Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (6 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
το γυρίζεις τώρα σαν πουστρακι που είσαι. γ αυτόν πες ότι θες, (Ενώ ο πρεζεμπμορας πάει μόνος του...) για τον πατέρα του δεν μπορείς να πεις τίποτα ΜΟΥΛΕ. μόνο να ήξερες τι έκανε για την τραγωδία στην 7 θα έπρεπε να σκάσ

Ο Σπανούλης προχθές έπινε πάλι καφεδάκι με ντιπιτζή....

:think:
Ισχύει αυτό ρε Βλάσση?
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Tι ανυπαρκτος βλάχος :2funny:
Aμερικανοτσολια οταν ο ΠΑΟΚ πηρε πρωτο ευρωπαικο στο μπασκετακι εσυ δεν ηξερες τι ειναι το lay up.Εαν δεν ησουν ομαδα του κεντρου/κρατους δεν θα ειχες ουτε εναν τιτλο στο μπασκετ.Το συγκεκριμενο αθλημα ξεκινησε πρωτα στην Θεσσαλονικη με τον Αρη και τον ΠΑΟΚ...για να μαθαινεις και λιγο ιστορια.
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Μπέρδεψαν τα ποστ...Μαrquis έπρεπε να γράψω
Λεγε ρε ισχύει??Αν βγαίνει για καφέ με αυτόν που τους έβριζε μάνες και αγέννητα παιδιά τι να πω...έχουμε ξεφτυλιστει τελείως..πόσο μάλλον να γίνει προπονητής του ΠΑΟ στο μέλλον..
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
24
Like
10.121
Πόντοι
3.446
Aμερικανοτσολια οταν ο ΠΑΟΚ πηρε πρωτο ευρωπαικο στο μπασκετακι εσυ δεν ηξερες τι ειναι το lay up.Εαν δεν ησουν ομαδα του κεντρου/κρατους δεν θα ειχες ουτε εναν τιτλο στο μπασκετ.Το συγκεκριμενο αθλημα ξεκινησε πρωτα στην Θεσσαλονικη με τον Αρη και τον ΠΑΟΚ...για να μαθαινεις και λιγο ιστορια.
sorry που θα στο χαλάσω αλλά το μπάσκετ ξεκίνησε από Παο, Αεκ. Ο Άρης από της όμορφες τότε πέμπτες και ο ΠΑΟΚ το ανέβασαν level, όχι το ξεκίνησαν
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Λεγε ρε ισχύει??Αν βγαίνει για καφέ με αυτόν που τους έβριζε μάνες και αγέννητα παιδιά τι να πω...έχουμε ξεφτυλιστει τελείως..πόσο μάλλον να γίνει προπονητής του ΠΑΟ στο μέλλον..
Ο Σπανούλης δουλειά του κάνει.
Πονηρός και γάτος ο βλάχος.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
sorry που θα στο χαλάσω αλλά το μπάσκετ ξεκίνησε από Παο, Αεκ. Ο Άρης από της όμορφες τότε πέμπτες και ο ΠΑΟΚ το ανέβασαν level, όχι το ξεκίνησαν
Η ΑΕΚ πηρε πρωτη ευρωπαικο αλλα την ομαδα που ειχε ο ΠΑΟΚ και ο Αρης εκεινη την δεκαετια δεν την ειχες ουτε εσυ ουτε η ΑΕΚ.Απλα μετα το μπασκετ εφυγε απο Θεσσαλονικη και ηρθε στο κεντρο.Εκανε τρομερη ομαδα ο ΠΑΟ και μετα ηρθανε στα πραγματα και οι υπολοιποι.Ο Ολυμπιακος αν δεν ειχε τους Aγγελοπουλους θα ηταν μια τριχα απο τα αρχιδια του ΠΑΟ και των υπολοιπων σε θεμα δυναμικοτητας.
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
24
Like
10.121
Πόντοι
3.446
Η ΑΕΚ πηρε πρωτη ευρωπαικο αλλα την ομαδα που ειχε ο ΠΑΟΚ και ο Αρης εκεινη την δεκαετια δεν την ειχες ουτε εσυ ουτε η ΑΕΚ.Απλα μετα το μπασκετ εφυγε απο Θεσσαλονικη και ηρθε στο κεντρο.Εκανε τρομερη ομαδα ο ΠΑΟ και μετα ηρθανε στα πραγματα και οι υπολοιποι.Ο Ολυμπιακος αν δεν ειχε τους Aγγελοπουλους θα ηταν μια τριχα απο τα αρχιδια του ΠΑΟ και των υπολοιπων σε θεμα δυναμικοτητας.
Δεν λέμε κάτι διαφορετικό!
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
Τι να σου εξηγώ τώρα... Εσύ είδες σύγκριση. Και να πεις ότι δεν το έγραψα; Άντε να στο ξανά γράψω. Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε καμία μεγάλη ευρωπαϊκή δύναμή. Η βλακια κερδισε ακόμα μια φορά. Ζήτω ο ΒΛΑΚΑΣ roque ο πεντοχιλιαρος.
ρε βλακα πραγματικα θυμασαι τι εχεις γραψει?
γυρνα πισω ρε οργιο και πες μου αν με αυτα που γραφεις
κανεις συγκριση η οχι..
οταν λες ας πουμε...
"οταν κερδισα την μαντσεστερ δεν καναμε και τιποτα και οταν κερδισατε
τον αγιαξ το κανατε σημαια" τοτε κανεις συγκριση η οχι?
"οταν κερδισα την αρσεναλ και οταν κερδισες την γιουβεντους"
εδω κανεις συγκριση η οχι???δεν θελω να σε προσβαλω αλλα...
καλυτερα να πας παλι δημοτικο να σου μαθει η δασκαλα τι ειναι συγκριση
και τι οχι...ησουνα κοπανατζης ζεμπου η δεν τα παιρνες τα γραμματα?:2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Aμερικανοτσολια οταν ο ΠΑΟΚ πηρε πρωτο ευρωπαικο στο μπασκετακι εσυ δεν ηξερες τι ειναι το lay up.Εαν δεν ησουν ομαδα του κεντρου/κρατους δεν θα ειχες ουτε εναν τιτλο στο μπασκετ.Το συγκεκριμενο αθλημα ξεκινησε πρωτα στην Θεσσαλονικη με τον Αρη και τον ΠΑΟΚ...για να μαθαινεις και λιγο ιστορια.
Ρε καθυστερημένε κομπλεξικε καραβλαχε εχω 16 ευρωπαϊκούς τίτλους.
Καταλαβαίνεις ελληνικά?
Τι μου λες για το Κορατς?
Και το Μαρούσι έχει πάρει κύπελλο Σαπόρτα.
Αυτό είναι το μπασκετικο επίπεδο σου.
Είμαι η καλύτερη ομάδα της Ευρώπης αυτή τη στιγμή.
Έχω κάνει repeat στην Ευρωλίγκα.
Δύο συνεχόμενες Ευρωλίγκες.
Αυτά ούτε στα όνειρά σας.
Τι μου λες για το κράτος των Αθηνών?
Για να δείξεις σε όλους ότι εισαι ΑΜΕΑ?
Πήγαινε στο Δενδροπόταμο ανύπαρκτε τουρκογυφτε να σε περιποιηθούν στο σύνδεσμο φιλάθλων ΠΑΟΚ Gypsy και ασε τα υπόλοιπα
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Ρε καθυστερημένε κομπλεξικε καραβλαχε εχω 16 ευρωπαϊκούς τίτλους.
Καταλαβαίνεις ελληνικά?
Τι μου λες για το Κορατς?
Και το Μαρούσι έχει πάρει κύπελλο Σαπόρτα.
Αυτό είναι το μπασκετικο επίπεδο σου.
Είμαι η καλύτερη ομάδα της Ευρώπης αυτή τη στιγμή.
Έχω κάνει repeat στην Ευρωλίγκα.
Δύο συνεχόμενες Ευρωλίγκες.
Αυτά ούτε στα όνειρά σας.
Τι μου λες για το κράτος των Αθηνών?
Για να δείξεις σε όλους ότι εισαι ΑΜΕΑ?
Πήγαινε στο Δενδροπόταμο ανύπαρκτε τουρκογυφτε να σε περιποιηθούν στο σύνδεσμο φιλάθλων ΠΑΟΚ Gypsy και ασε τα υπόλοιπα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_142.png
    Screenshot_142.png
    549,5 KB · Εμφανίσεις: 29

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ρε καθυστερημένε κομπλεξικε καραβλαχε εχω 16 ευρωπαϊκούς τίτλους.
Καταλαβαίνεις ελληνικά?
Τι μου λες για το Κορατς?
Και το Μαρούσι έχει πάρει κύπελλο Σαπόρτα.
Αυτό είναι το μπασκετικο επίπεδο σου.
Είμαι η καλύτερη ομάδα της Ευρώπης αυτή τη στιγμή.
Έχω κάνει repeat στην Ευρωλίγκα.
Δύο συνεχόμενες Ευρωλίγκες.
Αυτά ούτε στα όνειρά σας.
Τι μου λες για το κράτος των Αθηνών?
Για να δείξεις σε όλους ότι εισαι ΑΜΕΑ?
Πήγαινε στο Δενδροπόταμο ανύπαρκτε τουρκογυφτε να σε περιποιηθούν στο σύνδεσμο φιλάθλων ΠΑΟΚ Gypsy και ασε τα υπόλοιπα
Μεγαλυτερο σωματειο στο μπασκετ απο τον ΠΑΟ δεν εισαι που να χτυπας τον κωλαρικο σου κατω.Τα τελευταια 15 χρονια εδραιωθηκες στο μπασκετακι βλακαμα ξυπνα...!Επισης που με ειδες να κλαιγομαι στο μπασκετ για το κρατος των Αθηνων ρε γκασμα?Σου εγραψα οτι αν δεν ησουν ομαδα του κεντρου δεν θα ειχες ουτε ενα τιτλο.Που ειναι η αληθεια διοτι οι Αγγελοπουλοι ηρθαν να αγορασουν τον Ολυμπιακο οχι τον ΠΑΟΚ,τον Αρη η τον Ηρακλη....και ο ΠΑΟΚ η ο Αρης αν ειχε Αγγελοπουλους τις ιδιες επιτυχιες με τον οσφπ θα ειχε.Αλλο σου εγραψα αλλα που να καταλαβεις με το χαμηλο IQ που διαθετεις.Σου εγραψα οτι το μπασκετ το γιγαντωσε ο ΠΑΟΚ και ο Αρης και οχι η ανυπαρκτη ομαδα σου που την δεκαετια εκεινη δεν γνωριζε ουτε πως παιζεται το συγκεκριμενο αθλημα.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μεγαλυτερο σωματειο στο μπασκετ απο τον ΠΑΟ δεν εισαι που να χτυπας τον κωλαρικο σου κατω.Τα τελευταια 15 χρονια εδραιωθηκες στο μπασκετακι βλακαμα ξυπνα...!Επισης που με ειδες να κλαιγομαι στο μπασκετ για το κρατος των Αθηνων ρε γκασμα?Σου εγραψα οτι αν δεν ησουν ομαδα του κεντρου δεν θα ειχες ουτε ενα τιτλο.Που ειναι η αληθεια διοτι οι Αγγελοπουλοι ηρθαν να αγορασουν τον Ολυμπιακο οχι τον ΠΑΟΚ,τον Αρη η τον Ηρακλη....και ο ΠΑΟΚ η ο Αρης αν ειχε Αγγελοπουλους τις ιδιες επιτυχιες με τον οσφπ θα ειχε.Αλλο σου εγραψα αλλα που να καταλαβεις με το χαμηλο IQ που διαθετεις.Σου εγραψα οτι το μπασκετ το γιγαντωσε ο ΠΑΟΚ και ο Αρης και οχι η ανυπαρκτη ομαδα σου που την δεκαετια εκεινη δεν γνωριζε ουτε πως παιζεται το συγκεκριμενο αθλημα.
Ρε στουρνοβλαχε είμαι το μεγαλύτερο αθλητικό σωματείο της χώρας με τα περισσότερα πρωταθλήματα σε ολα τα αθλήματα και τους περισσότερους ευρωπαϊκούς τίτλους.
Είστε μια τριχα απο τ'αρχιδια μας.
Τι δεν καταλαβαίνεις?
Όσο για το μπάσκετ δεν μπορώ να σου γράφω πάλι τα ίδια.
Πίστευε ότι εσυ ο ανύπαρκτος με το ενα Κόρατς είσαι μεγαλύτερη ομάδα.
Δικαίωμα σου.
Αυτά κάνει το κόμπλεξ κατωτερότητας:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom