Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
καλά ρε παίδες..μουρίνιο και σια πολύ δύσκολο αλλά υπάρχουν και άλλοι προπονητες άξιοι να έρθουν...ο φρόγκυ δεν μου κάνει...η ευρώπη γι αυτόν είναι απαγορευμένη περιοχή...τεσπα,θα δείξει......ακούσατε και το άλλο?....20.000.000 για μεταγραφές φ'έτος....κα΄τι για 40 δεν λέγανε?....πέσαμε στο ήμισυ?....τουλάχιστον ας δώσουν μια 30άρα να φτιάξουν φέτος τον κορμό και του χρόνου παίρνουν και 2 παικτα΄ραδες...εγώ τουλάχιστον έτσι το βλέπω....
φιλε 30 φετος κ κανα 10ρι διορθωτικες χριστουγεννα..
ναι για προπονητη εννοω ξερεις,να ειναι ΚΑΛΟΣ και γνωστος..
πχ φλορες,λαουντρουπ,κειροζ..τετοια πραγματα..οχι παντως γερους σερβοελληνες..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εσάς σας λένε για τον ΟΦΗ τόσα χρόνια αλλά από εκεί την έχετε πατήσει αρκετές φορές για τα δικά τους τα παραρτήματα κάνουν την πάπια και η πλάκα είναι ακόμα και τα παραρήματα τους με την διαιτησία τα κερδίζουν......

φιλε κατσε,ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ που ανακοινωνεται οτι παει στο παραρτημα σας,2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΥΣΕΙ στον τελικο?

κ με τσιρωνη τα ιδια κανατε,τον βαλατε να μας δολοφονησει στην ριζουπολη κ μετα τον προσλαβατε!!!
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
φιλε κατσε,ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ που ανακοινωνεται οτι παει στο παραρτημα σας,2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΥΣΕΙ στον τελικο?

κ με τσιρωνη τα ιδια κανατε,τον βαλατε να μας δολοφονησει στην ριζουπολη κ μετα τον προσλαβατε!!!
μάλλον σε άλλον θέλεις να απαντήσεις...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
για σιγά ρε παιδιά..να μην πάρουν την αμοιβή τους οι άνθρωποι?...εσείς δουλεύετε τζάμπα?....όχι..έτσι και αυτοί....γκαγκατσηηηηη....σου..γ.....ότι έχεις και δεν έχεις ρε κουφάλααααα......
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αδελφε τα ελεγες κ σε τιμωρουσαν..
ΕΙΔΕΣ ΜΕ ΚΑΣΝΑΦΕΡΗ?ΤΟΝ ΔΙΟΡΙΣΑΝ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ!!
καλά....δεν διορθώνεστε ορισμένοι με τίποτα.
Μωρέ ο δικός σας ο Πρόεδρας δεν έλεγε πως θα το πάρετε το πρωτάθλημα ό,τι και να γίνει; Ο γιατρός σας;
Ή μήπως ο Νικολαϊδης δεν έλεγε στην αρχή του χρόνου πως αν δεν το πάρει η ΑΕΚ θα φταίει η διαιτησία; Με τον ΠΑΟ στο ματς του δεύτερου γύρου ποιος της έδωσε το πέναλντι; Εγώ; Ο διαιτητής δεν ήτανε; Πώς σκαλώνετε έτσι σε επικοινωνιακά θέματα; Είπε ο ένας μαλάκας αυτό, απάντησε ο άλλος μαλάκας το άλλο, ήμαρτον...ούτε η τρίχρονη κόρη μου δεν θα τα έπαιρνε σοβαρά.
Δηλαδή τι περιμένατε να τους έλεγε ο Θεοδωρίδης; Αμα νομίζετε πως δεν θα παίξετε καλά, καλύτερα αφήστε να το πάρει ο Άρης; πάτε καλά;;
Επειδή είναι μαλέας ο ντέμης και γάμησε την ψυχολογία των παικτών της ΑΕΚ λέγοντας πως δεν πρόκειται να πάρουνε πρωτάθλημα, αυτό είναι το σωστό;
ή τρώτε κουτόχορτο, ή προσπαθείτε να πείσετε κόσμο εδώ μέσα να ακολουθεί τους προέδρους των ομάδων...και τις παπαριές τους χωρίς να σκέφτεται...
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Βάτραχε έλα στη Πανάθα και άσε τους άλλους να κουρεύονται!!! Τάλε πήγαινε στο thread κομμωτήρια που γαμάς!!! :2funny: :2funny: :2funny:
κοίτα ο βάτραχος είναι περίεργη υπόθεση για τον ΠΑΟ και αν πάρετε 4 με 5 βεντέτες δεν σας βλέπω καλά......

δεν τα πάει καλά με της βεντέτες...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
να πάει να γ..... ο βάτραχος..όχι που θα πάρουμε τον κάθε γιούγκο που θα του δίνει μίζα....και βεντέτες θα πάρουμε και αν δεν του αρέσει να πάει να βρεί την....στανίση....που θα τούχει λήψει κιόλας.....ίσα με τον π///////
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
κοίτα ο βάτραχος είναι περίεργη υπόθεση για τον ΠΑΟ και αν πάρετε 4 με 5 βεντέτες δεν σας βλέπω καλά......

δεν τα πάει καλά με της βεντέτες...

φιλε καποια μερα να μας πεις πως ενιωσες με την προδοσια του ΦΡΑΓΚΟΦΟΝΙΑ κ αν περιμενες ποτε οτι θα φυγει..
και αν ΟΝΤΩΣ τον πουλησε ο τροχανας..
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Για να δω όμως που και αν θα βρούμε καλύτερο προπονητή... Να ξέρει και την ελληνική νοοτροπία που λένε και οι δημοσιογράφοι...  Πάντως έλληνας αποκλείεται να είναι γιατί απλά δεν υπάρχει καλύτερος από τον βάτραχο... Γιατί δεν θέλετε τον φρεσκοέλληνα; :helpplea:
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
φιλε καποια μερα να μας πεις πως ενιωσες με την προδοσια του ΦΡΑΓΚΟΦΟΝΙΑ κ αν περιμενες ποτε οτι θα φυγει..
και αν ΟΝΤΩΣ τον πουλησε ο τροχανας..
όταν έγινε γνωστή η ιστορία ότι θα φύγει από την ΑΕΚ και μάλιστα προσπαθούσαν να τα ρίξουν στον Τροχανά ότι ο Μπάγεβιτς φεύγει εξ αιτίας αυτού και εγώ ήμουνα από αυτούς που στήριζα τον Βάτραχο και είχα πάει και σε αρκετές εκδηλώσεις των οργανωμένων.....
όμως όταν κατάλαβα το παιχνίδι που παίχτηκε μεταξύ Κρόκους και Βάτραχου τον συχάθηκα τελείως και όσες συγνώμες να ζητήσει αν είχε τα @@δια να το κάνει και να βγεί και να πει τι παίχτηκε εγώ ποτέ δεν θα δεχτώ αυτόν τον άνθρωπο στης τάξεις της ομάδας μας.....

για τον Τροχανά ένα θα πω ότι αν δεν έκανε αυτήν την βρωμοδουλειά ο βάτραχος ο Τροχανάς θα έκανε μεγάλη ομάδα την ΑΕΚ όσο και αν αυτό σας φαίνετε παράξενο ακόμα και γελοίο...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
όταν έγινε γνωστή η ιστορία ότι θα φύγει από την ΑΕΚ και μάλιστα προσπαθούσαν να τα ρίξουν στον Τροχανά ότι ο Μπάγεβιτς φεύγει εξ αιτίας αυτού και εγώ ήμουνα από αυτούς που στήριζα τον Βάτραχο και είχα πάει και σε αρκετές εκδηλώσεις των οργανωμένων.....
όμως όταν κατάλαβα το παιχνίδι που παίχτηκε μεταξύ Κρόκους και Βάτραχου τον συχάθηκα τελείως και όσες συγνώμες να ζητήσει αν είχε τα @@δια να το κάνει και να βγεί και να πει τι παίχτηκε εγώ ποτέ δεν θα δεχτώ αυτόν τον άνθρωπο στης τάξεις της ομάδας μας.....

για τον Τροχανά ένα θα πω ότι αν δεν έκανε αυτήν την βρωμοδουλειά ο βάτραχος ο Τροχανάς θα έκανε μεγάλη ομάδα την ΑΕΚ όσο και αν αυτό σας φαίνετε παράξενο ακόμα και γελοίο...

δηλαδη μονο για τα λεφτα εφυγε ε?
ΤΥΧΟΔΙΙΩΚΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΛΗΣΤΟΣ..
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη μονο για τα λεφτα εφυγε ε?
ΤΥΧΟΔΙΙΩΚΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΛΗΣΤΟΣ..
κοίτα να σου πω το να πάει ένας προπονητής σε μια άλλη ομάδα είτε για λεφτά είτε από φιλοδοξία δεν το κατακρίνω επαγγελματίας είναι και κοιτάζει το συνφέρον του αλλά από την μέση της σεζόν όχι μόνο να έχει συμφωνήσει με τον Κρόκους αλλά και να δημοσιοποιήση αυτήν την επιλογή του δημειουργόντα ηθικό και υλικό πρόβλημα στην ΑΕΚ προς όφελος ανταγωνιστικής ομάδας αλλά και κάνοντας ότι είναι δυνατόν να μην πάρει η ομάδα τον τίτλο για να έχει δικαιολογία μετά για την φυγή του αυτό είναι τελείως ελεεινό............
δηλαδή δεν τον κατακρίνω που έφυγε από την ομάδα αλλά για αυτά που έκανε σε συνεργασία με τον Κρόκους για να κάνει κακό στην ομάδα...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Όπως τα λες είναι φίλε!

Γι αυτό δε θέλω τον κουάκουάξ.

Δεν αμφισβητώ τις ικανότητές του (δεν τις εξετάζω ΚΑΝ), αλλά "σκοντάφτω" στην ηθική του ακεραιότητα, την οποία και θεωρώ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ!
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Όπως τα λες είναι φίλε!

Γι αυτό δε θέλω τον κουάκουάξ.

Δεν αμφισβητώ τις ικανότητές του (δεν τις εξετάζω ΚΑΝ), αλλά "σκοντάφτω" στην ηθική του ακεραιότητα, την οποία και θεωρώ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ!
πέρα του ότι γνώριζα πολλά ζητήματα για την πλεκτάνη που κάνανε κρόκους και βάτραχος... έμαθα και αρκετά τα τελευταία χρόνια από άτομο που ήταν το δεξί χέρι του Τροχανά στον ΣΟΕ αλλά και στην ίδια την ΑΕΚ...

βραμάει πολύ η υπόθεση.....

και υπάρχει και πολύ πολιτική ίντριγκα στην υπόθεση..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
γιατι δεν μας τα λες τοτε φιλε?ειναι κακο να μαθουμε ολοι τι φρουτο ειναι ο βατραχανθρωπος?
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
γιατι δεν μας τα λες τοτε φιλε?ειναι κακο να μαθουμε ολοι τι φρουτο ειναι ο βατραχανθρωπος?
αν τα γράψω θα μου τα σβήσουν και θα με μπανάρουν...

αλλά δεν χρειάζετε και πολύ να καταλάβει ο κάθε υγειώς σκεπτόμενος φίλαθλος τι έγινε τότε........
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αν τα γράψω θα μου τα σβήσουν και θα με μπανάρουν...

αλλά δεν χρειάζετε και πολύ να καταλάβει ο κάθε υγειώς σκεπτόμενος φίλαθλος τι έγινε τότε........

γιατι φιλε να σε σβησουν κ να σε μπαναρουν?πες τα να τα δουν ολοι εδω,τι καπνο φουμαρει η τροτεζα..
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
γιατι φιλε να σε σβησουν κ να σε μπαναρουν?πες τα να τα δουν ολοι εδω,τι καπνο φουμαρει η τροτεζα..
Tα έχω γραψει πολές φορές........... 

ελπίζω να τα πούμε από κοντά κάποια φορά...........

Κουίζ ο Τροχανάς τι πολιτικές πεποιθήσεις είχε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom