Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Γιατί έχετε παραδεχτει εσείς???πλάκα μας κάνετε...τόσα χρόνια δεν λέτε για στημένα και ότι από τα 20 που έχω πάρει τα 15 είναι μαϊμού???
Στο μπασκετ για ολα δεν εχω πει κουβεντα.
Στο ποδοσφαιρο όσες φορες τα αξίζατε λόγω καλύτερης ομαδας, καταφέρνατε λόγω της παράγκας και κάποιων σφυριγμάτων να μας κανετε να τα αμφισβητούμε σχεδον ολα.
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.272
Κριτικές
23
Like
6.477
Πόντοι
3.446
Στο μπασκετ για ολα δεν εχω πει κουβεντα.
Στο ποδοσφαιρο όσες φορες τα αξίζατε λόγω καλύτερης ομαδας, καταφέρνατε λόγω της παράγκας και κάποιων σφυριγμάτων να μας κανετε να τα αμφισβητούμε σχεδον ολα.
Και οι παοκζτηδες αμφισβητουν το πρωταθλημα της αεκ.Ο Λουτσεσκου πιστευει πως εχει 2 double.
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Στο μπασκετ για ολα δεν εχω πει κουβεντα.
Στο ποδοσφαιρο όσες φορες τα αξίζατε λόγω καλύτερης ομαδας, καταφέρνατε λόγω της παράγκας και κάποιων σφυριγμάτων να μας κανετε να τα αμφισβητούμε σχεδον ολα.
Με την ίδια λογική αμφισβητώ και εγώ όλα του μπασκετ που φορτώνατε με φάουλ και παραβάσεις παικταραδες και ομαδες..δεν βγαίνει πουθενά..μια χρονιά πάτε να κάνετε κάτι στη μπάλα με πράσινα τρένα και την προπαίδεια του 3 και τώρα γυρνάτε το μπιφτέκι όπως κάνατε με τον πρεζακια..πάλι ψέματα η'φαντασιες λέω?
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.272
Κριτικές
23
Like
6.477
Πόντοι
3.446
Οι παοκτζηδες πιστευουν οτι ειναι και μεγαλη ομαδα.
Ενα παραδειγμα σου εφερα.Ο Ολυμπιακος εχει 47 πρωταθληματα,το να λετε οτι τα πηρε με τη παραγκα ειναι αστειο.Ολα αυτα τα χρονια ειχε παιχταραδες και πολλα τα πηρε με 10+ βαθμους διαφορα.
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Με την ίδια λογική αμφισβητώ και εγώ όλα του μπασκετ που φορτώνατε με φάουλ και παραβάσεις παικταραδες και ομαδες..δεν βγαίνει πουθενά..μια χρονιά πάτε να κάνετε κάτι στη μπάλα με πράσινα τρένα και την προπαίδεια του 3 και τώρα γυρνάτε το μπιφτέκι όπως κάνατε με τον πρεζακια..πάλι ψέματα η'φαντασιες λέω?
Οταν κανεις 12/13 προφανως και θα πουμε για τρενα τι να κανουμε? Ακομα πιστευουμε στο πρωταθλημα, απλα δυο ισοπαλιες εκτος προγραμματος σε προσγειώνουν.
Για τον τρακη τι γυρισαμε ακριβως? Ολοι σε αυτο το νήμα τον κραζουμε ακομα και τωρα που "γυρισε".
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Ενα παραδειγμα σου εφερα.Ο Ολυμπιακος εχει 47 πρωταθληματα,το να λετε οτι τα πηρε με τη παραγκα ειναι αστειο.Ολα αυτα τα χρονια ειχε παιχταραδες και πολλα τα πηρε με 10+ βαθμους διαφορα.
Για να μην παραφράζεται το τι λεμε.
Εχουμε πει οτι απο το 96-97 και για 20 χρόνια υπηρχε παραγκα στο Ελληνικο ποδοσφαιρο που σας εδινε πρωταθληματα.
Το ποσα ειναι αυτα που δεν αξίζατε ο καθενας λεει το δικο του.
Εσεις κανενα, εγω μπορει να λεω 5 αλλος λεει 10.
Αυτο που (σχεδον) ολοι γνωριζουν και λενε ειναι για την παραγκα.
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Φίλε μου εσύ μπορεί να τον βρίζεις..αλλά όταν συναντήθηκε με την 13 το καλοκαίρι όλοι σούζα κάτσανε ..και του λέγανε ρίξε λεφτά γιατί οι αυγουλοματηδες μας ξεφτιλιζουν...δηλ υπήρχε περίπτωση πρόεδρος του Ολυμπιακού να πει γαμω τον Ολυμπιακό και τη Θύρα 7 και να παρέμενε στη θέση του ?Δεν σου λέω κάτι πιο οπαδικο η' extreme...Διώξατε την μεγαλύτερη οικογένεια από το ποδόσφαιρο και δεν υπηρχατε στο χάρτη από το 10 και λέτε τώρα κάτσε μη φύγει και αυτός και δεν υπάρχουμε πουθενα
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Με την ίδια λογική αμφισβητώ και εγώ όλα του μπασκετ που φορτώνατε με φάουλ και παραβάσεις παικταραδες και ομαδες..δεν βγαίνει πουθενά..μια χρονιά πάτε να κάνετε κάτι στη μπάλα με πράσινα τρένα και την προπαίδεια του 3 και τώρα γυρνάτε το μπιφτέκι όπως κάνατε με τον πρεζακια..πάλι ψέματα η'φαντασιες λέω?
Ρε τυπε εσυ αμφισβητείς του μπασκετ , του ποδοσφαιρου και ετσι οπως το πας βλεπω να λες και για κανενα κυπελλο στο βολλευ
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Για να μην παραφράζεται το τι λεμε.
Εχουμε πει οτι απο το 96-97 και για 20 χρόνια υπηρχε παραγκα στο Ελληνικο ποδοσφαιρο που σας εδινε πρωταθληματα.
Το ποσα ειναι αυτα που δεν αξίζατε ο καθενας λεει το δικο του.
Εσεις κανενα, εγω μπορει να λεω 5 αλλος λεει 10.
Αυτο που (σχεδον) ολοι γνωριζουν και λενε ειναι για την παραγκα.
Για να μην παραφράζεται το τι λεμε.
Εχουμε πει οτι απο το 96-97 και για 20 χρόνια υπηρχε παραγκα στο Ελληνικο ποδοσφαιρο που σας εδινε πρωταθληματα.
Το ποσα ειναι αυτα που δεν αξίζατε ο καθενας λεει το δικο του.
Εσεις κανενα, εγω μπορει να λεω 5 αλλος λεει 10.
Αυτο που (σχεδον) ολοι γνωριζουν και λενε ειναι για την παραγκα.
απο το 96-97 υπηρχε παραγκα στο μπασκετ?
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.272
Κριτικές
23
Like
6.477
Πόντοι
3.446
Για να μην παραφράζεται το τι λεμε.
Εχουμε πει οτι απο το 96-97 και για 20 χρόνια υπηρχε παραγκα στο Ελληνικο ποδοσφαιρο που σας εδινε πρωταθληματα.
Το ποσα ειναι αυτα που δεν αξίζατε ο καθενας λεει το δικο του.
Εσεις κανενα, εγω μπορει να λεω 5 αλλος λεει 10.
Αυτο που (σχεδον) ολοι γνωριζουν και λενε ειναι για την παραγκα.
Αφου υπηρχε παραγκα το 2004 ο Δουρος γιατι απεβαλλε το Τζιοβανι και οχι τον Κυριακο;
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Φίλε μου εσύ μπορεί να τον βρίζεις..αλλά όταν συναντήθηκε με την 13 το καλοκαίρι όλοι σούζα κάτσανε ..και του λέγανε ρίξε λεφτά γιατί οι αυγουλοματηδες μας ξεφτιλιζουν...δηλ υπήρχε περίπτωση πρόεδρος του Ολυμπιακού να πει γαμω τον Ολυμπιακό και τη Θύρα 7 και να παρέμενε στη θέση του ?Δεν σου λέω κάτι πιο οπαδικο η' extreme...Διώξατε την μεγαλύτερη οικογένεια από το ποδόσφαιρο και δεν υπηρχατε στο χάρτη από το 10 και λέτε τώρα κάτσε μη φύγει και αυτός και δεν υπάρχουμε πουθενα
Σε αυτο που λες εχει δικιο δυστυχώς μαν.
Η 13 δεν ειναι η ιδια που ηταν το 08.
Ο αλλος τους εταξε κανα τσαμπα εισιτήριο και την καναν την κωλοτουμπα.
Παρολαυτα αυτο ισχυει για ολους τους οργανωμενους.
Εχεις ακούσει η Λ7 να κανει ποτε κριτική στον χοντρο?
Με το που αρχίσε τις δηλωσεις για μητσοτακη αμεσως και συνθηματα στο γηπεδο.
Οτι λεει ο χοντρος σουζα και αυτοι
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Γιατί έχετε παραδεχτει εσείς???πλάκα μας κάνετε...τόσα χρόνια δεν λέτε για στημένα και ότι από τα 20 που έχω πάρει τα 15 είναι μαϊμού???
όχι τα 15. κανα 8αρι...
από κει και πέρα στήσατε αρχικά την πιο άθλια παράγκα έβερ, που έβγαλε εκτός ανταγωνισμού όλες τις άλλες ομάδες, με αποτέλεσμα τον οικονομικό μαρασμό τους και εσάς κυρίαρχους.
πάντα βρώμικο ήταν το πρωτάθλημα αλλά εσείς το πήγατε στο θεό...

βγάλτε το σκασμό πια και μη μας σπάτε τον πούτσο, είστε τα πιο βρώμικα λαμόγια της τελευταίας 50ετίας.
και ναι, δεν βρέχει απλά όλη η ποδοσφαιρική ελλάδα σας φτύνει πατόκορφα.

για μπάσκετ δε μιλάω, δευτεροτρίτοι είστε. μακράν πρώτη η πανάθα.
ασχοληθείτε με βόλευ και πόλο που σας ταιριάζει.

ΜΑΛΑΚΕΣ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Αφου υπηρχε παραγκα το 2004 ο Δουρος γιατι απεβαλλε το Τζιοβανι και οχι τον Κυριακο;
Γιατι τον ιδιο λόγο που δεν εβγαλε κοκκινη στον Καστιγιο και χάρισε καμποσες κιτρινες στον Γεωργατο
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Δεν σου λέω κάτι διαφορετικό..και δεν είπα ποτέ ότι δεν είναι κατευθυνόμενη και η 7.Απλα δεν θα υπήρχε στην ομάδα την άλλη μέρα τέτοιος πρόεδρος..Εσείς τον γλύφετε και δεν κουνιέται φύλλο..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

όχι τα 15. κανα 8αρι...
από κει και πέρα στήσατε αρχικά την πιο άθλια παράγκα έβερ, που έβγαλε εκτός ανταγωνισμού όλες τις άλλες ομάδες, με αποτέλεσμα τον οικονομικό μαρασμό τους και εσάς κυρίαρχους.
πάντα βρώμικο ήταν το πρωτάθλημα αλλά εσείς το πήγατε στο θεό...

βγάλτε το σκασμό πια και μη μας σπάτε τον πούτσο, είστε τα πιο βρώμικα λαμόγια της τελευταίας 50ετίας.
και ναι, δεν βρέχει απλά όλη η ποδοσφαιρική ελλάδα σας φτύνει πατόκορφα.

για μπάσκετ δε μιλάω, δευτεροτρίτοι είστε.
ασχοληθείτε με βόλευ και πόλο που σας ταιριάζει.

ΜΑΛΑΚΕΣ
Έλα βλακακο ζήσε την παραμυθά σου και εσύ..
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.715
Κριτικές
42
Like
28.951
Πόντοι
28.246
που έβγαλε εκτός ανταγωνισμού όλες τις άλλες ομάδες, με αποτέλεσμα τον οικονομικό μαρασμό τους
Και ο Ολυμπιακος δεν εχει πειξει στο χρυσοφορο CL δυο συνεχομενα χρονια. Χασουρα στα 75 εκατομμυρια. Αλλα ο Μαρινακης εβαλε φετος, μεχρι τωρα 25 εκατομμυρια απο την τσεπη του.
Μην μιλατε αλλο για οικονομικους μαρασμους και βρειτε βαζελο προεδρο. Και ο Παναθηναικος μια χαρα επαιξε Τσου λου και εβγαλε και χρημα.
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.272
Κριτικές
23
Like
6.477
Πόντοι
3.446
όχι τα 15. κανα 8αρι...
από κει και πέρα στήσατε αρχικά την πιο άθλια παράγκα έβερ, που έβγαλε εκτός ανταγωνισμού όλες τις άλλες ομάδες, με αποτέλεσμα τον οικονομικό μαρασμό τους και εσάς κυρίαρχους.
πάντα βρώμικο ήταν το πρωτάθλημα αλλά εσείς το πήγατε στο θεό...

βγάλτε το σκασμό πια και μη μας σπάτε τον πούτσο, είστε τα πιο βρώμικα λαμόγια της τελευταίας 50ετίας.
και ναι, δεν βρέχει απλά όλη η ποδοσφαιρική ελλάδα σας φτύνει πατόκορφα.

για μπάσκετ δε μιλάω, δευτεροτρίτοι είστε.
ασχοληθείτε με βόλευ και πόλο που σας ταιριάζει.

ΜΑΛΑΚΕΣ
Στο ποδοσφαιρο η μοναδικη παραγκα ηταν του Βαρδινογιαννη,ο οποιος με πιστολια και νταηλικι οριζε το πρωταθλητη.Στο μπασκετ δεκαετια 90 σας ειχαμε βιασει τα ονειρα και τη συνειδηση.Στη συνεχεια για 5 χρονια δεν ειχαμε ανταγωνιστικη ομαδα,ομως απο το 2007 και επειτα ο Βαζελακοπουλος ανελαβε δραση.Βολει σας καρφωνουμε και στο πολο πνιγεστε.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
Αφου υπηρχε παραγκα το 2004 ο Δουρος γιατι απεβαλλε το Τζιοβανι και οχι τον Κυριακο;
ο κασναφέρης πως γκέκεν και δεν ορίστηκε τότε ? έστω ο μποροθρύλος ή ο μάκαρος ο ευθυμιάδης :cheesy:
όλη η ελλάδα γνωρίζει πως υπήρξε παράγκα στημένη απο κρόκο κ θωμά


FXahBzvXEAICkyg.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom