Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.238
Πόντοι
2.606
σε προσφορά των οργάνων του κλινικά νεκρού ποδοσφαιριστή προέβη με απόφαση της η οικογένεια του,η αθλητική του στολή που φόραγε στην διάρκεια του αγώνα και τα παπουτσια του θα δημοπρατηθούν για φιλανθρωπικό σκοπό τα έσοδα θα διατεθούν στο ίδρυμα Ζάκ ο μερακλής
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.605
Like
21.954
Πόντοι
5.006
σε προσφορά των οργάνων του κλινικά νεκρού ποδοσφαιριστή προέβη με απόφαση της η οικογένεια του,η αθλητική του στολή που φόραγε στην διάρκεια του αγώνα και τα παπουτσια του θα δημοπρατηθούν για φιλανθρωπικό σκοπό τα έσοδα θα διατεθούν στο ίδρυμα Ζάκ ο μερακλής

Δες πως τον βγαλανε ρε πουστη μου...φορειο, σεντονι και κολαρο...ρε δεν γινονται αυτα λεμε..:2funny:
 

Συνημμένα

  • image-2023-10-23T083305.583.jpg
    image-2023-10-23T083305.583.jpg
    94,3 KB · Εμφανίσεις: 27

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
εντομεταξυ στην ερα σπορ ο γιατρος ξεφτιλιζει ολα τα σκουπιδια που ειρωνευονται οτι δεν επαθε τιποτα ο παιχτης, και να επρεπε να παει η οχι στο νοσοκομειο, αλλα ο αμερικανικος στολος ξερει οτι δικιο ειναι το δικιο του μαρινακι και τον καθε γλυφτη του. αλλα οκ, το δικιο το εχουν παντα τα μουνοπανα ,οποια αποχρωση εχουν, που θεωρουν σωστο να πετανε οτι πετανε μεσα στο γηπεδο γιατι ειναι αντρακια.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
εντομεταξυ στην ερα σπορ ο γιατρος ξεφτιλιζει ολα τα σκουπιδια που ειρωνευονται οτι δεν επαθε τιποτα ο παιχτης, και να επρεπε να παει η οχι στο νοσοκομειο, αλλα ο αμερικανικος στολος ξερει οτι δικιο ειναι το δικιο του μαρινακι και τον καθε γλυφτη του
Στα αρχίδια μας τι λέει.
Στο φύλλο αγώνος τι έχει γραφτεί μας ενδιαφέρει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μέσα ήμουν και έπρεπε να τρώς 3 στο ημίχρονο που είσαι και άπλας....
Άλλα έχετε πιο μεγάλο πάτο από της Μάγκυς....
Να τα λέμε αυτά....

:coffee:
Ετσι ειναι οι πραγματικα μεγαλες ομαδες
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.605
Like
21.954
Πόντοι
5.006
εντομεταξυ στην ερα σπορ ο γιατρος ξεφτιλιζει ολα τα σκουπιδια που ειρωνευονται οτι δεν επαθε τιποτα ο παιχτης, και να επρεπε να παει η οχι στο νοσοκομειο, αλλα ο αμερικανικος στολος ξερει οτι δικιο ειναι το δικιο του μαρινακι και τον καθε γλυφτη του. αλλα οκ, το δικιο το εχουν παντα τα μουνοπανα ,οποια αποχρωση εχουν, που θεωρουν σωστο να πετανε οτι πετανε μεσα στο γηπεδο γιατι ειναι αντρακια.

Τι λεει δηλαδη? Γιατι ειμαι στο κοτερο και δεν εχω σημα
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
εντομεταξυ στην ερα σπορ ο γιατρος ξεφτιλιζει ολα τα σκουπιδια που ειρωνευονται οτι δεν επαθε τιποτα ο παιχτης, και να επρεπε να παει η οχι στο νοσοκομειο, αλλα ο αμερικανικος στολος ξερει οτι δικιο ειναι το δικιο του μαρινακι και τον καθε γλυφτη του. αλλα οκ, το δικιο το εχουν παντα τα μουνοπανα ,οποια αποχρωση εχουν, που θεωρουν σωστο να πετανε οτι πετανε μεσα στο γηπεδο γιατι ειναι αντρακια.
ειπε οτι ο παιχτης ΕΠΡΕΠΕ να παει νοσοκομειο , και το κολαρο που του εβαλαν ειναι ΙΑΤΡΙΚΟΣ κανονας , οπως τοτε με το.... χαρτι στον αλλο, αλλα ο τακης ο μπαλτας και ο μητσος η σουρικατα και ο γιωργος ο σουγιας ξερουν ...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Τι λεει δηλαδη? Γιατι ειμαι στο κοτερο και δεν εχω σημα

ποιο κοτερο ρε γαμημενε που τρεχεις να αφισοκολλησεις εξωσεις με το πρα πρα το 50αρι ρε γαμημενε:2on1:
:2on1:

 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Ετσι ειναι οι πραγματικα μεγαλες ομαδες
Δεν κατάλαβες τι θέλω να πω.
Ναι είναι μεγάλη ομάδα η Αεκ.
Και η καλύτερη Ελληνική αυτή τη στιγμή.
Αλλα κάτι δεν πάει καλά,το 0-3 είναι άκρως πλασματικό.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
ειπε οτι ο παιχτης ΕΠΡΕΠΕ να παει νοσοκομειο , και το κολαρο που του εβαλαν ειναι ΙΑΤΡΙΚΟΣ κανονας , οπως τοτε με το.... χαρτι στον αλλο, αλλα ο τακης ο μπαλτας και ο μητσος η σουρικατα και ο γιωργος ο σουγιας ξερουν ...
Και γιατι είπε ότι είναι οκ?
Το γύρισε τσάμικο γιατί ξέρει ότι θα γαμηθεί τώρα....
Φοβήθηκε το Lafarge χθές,θα φοβηθεί την ψωλή τώρα....
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
Τι λεει δηλαδη? Γιατι ειμαι στο κοτερο και δεν εχω σημα
οταν τελειωσεις το σφουγκαρισμα, πες μου να σου πω τι αλλο να κανεις και μετα που θα ανεβει στο σαιτ της ερα θα σου πω να το ακουσεις
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.605
Like
21.954
Πόντοι
5.006
ειπε οτι ο παιχτης ΕΠΡΕΠΕ να παει νοσοκομειο , και το κολαρο που του εβαλαν ειναι ΙΑΤΡΙΚΟΣ κανονας , οπως τοτε με το.... χαρτι στον αλλο, αλλα ο τακης ο μπαλτας και ο μητσος η σουρικατα και ο γιωργος ο σουγιας ξερουν ...
Και το λευκο σεντονι ιατρικος κανονας ειναι...εχεις δει κανεναν σε φορειο με κουβερτουλα με αρκουδακια? Ολοι με ασπρα σεντονια ειναι...
Αλλα αυτο τι παει να πει? Οτι καθε φορα που θα τυλιγετε καποιον σαν μουμια, θα διακοπτεται και το ματς?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Εντάξει με τα πολλά να συνεχιστεί σήμερα το ματς.
Αντε μαλάκες.
Έτσι όπως είναι οι ομάδες 1-2,1-3.

Τι διακοπές και μαλακίες και στα χαρτιά.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
Και γιατι είπε ότι είναι οκ?
Το γύρισε τσάμικο γιατί ξέρει ότι θα γαμηθεί τώρα....
Φοβήθηκε το Lafarge χθές,θα φοβηθεί την ψωλή τώρα....
ειπε, οτι δεν ειπε οτι ειναι οκ, αλλα πρεπει να παει να παει σε νοσοκομειο, διαβασε αυτο που εδωσε στον διαιτητη στης 21 10.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
Και το λευκο σεντονι ιατρικος κανονας ειναι...εχεις δει κανεναν σε φορειο με κουβερτουλα με αρκουδακια? Ολοι με ασπρα σεντονια ειναι...
Αλλα αυτο τι παει να πει? Οτι καθε φορα που θα τυλιγετε καποιον σαν μουμια, θα διακοπτεται και το ματς?
αφου εισατε ΜΑΛΑΚΕΣ .ΝΑΙ!!!!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
ειπε, οτι δεν ειπε οτι ειναι οκ, αλλα πρεπει να παει να παει σε νοσοκομειο, διαβασε αυτο που εδωσε στον διαιτητη στης 21 10.
Το έχει γραφτεί στο φύλλο αγώνος μας ενδιαφέρει.
Όχι τι δήθεν είπε.
Και εγώ είπα ότι είμαι ο Ναπολέων Βοναπάρτης....

:coffee:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Φιλοι συνοπαδοι....μην πεφτετε στην παγιδα του φιλου μπουστη βαζελου....αφου δεν τους βγηκε η προπαγανδα με τον γιατρο, τωρα το γυρισαν στο φινμπογκανσον και τον ιβιτς....
Δεν εχουν καμια σχεση οι υποθεσεις αυτες...τα ματς εκεινα διακοπηκαν με αποφαση διαιτητη....ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ....
Δεν μας ενδιαφερει αν αποφασισε σωστα ή λαθος ο διαιτητης....ουτε εξεταζουμε το ηθικο ή οχι....το θεμα ειναι οτι ΔΙΑΚΟΠΗΚΑΝ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ....
Στο χθεσινο ματς εφυγε απο μονος του ο βαζελος....ο,τιδηποτε αλλο εκτος απο 3-0 στα χαρτια ισοδυναμει με διαλυση του πρωταθληματος....
Σε παραδέχομαι ρε Μπαγασα τα είπες όλα στην προ τελευταία παράγραφο.αλλωστε φημιζεσαι για την φιλοξενία και το ήθος σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom