Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.720
Like
14.239
Πόντοι
3.506

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
247
Like
420
Πόντοι
21
Εγώ έχω έρθει για διάλογο
Αμα ηρθες για διαλογο απαντα και σε μενα μια να δουμε ποσο βιαστες ειστε τελικα στο αθλημα και τι μεγαθηριο κυνηγησε η παραγκα του Βαζελακοπουλου.....
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.274
Κριτικές
23
Like
6.479
Πόντοι
3.446
Αμα ηρθες για διαλογο απαντα και σε μενα μια να δουμε ποσο βιαστες ειστε τελικα στο αθλημα και τι μεγαθηριο κυνηγησε η παραγκα του Βαζελακοπουλου.....
Μεγαθήριο με Κλειζα Τσιλντρες Τεοντοσιτς Βουισιτς κτλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε πάνα με σκράτς ή βρακί?

:tooth:
Θέλω ελευθερία κινήσεων στα γεννητικά μου όργανα και καθαρό αέρα
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
Αμα ηρθες για διαλογο απαντα και σε μενα μια να δουμε ποσο βιαστες ειστε τελικα στο αθλημα και τι μεγαθηριο κυνηγησε η παραγκα του Βαζελακοπουλου.....
είναι :woldman:χιόνι πιά ο Σώτος, πλάκα κάνει να περνά η ώρα του
Για τον ροπαου ανησυχώ πρέπει να τα έτσουξε γερά, μην τον πότισαν τίποτα μπόμπες :confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
8
Like
32.289
Πόντοι
6.536
είναι :woldman:χιόνι πιά ο Σώτος, πλάκα κάνει να περνά η ώρα του
Για τον ροπαου ανησυχώ πρέπει να τα έτσουξε γερά, μην τον πότισαν τίποτα μπόμπες :confused:
Ρε συ άσχετο, τύπος @RETRO είναι παοκτσής?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
247
Like
420
Πόντοι
21
είναι :woldman:χιόνι πιά ο Σώτος, πλάκα κάνει να περνά η ώρα του
Για τον ροπαου ανησυχώ πρέπει να τα έτσουξε γερά, μην τον πότισαν τίποτα μπόμπες :confused:
Μωρε γνωστοι οι γαβροι ενταξει πετανε τα δικα τους και οταν ερθει η ωρα να απαντησουν κανουν τους τυφλους αλλα για το γαμωτο ενας να βρεθει και να απαντησει σε αυτα που γραφει η να παραδεχτει δυο πραγματα καημο το εχω.....
ραοπαο δεν ασχολουμε φιλε η ειναι σε εντεταλμενη υπηρεσια η ειναι οντως ο τσουκαλας καμια ελπιδα γενικα με τα του γαβρου γιατι στα υπολοιπα μια χαρα τυπος φαινεται
Καλη χρονια κιολας παιδια με υγεια πανω απ'ολα και τιτλους στην Παναθα!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
Μωρε γνωστοι οι γαβροι ενταξει πετανε τα δικα τους και οταν ερθει η ωρα να απαντησουν κανουν τους τυφλους αλλα για το γαμωτο ενας να βρεθει και να απαντησει σε αυτα που γραφει η να παραδεχτει δυο πραγματα καημο το εχω.....
ραοπαο δεν ασχολουμε φιλε η ειναι σε εντεταλμενη υπηρεσια η ειναι οντως ο τσουκαλας καμια ελπιδα γενικα με τα του γαβρου γιατι στα υπολοιπα μια χαρα τυπος φαινεται
Καλη χρονια κιολας παιδια με υγεια πανω απ'ολα και τιτλους στην Παναθα!
ο πραγματικός τσουκαλάς όχι ο ροπαου ο φουκαράς, έχει κονομήσει τα εκατομμυριάκια απο τα στημένα λόττο
και φανατίζει τα αμνά
Καλή Χρονιά με αισιοδοξία
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
247
Like
420
Πόντοι
21
Μεγαθήριο με Κλειζα Τσιλντρες Τεοντοσιτς Βουισιτς κτλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Εγραψες για παραγκες βαζελακοπουλου και βιασμους και σε ρωτησα ποσα πρωταθληματα ειχατε πριν τον βασιλακοπουλο να δουμε τι μεγαθηριο εισασταν στο αθλημα και μας λες και για βιασμους.....
Η απαντηση σου σε αυτο ειναι κλειζα,τσιλντρες,βουισιτς κλπ κλπ.....
Μεινε καλυτερα στις μαγκιες πισω απο τις οθονες γιατι να υποστηριξεις αυτα που γραφεις δεν το χεις απ'οτι φαινεται
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Στα δικα μας τυποι
2 Μεταγραφες στον ερασιτεχνη σημερα.
Μια πολυ καλη με την Χριστινάκη στο Μπασκετ γυναικων.
Και κλεισαμε απο οτι φαινεται τον Σαντερ για ακραιο στο βολλευ ανδρων. (Προσωπικα δεν τον γνωριζω πολυ και δεν πιστευω οτι ειναι βομβα οπως το παρουσιαζουν)
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
Στα δικα μας τυποι
2 Μεταγραφες στον ερασιτεχνη σημερα.
Μια πολυ καλη με την Χριστινάκη στο Μπασκετ γυναικων.
Και κλεισαμε απο οτι φαινεται τον Σαντερ για ακραιο στο βολλευ ανδρων. (Προσωπικα δεν τον γνωριζω πολυ και δεν πιστευω οτι ειναι βομβα οπως το παρουσιαζουν)
πάτε κανονι μαν :tooth:
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.274
Κριτικές
23
Like
6.479
Πόντοι
3.446
Εγραψες για παραγκες βαζελακοπουλου και βιασμους και σε ρωτησα ποσα πρωταθληματα ειχατε πριν τον βασιλακοπουλο να δουμε τι μεγαθηριο εισασταν στο αθλημα και μας λες και για βιασμους.....
Η απαντηση σου σε αυτο ειναι κλειζα,τσιλντρες,βουισιτς κλπ κλπ.....
Μεινε καλυτερα στις μαγκιες πισω απο τις οθονες γιατι να υποστηριξεις αυτα που γραφεις δεν το χεις απ'οτι φαινεται
Πριν Βαζελακοπουλο,είχε 110-68.Για εσάς η διαφορά ήταν 42 ποντοι,για εμένα 50.
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
247
Like
420
Πόντοι
21
Πριν Βαζελακοπουλο,είχε 110-68.Για εσάς η διαφορά ήταν 42 ποντοι,για εμένα 50.
Ετσι μπραβο οταν θα μιλαμε για τιτλους εσυ θα μας λες για ποντους....Αυτη ειναι και η διαφορα μας εμεις παντοκρατορες του αθληματος και εσεις μαζι με τον Αλβερτη....Βιαστη μου εσυ χαχαχαχα ρε τι διαβαζουμε πρωτοχρονιατικα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.856
Πόντοι
5.006
Στα δικα μας τυποι
2 Μεταγραφες στον ερασιτεχνη σημερα.
Μια πολυ καλη με την Χριστινάκη στο Μπασκετ γυναικων.
Και κλεισαμε απο οτι φαινεται τον Σαντερ για ακραιο στο βολλευ ανδρων. (Προσωπικα δεν τον γνωριζω πολυ και δεν πιστευω οτι ειναι βομβα οπως το παρουσιαζουν)
Το κλασικό σανό που ταΐζει το σανοδνα...παιχταρας είναι ο αδερφός του ο τευλορ, όχι αυτός ο παντελώς άγνωστος που φέρατε...
Σε οποιαδήποτε άλλο σαιτ θα πίστευα ότι κάνανε λάθος και τον μπέρδεψαν με τον αδερφό του, αλλά στο σανοδνα είμαι πεπεισμένος ότι ξέρουν ποιον φέρατε και απλά πουλάνε σανό...

υγ: παλιά είχαμε φέρει και εμείς τον αδερφό του τσαμπι αλονσο στο Ρέντη... :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom