Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ρε παιδιά, εμένα τι με νοιάζει αν είναι καλός και τίμιος άνθρωπος ο Μπάγιεβιτς; Εμένα σαν Παναθηναικό με ενδιαφέρει να φτιάξει ομάδα που να παίζει μπάλα και να μπορεί να πάρει κούπες. Από το 2006, τους παρακαλάω με μηνύματα στο σάιτ της ΠΑΕ να τον φέρουν να τελειώνουμε και αυτοί έκαναν τις παπαριές τους με τους διάφορους Μπάκε, Τεσσέιρο και τον ... τίμιο Βέλιτς. Δε με χ...ετε λέω εγώ. Δε βαρεθήκατε να έρχονται οι μαθητευόμενοι μάγοι και οι λούζερς με τα γνωστά ταπεινωτικά αποτελέσματα;Ελεος πιά
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
για να λεει καλα λογια ο Αριωνας θα ηταν κκε :P
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Και για να μην ξεχνιόμαστε, ΑΠΕΙΡΑ μπράβο στους κορίτσαρους της Πανάθας που έκαναν απόψε το νταμπλ τιμώντας τη φανέλα με το τριφύλλι στο στήθος. Ιδιαίτερα, βγάζω το καπέλο στην αρχηγό Ρούξι, που με τις δηλώσεις της έβαλε τα γυαλιά σε πολλούς και έδειξε τι σημαίνει η δύναμη του κόσμου του Παναθηναικού. Δεν ήμουν Παναθηναικός, ο κόσμος με έκανε, είπε η αρχηγός. Αυτά να βλέπουν κάποιοι συμβουλάτορες του Τζίγγερ στην ΠΑΕ. Επίσης, φανταστική εμφάνιση και πολλά βαρίδια η Ελένη Φραγκιαδάκη, που έβγαλέ στο παρκέ όλη τη κρητική της λεβεντιά. Πανάθα για πάντα πρωταθλήτρια!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εγω φιλε το καπελο μου βγαζω μονο στην ΜΥΛΩΝΑ..
τελος :P
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
εγω φιλε το καπελο μου βγαζω μονο στην ΜΥΛΩΝΑ..
τελος :P

Πραγματικά άπαιχτη και ως γυναίκα και ως παίκτρια φίλε laplace..
Απλά, ήθελα να τονίσω τις πραγματικά παναθηναικές δηλώσεις της αρχηγού...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
έχω ακούσε απίστευτα πράγματα σ αυτη τη χώρα.
Ιντριγκες, γαμήσα, συμφωνίες, ξεπουλήματα, τονα τάλλο.......
Μονίμως δαιμονοποιείται αυτός που μας συμφέρει και γίνεται άγιος αυτός που πάλι μας συμφέρει....
Ο Τροχανάς τώρα βγαίνει λάδι και τίμιος, λες και υπάρχει κανένα μουνόπανο από όλα αυτά του ποδοσφαίρου που να έχει καμμιά σχέση με την ηθική...........
Ο Βάτραχος διαγράφεται όπως και το γεγονός ότι τους έκανε μάγκες και για όσο διάστημα έπαιζε και για όσο τους προπονούσε.
Ιδιοι παπάρες και οι γαύροι με τον Ριβάλντο.. Από Θεός έγινε τελευταίος και ανύπαρκτος.
Γαμιέστε σ αυτή τη χώρα, όχι γιατί ξεχνάτε, αλλά κυρίως γιατί είσαστε τόσο μικροί, μετριοι και κομπλεξικοί γιατί δεν μπορείτε με τίποτα να αναγνωρίσετε στον εχθρό την αξία του ακόμα και εάν αυτός ήταν κάποτε δικός σας εκτελεστής.
Η αξία του νικητή καθορίζεται από την ποιότητα του εχθρού και ο Ελληνας έχει τέτοια γενική σαπίλα που δεν κωλώνει να δείξει πόσο σάπιος και άχρηστος είναι προκειμένου να διαγράψει άτομα που έχουν διατελέσει Νο1 σε όλον τον κόσμο.
Ανύπαρκτοι, τελειωμένοι, πουθενάδες, ανόητοι που δεν τους νοιάζει να πάνε μπροστά, αλλά να ρίξουν στα σκατά που τους περιβάλλουν και όποιον προσπαθεί να τους βγάλει, ή να βγει απ τη χαβούζα τους.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ,ΚΑΤΟΧΟΙ 600 ΤΙΤΛΩΝ...
ΜΑΓΚΕΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ..
ΟΥΤΕ σημερα ο πΡωκταθλητης δεν ασχολειται με γυναικειο βολλευ ε?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙ....

θα μας βλεπουν κ θα κατουριουνται πανω τους,οπως ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΙΔΡΥΘΗΚΑΝ..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.472
Κριτικές
61
Like
42.678
Πόντοι
22.785
Συναθλητες που εισται ακομα ο Ντουσκο θελη το κυπελο
για να κατηφορηση προς παιανια μερια  :rockon: :rockon: :rockon:
 

scalp

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ,ΚΑΤΟΧΟΙ 600 ΤΙΤΛΩΝ...
ΜΑΓΚΕΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ..
ΟΥΤΕ σημερα ο πΡωκταθλητης δεν ασχολειται με γυναικειο βολλευ ε?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙ....

θα μας βλεπουν κ θα κατουριουνται πανω τους,οπως ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΙΔΡΥΘΗΚΑΝ..
Καλημέρα τρισκακόμοιρε βαζελάκο!
η πίκρα σου είναι τοοοοσο μεγάλη που ασχολείσαι με το ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΒΟΛΛΕΥ!!! :2funny: :2funny:
ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :2funny: :2funny:

ρε συ γιατί διώξατε τον "2 φορές Ριβάλντο, την σημάια σας» και τον «Τεσέιρο»?
με ποιόν θα γελάμε εμείς του χρόνου, ε? :helpplea: :tickedoff: :tickedoff:

Πάρε και ένα αναμνηστικό να θυμάσε πως σου ξέσκισα το γκρόβερ, για ακόμα μια φορά εφετός, και σου άρεσε!

Χαχαχαχαχα!!! :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 2212774.jpg
    2212774.jpg
    109,4 KB · Εμφανίσεις: 20

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.472
Κριτικές
61
Like
42.678
Πόντοι
22.785
Του χρονου γαυρακια θα μας κουρευεται το γκαζον
στην παιανια.
Π :helpplea: :helpplea:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
οι γαβροι,οταν καναν τα αισχη σε ριζουπολη κλπ λεγαν ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΙΚΙΟ να κερδισεις σε τετοια εδρα..

τωρα που ειναι να πανε θεσσαλονικη κλαινε σαν χηρες κ ζητουν προστασια σε ολα τα ΜΜΕ κ εχουν βαλει ολη την μπατσαρια της αθηνας να ανεβει μαζι τους να τους προστατευσει..
ας ειναι καλα το που##### ο τσιρωνης..
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα τρισκακόμοιρε βαζελάκο!
η πίκρα σου είναι τοοοοσο μεγάλη που ασχολείσαι με το ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΒΟΛΛΕΥ!!! :2funny: :2funny:
ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :2funny: :2funny:

ρε συ γιατί διώξατε τον "2 φορές Ριβάλντο, την σημάια σας» και τον «Τεσέιρο»?
με ποιόν θα γελάμε εμείς του χρόνου, ε? :helpplea: :tickedoff: :tickedoff:

Πάρε και ένα αναμνηστικό να θυμάσε πως σου ξέσκισα το γκρόβερ, για ακόμα μια φορά εφετός, και σου άρεσε!

Χαχαχαχαχα!!! :2funny: :2funny:
τον αράπη και αν τον πλύνεις το σαπούνι σου χαλάς...

ποιον μου θυμίζεις  ποιον μου θυμίζεις.....

το έχεται στο αίμα σας γαυράκια να μπαίνετε και να προκαλείται σαν της πουτάνες....

2 ποστ και βρισίδια...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τον αράπη και αν τον πλύνεις το σαπούνι σου χαλάς...

ποιον μου θυμίζεις  ποιον μου θυμίζεις.....

το έχεται στο αίμα σας γαυράκια να μπαίνετε και να προκαλείται σαν της πουτάνες....

2 ποστ και βρισίδια...
έλα ρε ο κ. Κλωνάρης είναι. Επίτιμο μέλος του σάιτ/
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
έχω ακούσε απίστευτα πράγματα σ αυτη τη χώρα.
Ιντριγκες, γαμήσα, συμφωνίες, ξεπουλήματα, τονα τάλλο.......
Μονίμως δαιμονοποιείται αυτός που μας συμφέρει και γίνεται άγιος αυτός που πάλι μας συμφέρει....
Ο Τροχανάς τώρα βγαίνει λάδι και τίμιος, λες και υπάρχει κανένα μουνόπανο από όλα αυτά του ποδοσφαίρου που να έχει καμμιά σχέση με την ηθική...........
Ο Βάτραχος διαγράφεται όπως και το γεγονός ότι τους έκανε μάγκες και για όσο διάστημα έπαιζε και για όσο τους προπονούσε.
Ιδιοι παπάρες και οι γαύροι με τον Ριβάλντο.. Από Θεός έγινε τελευταίος και ανύπαρκτος.
Γαμιέστε σ αυτή τη χώρα, όχι γιατί ξεχνάτε, αλλά κυρίως γιατί είσαστε τόσο μικροί, μετριοι και κομπλεξικοί γιατί δεν μπορείτε με τίποτα να αναγνωρίσετε στον εχθρό την αξία του ακόμα και εάν αυτός ήταν κάποτε δικός σας εκτελεστής.
Η αξία του νικητή καθορίζεται από την ποιότητα του εχθρού και ο Ελληνας έχει τέτοια γενική σαπίλα που δεν κωλώνει να δείξει πόσο σάπιος και άχρηστος είναι προκειμένου να διαγράψει άτομα που έχουν διατελέσει Νο1 σε όλον τον κόσμο.
Ανύπαρκτοι, τελειωμένοι, πουθενάδες, ανόητοι που δεν τους νοιάζει να πάνε μπροστά, αλλά να ρίξουν στα σκατά που τους περιβάλλουν και όποιον προσπαθεί να τους βγάλει, ή να βγει απ τη χαβούζα τους.
διάβασες κάπου να γράφω για τον Τροχανά ότι είναι τίμιος η άτιμος? εγώ απλά έγραψα ότι είχε κάποιες ιδέες πρωτοποριακές για την λειτουργεία της ομάδας αυτό βγαίνει από αυτά που γράφω.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
διάβασες κάπου να γράφω για τον Τροχανά ότι είναι τίμιος η άτιμος? εγώ απλά έγραψα ότι είχε κάποιες ιδέες πρωτοποριακές για την λειτουργεία της ομάδας αυτό βγαίνει από αυτά που γράφω.....
το μήνυμα δεν είναι επί προσωπικού. Επί της ελληνικής νοοτροπίας ήταν.
Ο συγκεκριμένος αποτέλεσε τυχαίον παράδειγμα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom