Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (9 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,1%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 28 8,2%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    342

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.183
Πόντοι
5.097
κατάλαβα...θα σε στήσει η διατησία στο ποδόσφαιρο,
έτσι γράφει ο γαύρος

Δική σου άποψη έχεις ?
τι θες να σου πω με μια ομαδα ασταθη,μπορει να μπει μεσα και να κανει παπαδες επειδη θα παιξουν 2-3 παιχτες και μπορει να μπει και να παιξει οπως με την λαμια.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
2
Like
19.042
Πόντοι
3.656
τι θες να σου πω με μια ομαδα ασταθη,μπορει να μπει μεσα και να κανει παπαδες επειδη θα παιξουν 2-3 παιχτες και μπορει να μπει και να παιξει οπως με την λαμια.
παίκτες έχετε , το σύστημα λείπει , παίζετε μπάλα αλάνας
Αύριο θέλει συντηρητικό-αμυντικό πλάνο με πρώτο στόχο να μη φάτε γκολ
Αν πάτε με γιούρια και καλά να επιβάλετε το ρυθμό σας, θα χάσετε μαρς..
Σύστημα Ρεχάγκελ-Μαρκαριάν θέλει ,να μένει το μηδέν πίσω και μπροστά θα κάτσει η φάση
Δεν παίζεται στα ίσα η αεκ ,είναι γρήγορη ομάδα τεχνική δυνατή με αυτοματισμούς, βρίσκονται με κλειστά μάτια
Παρά ταύτα θα παίξω για τη φάση ένα πορτοκαλί στον άσσο σας μαζί με τον άσσο του Άρη , πληρώνει καλά
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Ρε φιλαρακο ειχα βγει για ποτο , γιατι εγω εχω και κανονικη ζωη περα απο το μπου
Καθεσε και βριζεις οποιον δε συμφωνει μαζι σου , γιατι ξημεροβραδιαζεσαι εδω μεσα και μαγαριζεις το νημα της ομαδας. Βγες καμμια βολτα να χαλαρωσεις
Αν χαρηκες τετοια νικη που δε συμβαινει ουτε 1 στις 100 φορες, πηγαινε και στην Ομονοια, οι φιλοδοξιες σου για την ομαδα ειναι φιλοδοξιες νανου
Ο Λεσορ μια χαρα παιχτης ειναι , αλλα εχει σκασει απο τα πολλα λεπτα συμμετοχης
Ο Μητογλου ξεκουραστηκε στην αρχη και μετα τα κολλησε τα 3ποντα
Ο τεραστιος Ερνανγκομεθ, βασικος στην πρωταθλητρια Ισπανιας, και χρονια στο ΝΒΑ, δεν παιζει στην κανονοκη του θεση 3 , λογω λαθος σχεδιασμου και χανεται
Ο Βιλντοζα υποψιαζομαι οτι σημερα επαιξε καλα γιατι ελειπε ο Σλουκας, πρεπει να μην επηρεαζεται ψυχολογικα απο την παρουσια καλων παικτων , αλλιως δεν κανει για ευρωλιγκα
Αν η ομαδα παρει τα δυο παιχνιδια εντος , που μονοι μας τα εχουμε κανει δυσκολα λογω μικρου rotation θα μπορουμε να μιλαμε για επιτυχια
Συγνωμη που λογο Covid επρεπε να προστατευσω τους αλλους!
Δν σε ρωτησα που ησουν και δεν σε ανεφερα,εσυ πεταχτηκες!
Αλλα αφου σε τρωει,παμε ξανα!
Δν σε βριζω,σε ξεμπροστιαζω.
Οι φιλοδοξιες μου για την ομαδα μου ειναι να γινει ομαδα.Εσυ να μιλας για την δικια σου ομαδα(Δεν ειναι ο Παναθηναικος)
Δν ειπα οτι δν ειναι καλος παιχτης ο Λεσορ,ειναι λιγος για αυτο που θελει Η ομαδα μου.
Ο Μητογλου εβαλε 2/4 3ποντα δν λεει κατι!Δηλαδη ο Βιλντοζα με 5/7 τι να πει?
Ο Ισπανος ειναι 4 λογω Σωματοδομης!Στο ΝBA κατεβαινε στη θεση 3 γιατι ειναι αλλα κορμια!
Αν υποψιαζεσαι,εισαι μαλλον ο αστυνομος Σαινης!Για να παιζει καλα ενας παικτης σε τετοιο ματς παει να πει οτι ειναι καλος!Ξυπνα επιτελους!
Αν δν εχεις καλους γιατρους για τα ματια σου,εχω των γονιων μου να σε στειλω(Εγω πλερω) που θα πεις παλι κλειστο Ροτατιον,9 παιχτες παιξανε παλι!

Επιτελους προσπαθησε να απαντησεις στα ιδια και μν γραφεις παλι αλλα για να καλυψεις τα κενα σου!

Οσο θα λες αρλουμπες θα σε βγαζω σεντρα,μπας και συνελθεις!
 
Τελευταία τροποποίηση:

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Κοιτα να γραψεις στο σοι σου στο βρωμοχωρι σου οτι μπηκες στο μπου, μπας και γινεις ο ηρωας, θα σε συζητανε στις πλατειες, αντε 1 2 3
Παλι γραφεις Παπαρα!!
Αλλος γραφει για εσενα,εσυ δν νομιζω να μπορεις!
Και ξεχασα γιατι ημουν χαρουμενος με την νικη!
Μοσχχαρε που εγραψες ειναι με ενα χ,
Και δεν ειναι Βλαχαντερο αλλα Βλαχαδερο.
ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΒΟΣΚΑΓΕΣ ΠΡΟΒΑΤΑ!

Ηπιες το γαλατακι σου?
Γαμησες καμια κατσικα?
Βοσκαρα ε βοσκαρα!
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Εγώ φίλε μου θα μπορούσα να παίζω ΝΒΑ γιατί πήρε το μάτι μου ότι έγραψε κάποιος ότι έχει παίξει στην Α1 ....δεν μας είπε απλός τι ώρα είδε το όνειρο αν είναι να ξαγρυπνησω και εγώ
Λαθος κανεις,Α΄ Εθνικη:hi::hi::hi::hi:
Ουτε ψεματα δν ξερουν να λενε!
 
Τελευταία τροποποίηση:

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Αρνηση πραγματικοτητας

Το μονο τελευταιο που θα πω , ειναι οτι επειμενεις να απομειωνεις το Μωραιτη, και αυτο ειναι ανεπιτρεπτο , γιατι θελεις δε θελεις ειναι ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ και με αυτον πρεπει να δουλεψεις.
Το ιδιο εγκλημα γινεται και με το Λουτζη στο γαυρο , και ετσι δε θα ξαναδουμε ,Διαμαντιδη , Σπανουλη , Παπαλουκα , Ζηση , Σλουκα κλπ
Ο Τουρκος ταβερνιαρης εβαλε αναγκαστικα το Μωραιτη, ο Μωραιτης τον ξεφτιλισε , και επειδη ο ταβερνιαρης δεν αντεχε την ξεφτιλα και κοιταει μονο την παρτη του, τον εβγαλε και εβαλε ξανα τον Γκραντ , των 38 λεπτων
Να δω πως θα βγαλει τα δυο δυσκολα παιχνιδια στην Ευρωλιγκα μεσα στη βδομαδα
Με τις εμμονες του εχει κανει την ομαδα νοσοκομειο
Δεν αξιζει αυτος ο καραγκιοζης σε αυτο τον υπεροχο κοσμο που γεμιζει το ΟΑΚΑ και διψαει για νικες
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.747
Πόντοι
486
Ο Τουρκος ταβερνιαρης εβαλε αναγκαστικα το Μωραιτη, ο Μωραιτης τον ξεφτιλισε , και επειδη ο ταβερνιαρης δεν αντεχε την ξεφτιλα και κοιταει μονο την παρτη του, τον εβγαλε και εβαλε ξανα τον Γκραντ , των 38 λεπτων
Να δω πως θα βγαλει τα δυο δυσκολα παιχνιδια στην Ευρωλιγκα μεσα στη βδομαδα
Με τις εμμονες του εχει κανει την ομαδα νοσοκομειο
Δεν αξιζει αυτος ο καραγκιοζης σε αυτο τον υπεροχο κοσμο που γεμιζει το ΟΑΚΑ και διψαει για νικες
Ακόμα και σήμερα βρίσκεται αφορμή να κραξετε.ηρθε ένας προπονητής σε μια ομάδα που 3 χρόνια ήταν της φαπας στην Ευρωλίγκα.10 νέοι παίχτες.τραυματισμοι βασικών παιχτών από την αρχή της προετοιμασίας.φτασαμε Γενάρη και ακόμα δεν την έχουμε δει πλήρης.αστοχιες στις μεταγραφές Γκάι.πολωνο. τους βιλντοζα και Ισπανό ακόμα δεν τους έχουμε δει ουσιαστικά. Αναγκαστικε σε προσθηκη παίχτη μέσα στη σεζόν ΝΑΝ . αήττητος στην Ελλάδα . Μέσα στο κόλπο της 4 αδας στην Ευρωλίγκα με ωραίο μπάσκετ και τον κόσμο επιτέλους να έχει προσμονή να δει την ομάδα .και εσείς επειδή σας αρέσει να τα βλέπετε όλα μαύρα μας λέτε για Τούρκο ταβερνιαρη επειδη ο μωραιτης.ματζουκας.καλαιτζακης δεν παίζουν 15 λεπτά σε κάθε αγώνα τα καημένα τα παιδιά τα ελληνόπουλα θα μας τρελάνετε
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Ακόμα και σήμερα βρίσκεται αφορμή να κραξετε.ηρθε ένας προπονητής σε μια ομάδα που 3 χρόνια ήταν της φαπας στην Ευρωλίγκα.10 νέοι παίχτες.τραυματισμοι βασικών παιχτών από την αρχή της προετοιμασίας.φτασαμε Γενάρη και ακόμα δεν την έχουμε δει πλήρης.αστοχιες στις μεταγραφές Γκάι.πολωνο. τους βιλντοζα και Ισπανό ακόμα δεν τους έχουμε δει ουσιαστικά. Αναγκαστικε σε προσθηκη παίχτη μέσα στη σεζόν ΝΑΝ . αήττητος στην Ελλάδα . Μέσα στο κόλπο της 4 αδας στην Ευρωλίγκα με ωραίο μπάσκετ και τον κόσμο επιτέλους να έχει προσμονή να δει την ομάδα .και εσείς επειδή σας αρέσει να τα βλέπετε όλα μαύρα μας λέτε για Τούρκο ταβερνιαρη επειδη ο μωραιτης.ματζουκας.καλαιτζακης δεν παίζουν 15 λεπτά σε κάθε αγώνα τα καημένα τα παιδιά τα ελληνόπουλα θα μας τρελάνετε
Κανενας δεν κραζει. Δεν ειμαστε στη Β Κορεα και λεμε τεκμηριωμενη γνωμη
Αν θες να βοηθησεις τη συζητηση , πες μου με πια λογικη βαζει το Μωραιτη στο 29.5 λεπτο, του κανει σε 5 λεπτα, 2 3ποντα , 1 κλεψιμο , 3 ριμπαουντ , κανενα λαθος και τον βγαζει εξω για να βαλει το Γκραντ και ακολουθει διαβολοβδομαδα
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
Ακόμα και σήμερα βρίσκεται αφορμή να κραξετε.ηρθε ένας προπονητής σε μια ομάδα που 3 χρόνια ήταν της φαπας στην Ευρωλίγκα.10 νέοι παίχτες.τραυματισμοι βασικών παιχτών από την αρχή της προετοιμασίας.φτασαμε Γενάρη και ακόμα δεν την έχουμε δει πλήρης.αστοχιες στις μεταγραφές Γκάι.πολωνο. τους βιλντοζα και Ισπανό ακόμα δεν τους έχουμε δει ουσιαστικά. Αναγκαστικε σε προσθηκη παίχτη μέσα στη σεζόν ΝΑΝ . αήττητος στην Ελλάδα . Μέσα στο κόλπο της 4 αδας στην Ευρωλίγκα με ωραίο μπάσκετ και τον κόσμο επιτέλους να έχει προσμονή να δει την ομάδα .και εσείς επειδή σας αρέσει να τα βλέπετε όλα μαύρα μας λέτε για Τούρκο ταβερνιαρη επειδη ο μωραιτης.ματζουκας.καλαιτζακης δεν παίζουν 15 λεπτά σε κάθε αγώνα τα καημένα τα παιδιά τα ελληνόπουλα θα μας τρελάνετε
Πες τα και εσυ για να μν βγω οτι ειμαι εμπαθεις!:rockon::rockon::rockon::rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια ερωτηση γιατι λογω γηπεδου.εγω απο ποδοσφαιρο δν ειδα τιποτα!
Τι εγινε εκει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
2
Like
19.042
Πόντοι
3.656
Κανενας δεν κραζει. Δεν ειμαστε στη Β Κορεα και λεμε τεκμηριωμενη γνωμη
Αν θες να βοηθησεις τη συζητηση , πες μου με πια λογικη βαζει το Μωραιτη στο 29.5 λεπτο, του κανει σε 5 λεπτα, 2 3ποντα , 1 κλεψιμο , 3 ριμπαουντ , κανενα λαθος και τον βγαζει εξω για να βαλει το Γκραντ και ακολουθει διαβολοβδομαδα
όταν λες "ταβερνιάρη τον δεύτερο καλύτερο προπονητή της ευρώπης ,1ος παραμένει ο Ζέλικο,
παύει κάθε σοβαρή συζήτηση :hi:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.747
Πόντοι
486
Κανενας δεν κραζει. Δεν ειμαστε στη Β Κορεα και λεμε τεκμηριωμενη γνωμη
Αν θες να βοηθησεις τη συζητηση , πες μου με πια λογικη βαζει το Μωραιτη στο 29.5 λεπτο, του κανει σε 5 λεπτα, 2 3ποντα , 1 κλεψιμο , 3 ριμπαουντ , κανενα λαθος και τον βγαζει εξω για να βαλει το Γκραντ και ακολουθει διαβολοβδομαδα
Όταν τον χαρακτηρίζεις ταβερνιάρη οπως είπε και ο άλλος ο φίλος δεν κράζεις ? Λες για τεκμηρίωση.σου έγραψα τόσους λόγους .αν εσύ δεν βλέπεις ότι αυτά που έχει καταφέρει σε τόσους λίγους μήνες δεν είναι επιτεύγματα και τεράστια βήματα μπροστά για την ομάδα μετά από τόσα χρόνια τότε τι να πω .αν είναι τόσο τεράστιο θέμα τα ελάχιστα λεπτά συμμετοχής Μωραϊτι . Λευτέρη και Καλαϊτζάκη πάω πάσο
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Πες τα και εσυ για να μν βγω οτι ειμαι εμπαθεις!:rockon::rockon::rockon::rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια ερωτηση γιατι λογω γηπεδου.εγω απο ποδοσφαιρο δν ειδα τιποτα!
Τι εγινε εκει?
με Η γραφεται, μοσχαρε, ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
με Η γραφεται, μοσχαρε, ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Καλως την παπαρα!
Απο οτι βλεπω ολοι στη καρπαζια σε εχουν!
Βλακακο!
Ηρθες να τα ακουσεις και εδω τυρογαλο!
Γραφεις και μετα εξαφανιζεσαι!
Μαλλον τα βλεπεις και καυλωνεις μετα γιδοβοσκε!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
2
Like
19.042
Πόντοι
3.656
:smitten:οι αμαζόνες μας διέπρεψαν πάλι
Παναθηναϊκός – Ηρακλής 105-50 (Highlights)

Νικούλα.png
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.183
Πόντοι
5.097
άσε τους καφέδες και πήγαινε Καραισκάκη να κάνεις κερκίδα απ΄έξω :headbaning1:

ο Άρης άσσος,
κερδίζετε κ πληρώνομαι :wanker:
εισαι κωλοφαρδος παντως το ενα σου εκαστε αν βαλουμε γκολ πρωτοι κανε κας αουτ.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: ROB. C

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom