Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (10 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οχι το θυμαμαι,τι παει να πει αυτο?ειχε τιτλους?ενα ευρωπαικο ειχε κ μια 2η θεση στο βελιγραδι..κ ο χαριστεας εχει ευρωπαικο,ειναι παιχταρας?
ρε παιδια τι σχεση εχει αυτο με το οτι τον βριζανε?
καλα του κανανε
δλδ ρε φιλε οταν ηταν ο γκαλης στον παο δεν τον βριζατε?
κοια που τα γαυρακια γιναν και τζεντλεμαν
που μαθατε τροπους ρε απογονοι
ο στολος σας εμαθε λιμενοπιθηκια
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ρε παιδια τι σχεση εχει αυτο με το οτι τον βριζανε?
καλα του κανανε
δλδ ρε φιλε οταν ηταν ο γκαλης στον παο δεν τον βριζατε?
κοια που τα γαυρακια γιναν και τζεντλεμαν
που μαθατε τροπους ρε απογονοι
ο στολος σας εμαθε λιμενοπιθηκια

παναθηναικος ειμαι :P
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Δεν αποθέωσε όρθιο όλο το στάδιο το Χαριστέα.
Αλλά κατά τη γνώμη σου, ο Γιαννάκης ΔΕΝ ήταν παιχταράς;
Δηλαδή εσύ Φέθρυ δίνεις δίκιο στον Γιαννάκη για σήμερα? Το ότι ήταν παιχταρας δεν έχει σχέση με την κουβέντα που κάνουμε τώρα. Εκτός αν έχεις την σκέψη του "μύθου" Γιαννάκη που θα τον ακολουθεί σε ότι και αν κάνει μετά. Αν είναι σωστός σε συμπεριφορά να τον ακολουθεί αν όχι τότε θα τρώει κράξιμο.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
τα πραγματα ειναι απλα: ΑΝ ειχε τσιπα,θα επρεπε να ειχε παραιτηθει απο ομοσπονδιακός..δεν ειναι δυνατον να εχεις την μιση ομαδα απο τον ΠΑΟ κ να κοουτσαρεις τον οσφπ
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δηλαδή εσύ Φέθρυ δίνεις δίκιο στον Γιαννάκη για σήμερα? Το ότι ήταν παιχταρας δεν έχει σχέση με την κουβέντα που κάνουμε τώρα. Εκτός αν έχεις την σκέψη του "μύθου" Γιαννάκη που θα τον ακολουθεί σε ότι και αν κάνει μετά. Αν είναι σωστός σε συμπεριφορά να τον ακολουθεί αν όχι τότε θα τρώει κράξιμο.

Η άποψή μου για σήμερα ήταν οτι δεν έγινε ΤΙΠΟΤΑ το ιδιαίτερα σοβαρό.
Κάτι τέτοια έχει κάνει ο καθένας, συμπεριλαμβανομένου και του Ομπράντοβιτς.
Αν δεν τα έκανε, θα τον λέγατε αδερφή.
Αλλά με ενόχλησε πολύ αυτό το "ρουφιάνος" που είπε το μαλακιστήρι για ένα ζωντανό θρύλο του μπάσκετ.
Χωρίς κάποιος να του πει τίποτα.
Τέτοιους οπαδούς θέλετε;
Να τους χαίρεστε!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
τα πραγματα ειναι απλα: ΑΝ ειχε τσιπα,θα επρεπε να ειχε παραιτηθει απο ομοσπονδιακός..δεν ειναι δυνατον να εχεις την μιση ομαδα απο τον ΠΑΟ κ να κοουτσαρεις τον οσφπ

Πόσο φαίνεται οτι δεν έχεις δει μπάσκετ σε επίπεδο εθνικών ομάδων.....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Πόσο φαίνεται οτι δεν έχεις δει μπάσκετ σε επίπεδο εθνικών ομάδων.....
φιλε δεν αντιλεγω,μπορει να εχεις δει 231313131312 ωρες παραπανω μπασκετ,δεν το παιζω ειδικος,απο εθνικες ομαδες βλεπω μονο μεγαλες διοργανωσεις κ την εθνικη μας απο 87 κ μετα..

δεν σου ειπα οτι ειμαι ειδικος
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Είναι προφανές πως η κουβέντα εδώ έχει να κάνει με διαφορά σκέψης. ΟΚ Φέθρυ κατά την γνώμη σου ο μύθος του Γιαννάκη θα πρέπει να τον ακολουθεί για ότι έχει κάνει πριν και ότι φαίνεται σε κάποιους οπαδούς σαν κακή συμπεριφορά είναι μικρότερης σημασίας λόγω του παρελθόντος σαν παίχτη και δικαιολογείται από το πόστο του σαν προπονητής του ΟΣΦΠ...
κατά τη γνώμη πολλών (και εμού) δεν είναι έτσι. Ο μύθος σε κάθε τομέα θα πρέπει να συνέχεια να έχει τέτοια συμπεριφορά που να εμπνέει τον σεβασμό όλων τουλάχιστον όσο συμμετέχει ενεργά στον χώρο που έχει επιτυχία. Δεν ξέρω αν συμφωνείς...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φιλε δεν αντιλεγω,μπορει να εχεις δει 231313131312 ωρες παραπανω μπασκετ,δεν το παιζω ειδικος,απο εθνικες ομαδες βλεπω μονο μεγαλες διοργανωσεις κ την εθνικη μας απο 87 κ μετα..

δεν σου ειπα οτι ειμαι ειδικος

Κάφρος να μην είσαι ρε Λαπλάς.
Γιατί κατά τα άλλα είσαι και γαμώ τα τυπάκια, κι ας διαφωνούμε σε πολλά.
Αλλά να σκεφτόμαστε και λίγο πριν πούμε τη μαλακία μας ρε γαμώτο!    :)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Είναι προφανές πως η κουβέντα εδώ έχει να κάνει με διαφορά σκέψης. ΟΚ Φέθρυ κατά την γνώμη σου ο μύθος του Γιαννάκη θα πρέπει να τον ακολουθεί για ότι έχει κάνει πριν και ότι φαίνεται σε κάποιους οπαδούς σαν κακή συμπεριφορά είναι μικρότερης σημασίας λόγω του παρελθόντος σαν παίχτη και δικαιολογείται από το πόστο του σαν προπονητής του ΟΣΦΠ...
κατά τη γνώμη πολλών (και εμού) δεν είναι έτσι. Ο μύθος σε κάθε τομέα θα πρέπει να συνέχεια να έχει τέτοια συμπεριφορά που να εμπνέει τον σεβασμό όλων τουλάχιστον όσο συμμετέχει ενεργά στον χώρο που έχει επιτυχία. Δεν ξέρω αν συμφωνείς...

Δεν σε είδα όμως να σχολιάζεις τη λέξη "ρουφιάνος" που του προσήψε το νεαρό πράσινο μπουμπούκι.
Που ούτε καν καταδέχτηκε να απαντήσει ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ την είπε.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Η άποψή μου για σήμερα ήταν οτι δεν έγινε ΤΙΠΟΤΑ το ιδιαίτερα σοβαρό.
Κάτι τέτοια έχει κάνει ο καθένας, συμπεριλαμβανομένου και του Ομπράντοβιτς.
Αν δεν τα έκανε, θα τον λέγατε αδερφή.
Αλλά με ενόχλησε πολύ αυτό το "ρουφιάνος" που είπε το μαλακιστήρι για ένα ζωντανό θρύλο του μπάσκετ.
Χωρίς κάποιος να του πει τίποτα.
Τέτοιους οπαδούς θέλετε;
Να τους χαίρεστε!

"Μαλακιστήρι" επειδή δεν έχει την ίδια γνώμη μ εσένα ρε γκασμά???? Ευτυχώς που κάτι καριόληδες σαν κ εσένα δεν πατάνε στο γήπεδο. Τελικά εσύ φέθρυ έχεις γίνει ο "ζωντανός θρύλος" της απόλυτης μαλακίας στο bourdela.com, άξιος... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αντε να πω και γω τη μαλακία μου για τον παίκτη Γιαννάκη.....
Ο Γιαννάκης είναι τεράστιος παίκτης, όχι γιατί μόνο έκανε αυτά που έκανε, αλλά και γιατί ότι έκανε το έκανε χωρίς χιαστό.
Οταν πήγε στους Σέλτικς για τα ντραφτ έπαθε ολική ρήξη ΠΧΣ. Παρόλο που για τους Αμερικάνους είχε τελειώσει ως παίκτης (τότε δεν υπήρχαν μοσχεύματα) γύρισε Ελλάδα. Ντουλάπα έγινε γι αυτό το λόγο. Χωρίς τετρακέφαλο δεν πας πουθενά. Ο Γιαννάκης όταν ξεκίνησε ήταν πιο βιρτουόζος κι απ τον Γκάλη. Μονοκόματος έγινε γιατί αλλιώς δε θα μπορούσε να ξαναγωνιστεί. Ενδεχόμενος νέος τραυματισμός θα σήμαινε τέλος. Επαιζε την υγεία του κορώνα γράμματα και έκανε αρκετά. Εάν δεν είχε αυτόν τον σοβαρό τραυματισμό θα ήταν πιο μπροστά και απ τον Γκάλη.....
Δε με ενδιαφέρει τι κάνει τώρα.
Και μόνο που έχω τον ίδιο τραυματισμό και ξέρω πώς είναι.
Και μόνο που ξέρω τι πόνους έχει.
Και μόνο που κατάφερε με τέτοιο τραυματισμό να παίζει τόσα χρόνια σε επίπεδο πρωταθλητριών Ευρώπης δε μου δίνει κανένα δικαίωμα να σχολιάσω τίποτα περαιτέρω για τον συγκεκριμένο.........
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
"Μαλακιστήρι" επειδή δεν έχει την ίδια γνώμη μ εσένα ρε γκασμά???? Ευτυχώς που κάτι καριόληδες σαν κ εσένα δεν πατάνε στο γήπεδο. Τελικά εσύ φέθρυ έχεις γίνει ο "ζωντανός θρύλος" της απόλυτης μαλακίας στο bourdela.com, άξιος... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Όταν κάποιος λέει τον Παναγιώτη Γιαννάκη "ρουφιάνο" και ΔΕΝ το δικαιολογεί, είναι τουλάχιστον μαλακιστήρι.
Όπως και αυτοί που τον καλύπτουν.
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
Κάφρος να μην είσαι ρε Λαπλάς.
Γιατί κατά τα άλλα είσαι και γαμώ τα τυπάκια, κι ας διαφωνούμε σε πολλά.
Αλλά να σκεφτόμαστε και λίγο πριν πούμε τη μαλακία μας ρε γαμώτο!    :)



πες μου σταληθεια ...ΠΑΤΩΝΕΙς?

:dancing:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Δεν σε είδα όμως να σχολιάζεις τη λέξη "ρουφιάνος" που του προσήψε το νεαρό πράσινο μπουμπούκι.
Που ούτε καν καταδέχτηκε να απαντήσει ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ την είπε.
Για το "ρουφιάνος" όποιος το είπε θα πρέπει να μας πει το σκεπτικό του. Εκεί έχεις δίκιο, αλλά μην κολλάς στο τι είπε ο ένας. Βέβαια αν υπάρχουν ενδείξεις για οποαδήποτε "ρουφιανιά" θα ήθελα να μάθω λεπτομέρειες...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Για το "ρουφιάνος" όποιος το είπε θα πρέπει να μας πει το σκεπτικό του. Εκεί έχεις δίκιο, αλλά μην κολλάς στο τι είπε ο ένας. Βέβαια αν υπάρχουν ενδείξεις για οποαδήποτε "ρουφιανιά" θα ήθελα να μάθω λεπτομέρειες...

Δεν δικαιολόγησε όμως τη λέξη του.
Και συνέχισε να είναι προκλητικός.
Προφανώς όποιος δεν είναι με την ομάδα του, είναι ρουφιάνος.
Προφανώς -επίσης- αγνοεί τη λέξη.
Αλλά ακριβώς επειδή δεν είμαστε γάβροι, θα ήθελα να τον έβαζε κάποιος στη θέση του.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

πες μου σταληθεια ...ΠΑΤΩΝΕΙς?

:dancing:

Δε πατώνει, έχει...

mpratsakia.jpg
...μπρατσάκια
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μπορεί και να το κάνει... ποτέ δεν ξέρεις. Θα πρέπει να ήσουν μεγάλος φαν του Γιαννάκη πάντως, όταν ήταν παίχτης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom