Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Οχι ρε παιδιά. Θα έπρεπε να τον χειροκροτάμε τον Γιαννάκη, που κοντεύει να ξεπεράσει τον Ελληνίάδη και τον Ιωαννίδη σε συμπεριφορά, επειδή ήταν μεγάλος παίκτης. Για να μη θυμηθώ που παραλίγο να χάσουμε το ευρωπαικό του 96 εξαιτίας του...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ρε φέθρυ...μην μπερδεύεις την πολιτική στην μέση..επειδή ο βγενό έκανε αγωγή στον αρχηγό σου έγινε τενεκές......ας ειμαστε και εμείς τόσο επιτυχημένοι επιχειρηματίες και...ας είμαστε τενεκέδες.....μην τρελαθούμε κιόλας....
Αν υποψιαστώ ότι θα αρχίσεις να εκθειάζεις και τον Κόκκαλη... :grin:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Και γιατί τενεκές ο Βγενόπουλος; Μήπως σε πείραξαν οι αγωγές κατά πολιτικών για τις σαχλαμάρες που είπαν για το θέμα του ΟΤΕ;

Σε παραπέμπω στα ποστ διαφόρων εδώ μέσα, κυρίως παναθηναϊκών, που έχουν την ίδια άποψη με μένα στο θέμα.
Και δεν τον είπα τενεκέ επειδή την έπεσε στον Τσίπρα -και αργότερα στο Γιωργάκη, μεθαύριο θα δούμε σε ποιον θα την πέσει- αλλά γιατί η προσπάθειά του να "θεσμοθετήσει" τη θέση του λαμόγιου- μεσάζοντα με βρίσκει κάθετα αντίθετο, όπως και του κάθε λογικού και δημοκρατικού πολίτη στη χώρα.
Αν εσύ τα προσπερνάς όλα αυτά εκλιπαρώντας για καμμιά κούπα, επειδή είσαι χαροκαμένος, δικαίωμά σου.
Αλλά μη μιλάς εξ ονόματος ΟΛΩΝ των Παναθηναϊκών.
Δεν είμαστε όλοι Αμερικανάκια.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τενεκές ο Βγενόπουλος φεθρυ???? Εσύ δηλ. που το παίζεις υπεράνω (μη χέσω...) κ αντικειμενικός φίλαθλος δεν χάνεις την ευκαιρία να βρίζεις τον Βγενό επειδή έκανε μήνυση στον συνασπισμό... ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????

Υ.Γ. 1) Να θανατωθούν όλες οι πάπιες ΤΩΡΑΑΑΑ!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
    2) Ο Γιαννάκης έκανε ότι μπορούσε για να τον αντιπαθήσουμε κ τα κατάφερε, θα καλοπεράσει... :birdman: :rockon: :rockon:

Σου επιστρέφω το χαρακτηρισμό και σου λέω ευθέως οτι έχεις IQ ραδικιού.
Πράσινο βεβαίως.
Και χαροκαμένο.
Και θα γίνεται και πιο χαροκαμένο όσο συνεχίζεις να καις φλάντζες.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ρε φέθρυ...μην μπερδεύεις την πολιτική στην μέση..επειδή ο βγενό έκανε αγωγή στον αρχηγό σου έγινε τενεκές......ας ειμαστε και εμείς τόσο επιτυχημένοι επιχειρηματίες και...ας είμαστε τενεκέδες.....μην τρελαθούμε κιόλας....

Τάλε, εν πρώτοις ο Τσίπρας δεν είναι αρχηγός μου, δεν έχω αρχηγούς.
Εν δευτέροις, έκανε αγωγή και σε άλλο πολιτικό.
Και έπεται συνέχεια μάλλον στις αγωγές.
Εν τρίτοις, μάθε να σκέφτεσαι με κανονικά, ανθρώπινα και όχι μόνο οπαδικά κριτήρια.
Για το αν είναι λαμόγιο, άνοιξε και καμμιά εφημερίδα.
Εγώ τέτοιους ΔΕΝ θέλω στον Παναθηναϊκό πάντως.
Φιλικά
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
787
Πόντοι
96
τσουρεκια μας τα εκανες αφησε να μιλησει και κανενασ αλλος
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Εμείς φίλε Φέθρυ, πέτσινες κούπες δεν θέλουμε. Να μην κανει ο ακατανόμαστος ότι θέλει στο ποδόσφαιρο απαιτούμε. Γιατί και πανίσχυρη ομάδα να φτιάξουμε, στην Ελλάδα αυτό δεν φτάνει, όπως έχει αποδειχθεί στο παρελθόν.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ο βγενοπουλος απατεωνας?
παιδια ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ?
τον βγενοπουλο τον γνωριζω προσωπικα,ειδα πιο πανω συγκριση βγενοπουλου με κροκους,ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ?καταλαβαινουμε τι λεμε?

αναπαραγετε εδω μεσα την προπαγανδα των ΜΜΕ?η πωληση των μετοχων του οτε ηταν ΠΡΑΞΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ,αν ηθελες τις χαριζε,δικες του ηταν!
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ετσι ακριβώς. Γι αυτό χαρακτήρισα τις κορώνες των πολιτικών σαχλαμάρες. Απο τη στιγμή, που η μετοχή του ΟΤΕ μπήκε στο χρηματιστήριο (και μάλιστα από αυτούς που ασκούν τώρα κριτική) όποιος ήθελε και είχε τα κεφάλαια μπορούσε να αγοράσει μεγάλο ποσοστό. Και κάτι άλλο. Από μαρτυρίες φίλων μου που δουλεύουν στη Μαρφίν και γνωρίζουν το Βγενόπουλο προσωπικά, ένα είναι σίγουρο. Οτι ο άνθρωπος είναι άρρωστος με την Πανάθα... 
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Ετσι ακριβώς. Γι αυτό χαρακτήρισα τις κορώνες των πολιτικών σαχλαμάρες. Απο τη στιγμή, που η μετοχή του ΟΤΕ μπήκε στο χρηματιστήριο (και μάλιστα από αυτούς που ασκούν τώρα κριτική) όποιος ήθελε και είχε τα κεφάλαια μπορούσε να αγοράσει μεγάλο ποσοστό. Και κάτι άλλο. Από μαρτυρίες φίλων μου που δουλεύουν στη Μαρφίν και γνωρίζουν το Βγενόπουλο προσωπικά, ένα είναι σίγουρο. Οτι ο άνθρωπος είναι άρρωστος με την Πανάθα... 

φιλε σε σημαντικα γεγονοτα της παναθας,βαζει την μπαντα της εταιριας να παιξει τον υμνο..το εχει κανει 2-3 φορες.ειναι αρρωστος με την ομαδα
αλλα τωρα να διαβαζω οτι ειναι τα ιδια με κροκους?με εναν ΠΡΑΚΤΟΡΑ?με εναν ανθρωπο που πατησε επι πτωματων?που ΔΙΕΛΥΣΕ την ελλαδα?ε οχι ρε παιδια..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φιλε σε σημαντικα γεγονοτα της παναθας,βαζει την μπαντα της εταιριας να παιξει τον υμνο..το εχει κανει 2-3 φορες.ειναι αρρωστος με την ομαδα
αλλα τωρα να διαβαζω οτι ειναι τα ιδια με κροκους?με εναν ΠΡΑΚΤΟΡΑ?με εναν ανθρωπο που πατησε επι πτωματων?που ΔΙΕΛΥΣΕ την ελλαδα?ε οχι ρε παιδια..

δεν τον γνωρίζω και δεν έχω άποψη... Απλά στην Ελλάδα είναι πολύ εύκολο να ξεκινήσεις άριστος και να καταλήξεις μαφία...
Ιδωμεν......
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Βάσικά όλοι συμφωνούμε εκτός από την κομπλεξική πάπια, αυτός μας έχει πρήξει τ αρχίδια με τον γιαννάκη κ το κωλοσύριζα. Μας την λέει κιόλας το πτηνό, βρε ουστ...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
δεν τον γνωρίζω και δεν έχω άποψη... Απλά στην Ελλάδα είναι πολύ εύκολο να ξεκινήσεις άριστος και να καταλήξεις μαφία...
Ιδωμεν......

α ναι,οτι μπορει καποια στιγμη να παρεκλινεις ναι,αυτο ειναι το μονο σιγουρο..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Βάσικά όλοι συμφωνούμε εκτός από την κομπλεξική πάπια, αυτός μας έχει πρήξει τ αρχίδια με τον γιαννάκη κ το κωλοσύριζα. Μας την λέει κιόλας το πτηνό, βρε ουστ...

κ να  πω κ κατι αλλο φιλε, ΑΝ ηταν στυλ κροκους,εγω πρωτος θα τον εκραζα οπως πολλες φορες εχω κραξει γιαννακοπουλους κ ΣΥΝΕΧΩΣ κραζω τζιγκερ,αλλα δεν ειναι ετσι ρε παιδια ο ανθρωπος..
καμια σχεση,αν τον γνωριζατε θα καταλαβαινατε..ειναι κανονικος ΦΙΛΑΘΛΟΣ του ΠΑΟ που θελει να δει την ομαδα να γαμαει κ μονο αυτο..

αν ηθελε κατι αλλο απο την μπαλα θα ηταν στον Μπαοκ που του τα ειχσαν πριξει εδω κ 2 χρονια να τον αναλαβει κ δεν θα ρισκαρε ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ανοιγοντας πολεμο με μια ολοκληρη κλικα επιχειρηματιων για να βοηθησει την ομαδα του κ μαλιστα μια περιοδο που του ειχε σταλει σαφες μηνυμα απο την κλικα των νταβατζηδων οτι τους ενοχλουσε η επιχειρηματικη του δραση..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κ να  πω κ κατι αλλο φιλε, ΑΝ ηταν στυλ κροκους,εγω πρωτος θα τον εκραζα οπως πολλες φορες εχω κραξει γιαννακοπουλους κ ΣΥΝΕΧΩΣ κραζω τζιγκερ,αλλα δεν ειναι ετσι ρε παιδια ο ανθρωπος..
καμια σχεση,αν τον γνωριζατε θα καταλαβαινατε..ειναι κανονικος ΦΙΛΑΘΛΟΣ του ΠΑΟ που θελει να δει την ομαδα να γαμαει κ μονο αυτο..

αν ηθελε κατι αλλο απο την μπαλα θα ηταν στον Μπαοκ που του τα ειχσαν πριξει εδω κ 2 χρονια να τον αναλαβει κ δεν θα ρισκαρε ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ανοιγοντας πολεμο με μια ολοκληρη κλικα επιχειρηματιων για να βοηθησει την ομαδα του κ μαλιστα μια περιοδο που του ειχε σταλει σαφες μηνυμα απο την κλικα των νταβατζηδων οτι τους ενοχλουσε η επιχειρηματικη του δραση..

εμπιστεύομαι το κριτήριό σου.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Βάσικά όλοι συμφωνούμε εκτός από την κομπλεξική πάπια, αυτός μας έχει πρήξει τ αρχίδια με τον γιαννάκη κ το κωλοσύριζα. Μας την λέει κιόλας το πτηνό, βρε ουστ...

έχετε ξεχάσει μια πολύ σημαντική παράμετρο...
Οτι ο Γιαννάκης είναι γέννημα θρέμα Νικαιώτης... Κάντε τις αναγωγές σας.....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
κατι που ξεχασα να γραψω:
μαθατε την πουστια που ετοιμαζει ο κροκους?κλεινει το tv magic,ηδη απελυσε ΠΟΛΛΟΥΣ εργαζομενους κ ετοιμαζει 'αθλητικο καναλι' και καλα 'αντικειμενικο'',οσο 'αντικειμενικα ' ειναι το φως και η sportgay και το γκολ..

καταλαβαινετε τι προπαγανδα εχει να πεσει!ΠΟΛΥ ΠΟΝΗΡΗ η κινηση του για να πολεμησει το πολυμετοχικο σχημα κ πρεπει νομιζω η διοικηση να φτιαξει αμεσα ενα ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ..

Και κατι αλλο: το high tv εχει καθε κυριακη κ τεταρτη κ παρασκευη στις 7 το απογευμα τον ΠΡΑΣΙΝΟ ΠΑΛΜΟ..Απο τον σεπτεμβρη το High tv θα ειναι στην Nova,θα κανουν ανοιγμα για να μπορουν να βλεπουν την εκπομπη ολο κ περισσοτεροι παναθηναικοι
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
fethry συγκρίνεις το Βγενόπουλο που έχει κάνει ένα σωρό δυναμικές επενδύσεις και εκτός Ελλάδας με τις κρατικοδίετες και διαπλεκόμενες επενδύσεις του Κρόκους?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
θα μας κλάσει τ αρχίδια αδερφέ...
ΜΕ γιαννακό, βγενό και πατέρα ας πάρει και το μέγκα.....
Τα ψέμματα τελείωσαν. και μαζί μ αυτά και ο κρόκος απ τ αυγό.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom