαγακι και μελομακάρονα που περίσσεψαν από τα Χριστούγεννα
2 επιθεσεις τραγικες με τριποντο χωρις λογο στο τελος,μια αμυνα περαστε κυριε βιλντοζα για χαλαρο λευ απ και ενα αμφιλεγομενο φαουλ και τελος αλλη μια φορα παραπονα του τρακη για την διαιτησια,κανε τις αναγωγες σου.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.303
Κριτικές
2
Like
19.044
Πόντοι
3.656
Τα μουνια που έχω δει στο Πουέρτο μοδερο Μπουένος Άιρες ,δεν τα έχω δει πουθενά αλλού
Αγαπάμε Αργεντινή κ Αργεντινες και
Κολομβιανες :confused::confused: .
Ο βιλντοζα δεν είναι πλευ Μέικερ για να καλύπτει τον Σλούκα..είναι πιο ελεύθερος άσσος δυάρι

Θεωρώ καλύτερα να διώχνετε βιλντοζα χουαντσο Πολωνό Καλαϊτζάκη κ να παίρνατε άσσο κλασσικό κ πύργο ψηλό

Νομίζω ότι οι Ρεάλ Μπάρτσα Βίρτους ΠΑΟ γαύρος και Φενέρ θα είναι η εξαδα
Η Μακάμπι θα ξεφουσκώσει όπως είχα γράψει
Κ η Βίρτους είναι ψηλά επειδή είναι σοβαρή ομάδα κ δεν έχει τάσεις αυτοκτονίας ..
Εμείς εμπιστευόμαστε τον προπονητή που μέσα σε 2 μήνες έκτισε ομάδα με παίκτες που δεν είχαν παίξει ποτέ άλλοτε μαζί !!
Νομίζω είναι επίτευγμα που δεν έχει ξανασυμβεί ,
να δημιουργηθεί εκ του μηδενός νέα ομάδα ανταγωνιστική σε ευρωλίγκα με μεγάλα περιθώρια βελτίωσης , που ακόμη δεν έπαιξε κομπλέ !!!
Κατά τη γνώμη μου η ομάδα χρειάζεται αντικαταστάτη του Πολωνού και αν του χρόνου έρθει Χεζόνια μπορεί να φύγει άλλος ένας
αλλά αυτά τα ξέρει καλύτερα ο κόουτς !!!

Η Σέρβα του Βιλντόζα η βολειμπολίστρια είναι αυθεντική θεά χωρίς πλαστικούρα ,
βέβαια ποιά κοπέλα που παίζει βόλευ δεν είναι θεά ? οι καλύτερες μακράν !!!

Καραισκάκη τι βλέπεις ? νομίζω άσσος 60% ,ισοπαλία -ήττα από 20%
διότι οι παίκτες του οσφπ είναι στα σκοινιά , θα παίξουν για τον εαυτό τους, για τα συμβόλαια τους
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.303
Κριτικές
2
Like
19.044
Πόντοι
3.656

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.886
Πόντοι
21.896
Εμείς εμπιστευόμαστε τον προπονητή που μέσα σε 2 μήνες έκτισε ομάδα με παίκτες που δεν είχαν παίξει ποτέ άλλοτε μαζί !!
Νομίζω είναι επίτευγμα που δεν έχει ξανασυμβεί ,
να δημιουργηθεί εκ του μηδενός νέα ομάδα ανταγωνιστική σε ευρωλίγκα με μεγάλα περιθώρια βελτίωσης , που ακόμη δεν έπαιξε κομπλέ !!!
Κατά τη γνώμη μου η ομάδα χρειάζεται αντικαταστάτη του Πολωνού και αν του χρόνου έρθει Χεζόνια μπορεί να φύγει άλλος ένας
αλλά αυτά τα ξέρει καλύτερα ο κόουτς !!!

Η Σέρβα του Βιλντόζα η βολειμπολίστρια είναι αυθεντική θεά χωρίς πλαστικούρα ,
βέβαια ποιά κοπέλα που παίζει βόλευ δεν είναι θεά ? οι καλύτερες μακράν !!!

Καραισκάκη τι βλέπεις ? νομίζω άσσος 60% ,ισοπαλία -ήττα από 20%
διότι οι παίκτες του οσφπ είναι στα σκοινιά , θα παίξουν για τον εαυτό τους, για τα συμβόλαια τους
Ο ΟΣΦΠ θα τερματίσει τέταρτος φέτος αλλά θα καθορίσει τον πρωταθλητή όπως κ ο Άρης
Αν κ αν ζορισουν τα πράγματα νομίζω θα καθαρίσει ο τίγρης για την ΑΕΚ Που την πίσω πόρτα

Ο ΠΑΟ στο μπάσκετ έριξε χρήμα κ οι παίκτες φέρνουν τα αποτελέσματα όχι ότι χτίστηκε ομάδα ομοιογένειας...
Πιο πολύ οι παίκτες αξίας παίρνουν στον ΠΑΟ τα παιχνίδια κ όχι ο προπονητής ........
Μεγάλο ερωτηματικό ο Παπαπέτρου μόλις μπει στην εξισώσει ...αμυντικά μπορεί να βοηθήσει να μην τρώτε ηλίθια καλάθια .......
Τι ματσαρα χτες Ρεάλ με Εφές
Άδειασε η Εφές κ θα την κερδίσετε εύκολα
Πιστεύω ο ΟΣΦΠ κρίνεται αν κερδίσει στη βασκανία κ Βαλένθια ή Βαρκελώνη
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
2 επιθεσεις τραγικες με τριποντο χωρις λογο στο τελος,μια αμυνα περαστε κυριε βιλντοζα για χαλαρο λευ απ και ενα αμφιλεγομενο φαουλ και τελος αλλη μια φορα παραπονα του τρακη για την διαιτησια,κανε τις αναγωγες σου.
:tooth: το ξέρεις ότι από τους ολυμπιακούς μόνο εσένα συμπαθώ!!!
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Εδω δν ηρθαν καποιοι Παναθηναικοι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δν θα αφησω κανενα αγραμματο χωρις να τον μειωσω!
Οπως και κανεναν δηθεν Παναθηναικο!
Ξέρω για ποιον κτυπάς την καμπάνια
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.303
Κριτικές
2
Like
19.044
Πόντοι
3.656
Ο ΟΣΦΠ θα τερματίσει τέταρτος φέτος αλλά θα καθορίσει τον πρωταθλητή όπως κ ο Άρης
Αν κ αν ζορισουν τα πράγματα νομίζω θα καθαρίσει ο τίγρης για την ΑΕΚ Που την πίσω πόρτα

Ο ΠΑΟ στο μπάσκετ έριξε χρήμα κ οι παίκτες φέρνουν τα αποτελέσματα όχι ότι χτίστηκε ομάδα ομοιογένειας...
Πιο πολύ οι παίκτες αξίας παίρνουν στον ΠΑΟ τα παιχνίδια κ όχι ο προπονητής ........
Μεγάλο ερωτηματικό ο Παπαπέτρου μόλις μπει στην εξισώσει ...αμυντικά μπορεί να βοηθήσει να μην τρώτε ηλίθια καλάθια .......
Τι ματσαρα χτες Ρεάλ με Εφές
Άδειασε η Εφές κ θα την κερδίσετε εύκολα
Πιστεύω ο ΟΣΦΠ κρίνεται αν κερδίσει στη βασκανία κ Βαλένθια ή Βαρκελώνη
αν χάσει αύριο που δεν το βλέπω ναί πάει για 4ος, χάνει έδαφος συν την εσωστρέφεια που θα κορυφωθεί
Τι να κάνει βρε μπατζανάκη ο τίγρης ? στη παράγκα του Στάζι έχεις μείνει ? στον διορισμό από Σεπτέμβρη ?:2funny:
σε δυο παιχνίδια επαρχία έχασε 4 βαθμούς
Πέρυσι είχε την καλύτερη ομάδα , φέτος παίζει και ο παοκ δυνατά
Παίξτε αύριο να κερδίσετε να ισοβαθμίσετε , ποιός τίγρης σε εμποδίζει ?
θέλετε ενισχυμένο κέντρο ,9 παίκτες μέχρι κέντρο και 2 μπροστά με 2-3 να βγαίνουν στα φτερά στις επιθέσεις
Η υπεροπλία στη μεσαία γραμμή θα κρίνει το ματσάκι

Μπάσκετ άστο, είδες ο Βιλντόζα που δεν σου έκανε , τεράστιος παίκτης κ ψυχάρα σε ματς που φαινότανε χαμένο
Μπαρτζώκας λούζερ και ξερό ψωμί :rockon::2funny:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Ο ΟΣΦΠ θα τερματίσει τέταρτος φέτος αλλά θα καθορίσει τον πρωταθλητή όπως κ ο Άρης
Αν κ αν ζορισουν τα πράγματα νομίζω θα καθαρίσει ο τίγρης για την ΑΕΚ Που την πίσω πόρτα

Ο ΠΑΟ στο μπάσκετ έριξε χρήμα κ οι παίκτες φέρνουν τα αποτελέσματα όχι ότι χτίστηκε ομάδα ομοιογένειας...
Πιο πολύ οι παίκτες αξίας παίρνουν στον ΠΑΟ τα παιχνίδια κ όχι ο προπονητής ........
Μεγάλο ερωτηματικό ο Παπαπέτρου μόλις μπει στην εξισώσει ...αμυντικά μπορεί να βοηθήσει να μην τρώτε ηλίθια καλάθια .......
Τι ματσαρα χτες Ρεάλ με Εφές
Άδειασε η Εφές κ θα την κερδίσετε εύκολα
Πιστεύω ο ΟΣΦΠ κρίνεται αν κερδίσει στη βασκανία κ Βαλένθια ή Βαρκελώνη
Συμφωνω με αυτα που λες για το μπασκετ , συν το οτι ο Αταμαν ξερει την Εφες και πως να παιξει το Λαρκιν
Το δυσκολο παιχνιδι ειναι με τη Μονακο

Στο ποδοσφαιρο ειναι γνωστο οτι οποιος ελεγχει την ΕΠΟ παιρνει πρωταθλημα. Σαπιλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom