Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.738
Like
2.022
Πόντοι
456
αντε μπας και ξεκουμπιστεί απο εδω ο μουνης :confused: :confused:
γαμημένα κοράκια του μπαλτάκου, το μόνο που κάνουν οι παίκτες πλέον του παο και της αεκ είναι να πέφτουν συνέχεια στην περιοχή με κάθε φύσημα του αέρα και να παίρνουν πέναλτυ, ουστ αρκουδέηδες
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
:tooth::tooth: Τάκη θα γίνει της πουτανας στο ναό,αν σφυρίζουν τέτοιο πραμα
δεν ειδες σημερα στην λιβαδεια τα μουνια????10 λεπτα βαρ μπας και βρουνε κανεναν τροπο να ακυρωσουν το κρυσταλλινο γκολ μας...
εντωμεταξυ ειναι τοσο μουνια που κοιτουσαν στο βαρ αν ηταν οφσαιτ ο πεσμενος ελ αραμπι, αλλα δεν κοιταξαν αν υπαρχει επαφη στο πεσιμο του ελ αραμπι, ωστε να δωσουν πεναλντι...μιλαμε για μουνοτριχες οι κυριοι....
:confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
τελικα δεν εξηγειται διαφορετικα, ο θεος ή καποια αλλη ανωτερη δυναμη τους τρολαρει κανονικα...
λιγες μερες μετα το πεναλντι αρκουδα στην λεωφορο, εγινε αυτο :

ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΦΑΟΥΛ ΔΕΝ ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΜΑΣ!!!!!τι οχι?????
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.869
Κριτικές
42
Like
29.158
Πόντοι
28.246
τελικα δεν εξηγειται διαφορετικα, ο θεος ή καποια αλλη ανωτερη δυναμη τους τρολαρει κανονικα...
λιγες μερες μετα το πεναλντι αρκουδα στην λεωφορο, εγινε αυτο :

ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΦΑΟΥΛ ΔΕΝ ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΜΑΣ!!!!!τι οχι?????
Γιατι να το δωσει; Για να του ριξουν και αυτουνου καμια τριμηνη οπως του Καραντωνη;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.215
Κριτικές
2
Like
18.851
Πόντοι
3.656
ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΔΕΝ ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΜΑΣ!!!!!τι οχι?????
λέγε ότι τρολάρεις διότι υπάρχουν 2 ναυάγια που νομίζουν ότι αδικείται ο γάβρος

Το πέναλτυ της αεκ είναι πεντακάθαρο , το 29 τον πάει καρότσι τον επιθετικό
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
λέγε ότι τρολάρεις διότι υπάρχουν 2 ναυάγια που νομίζουν ότι αδικείται ο γάβρος

Το πέναλτυ της αεκ είναι πεντακάθαρο , το 29 τον πάει καρότσι τον επιθετικό
Αστην αεκ τυπε...για την ιδια φαση στην λιβαδεια που ο διαιτητης ειπε παιζεται, τι εχεις να πεις???
ειναι δυνατον να μην σφυριζουν τετοια πραγματα???αφου εβαλε το χερι του στο στηθος του παιχτη μας...
:coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
με την ψυχη στο στομα :priest:
τον βαζουμε σε δελτιο παρολι και πιανουμε κατι αλλα με 7 αποδοση και τρωμε τα νυχια μας με τον γαυρο ναπουμε
Με την ψωλή στο στόμα θες να πεις.

1668036615906.jpeg



Αφορα όλα τα πουτανακια του χοντρού.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.215
Κριτικές
2
Like
18.851
Πόντοι
3.656
Αστην αεκ τυπε...για την ιδια φαση στην λιβαδεια που ο διαιτητης ειπε παιζεται, τι εχεις να πεις???
ειναι δυνατον να μην σφυριζουν τετοια πραγματα???αφου εβαλε το χερι του στο στηθος του παιχτη μας...
:coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee:
καμία σχέση , ο δικός σου σταμάτησε ,κοίταξε απο που έρχεται ο επιθετικός κ το έπαιξε τροχονόμος..
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.210
Like
34.622
Πόντοι
9.931
Η κατάφωρα αδικημένη ομάδα του Kυρίου Μαρινάκη καταφερε να κερδίσει τον ουραγό Λεβαδειακό με το ευρυ σκορ του 0-1:buck2:

Κατα τα αλλα θέλουν και πρωτάθλημα τρομάρα τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
Η κατάφωρα αδικημένη ομάδα του κυρίου Μαρινάκη καταφερε να κερδίσει τον ουραγό Λεβαδειακό με το ευρυ σκορ του 0-1:buck2:

Κατα τα αλλα θέλουν και πρωτάθλημα τρομάρα τους.
και παλι καλα να λες τυπε...5 λεπτα κοιτουσαν το βαρ μπας και βγαλουν οφσαιτ τον ελ αραμπι, ο οποιος επεσε απο διπλο τακλιν στην μικρη περιοχη....και οι τυποι κοιτουσαν στο βαρ αν ηταν οφσαιτ και οχι πως επεσε...
ειστε προκλητικοι, οπως προκλητικος ηταν και ο τσετσενος οταν προσπαθουσε να μας πεισει οτι κερδιζε μεσα σε ξανθη και αγρινιο επειδη ο πελκας ηταν παιχταρας....και αυτη η προκλητικοτητα ειναι το μοιραιο λαθος σας....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.215
Κριτικές
2
Like
18.851
Πόντοι
3.656
και παλι καλα να λες τυπε...5 λεπτα κοιτουσαν το βαρ μπας και βγαλουν οφσαιτ τον ελ αραμπι, ο οποιος επεσε απο διπλο τακλιν στην μικρη περιοχη....και οι τυποι κοιτουσαν στο βαρ αν ηταν οφσαιτ και οχι πως επεσε...
ειστε προκλητικοι, οπως προκλητικος ηταν και ο τσετσενος οταν προσπαθουσε να μας πεισει οτι κερδιζε μεσα σε ξανθη και αγρινιο επειδη ο πελκας ηταν παιχταρας....και αυτη η προκλητικοτητα ειναι το μοιραιο λαθος σας....
όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια ....

αν δεν κάνατε μπουκιτσί στον παοκ θα είχατε + 3 βαθμούς
αν κάνατε μία νίκη στις δυο ισοπαλίες θα είχατε +2 βαθμούς
και εαν δεν χεζόσαστε στη Λεωφόρο με 2 γκολ ακυρωθέντα(οκ οφσάιτ) και το πέναλτυ του παπασταθό άλλους 2 βαθμούς
Σύνολο 7 βαθμοί χαμένοι απο μαλακία σας , εσύ τρόλαρε να φανατίζονται τα γαβροκαπη πως φταίει το παρακράτος :2funny:
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Αστην αεκ τυπε...για την ιδια φαση στην λιβαδεια που ο διαιτητης ειπε παιζεται, τι εχεις να πεις???
ειναι δυνατον να μην σφυριζουν τετοια πραγματα???αφου εβαλε το χερι του στο στηθος του παιχτη μας...
:coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee:
Τακαρα σε λυπαμαι , θα σου βρω ομως ενα πολυ καλο οφθαλμιατρο, δεν θα αφησω ετσι την μασκοτ του γαυρου :confused:
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
10.055
Πόντοι
3.446
Στήθηκε μπλόκο στην Μόρντορ αλλά απέτυχε.....
Να ξέρετε αυτό το διπλό ήταν η πιο σημαντική νίκη έως τώρα.

Η ομάδα έδειξε ότι έχει καρδιά μετά από την κακή εμφάνιση με τον γαύρο και τις σημαντικές απουσίες που έχουν συσσωρευτεί και πλέον θα είμαι μόνιμες....

Καρέλη βλαμένε δεν ντρέπεσαι?
Έχεις και τατού το τριφύλλι....
επαγγελματίας είναι ο άνθρωπος, και να σου πω.... καλά έκανε για την ομάδα που τον πληρώνει πλέον, αντρικα... δεν έδωσε δικαίωμα να του πει κανένας από τους άλλους τίποτα. μάγκας... άρα του αξίζει το τατου τριφύλλι, όχι σαν κάτι ξεφτίλες που λένε θέλουν να κερδίζουν ακόμα και το παιδί τους στο τάβλι με πουστιά
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.228
Κριτικές
8
Like
32.520
Πόντοι
6.536
επαγγελματίας είναι ο άνθρωπος, και να σου πω.... καλά έκανε για την ομάδα που τον πληρώνει πλέον, αντρικα... δεν έδωσε δικαίωμα να του πει κανένας από τους άλλους τίποτα. μάγκας... άρα του αξίζει το τατου τριφύλλι, όχι σαν κάτι ξεφτίλες που λένε θέλουν να κερδίζουν ακόμα και το παιδί τους στο τάβλι με πουστιά
Δεν κατάλαβες.....
Δεν λέω για το δοκάρι.....
Αλλά για αμέσως μετά που έβριζε και κοίταγε τον ουρανό και χτυπιέται που δεν το έβαλε.
Σαν να ηθελε να παρει εκδίκηση....
:confused:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Κανονικος, μελαχρινος, στραιητ, Ολυμπιακος αλλα οχι φανατικος, εξυπνος, με πολυ καλη δουλεια και με μεγαλο μισος στους ασβερκους ΟΠΑΔΟΥΣ (κοκκινους, κιτρινους, πρασινους κλπ)..Σε καλυψα ΟΠΑΔΕ?
στην Ελλαδα εισαι οτι δηλωσεις τυπε
Να μας επιτρεψεις να διατηρουμε αμφιβολιες για τουλαχιστον τρια απο τα παραπανω........
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Ακου μαλακα, σε μενα δε θα μιλας ετσι καθυστερα καταλαβες..Δε θα φτασεις ποτε τα πτυχια ουτε τη μορφωση μου ούτε τη δουλεια που κανω..Αυτο που ποσταρες δε καταλαβαινει κανεις τι ειναι γιατι πρωτον δεν αναφερει ποια περιοδο αφορα..απλα το ξεθαψες απο καποια απο τα ΟΠΑΔΙΚΑ site των καφρων δημοσιογραφων..Ακου λοιπον που τα εχω ψαξει μονος μου και οχι απο καποιο site. Απο τη σεζον 1996 εως σημερα ο ΟΣΦΠ εχει κερδισει 177 πεναλτυ και ο ΠΑΟ 150. Δηλαδη σε 27 σεζον εχει 27 παραπανω πεναλτυ, ενα παραπανω δηλαδη ανα σεζον..Αν σκεφτεις οτι τουλαχιστον τις 20 σεζον ειχαμε καλυτερη επιθεση δε το λες και μη λογικο να κερδιζουμε 1 πεναλτυ παραπανω ανα σεζον..Αν το βαλεις αναλογικα με τις τελικες, τοτε μαλλον λιγα εχουμε παρει...Ρουφα τωρα και μη μιλες..και οχι δεν ειμαι γαυρος, ειμαι Ολυμπιακος..ενταξει αμορφωτε?
Τυπε σορρυ
απολογουμαι για το προηγουμενο ποστ (που εξεφρασα αμφιβολιες)
Ειναι πασιφανες οτι εισαι ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΣ,ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΥΤΑΡΚΗΣ,ΨΑΓΜΕΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ
Και συμπληρωνω: ομορφος,γυμνασμενος ,ευθυτενης,αρχιδατος κι οτι αλλο θελεις!!!
Μονο σταματα να τα επαναλαμβανεις σε καθε ποστ ,λυπησου εμας τους αδαεις και ασβερκουσ οπαδους και
ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΙΣΠΡΑΞΗ
:piss:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
537
Πόντοι
81
Ακου μαλακα, σε μενα δε θα μιλας ετσι καθυστερα καταλαβες..Δε θα φτασεις ποτε τα πτυχια ουτε τη μορφωση μου ούτε τη δουλεια που κανω..Αυτο που ποσταρες δε καταλαβαινει κανεις τι ειναι γιατι πρωτον δεν αναφερει ποια περιοδο αφορα..απλα το ξεθαψες απο καποια απο τα ΟΠΑΔΙΚΑ site των καφρων δημοσιογραφων..Ακου λοιπον που τα εχω ψαξει μονος μου και οχι απο καποιο site. Απο τη σεζον 1996 εως σημερα ο ΟΣΦΠ εχει κερδισει 177 πεναλτυ και ο ΠΑΟ 150. Δηλαδη σε 27 σεζον εχει 27 παραπανω πεναλτυ, ενα παραπανω δηλαδη ανα σεζον..Αν σκεφτεις οτι τουλαχιστον τις 20 σεζον ειχαμε καλυτερη επιθεση δε το λες και μη λογικο να κερδιζουμε 1 πεναλτυ παραπανω ανα σεζον..Αν το βαλεις αναλογικα με τις τελικες, τοτε μαλλον λιγα εχουμε παρει...Ρουφα τωρα και μη μιλες..και οχι δεν ειμαι γαυρος, ειμαι Ολυμπιακος..ενταξει αμορφωτε?
μαλακας εισαι ρε γιδι αφου δεν κατανοεις τα απλα και ειρωνευεσαι κιολας .
εδω το καταλαβε ο ραοπαου ρε αυτιστικε που εχεις πτυχια μαλακα και δεν μπορεις να διαβασεις μια φωτο με μια προταση γραμμενη!!!:2funny::2funny:αιντε κλοουν που θα μου πεις ρουφα και εισαι -10 στην πλατη μου οργιο..
αμορφωτο να με πεις γιδι οταν σου δωσω την αφορμη οπως μου την εδωσες εσυ,ολοι καταλαβαν την φωτο ,μονο ενας ηλιθιος με πτυχια ειναι βλακας!!:2funny::2funny:
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
μαλακας εισαι ρε γιδι αφου δεν κατανοεις τα απλα και ειρωνευεσαι κιολας .
εδω το καταλαβε ο ραοπαου ρε αυτιστικε που εχεις πτυχια μαλακα και δεν μπορεις να διαβασεις μια φωτο με μια προταση γραμμενη!!!:2funny::2funny:αιντε κλοουν που θα μου πεις ρουφα και εισαι -10 στην πλατη μου οργιο..
αμορφωτο να με πεις γιδι οταν σου δωσω την αφορμη οπως μου την εδωσες εσυ,ολοι καταλαβαν την φωτο ,μονο ενας ηλιθιος με πτυχια ειναι βλακας!!:2funny::2funny:
Γραφει περιοδο βρε τριμαλακα αυτο που εστειλες? Οχι δε γραφει..Σου αναρτησα τα δεδομενα ρε αμορφωτο σκουπιδι..εχεις να πεις κατι για αυτο..Αν οχι ρουφα...ναι ρε μαλακα ασβερκε δε θα με φτασεις ποτε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom