Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (10 μέλη και 51 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.618
Κριτικές
8
Like
33.162
Πόντοι
6.536
«Θέλω να ξεκαθαρίσω. Αυτό που είπα αφορούσε το συγκεκριμένο παιχνίδι . Τον Παναθηναϊκό δικαια μιλανε υποτιμητικά ολοι. Η συγκεκριμένη ερώτηση ήταν προς αυτή την κατεύθυνση. Δεν μπορεί να μην το βλεπετε και εσεις στον Παναθηναϊκό. Ο Παναθηναϊκός δεν ειναι πλεον τεράστια ομάδα και κανείς δεν μπορεί να το αμφισβητησει. Η ερώτηση που μου έγινε ήταν σωστή. Εχουμε σπρωχτει σπο διαιτησια και με τις ευλογιες του var περισσότερο από καθε αλλη ομαδα».

Οι δηλωσεις του Γιοβανοβιτς.
Το ακουτε μουνοπανα;
Που τα είπε αυτά?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.618
Κριτικές
8
Like
33.162
Πόντοι
6.536
Γκαίμπελς βγές μέσα από τον φίλο ζεμπού

:confused:
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.711
Πόντοι
28.246

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.618
Κριτικές
8
Like
33.162
Πόντοι
6.536
Το εχω σιαξει. Ακομα να το καταλαβεις;
Θα καθομουνα να σε βουτηξω λιγο στο τρολαρισμα αλλα πρεπει να υπαξω. Θα σου λειψω το ξερω.
Εννοείται ρε συ....
Ό άλλος το έφαγε αμάσητο όμως.....

:confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.780
Like
14.454
Πόντοι
3.506
Καταλαβες τι ειπα ή εισαι οντως αγραμματος;

Με λιγα λογια. Αν την Κυριακη ο πινακας γραψει παναθηναικος 8 βαθμους μπροστα απο τον Ολυμπιακο, χαιρετα μου τον πλατανο για τον Ολυμπιακο. Τωρα αν την χασεις την διαφορα, και στην παρω εγω ή ο Παοκ την θεση, σκοτωστε τους. Γιατι και με 7-8 βαθμους μπροστα, και με σπρωξιμο, και να την χασεις δεν υπαρχει αλλη επιλογη.
Γιατί μου μιλάτε έτσι κύριε ? :confused:
Φυσικά και κατάλαβα, απλώς τόνισα την διαφορά πως εμείς με λιγότερο μπάτζετ και παρόλα αυτά ο Ιβαν το παλεύει, ο Ολυμπιακός θα μπορούσε να είχε καλύτερη ομάδα και να είχε και καλή πορεία στην Ευρώπη ! Αυτό που παρατηρώ από την αρχή του πρωταθλήματος είναι οτι αγωνιστικά το παλεύουμε ναι έχουμε ελείψεις, φαίνεται, αλλά πιστεύω πως ο Ιβαν θα βελτιώσει την ομάδα σε βάθος χρόνου και φυσικά θα χρειστούμε και κάποιες προσθήκες παικτών !
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.711
Πόντοι
28.246
Γιατί μου μιλάτε έτσι κύριε ? :confused:
Φυσικά και κατάλαβα, απλώς τόνισα την διαφορά πως εμείς με λιγότερο μπάτζετ και παρόλα αυτά ο Ιβαν το παλεύει, ο Ολυμπιακός θα μπορούσε να είχε καλύτερη ομάδα και να είχε και καλή πορεία στην Ευρώπη ! Αυτό που παρατηρώ από την αρχή του πρωταθλήματος είναι οτι αγωνιστικά το παλεύουμε ναι έχουμε ελείψεις, φαίνεται, αλλά πιστεύω πως ο Ιβαν θα βελτιώσει την ομάδα σε βάθος χρόνου και φυσικά θα χρειστούμε και κάποιες προσθήκες παικτών !
Ενω εσεις γυρισατε σε ανοιχτο πουλμαν με ευρωπαικη κουπα ή κουπες.

Α, ξεχασα εχεις κανει πορειες, εχεις κερδισει τον Αγιαξ στην εδρα του, εχεις κανει την Γιουβεντους πελατισσα, εχεις παει και τελικο πρωταθλητριων, αλλα απο κατσαρολα, μηδεν.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.488
Κριτικές
2
Like
19.294
Πόντοι
3.656
Ενω εσεις γυρισατε σε ανοιχτο πουλμαν με ευρωπαικη κουπα ή κουπες.

Α, ξεχασα εχεις κανει πορειες, εχεις κερδισει τον Αγιαξ στην εδρα του, εχεις κανει την Γιουβεντους πελατισσα, εχεις παει και τελικο πρωταθλητριων, αλλα απο κατσαρολα, μηδεν.
λίγο τακτ γέροντα,λίγη σεμνότητα....σε ακούνε οι ευρωπαίοι και τους τρέχουνε τα προσπερματικά υγρά :grin:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
Ενω εσεις γυρισατε σε ανοιχτο πουλμαν με ευρωπαικη κουπα ή κουπες.

Α, ξεχασα εχεις κανει πορειες, εχεις κερδισει τον Αγιαξ στην εδρα του, εχεις κανει την Γιουβεντους πελατισσα, εχεις παει και τελικο πρωταθλητριων, αλλα απο κατσαρολα, μηδεν.
αυτο σας ελειπε γαυρακια!!αν ειχα παρει και την κατσαρολα θα ειχατε πνιγει ολοι στα νερα της τρουμπας.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.711
Πόντοι
28.246

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Eγω Παναθηναικός δεν είμαι, αλλά το σωστό θέλω να το πω. Επιτέλους ο μπασκετικός Παναθηναικός έχει προπονητή. Και μιλάω για τον Σερέλη. Για το σημερινο ματς με τον Ερυθρό Αστέρα, έκοψε τον Μπέικον, ενω ειναι υγιής. Καιρός ήταν. Εντελώς αδιάφορος, προκλητικός. Σε παίρνει η ομαδα σου ως πρωτο σκορερ της Ευρωλίγκας, για να ανεβει επιπεδο. Και εσυ ερχεσαι εδω, σου φταιει ο προπονητης, οι παικτες, τα συστηματα, με τους μικρους βαριεσαι, με τους μεγαλους δεν μπορεις, ολη σου η συνεισφορα ειναι να κανεις 5-6 τριποντα εν στάσει, κατα κανονα αστοχα, ε αντε στα τσακιδια ρε φιλε. Μπραβο στον Σερελη.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.618
Κριτικές
8
Like
33.162
Πόντοι
6.536
Την θέλαμε αυτή την νίκη.
Απέναντι στα μουνιά.
Ο Μπέικον για κανα Προμηθέα η καμμιά ΑΕΚ καλός είναι ....
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Την θέλαμε αυτή την νίκη.
Απέναντι στα μουνιά.
Ο Μπέικον για κανα Προμηθέα η καμμιά ΑΕΚ καλός είναι ....
Ο μπεικον παιδια ειναι παιχταρας και το εδειξε και περυσι με την μονακο αλλα και στην αρχη με εμας οταν ειχε κινητρο.
Πλεον φαινεται ειναι ξενερωμενος με την ομαδα. Ωστόσο η αδιαφορία είναι κάτι που το χρεώνεται αρνητικά ο ίδιος , όποιοι και να είναι οι λόγοι που τον οδήγησαν εκεί. Δεν δικαιολογείται δηλαδή επειδή η κατάσταση φέτος ήταν τσίρκο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.007
Like
29.120
Πόντοι
5.006
Ο μπεικον παιδια ειναι παιχταρας και το εδειξε και περυσι με την μονακο αλλα και στην αρχη με εμας οταν ειχε κινητρο.
Πλεον φαινεται ειναι ξενερωμενος με την ομαδα. Ωστόσο η αδιαφορία είναι κάτι που το χρεώνεται αρνητικά ο ίδιος , όποιοι και να είναι οι λόγοι που τον οδήγησαν εκεί. Δεν δικαιολογείται δηλαδή επειδή η κατάσταση φέτος ήταν τσίρκο.
που είσαι ρε Νίκο σε χάσαμε?:tooth:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.066
Like
18.114
Πόντοι
3.656
Ο μπεικον παιδια ειναι παιχταρας και το εδειξε και περυσι με την μονακο αλλα και στην αρχη με εμας οταν ειχε κινητρο.
Πλεον φαινεται ειναι ξενερωμενος με την ομαδα. Ωστόσο η αδιαφορία είναι κάτι που το χρεώνεται αρνητικά ο ίδιος , όποιοι και να είναι οι λόγοι που τον οδήγησαν εκεί. Δεν δικαιολογείται δηλαδή επειδή η κατάσταση φέτος ήταν τσίρκο.

Δεν είναι τυχαίο ότι δεν τον ήθελε καμία ομάδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom