Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,4%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 133 39,2%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 8,0%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
8
Like
32.202
Πόντοι
6.536
Πλυθείτε και ερχόμαστε ...

:tooth: :tooth:

Έρχεται ή ώρα για την ερυθρόλευκη μπετονιέραααααα.......

images (8).jpeg
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.379
Πόντοι
4.096

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.237
Πόντοι
46.423
Αν φοβομαστε κατι την Κυριακη αυτο ειναι ο κακος μας εαυτος και μονο.Να αποφυγουμε την χαλαροτητα και οσο γινεται τα ατομικα λαθη.Και εχω εμπιστοσυνη στον Ιβαν,δεν θα το επιτρεψει αυτο.Ξερει πολυ καλα αυτα τα παιχνιδια τα οποια κρυβουν παγιδες και εχουν ενα σωρο ιδιαιτεροτητες.Φετος η ομαδα εχει μεταλλο,εχουμε ενα ομοιογενες συνολο το οποιο σκοραρει με ολους τους τροπους,σε ανοιχτο παιχνιδι,στην κοντρα,με στημενα.Αν παιξουμε οπως ξερουμε δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα απολυτως.

Δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα.

Χωρίς αστέρια παίζετε ωραία μπάλα.

Για μας είναι μια πρόκληση να αποδείξουμε ότι και εμείς αξίζουμε.

Έχουμε τεράστιο πρόβλημα στην άμυνα και όταν δεν έχεις εμπιστοσύνη στην άμυνά σου τότε επηρεάζεται και η ψυχολογία όλης της ομάδας.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
εγώ αυτό ξέρω οτι την Κυριακή ο φίλος @athinaios44 και η Παναθα θα υποτάξουν τον γαύρο :alivedick:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
8
Like
32.202
Πόντοι
6.536

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Αν φοβομαστε κατι την Κυριακη αυτο ειναι ο κακος μας εαυτος και μονο.Να αποφυγουμε την χαλαροτητα και οσο γινεται τα ατομικα λαθη.Και εχω εμπιστοσυνη στον Ιβαν,δεν θα το επιτρεψει αυτο.Ξερει πολυ καλα αυτα τα παιχνιδια τα οποια κρυβουν παγιδες και εχουν ενα σωρο ιδιαιτεροτητες.Φετος η ομαδα εχει μεταλλο,εχουμε ενα ομοιογενες συνολο το οποιο σκοραρει με ολους τους τροπους,σε ανοιχτο παιχνιδι,στην κοντρα,με στημενα.Αν παιξουμε οπως ξερουμε δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα απολυτως.
Δεν έχουμε να φοβηθούμε ΤΙΠΟΤΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
8
Like
32.202
Πόντοι
6.536

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Τα ντερμπι, ασχετως με την φορμα της μιας ή της αλλης ομαδας, ειναι παντα ντερμπι και απροβλεπτα...δεν υπαρχουν φαβορι και αουτσαιντερς...το εχουμε δεο απειρες φορες τοσα χρονια, και με τις 2 ομαδες. Θελει προσοχη απο εμας, να μην γινει κανενα ευτραπελο...μην ξεχνατε οτι και το 17/17 του γαυρου (το απολυτο ρεκορ εκκινησης), εγινε με νικη τους στα χαρτια στην Λεωφορο...
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.684
Κριτικές
42
Like
28.907
Πόντοι
28.246
Το παρακατω αρθρο ειναι απαντηση στους φετινους προπαγανδιστες/επικριτες του Παναθηναικου μας.Και ακομα δεν ειδατε τιποτα γατακια.
:2on1::2on1::2on1::2on1:
Το «κατηγορώ» των ανταγωνιστών και οι πληρωμένες απαντήσεις
+2 βαθμοί με το καλημέρα! Χρειάστηκε πέναλτυ (που ήτανε) για να βάλει γκολ


+2 βαθμοί με ανατροπή, με ΔΥΟ πεναλτυ που το δεύτερο είναι εκτός περιοχής η παράβαση. Πάλι πέναλτυ χρειαστήκατε


Νο Αιτόρ, No goal... 3 έβαλε σε εκείνο το παιχνίδι.


+2 βαθμοί με πέναλτι που κέρδισε ο Σποραρ. Ανατροπή και νίκη για τον Παναθηναικό.


+2 βαθμοί. Πάλι πέναλτι χρειάστηκε για να ξεκλειδωθεί η άμυνα του Αστέρα. Η κλαψομουνίαση δεν είχε τέλος επειδή η ομάδα του Αστέρα έκανε παιχνίδι σκοπιμότητας. (Θα αναφερθούμε και παρακάτω γι αυτό)


Πεντάρα, χωρίς να ιδρώσει ο Παναθηναικός. Αντίθετα ο Βόλος στο Καραισκάκη, μόνο που δεν λιποθύμησαν οι παίχτες του για να ροκανίσουν τον χρόνο. Αλλά φαίνεται μόνο η ομάδα του Αστέρα και την κράξατε που έκανε καθυστερήσεις εις βάρος του Παναθηναικού. Επίσης, μας έχετε ζαλίσει τα αρχίδια με τον Αρη τόσα χρόνια για φιλικά παιχνίδια μεταξύ του Ολυμπιακού και του Αρη. Αλλά το φιλικό του Παναθηναικού με τον Βόλο δεν μετράει. Που δεν έφερε καμία αντίσταση.

Παναθηναϊκός - Βόλος 5 - 1 | Highlights - Super League Interwetten 2021/22 - 26/9/2021 | COSMOTE TV


Τα πέναλτι που πήρατε, δώσανε 8 βαθμούς ή όχι; Κοιτάτε τον Βόλο εσείς που έκατσε να του ρίξετε και πεντάρα για να βουλώσετε και καλά στόματα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
+2 βαθμοί με το καλημέρα! Χρειάστηκε πέναλτυ (που ήτανε) για να βάλει γκολ


+2 βαθμοί με ανατροπή, με ΔΥΟ πεναλτυ που το δεύτερο είναι εκτός περιοχής η παράβαση. Πάλι πέναλτυ χρειαστήκατε


Νο Αιτόρ, No goal... 3 έβαλε σε εκείνο το παιχνίδι.


+2 βαθμοί με πέναλτι που κέρδισε ο Σποραρ. Ανατροπή και νίκη για τον Παναθηναικό.


+2 βαθμοί. Πάλι πέναλτι χρειάστηκε για να ξεκλειδωθεί η άμυνα του Αστέρα. Η κλαψομουνίαση δεν είχε τέλος επειδή η ομάδα του Αστέρα έκανε παιχνίδι σκοπιμότητας. (Θα αναφερθούμε και παρακάτω γι αυτό)


Πεντάρα, χωρίς να ιδρώσει ο Παναθηναικός. Αντίθετα ο Βόλος στο Καραισκάκη, μόνο που δεν λιποθύμησαν οι παίχτες του για να ροκανίσουν τον χρόνο. Αλλά φαίνεται μόνο η ομάδα του Αστέρα και την κράξατε που έκανε καθυστερήσεις εις βάρος του Παναθηναικού. Επίσης, μας έχετε ζαλίσει τα αρχίδια με τον Αρη τόσα χρόνια για φιλικά παιχνίδια μεταξύ του Ολυμπιακού και του Αρη. Αλλά το φιλικό του Παναθηναικού με του Βόλο δεν μετράει. Που δεν έφερε καμία αντίσταση.

Παναθηναϊκός - Βόλος 5 - 1 | Highlights - Super League Interwetten 2021/22 - 26/9/2021 | COSMOTE TV


Τα πέναλτι που πήρατε, δώσανε 8 βαθμούς ή όχι; Κοιτάτε τον Βόλο εσείς που έκατσε να του ρίξετε και πεντάρα για να βουλώσετε και καλά στόματα...
Εκατσες κι εκανες ολοκληρη αναλυση για να μου αποδειξεις τι;Οτι αδικα βρισκομαι στην θεση που ειμαι;Απαντησε με μια αρχιδατη απαντηση ομως.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.684
Κριτικές
42
Like
28.907
Πόντοι
28.246
Εκατσες κι εκανες ολοκληρη αναλυση για να μου αποδειξεις τι;Οτι αδικα βρισκομαι στην θεση που ειμαι;Απαντησε με μια αρχιδατη απαντηση ομως.
ΟΧΙ δεν βρίσκεσαι άδικα! Αντίθετα είσαι δίκαια εκεί που είσαι!

Περιμένω τώρα την δικιά σου αρχιδάτη απάντηση. Ισχύουν ή όχι αυτά που έγραψα και ο Παναθηναικός τελικά δεν είναι αυτό που φαίνεται;
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
ΟΧΙ δεν βρίσκεσαι άδικα! Αντίθετα είσαι δίκαια εκεί που είσαι!

Περιμένω τώρα την δικιά σου αρχιδάτη απάντηση. Ισχύουν ή όχι αυτά που έγραψα και ο Παναθηναικός τελικά δεν είναι αυτό που φαίνεται;
Ωραια,το ξεκαθαρισαμε.Το αν ειναι αυτο που φαινεται το χουμε συζητησει πολλακις οι δυο μας και δεν εχουμε βγαλει ακρη.Ειμαι εκει που δικαιουμαι να βρισκομαι.Αν στην πορεια αποδειχτει οτι εχεις δικιο ΕΓΩ πρωτος θα βγω να το παραδεχτω.Στο ποδοσφαιρο και τον αθλητισμο μιλανε τ αποτελεσματα και η εικονα.Και προς το παρον τα εχω και τα δυο.
 

Charlie Deker

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
Πάντα οι γαύροι ήταν ηλίθιοι,τώρα όμως που πονάνε είναι σε απελπίστική κατάσταση.Τα ΣΤΗΜΕΝΑ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΝΑ ΣΚΟΡ.Τα πέναλτι που πήρε ο ΠΑΟ φέτος ήταν όλα κανονικά,με εξαίρεση το 2ο ενάντια στην ΑΕΚ.Όλα τα άλλα ήταν,και σωστά δόθηκαν.Την Κυριακή αν μείνετε έχει ατέλειωτο γαμήσι.Επειδή όμως είστε κότες χωρίς αρχίδια και έχετε την πουστιά στο αίμα σας θα φύγετε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.684
Κριτικές
42
Like
28.907
Πόντοι
28.246
Ωραια,το ξεκαθαρισαμε.Το αν ειναι αυτο που φαινεται το χουμε συζητησει πολλακις οι δυο μας και δεν εχουμε βγαλει ακρη.Ειμαι εκει που δικαιουμαι να βρισκομαι.Αν στην πορεια αποδειχτει οτι εχεις δικιο ΕΓΩ πρωτος θα βγω να το παραδεχτω.Στο ποδοσφαιρο και τον αθλητισμο μιλανε τ αποτελεσματα και η εικονα.Και προς το παρον τα εχω και τα δυο.
Περίμενα αρχιδάτη απάντηση ο μαλάκας εγώ...
Το έχει η μοίρα μας να μιλάμε με ανάχριδους... Τι να κάνουμε... έτσι είναι η ζωή.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.116
Κριτικές
2
Like
18.591
Πόντοι
3.656

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
8
Like
32.202
Πόντοι
6.536
ΟΧΙ δεν βρίσκεσαι άδικα! Αντίθετα είσαι δίκαια εκεί που είσαι!

Περιμένω τώρα την δικιά σου αρχιδάτη απάντηση. Ισχύουν ή όχι αυτά που έγραψα και ο Παναθηναικός τελικά δεν είναι αυτό που φαίνεται;
Όχι δεν ισχύουν εγκάθετο γαυρόσπερμα.:birdman:
Εσύ τσίμπησες βαθμουλάκο με Αστέρα άδικα?
Έκατσε ο Βόλος να τον νικήσουμε.
Ο Βόλος που από πίσω έχει τον μεγαλύτερο αντιπαναθηναικό έβερ.
Δεν είμαστε υπερομάδα,σαφώς.
Αλλά είμαστε ομάδα.
Με αυτό το μπάτζετ και αυτή την διοίκηση και αυτούς τους παίκτες μόνο ένας Παναθηναϊκός ή ένας Ολυμπιακός θα έπαιρνε το πρωτάθλημα.
Οκ έχουμε σοβαρό προπονητή που έχει που κουμπώσει καλά και δένει το κόνσεπτ.
Εσείς αξίζει να γαμηθείτε γιατί είστε γεμάτοι έπαρση και εντελώς κακομαθημένοι και αχάριστοι.
Μαλάκα αλήθεια τώρα,έχει ξαναυπάρξει στο Ελληνικό επαγγ. ποδόσφαιρο τέτοιος πρόεδρος όπως ο Βαγγέλας?Ακόμα και ο τεράστιος Γουλανδρής πιο λίγος ήταν.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Περίμενα αρχιδάτη απάντηση ο μαλάκας εγώ...
Το έχει η μοίρα μας να μιλάμε με ανάχριδους... Τι να κάνουμε... έτσι είναι η ζωή.
Ετσι βγαλε το κομπλεξ και τον πονο σου,ηξερα απ την πρωτη στιγμη που σου απανταω με τι εχω να κανω.Αλλα ειπα μπας και επεσα σ εναν νοημων και λογικο ολυμπιακο.Επεσα εξω.Δεν πειραζει φιλε,ας ειμαστε εμεις οι αναρχιδοι να ειστε εσεις οι "αρχιδατοι".Σας ξερουμε τοσα χρονια,τωρα θ αλλαξετε;Φευ...
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Γαστρεντεριτιδα ο Μαγκνουσον....ελπιζω να μην κολλαει ο ενας τον αλλον μεχρι την Κυριακη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom