Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Πρωτος επισης στις λιγοτερες κιτρινες καρτες (κατα 20!!) και στις αποβολες.
Πρωτος επισης στα λιγοτερα φαουλ κατα.
Ολα αυτα βεβαια ειναι ξερα στατιστικα. Δεν λενε κατι.
Ευτυχως με το βαρ πλεον δεν γίνονται χοντρα λαθη που γινόντουσαν στο παρελθον.
Μπορεις να ευνοήθεις μεχρι ενα βαθμο αυτο δεν το αρνουμαι , αλλα τα πραγματα ειναι πλεον πολυ πιο δικαια
αυτο ειναι το λογικο : η ομαδα που τερματιζει πρωτη ειναι λογικο να εχει τις λιγοτερες κιτρινες και τα λιγοτερα φαουλ, γιατι ειναι θεωρητικα η καλυτερη ομαδα....
αυτο δεν ειναι παραξενο...το παραξενο ειναι πως στον πουτσο ο αρης με 39 γκολ και εγω με 62 να εχει περισσοτερα πεναλντι απο εμενα???!!!!!
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.272
Κριτικές
23
Like
6.477
Πόντοι
3.446
οσο και να κανουν τους κινεζους, ξερουν οτι εχω δικιο...
το περσινο πρωταθλημα ηταν ενα ΚΑΡΑΣΤΗΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!μεχρι τον ιανουαριο ο μπαοκ ηταν 1ος στην ευρωπη στα πεναλντι...καθε φορα που επεφτε καποιος στην περιοχη, ο κουρτις βαρουσε πεναλντι...μεχρι που ξεφυγε ο θρυλος στην βαθμολογια και το παρατησαν...αλλιως θα ειχαν φτασει τα 50 πεναλντι για πλακα....
το πρωταθλημα ηταν ΚΑΡΑΣΤΗΜΕΝΟ...αλλα οταν παιζεις με μουργκ και σβαμπ και 500 πεναλντι να σου δωσει η παραγκα, παλι πρωταθλημα δεν παιρνεις...
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Δεν ήξερα ότι τα δικαστήρια είναι ανοιχτά Πρωτοχρονιά.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
κομποστα ναπουμε...το πεναλντι του παπουτσελη και το οφσαιτ του κατσουρανη, κοκκαλη

τζορτζεβιτς, στο τελος θα πιστεψεις οτι ο τζορτζεβιτς βαρουσε περισσοτερα πεναλντι απο τον κουρτιτς....μιλαμε για προβατα κανονικα...

επι παραγκα κοκκαλη, ο βαζελος παπουτσελης καθε χρονο :
crying-crying-meme.gif
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
8
Like
32.289
Πόντοι
6.536
φτανει πια με τον σαρας και τον σπανουλη....σου ειπα εγω γιατι επαιρνες πρωταθλημα τοτε με τον μποντιρογκα????αφου ειχες ομαδαρα.....
αλλα απο τοτε περασαν 20 χρονια!!!!
εχουμε δει να παιρνουνε πρωταθλημα ο λεκαβιτσιους, ο φριντετ, ο βουγιουκας, ο λασμε, ο κει σι ριβερς κτλ.....εσυ ακομα στον σαρας και στον μποντιρογκα εμεινες????

τους αγγελοπουλαιους ακομα τους βριζω...γιατι το παρελθον δεν αλλαζει...δεν αλλαζει που φερνανε ντανστον, χαινς και μιλουτινοφ και τελικα το πρωταθλημα το επαιρνε ο βουγιουκας και ο γκιστ...αυτο δεν αλλαζει...αυτα ολα τα εχουν χρεωθει οι αφοι....και αν δεν ειχε παρεμβει η 7, ακομα τα ιδια θα βλεπαμε...θα βλεπαμε τον γκριγκονις να μας βαζει 20 ποντους...και θα λεγαμε που πας με τον κανααν και τον γουοκαπ....
Ρε μαλάκα ροπάο τους έκραζες....
Το 2011 είναι 20 χρόνια πριν?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
οσο και να κανουν τους κινεζους, ξερουν οτι εχω δικιο...
το περσινο πρωταθλημα ηταν ενα ΚΑΡΑΣΤΗΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!μεχρι τον ιανουαριο ο μπαοκ ηταν 1ος στην ευρωπη στα πεναλντι...καθε φορα που επεφτε καποιος στην περιοχη, ο κουρτις βαρουσε πεναλντι...μεχρι που ξεφυγε ο θρυλος στην βαθμολογια και το παρατησαν...αλλιως θα ειχαν φτασει τα 50 πεναλντι για πλακα....
το πρωταθλημα ηταν ΚΑΡΑΣΤΗΜΕΝΟ...αλλα οταν παιζεις με μουργκ και σβαμπ και 500 πεναλντι να σου δωσει η παραγκα, παλι πρωταθλημα δεν παιρνεις...
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
monday-life.gif
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
αυτο ειναι το λογικο : η ομαδα που τερματιζει πρωτη ειναι λογικο να εχει τις λιγοτερες κιτρινες και τα λιγοτερα φαουλ, γιατι ειναι θεωρητικα η καλυτερη ομαδα....
αυτο δεν ειναι παραξενο...το παραξενο ειναι πως στον πουτσο ο αρης με 39 γκολ και εγω με 62 να εχει περισσοτερα πεναλντι απο εμενα???!!!!!
Ναι ρε τυπε ειναι απολυτα λογικο.
Το οτι εισαι πρωτος δεν σημαινει οτι θα παρεις και τα περισσοτερα πεναλτι.
Δες στατιστικα λα λιγκα
Φετος η μπαρτσελονα ειναι πρωτη ενω εχει 1! πεναλτι ενω η χιρονα με 7 ειναι 10η
Περυσι παλι στην λα λιγκα πρωτη η λεβαντε στα πεναλτι με 13! ενω η μπαρτσα που βγηκε 2η ειχε τα μισα...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_302.png
    Screenshot_302.png
    132,1 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Screenshot_301.png
    Screenshot_301.png
    135,5 KB · Εμφανίσεις: 21

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
Ρε μαλάκα ροπάο τους έκραζες....
Το 2011 είναι 20 χρόνια πριν?
που είσαι εσύ ? Καλή Χρονιά
Διάβασε 3-4 σελίδες πίσω , έχουμε κάνει καινούριο συκώτι ,ροπαου ντίρλα σε ανεπανάληπτο κρεσέντο :wanker:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
8
Like
32.289
Πόντοι
6.536
Εγώ στον εμφύλιο ήμουν με τον ΕΔΕΣ.Τι αλβανούς λες;Με Ναπολέων Ζέρβα τους χτυπαγαμε σα πάπιες
Εδώ μιλάς σωστά.
Κόψε τις μαλακιες και προχωράμε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι θες ρε θειο;Αν με δεις θα αλλάξεις τη πάνα για την ακράτεια που φοράς
Χαχαχα.
Καλό...
Συμμαζέψου...
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Τι θες ρε θειο;Αν με δεις θα αλλάξεις τη πάνα για την ακράτεια που φοράς
χαλάρωσε, νεαρε. το μπου ειναι χωρος ανταλλαγης αποψεων, και οχι η θυρα 13 ή η 7, ουτε κανα παγκακι στη βικτωρια. αν θες να βριστεις οπαδικα, καντο με κανα μομολο συνομιλικο βαζελακι, που βραζει το αιμα σας και δεν εχετε βρει ακομα τις πουτανες για να ξεδινετε. χαλαρωσε
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
247
Like
420
Πόντοι
21
Οκ φίλε μου ότι πεις ..πήγαινε γλύψε τα αρχιδια του τρακη τωρα..μετά πήγαινε βάψε κάνα κάγκελο..όχι στη λεωφόρο τελείωσαν οι εργασίες εκεί..τώρα θα πάτε με τους γύφτους στον Βοτανικο..κάνε κάνα συλλαλητήριο να διώξεις την μόνη διοίκηση που είχες και μετά Εβρίδες τον Αλαφούζο και τώρα τον εκθειάζεται και μετά μιλά για οπαδους
Μπλα μπλα μπλα και σε αυτο που αναφερθηκα αν ισχυει η οχι καμια αναφορα κλασσικα.....
Τωρα για αυτα που γραφεις η αληθεια ειναι οτι δεν μπορουμε να μιλησουμε οι παναθηναικοι για οπαδισμο αφου ουτε ανθρωπο εχουμε σκοτωσει,ουτε ψηφοδελτια ριχναμε για 20 ευρω εχεις δικιο αυτα ειναι οπαδικα παρασημα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.643
Like
28.152
Πόντοι
5.006
:sad2:20 χρονια πρωταθληματα οι μουνηδες ολα καθαρα...
Τα 4-5 που εχουν παει σε αλλους ολα στημενα, το ενα του δουρου το αλλο των πρεσπων και το αλλο της μπουγαδας.
Για το φετινο δεν εχουν βγαλει ακομα ονομα.
Δεν βρεχει , σας φτύνουν
μη βρίζεις ρε μουνι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι ψάχνεις ρε βλάκα.....
Κάτσε καλά...
Έλα τσίμπα εσύ :2on1::2on1:
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.272
Κριτικές
23
Like
6.477
Πόντοι
3.446
χαλάρωσε, νεαρε. το μπου ειναι χωρος ανταλλαγης αποψεων, και οχι η θυρα 13 ή η 7, ουτε κανα παγκακι στη βικτωρια. αν θες να βριστεις οπαδικα, καντο με κανα μομολο συνομιλικο βαζελακι, που βραζει το αιμα σας και δεν εχετε βρει ακομα τις πουτανες για να ξεδινετε. χαλαρωσε
Εγώ έχω έρθει για διάλογο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom