Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
Φίλε δε με νοιάζει τι έγραψες εσύ σου κάνω σύγκριση. Η διαφορά είναι ότι ο ένας όταν ένας παίκτης του φύγει τον βρίζει και τον ξεφτυλίζει. Ο άλλος (αυγουλομάτηδες) δεν κάνει τίποτα. Δες λοιπόν ποια είναι η κόσμια πολιτισμένη συμπεροφορά και ποια η κάφρικη πριν τρέξεις να δώσεις δίκιο σε σκουπίδια. Ξύπνα.
Στα αρχιδια μου τι εκαναν οι Αγγελοπουλοι. Εγω αμα ημουν Αγγελοπουλος θα εκραζα. Γιατι ο Σλουκας αντι να πει αρχιδατα "φευγω" καθοταν και εκανε συναντησεις για τα ματια του κοσμου. Οτι τι; Σαν γαυρος θα κατσω να ασχοληθω για το αν ειναι ευγενικος ο προεδρος μου; Στα παπαρια μου, χιλιες φορες να ειναι κυνικοι και ειλικρινεις παρα "ευγενικοι".

Μην μπερδευεσαι τυπε, το οτι ο Τρακης ειναι ενα αρχιδι και μισο δεν σημαινει οτι θα εχει παντα αδικο. Στο συγκεκριμενο θεμα εχει δικιο, και εχει τα παπαρια να τα πει οπως τα βλεπει χωρις λουλουδακια και καρδουλες. Εγω εχω το σθενος να του δωσω δικιο οταν το αξιζει, και μολις κανει μαλακιες πρωτος πρωτος θα του βριζω τη μανα. Δεν καταλαβαινω που ζοριζεσαι :coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Ε ναι βέβαια απόλυτο..Λίγο λιγότερο από όσο είχε ο ΟΣΦΠ με Σλούκα..
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.
Ο Σπανούλης ήταν μάγκας όταν έφυγε και ο Σλουκας μπινές?
Ακριβώς το ίδιο είναι...

Άντε σα πέρα τώρα
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.
Ο Σπανούλης ήταν μάγκας όταν έφυγε και ο Σλουκας μπινές?
Ακριβώς το ίδιο είναι...

Άντε σα πέρα τώρα
όχι δεν είναι το ίδιο. Ο Σπανουλης δεν ελεγε σε φιεστα "εγω εδω", δεν ειπε σε οπαδους οτι δεν παει στον αντιπαλο ουτε με 10 εκ, τον Σπανούλη δεν τον έκλεβε ο μετέπειτα πρόεδρος του όπως έκλεβε ο Dpg τον Σλούκα (ο Σλούκας τα έλεγε). Οι Αγγελόπουλου δεν έβριζαν τον ΠΑΟ, τους οπαδους του και τους παίκτες του όπως ο Dpg (χυδαία σχόλια κάθε μέρα σε instagram, βρισιές σε παιδιά συμπαικτών του, ξεφτυλισμός Μάντζαρη στο instagram κλπ). Αν έχεις αξιοπρέπεια δε πας να δουλέψεις με τον κοκάκια τι να κάνουμε..Και ο Σλούκας δεν είχε σε αντίθεση με Σπανούλη. Καταλαβαίνεις την διαφορά;; Άντε σα πέρα εσύ λοιπόν τσοπάνη..Επίσης ο Σπανούλης δεν κοροιδεψε 2 φορές όπως το πουτανόπαιδο..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
όχι δεν είναι το ίδιο. Ο Σπανουλης δεν ελεγε σε φιεστα "εγω εδω", δεν ειπε σε οπαδους οτι δεν παει στον αντιπαλο ουτε με 10 εκ, τον Σπανούλη δεν τον έκλεβε ο μετέπειτα πρόεδρος του όπως έκλεβε ο Dpg τον Σλούκα (ο Σλούκας τα έλεγε). Οι Αγγελόπουλου δεν έβριζαν τον ΠΑΟ, τους οπαδους του και τους παίκτες του όπως ο Dpg (χυδαία σχόλια κάθε μέρα σε instagram, βρισιές σε παιδιά συμπαικτών του, ξεφτυλισμός Μάντζαρη στο instagram κλπ). Αν έχεις αξιοπρέπεια δε πας να δουλέψεις με τον κοκάκια τι να κάνουμε..Και ο Σλούκας δεν είχε σε αντίθεση με Σπανούλη. Καταλαβαίνεις την διαφορά;; Άντε σα πέρα εσύ λοιπόν τσοπάνη..
Ο Σπανούλης ελεγε για σας(σε συνάντηση με οπαδούς)ότι όπου τους βρίσκω θα τους γαμάω μετά το Φ4 στο Βερολίνο....
Δεν το κάναμε θέμα....
Στην φιέστα ο Σλούκας ενώ όλοι πανηγύριζαν αυτός έδωσε σήμα ότι φεύγει.
Και στο λέω εγώ που δεν τον ήθελα στην ομάδα,ειδικά με τόσα λεφτά....
Τώρα πλεόν και μετά το όχι του νο1(Καμπάτσο)είναι η νο2 καλή επιλογή.
Και πάλι όχι για τόσα λεφτά.

Άντε στο νήμα σου βλάχε τώρα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.896
Πόντοι
12.756
Ο Σπανούλης ελεγε για σας(σε συνάντηση με οπαδούς)ότι όπου τους βρίσκω θα τους γαμάω μετά το Φ4 στο Βερολίνο....
Δεν το κάναμε θέμα....
Στην φιέστα ο Σλούκας ενώ όλοι πανηγύριζαν αυτός έδωσε σήμα ότι φεύγει.
Και στο λέω εγώ που δεν τον ήθελα στην ομάδα,ειδικά με τόσα λεφτά....
Τώρα πλεόν και μετά το όχι του νο1(Καμπάτσο)είναι η νο2 καλή επιλογή.
Και πάλι όχι για τόσα λεφτά.

Άντε στο νήμα σου βλάχε τώρα.

Γ Α Μ Η Θ Η Κ Ε Σ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ , Γ Α Μ Η Θ Η Κ Ε Σ
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
BOOM καϊλ γκαϊ. Πραγματικα καλος. θα δειξει βεβαια

Παπαγιαννης μουνης, αν και βριζω τρακη, αυτη τη φορα ειναι οπως τα λεει, απο πληροφοριες απο μεσα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Όλοι οι Παναθηναικοί έχουμε ζωή....

:coffee:
Έχεις ζωή εσύ χαχαχαχαχαχαχαχαχα. Σε όποιο νήμα θέλω θα γράφω αμόρφωτο βλαχαδερό. Το γεγονός ότι είσαι Παναθηναϊκός δεν κάνει το νήμα δικό σου Το ότι έλεγε όπου πάω θα τους γαμάω σημαίνει ότι δεν πάω σε αυτούς? Έδωσε σήμα ότι φεύγει στη φιέστα λέγοντας "εγώ εδώ" και "πρώτα θα συναντηθώ με τους προέδρους που εκτιμώ" κλπ κλπ.? Φίλε έχεις πρόβλημα αντίληψης μάλλον. Σου λέω άλλα και μου απαντάς άλλα. Αλλά ούτε για τα υπόλοιπα απάντησες που ανέφερα. Κλασσικός άσβερκος ΟΠΑΔΟΣ που απαντά μόνο σε όσα νομίζει ότι τον συμφέρουν..
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Έχεις ζωή εσύ χαχαχαχαχαχαχαχαχα. Σε όποιο νήμα θέλω θα γράφω αμόρφωτο βλαχαδερό. Το γεγονός ότι είσαι Παναθηναϊκός δεν κάνει το νήμα δικό σου Το ότι έλεγε όπου πάω θα τους γαμάω σημαίνει ότι δεν πάω σε αυτούς? Έδωσε σήμα ότι φεύγει στη φιέστα λέγοντας "εγώ εδώ" και "πρώτα θα συναντηθώ με τους προέδρους που εκτιμώ" κλπ κλπ.? Φίλε έχεις πρόβλημα αντίληψης μάλλον. Σου λέω άλλα και μου απαντάς άλλα. Αλλά ούτε για τα υπόλοιπα απάντησες που ανέφερα. Κλασσικός άσβερκος ΟΠΑΔΟΣ που απαντά μόνο σε όσα νομίζει ότι τον συμφέρουν..
Ναι ρε χαζέ.
Ελπίζω και εσύ να έχεις καλή ζωή....

Τι να σου απαντήσω ρε κακομοίρη?
Έλα ρώτα μπινέ....

1)
2)
3)


Όλο εδώ κωλοτρίβεσαι......
:zfuck:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
και εγω αλλα πρεπει να πληρωσει για τα ανομηματα του πρωτα...οπερ σημαινει ξυλο πουτσα και στενα παπουτσια ο απισινωτος πλεμπας
Άντε βρες τον....
Σε κάνα Κέιμαν θα πίνει Κατσάσα τώρα....
:confused:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.292
Πόντοι
3.656
Έχεις ζωή εσύ χαχαχαχαχαχαχαχαχα. Σε όποιο νήμα θέλω θα γράφω αμόρφωτο βλαχαδερό. Το γεγονός ότι είσαι Παναθηναϊκός δεν κάνει το νήμα δικό σου Το ότι έλεγε όπου πάω θα τους γαμάω σημαίνει ότι δεν πάω σε αυτούς? Έδωσε σήμα ότι φεύγει στη φιέστα λέγοντας "εγώ εδώ" και "πρώτα θα συναντηθώ με τους προέδρους που εκτιμώ" κλπ κλπ.? Φίλε έχεις πρόβλημα αντίληψης μάλλον. Σου λέω άλλα και μου απαντάς άλλα. Αλλά ούτε για τα υπόλοιπα απάντησες που ανέφερα. Κλασσικός άσβερκος ΟΠΑΔΟΣ που απαντά μόνο σε όσα νομίζει ότι τον συμφέρουν..
πήγες καμιά βόλτα σήμερα ? βγες να πάρεις λίγο αέρα,για καλό το λέω
Είναι καλός ο Σπανούλης και κακός ο Σλούκα λες και τους έκανες παρέα από το Γυμνάσιο , τα ίδια πάνω κάτω είναι όλοι ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom