Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
μαλακας εισαι ρε γιδι αφου δεν κατανοεις τα απλα και ειρωνευεσαι κιολας .
εδω το καταλαβε ο ραοπαου ρε αυτιστικε που εχεις πτυχια μαλακα και δεν μπορεις να διαβασεις μια φωτο με μια προταση γραμμενη!!!:2funny::2funny:αιντε κλοουν που θα μου πεις ρουφα και εισαι -10 στην πλατη μου οργιο..
αμορφωτο να με πεις γιδι οταν σου δωσω την αφορμη οπως μου την εδωσες εσυ,ολοι καταλαβαν την φωτο ,μονο ενας ηλιθιος με πτυχια ειναι βλακας!!:2funny::2funny:
Μονο που η φωτο γραφει κατι που δεν ισχυει και δεν αναγραφει περιοδο..καταλαβες αμορφωτε..θα σε ειρωνευομαι οσο θελω, γιατι απο τα γραφομενα σου και μονο φαινεται ποσο αμορφωτο κατακαθι εισα..ασβερκε ΟΠΑΔΕ..Οσο για το -10 δεν με ενδιαφερει καθολου, ας γινει και -20..Ενταξει ΟΠΑΔΕ?
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
Μονο που η φωτο γραφει κατι που δεν ισχυει και δεν αναγραφει περιοδο..καταλαβες αμορφωτε..θα σε ειρωνευομαι οσο θελω, γιατι απο τα γραφομενα σου και μονο φαινεται ποσο αμορφωτο κατακαθι εισα..ασβερκε ΟΠΑΔΕ..Οσο για το -10 δεν με ενδιαφερει καθολου, ας γινει και -20..Ενταξει ΟΠΑΔΕ?
τραβα γαμησου ρε μαλακα που ακομα δεν μπορεις να καταλαβεις τι λεει μια φωτογραφια !!!!:2funny::2funny:
κατακαθι εισαι ρε γιδοβοσκε και τα πτυχια σου -αν τα εχεις -βαλτα εκει που σου αρεσει γιατι οπως σκεφτεσαι δεν σου χρειαζονται και πολυ!!:2funny::2funny:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
Γραφει περιοδο βρε τριμαλακα αυτο που εστειλες? Οχι δε γραφει..Σου αναρτησα τα δεδομενα ρε αμορφωτο σκουπιδι..εχεις να πεις κατι για αυτο..Αν οχι ρουφα...ναι ρε μαλακα ασβερκε δε θα με φτασεις ποτε..
ρε βλακα εννοει ολες τις χρονιες !!!δεν βλεπεις καθετα μια λεξουλα που γραφει "φορες"?
χρονιες εννοει
ποσες φορες εννοει βρε ζωον,αμαν ηλιθιε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
τραβα γαμησου ρε μαλακα που ακομα δεν μπορεις να καταλαβεις τι λεει μια φωτογραφια !!!!:2funny::2funny:
κατακαθι εισαι ρε γιδοβοσκε και τα πτυχια σου -αν τα εχεις -βαλτα εκει που σου αρεσει γιατι οπως σκεφτεσαι δεν σου χρειαζονται και πολυ!!:2funny::2funny:
Εχουν κρινει αλλοι πολυ πιο ικανοι απο εσενα την εξυπναδα μου μαλακα..για αυτο τη δουλεια που εχω και τα χρηματα που βγαζω δε θα τα δεις ποτε τσοπανη...σου εγραψα τα στοιχεια για ολα τα χρονια αρα αυτο που εχεις αναρτησει δε ισχυει..ενταξει τσοπανη?
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
Εχουν κρινει αλλοι πολυ πιο ικανοι απο εσενα την εξυπναδα μου μαλακα..για αυτο τη δουλεια που εχω και τα χρηματα που βγαζω δε θα τα δεις ποτε τσοπανη...σου εγραψα τα στοιχεια για ολα τα χρονια αρα αυτο που εχεις αναρτησει δε ισχυει..ενταξει τσοπανη?
εσυ γιδοβοσκε μπορεις να λες οτι θες
εδω μεσα η μαλακια που σε δερνει αλλα φανερωνει
τραβα γμσου λοιπον ηλιθιε ψωνισμενε και μην μας ζαλιζεις αλλο τα ρχιδακια
και γω εχω πτυχιο μωρη αγραμματη αλλα δεν το διατυμπανιζω μαλακα οπως σου ειπε και το αλλο παιδι
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ρε βλακα εννοει ολες τις χρονιες !!!δεν βλεπεις καθετα μια λεξουλα που γραφει "φορες"?
χρονιες εννοει
ποσες φορες εννοει βρε ζωον,αμαν ηλιθιε
δηλαδη 18 φορες ο ΟΣΦΠ ειχε απο 15 - 20 πεναλτυ βλακα? Οι μονες χρονιες στο πρωταθλημα με πανω απο 10 πελαντυ ειναι 2, 1998-99 με 16 και 1999-2000 με 12, αντιστοιχα ΠΑΟ 1997-98 με 11 και 2019-20 με 12..αρα μαλλον αυτα που γραφει δεν ισχυουν..ή μετραμε κυπελλο, ευρωπη, φιλικα και οικογενειακα διπλα..τριμαλακα..για το συνολο με τα πεναλτυ που σου εγραψα θα πεις κατι τριμαλακα..?
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
εσυ γιδοβοσκε μπορεις να λες οτι θες
εδω μεσα η μαλακια που σε δερνει αλλα φανερωνει
τραβα γμσου λοιπον ηλιθιε ψωνισμενε και μην μας ζαλιζεις αλλο τα ρχιδακια
και γω εχω πτυχιο μωρη αγραμματη αλλα δεν το διατυμπανιζω μαλακα οπως σου ειπε και το αλλο παιδι
εχεις πτυχιο της πλακας οπως οι περισσοτεροι, πηγαινε τωρα να γλειψεις τη ψωλη του Αλαφουζου και να βαψεις κανα καγκελο, τριμαλακα..ψωνισμενος γενικα οχι, με αμορφωτα ΟΠΑΔΙΚΑ ορκ σας και εσας προφανως και θα ειμαι...τεραστια διαφορα, τεραστια
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
δηλαδη 18 φορες ο ΟΣΦΠ ειχε απο 15 - 20 πεναλτυ βλακα? Οι μονες χρονιες στο πρωταθλημα με πανω απο 10 πελαντυ ειναι 2, 1998-99 με 16 και 1999-2000 με 12, αντιστοιχα ΠΑΟ 1997-98 με 11 και 2019-20 με 12..αρα μαλλον αυτα που γραφει δεν ισχυουν..ή μετραμε κυπελλο, ευρωπη, φιλικα και οικογενειακα διπλα..τριμαλακα..για το συνολο με τα πεναλτυ που σου εγραψα θα πεις κατι τριμαλακα..?
ειδες ποσο ηλιθιος εισαι?ακομα να καταλαβεις τι γραφεις στη φωτο:2funny::2funny:
ρε γιδοβοσκε 18 ΦΟΡΕΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΑΝΑ ΣΕΖΟΝ
ΠΙΟ ΑΠΛΑ 18 ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΗΡΑΤΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΕΝΑΛΤΥ..
ποσο μαλακας εισαι γαμω τα πτυχια σου και δεν το κατανοεις?
μαλακα η επιστημη με σενα σηκωνει και τα ποδια ψηλα οχι μονο τα χερια!!!:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ειδες ποσο ηλιθιος εισαι?ακομα να καταλαβεις τι γραφεις στη φωτο:2funny::2funny:
ρε γιδοβοσκε 18 ΦΟΡΕΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΑΝΑ ΣΕΖΟΝ
ΠΙΟ ΑΠΛΑ 18 ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΗΡΑΤΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΕΝΑΛΤΥ..
ποσο μαλακας εισαι γαμω τα πτυχια σου και δεν το κατανοεις?
μαλακα η επιστημη με σενα σηκωνει και τα ποδια ψηλα οχι μονο τα χερια!!!:2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ρε μαλακα τι σημαινει αυτο? ειχε την καλυτερη επιθεση και πηρε τα περισσοτερα πεναλτυ, ειχε τις περισσοτερες τελικες και πηρε τα περισσοτερα πεναλτυ απολυτα λογικο..ακου τωρα τα σωστα στοιχεια γιατι αυτα που γραφεις δεν ειναι σωστα. Ο ΟΣΦΠ εχει τα περισσοτερα πεναλτυ 11 φορες, ο ΠΑΟ 9 φορες, η ΑΕΚ 6 κ ο ΠΑΟΚ 5 (σε μερικες που 2 ομαδες ειχαν τα ιδια πεναλτυ στην 1η θεση εχω μετρησει και τις 2 ομαδες)...Σου αναλυω και ποιες χρονιες ο καθενας αν θες...Ενταξει μαλακα...τουλαχιστον εγω ξερω να μετραω τριμαλακα, δεν ειμαι σαν εσενα που πηρες κατι απο τα ΟΡΚ δημοσιογραφους και δεν το τσεκαρες ποτε..ΡΟΥΦΑ ΜΑΛΑΚΑ
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
εχεις πτυχιο της πλακας οπως οι περισσοτεροι, πηγαινε τωρα να γλειψεις τη ψωλη του Αλαφουζου και να βαψεις κανα καγκελο, τριμαλακα..ψωνισμενος γενικα οχι, με αμορφωτα ΟΠΑΔΙΚΑ ορκ σας και εσας προφανως και θα ειμαι...τεραστια διαφορα, τεραστια
Μορφωμενε αντικειμενικε στρεητ καλοπληρωμενε σκεπτομενε διαδικτυακε ΥΠΕΡΚΡΙΤΗ των παντων
Γαιτι δε μας κανεις τη χαρη να μη μας ζαλιζεις τ αρχιδια?
Ουτως η αλλως ειναι αδυνατον εμεις να παρακολουθησουμε τους στοχασμους σου......Χαραμιζεσαι αγαπητε διανοουμενε αυτοαπασχολουμενε
Δειξε εμρακτα τη μεγαλοψυχια και αππαλαξε μας απο την παρουσια σου,ω τρισμεγιστε στοχαστη των φορουμ

ΜΕ ΑΠΛΑ ΕΛΛΛΗΝΙΚΑ
Τραβα να παιξεις αλλου την πουτσουλα σου κομπλεξικο γαυρακι,μας κουρασες
Αντε να σου δωσει κανα 20αρικο ο χοντρος για τον κοπο σου
Και προσεχε να σου πει να παραδωσεις κανα πακετο μην τσιμπησεις :headbang2:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
Και ρε μαλακα τι σημαινει αυτο? ειχε την καλυτερη επιθεση και πηρε τα περισσοτερα πεναλτυ, ειχε τις περισσοτερες τελικες και πηρε τα περισσοτερα πεναλτυ απολυτα λογικο..ακου τωρα τα σωστα στοιχεια γιατι αυτα που γραφεις δεν ειναι σωστα. Ο ΟΣΦΠ εχει τα περισσοτερα πεναλτυ 11 φορες, ο ΠΑΟ 9 φορες, η ΑΕΚ 6 κ ο ΠΑΟΚ 5 (σε μερικες που 2 ομαδες ειχαν τα ιδια πεναλτυ στην 1η θεση εχω μετρησει και τις 2 ομαδες)...Σου αναλυω και ποιες χρονιες ο καθενας αν θες...Ενταξει μαλακα...τουλαχιστον εγω ξερω να μετραω τριμαλακα, δεν ειμαι σαν εσενα που πηρες κατι απο τα ΟΡΚ δημοσιογραφους και δεν το τσεκαρες ποτε..ΡΟΥΦΑ ΜΑΛΑΚΑ
διαβαζω ηλιθιε την απαντηση σου, τα ξυνω και γελαω με την μαλακια σου..
τραβα γμσου τωρα που στο εξηγησα ,ουτε αμεα τοσο ηλιθιος
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.228
Κριτικές
8
Like
32.520
Πόντοι
6.536
Βγήκε ο άλλος ο πίθηκος ο γλυφομουνίξ να πει ότι είμαστε ομάδα της Χούντας κτλ.
Αυτοί που τους χάρισε η χουντα(μέσω Σκυλίτση)τον Ρέντη και με το μισό υπουργικό(ο Ιωαννίδης άρρωστος γαύρος)ήταν κάθε μάτς στα επίσημα.
Και ομάδα διαχρονικά φόλα δημοκρατική οι γαυροι.....

ball111.jpg
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
10.055
Πόντοι
3.446
Βγήκε ο άλλος ο πίθηκος ο γλυφομουνίξ να πει ότι είμαστε ομάδα της Χούντας κτλ.
Αυτοί που τους χάρισε η χουντα(μέσω Σκυλίτση)τον Ρέντη και με το μισό υπουργικό(ο Ιωαννίδης άρρωστος γαύρος)ήταν κάθε μάτς στα επίσημα.
Και ομάδα διαχρονικά φόλα δημοκρατική οι γαυροι.....

ball111.jpg
94481417_605258456867301_7677167193066307584_n.jpg
2sbwvb6.jpg
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.228
Κριτικές
8
Like
32.520
Πόντοι
6.536
Εμείς λέμε ότι οι χουντικοί ήθελαν να επωφεληθούν από κάθε πτυχή της κοινωνίας.
Έτσι και το ποδόσφαιρο.
Δεν αγαπούσαν κανένα Ολυμπιακό ή Παναθηναικο,την βρώμικη δουλειά τους ήθελαν να εξυπηρετήσουν οι προδότες.
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
διαβαζω ηλιθιε την απαντηση σου, τα ξυνω και γελαω με την μαλακια σου..
τραβα γμσου τωρα που στο εξηγησα ,ουτε αμεα τοσο ηλιθιος
ΑΜΕΑ εισαι εσυ βλακα..Απεδειξα οτι αυτο που γραφεις δεν ισχυει αλλα ριχνεις τη μπαλα αλλου...ξυσε τα αρχιδακια σου τα μικρα γιατι δεν θα μπορουσες να κανεις κατι αλλο αμορφωτε..για να ξυνεις τα αρχιδακια σου καλος εισαι...Αντε τριμαλακα γιατι εχουμε και δουλειες και πολυ ασχοληθηκα..Αλλα αν μιλας με ΟΡΚ δεν γινεται τιποτε..ΑΝΙΚΗΤΕ ΗΛΙΘΙΕ..
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
ΑΜΕΑ εισαι εσυ βλακα..Απεδειξα οτι αυτο που γραφεις δεν ισχυει αλλα ριχνεις τη μπαλα αλλου...ξυσε τα αρχιδακια σου τα μικρα γιατι δεν θα μπορουσες να κανεις κατι αλλο αμορφωτε..για να ξυνεις τα αρχιδακια σου καλος εισαι...Αντε τριμαλακα γιατι εχουμε και δουλειες και πολυ ασχοληθηκα..Αλλα αν μιλας με ΟΡΚ δεν γινεται τιποτε..ΑΝΙΚΗΤΕ ΗΛΙΘΙΕ..
Ειπε ο νικημενος ηλιθιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom