Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.472
Κριτικές
42
Like
7.942
Πόντοι
4.666
Θα πω κάτι τετριμμένο, αλλά δεν παύει να είναι η αλήθεια.

Πιστεύω ότι με 0 παθητικό στην Δανία στο πρώτο 20λεπτο είμαστε περασμένοι (με την προϋπόθεση ότι δεν θα γίνουν εξωπραγματικές γκέλες στο υπόλοιπο ματς).

Σήμερα είχαμε και Κατσουράνειο οφσάϊντ στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου... Θεούλης ο επόπτης.

Πολύ καλή η ομάδα, η συνέχεια στο γήπεδο όπου είναι κι ο καθρέφτης όλων.

εγώ είδα μέχρι την αποβολή τον παναθηναικό να αγκομαχάει...έρχεται η πρώτη αποβολή και αντί να δούμε κάτι καλύτερο, πάλι αγκομαχούσε και μάλιστα κινδύνεψε αν θυμάμαι καλά(για το χρονικό σημείο του αγώνα εννοώ) να φάει και γκόλ αλλά ο άγιος στήλ καθάρισε....έβαλε και ένα γκόλ από πάσα-διώξιμο στο 46' και μετά όλα ήταν πιό εύκολα...ο Παναθηναικός δεν απέδειξε στο α ημίχρονο ακόμη και όταν αγωνιζόταν με 10 παίκτες ότι είναι ανώτερος από την μπρόντμπι. Τώρα που είδες εσύ ότι η ομάδα είναι καλά αυτό είναι αλλουνού παπαευαγγέλιο.
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ρε φιλε πραγματικα το να λεει ολυμπιακος για πετσινα πεναλτυ και μαλακιες του ρεφ... ειναι σαν να λεει νταβατζης οτι η πουτανα του ειναι παρθενα... 5 μετρα οφσαιντ ηταν οχι 1.... και το πεναλτυ δερματινο με γουνιτσα στον γιακα απο τουρκια.... τα χαλια του γαυρου να βλεπεις και ασε μας εμας να κανουμε πετσινες νικες...

:2funny: :2funny:
Μην ασχολεισαι με τους γαυρους φιλε !!
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
εγώ είδα μέχρι την αποβολή τον παναθηναικό να αγκομαχάει...έρχεται η πρώτη αποβολή και αντί να δούμε κάτι καλύτερο, πάλι αγκομαχούσε και μάλιστα κινδύνεψε αν θυμάμαι καλά(για το χρονικό σημείο του αγώνα εννοώ) να φάει και γκόλ αλλά ο άγιος στήλ καθάρισε....έβαλε και ένα γκόλ από πάσα-διώξιμο στο 46' και μετά όλα ήταν πιό εύκολα...ο Παναθηναικός δεν απέδειξε στο α ημίχρονο ακόμη και όταν αγωνιζόταν με 10 παίκτες ότι είναι ανώτερος από την μπρόντμπι. Τώρα που είδες εσύ ότι η ομάδα είναι καλά αυτό είναι αλλουνού παπαευαγγέλιο.

σωστος απλα να τα λεμε ολα ... δεν εχουμε παιχνιδια στα ποδια μας.... η ομαδα δεν εχει δεσει λογο και νεων παιχτων θελει τον χρονο της...
λογικο ειναι που αγκομαχαγανε.... αν ημασταν σε πικ φυσικης καταστασης μεσα αυγουστου γαματα φιλε μου... εγω το ειπα οτι μας πηγε το παιχνιδι ζαχαρη και τπτ παραπανω... ερχετε η ρεβανς να δουμε τι θα δουμε
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
:2funny: :2funny:
Μην ασχολεισαι με τους γαυρους φιλε !!

ε μα προκαλουν τι να κανεις... φαντασου οτι αυτος εβλεπε το δικο μας ματς αντι για τον γαυρο... ειχε βγαλει το υποδεκαμετρο και μετραγε στην οθονη ποσο οφσαιντ ηταν ο μπεργκ... και το πεναλτυ που μετα απο 10 ριπλει δεν μπορουσε να βγαλει ακρη κανενας το φιλτραρισε με τεχνολογια του FBI...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.472
Κριτικές
42
Like
7.942
Πόντοι
4.666
σωστος απλα να τα λεμε ολα ... δεν εχουμε παιχνιδια στα ποδια μας.... η ομαδα δεν εχει δεσει λογο και νεων παιχτων θελει τον χρονο της...
λογικο ειναι που αγκομαχαγανε.... αν ημασταν σε πικ φυσικης καταστασης μεσα αυγουστου γαματα φιλε μου... εγω το ειπα οτι μας πηγε το παιχνιδι ζαχαρη και τπτ παραπανω... ερχετε η ρεβανς να δουμε τι θα δουμε

όταν λέω αγκομαχάνε δεν εννοώ από αντοχές, αλλά από καθαρά ποδοσφαιρικής ποιοτικής διαφοράς ποδοσφαιριστών.Μέχρι την αποβολή ο στραμα έδωσε χώρο μεσα στην έδρα του στην μπρόντμπι για να εκμεταλλευτεί την κόντρα ατάκ με συνέπεια η μπρόντμπι παραλίγο να του κάνει τη ζημιά και να μην μπορεί να περάσει τη μπάλα από τον άξονα λόγω του ότι η μπρόντμπι έπαιζε ρόμβο και υπερτερούσε αριθμητικά εκεί. Οπότε μπορούσε να ανεβάσει την μπάλα μόνο από τις πλευρές με μέστο-χούλτ και όπως είπα παραπάνω του βγήκε.Αυτό όταν λέγεσαι παναθηναικός και παίζεις με την μπρόντμπι είναι λίγο ανέκδοτο όπως καταλαβαίνεις και δείχνει ότι φοβάται τις αδυναμίες του πίσω και ήθελε απλά να πάρει το αποτέλεσμα πρόκρισης.Του βγήκε αλλά δεν θα του βγαίνει πάντα. Είναι φανερό ότι ο λεντέσμα θα ήθελε έναν πιό ποιοτικό παίκτη δίπλα του αντί του μαραθωνοδρόμου και αρκετά άμπαλου ζέκα όπως επίσης χρειάζεται ακόμη έναν παίκτη στα στόπερ διότι ο κουτρουμπής και ο ιβανόφ δεν είναι για πολλά πολλά. Ο Ιμπάρμπο δεν μου αρέσει είναι πολύ άμπαλος αρκετά καλύτερος από ιντέγε σε τεχνική αλλά μάπα γενικά. Πάντως ομολογω ότι έχει γίνει μιά σοβαρή προσπάθεια να αναβαθμιστεί το ρόστερ ποιοτικά και η ομάδα σας σίγουρα θα βελτιώνεται παιχνίδι με το παιχνίδι.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.472
Κριτικές
42
Like
7.942
Πόντοι
4.666
ε μα προκαλουν τι να κανεις... φαντασου οτι αυτος εβλεπε το δικο μας ματς αντι για τον γαυρο... ειχε βγαλει το υποδεκαμετρο και μετραγε στην οθονη ποσο οφσαιντ ηταν ο μπεργκ... και το πεναλτυ που μετα απο 10 ριπλει δεν μπορουσε να βγαλει ακρη κανενας το φιλτραρισε με τεχνολογια του FBI...

είδα το πρώτο ημίχρονο γιατί ο ολυμπιακός δεν είχε αρχίσει.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
όταν λέω αγκομαχάνε δεν εννοώ από αντοχές, αλλά από καθαρά ποδοσφαιρικής ποιοτικής διαφοράς ποδοσφαιριστών.Μέχρι την αποβολή ο στραμα έδωσε χώρο μεσα στην έδρα του στην μπρόντμπι για να εκμεταλλευτεί την κόντρα ατάκ με συνέπεια η μπρόντμπι παραλίγο να του κάνει τη ζημιά και να μην μπορεί να περάσει τη μπάλα από τον άξονα λόγω του ότι η μπρόντμπι έπαιζε ρόμβο και υπερτερούσε αριθμητικά εκεί. Οπότε μπορούσε να ανεβάσει την μπάλα μόνο από τις πλευρές με μέστο-χούλτ και όπως είπα παραπάνω του βγήκε.Αυτό όταν λέγεσαι παναθηναικός και παίζεις με την μπρόντμπι είναι λίγο ανέκδοτο όπως καταλαβαίνεις και δείχνει ότι φοβάται τις αδυναμίες του πίσω και ήθελε απλά να πάρει το αποτέλεσμα πρόκρισης.Του βγήκε αλλά δεν θα του βγαίνει πάντα. Είναι φανερό ότι ο λεντέσμα θα ήθελε έναν πιό ποιοτικό παίκτη δίπλα του αντί του μαραθωνοδρόμου και αρκετά άμπαλου ζέκα όπως επίσης χρειάζεται ακόμη έναν παίκτη στα στόπερ διότι ο κουτρουμπής και ο ιβανόφ δεν είναι για πολλά πολλά. Ο Ιμπάρμπο δεν μου αρέσει είναι πολύ άμπαλος αρκετά καλύτερος από ιντέγε σε τεχνική αλλά μάπα γενικά. Πάντως ομολογω ότι έχει γίνει μιά σοβαρή προσπάθεια να αναβαθμιστεί το ρόστερ ποιοτικά και η ομάδα σας σίγουρα θα βελτιώνεται παιχνίδι με το παιχνίδι.

φιλε μου συμφωνω με αυτα που λες ... τα ιδια ειδα και εγω μην νομιζεις... το οτι ειμαι παναθηναικος δεν εχει να κανει με τα ματια μου ... ειδα αυτα που ειδες και εσυ και ολοι αυτοι που δεν φοραμε τα πρασινα κοκκινα κιτρινα γιαλια μας οταν βλεπουμε μπαλα... δεν μπορει μια ομαδα να αλαξει σε μια νυχτα ... για τον στραματσονι το ειπα οπως θα διαβασες οτι δεν ειχε να παρει αποφασεις ουσιας λογο του οτι του πηγε το παιχνιδι... ειπα και για τις γιομες που καναμε γιατι δεν μπορουσαμε να περασουμε την μπαλα απο την αμυνα στην επιθεση...

εγω φοβαμε ποιο πολυ την ρεβανς... αν ειχαμε το 4-0 θα ημουν ποιο ηρεμος... επρεπε να τους ειχαμε καθαρισει με οσα περισσοτερα γκολ και μαλακιστικαμε.... θα δουμε τωρα τι θα κανουμε στην ρεβανς
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.472
Κριτικές
42
Like
7.942
Πόντοι
4.666
εγω φοβαμε ποιο πολυ την ρεβανς... αν ειχαμε το 4-0 θα ημοθν ποιο ηρεμος... επρεπε να τους ειχαμε καθαρισει με οσα περισσοτερα γκολ και μαλακιστικαμε.... θα δουμε τωρα τι θα κανουμε στην ρεβανς

το αποκλείω. Αν συμβεί αυτό που λές ο παναθηναικός θα καταστραφεί μία για πάντα!!!!!
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
το αποκλείω. Αν συμβεί αυτό που λές ο παναθηναικός θα καταστραφεί μία για πάντα!!!!!
με βαση την εικονα των ομαδων στο πρωτο ημιχρονο, που ειναι πιο καλο για να βγουν συμπερασματα, ειναι πολυ δυσκολο να αλλαξει κατι. Αν βαλει ενα γκολ ο παναθηναικος αυτοι θελουν 5

αλλα ας μη λεμε μεγαλα λογια

αυτοι εχουν τρομερα καυτη εδρα, ειναι πολυ φανατικοι. Νομιζω οτι θα μπουν μεσα και θα πρεσαρουν πολυ ψηλα, οπως καναν και χθες. Αν το πρωτο 25λεπτο βγει με σκορ  0-0, εχει τελειωσει η ιστορια, διοτι αυτοι καποια στιγμη θα κουραστουν. Καλα δε το συζηταμε να βαλουμε γκολ.

Αν φαμε εστω και ενα γκολ στα πρωτα 15-20 λεπτα θα γινει μαχη

εχω την εντυπωση απο τις δηλωσεις στραματσονι, οτι θα ειναι υποψιασμενος ο παναθηναικος
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
με βαση την εικονα των ομαδων στο πρωτο ημιχρονο, που ειναι πιο καλο για να βγουν συμπερασματα, ειναι πολυ δυσκολο να αλλαξει κατι. Αν βαλει ενα γκολ ο παναθηναικος αυτοι θελουν 5

αλλα ας μη λεμε μεγαλα λογια

αυτοι εχουν τρομερα καυτη εδρα, ειναι πολυ φανατικοι. Νομιζω οτι θα μπουν μεσα και θα πρεσαρουν πολυ ψηλα, οπως καναν και χθες. Αν το πρωτο 25λεπτο βγει με σκορ  0-0, εχει τελειωσει η ιστορια, διοτι αυτοι καποια στιγμη θα κουραστουν. Καλα δε το συζηταμε να βαλουμε γκολ.

Αν φαμε εστω και ενα γκολ στα πρωτα 15-20 λεπτα θα γινει μαχη

εχω την εντυπωση απο τις δηλωσεις στραματσονι, οτι θα ειναι υποψιασμενος ο παναθηναικος

Οι οπαδοι της Μπροντμπι ειναι απ'τους πιο φανατικους στη Σκανδιναβια,
εκαναν και μικροεπεισοδια με τη Χερτα κι εφαγαν καμπανα σημερα απ'την UEFA  :grin:

Η UEFA αποφάσισε να εκτίσει την ποινή της η Μπρόντμπι στη ρεβάνς της Πέμπτης με τον Παναθηναϊκό. Λόγω ανάρμοστης συμπεριφοράς οπαδών της στην αναμέτρηση με την Χέρτα θα κλείσουν τουλάχιστον 2.000 θέσεις.
Επίσης θα κληθεί η ομάδα να πληρώσει το ποσό των 30.000 ευρώ ως πρόστιμο. Ο CEO της Μπρόντμπι, Γιέσπερ Γιόργκενσεν, σε δήλωσή του επισήμανε πως η ομάδα του σέβεται και αποδέχεται αυτήν την απόφαση της ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας. Συμπλήρωσε πως θα γίνουν ενέργειες ώστε ο κόσμος να συνετιστεί και να φερθεί όπως πρέπει κόντρα στον Παναθηναϊκό.


Στα αγωνιστικα η ομαδα ειναι σε καλο δρομο,φαινεται να εχει πλανο και σε 3 ευρωπαικα ματς δεν εχουμε δεχτει γκολ.
Και φετος εχουμε το καλυτερο ροστερ των τελευταιων ετων  :dancing:
Με -σχεδον σιγουρη- την προκριση στους ομιλους που θα φερει ηρεμια και σε συνδυασμο με το σχετικα ευκολο προγραμμα τις πρωτες αγωνιστικες του πρωταθληματος πιστευω οτι θα παιξουμε καλη μπαλιτσα
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
με βαση την εικονα των ομαδων στο πρωτο ημιχρονο, που ειναι πιο καλο για να βγουν συμπερασματα, ειναι πολυ δυσκολο να αλλαξει κατι. Αν βαλει ενα γκολ ο παναθηναικος αυτοι θελουν 5

αλλα ας μη λεμε μεγαλα λογια

αυτοι εχουν τρομερα καυτη εδρα, ειναι πολυ φανατικοι. Νομιζω οτι θα μπουν μεσα και θα πρεσαρουν πολυ ψηλα, οπως καναν και χθες. Αν το πρωτο 25λεπτο βγει με σκορ  0-0, εχει τελειωσει η ιστορια, διοτι αυτοι καποια στιγμη θα κουραστουν. Καλα δε το συζηταμε να βαλουμε γκολ.

Αν φαμε εστω και ενα γκολ στα πρωτα 15-20 λεπτα θα γινει μαχη

εχω την εντυπωση απο τις δηλωσεις στραματσονι, οτι θα ειναι υποψιασμενος ο παναθηναικος

και εγω νομιζω οτι το πρωτο 10 λεπτο ειναι παντα πολυ συμαντικο σε καθε ματς... θα εχει και 2 απουσιες λογο κοκκινων καρτων και αν γινει και πραξη η ποινη της ουεφα και δεν εχει και κοσμο νομιζω οτι εχουμε καλο αβανταζ... δεν πρεπει να χαλαρωσουν οι παιχτες ομως καθολου... θα δουμε τι θα γινει την πεμπτη
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ρε φιλε πραγματικα το να λεει ολυμπιακος για πετσινα πεναλτυ και μαλακιες του ρεφ... ειναι σαν να λεει νταβατζης οτι η πουτανα του ειναι παρθενα... 5 μετρα οφσαιντ ηταν οχι 1.... και το πεναλτυ δερματινο με γουνιτσα στον γιακα απο τουρκια.... τα χαλια του γαυρου να βλεπεις και ασε μας εμας να κανουμε πετσινες νικες...
Ρε στόκε....  Εγω σου έβαλα φωτο την στιγμή που δεχεται την πασα, και υπαρχει και σε βιντεάκι αντο ψαξεις. Μονο οποιος φορα πρασινα γιαλια δεν βλέπει οτι ο Σουηδος έναι πανω απο ενα μετρο ακαλυπτος..... Εσυ συνεχιζε να αναχαράζεις....
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Οι οπαδοι της Μπροντμπι ειναι απ'τους πιο φανατικους στη Σκανδιναβια,
εκαναν και μικροεπεισοδια με τη Χερτα κι εφαγαν καμπανα σημερα απ'την UEFA  :grin:

Η UEFA αποφάσισε να εκτίσει την ποινή της η Μπρόντμπι στη ρεβάνς της Πέμπτης με τον Παναθηναϊκό. Λόγω ανάρμοστης συμπεριφοράς οπαδών της στην αναμέτρηση με την Χέρτα θα κλείσουν τουλάχιστον 2.000 θέσεις.
Επίσης θα κληθεί η ομάδα να πληρώσει το ποσό των 30.000 ευρώ ως πρόστιμο. Ο CEO της Μπρόντμπι, Γιέσπερ Γιόργκενσεν, σε δήλωσή του επισήμανε πως η ομάδα του σέβεται και αποδέχεται αυτήν την απόφαση της ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας. Συμπλήρωσε πως θα γίνουν ενέργειες ώστε ο κόσμος να συνετιστεί και να φερθεί όπως πρέπει κόντρα στον Παναθηναϊκό.


Στα αγωνιστικα η ομαδα ειναι σε καλο δρομο,φαινεται να εχει πλανο [glow=red,2,300]και σε 3 ευρωπαικα ματς δεν εχουμε δεχτει γκολ.
[/glow]Και φετος εχουμε το καλυτερο ροστερ των τελευταιων ετων  :dancing:
Με -σχεδον σιγουρη- την προκριση στους ομιλους που θα φερει ηρεμια και σε συνδυασμο με το σχετικα ευκολο προγραμμα τις πρωτες αγωνιστικες του πρωταθληματος πιστευω οτι θα παιξουμε καλη μπαλιτσα
σωστή παρατήρηση και σημαντική
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Ρε στόκε....  Εγω σου έβαλα φωτο την στιγμή που δεχεται την πασα, και υπαρχει και σε βιντεάκι αντο ψαξεις. Μονο οποιος φορα πρασινα γιαλια δεν βλέπει οτι ο Σουηδος έναι πανω απο ενα μετρο ακαλυπτος..... Εσυ συνεχιζε να αναχαράζεις....

φιλε διαβαζεις διαφορετικα απο τον υπολοιπο κοσμο.... σου ειπα οφσαιντ 3 μετρα ο μπεργκ οχι 1 και το πεναλτυ καραπετσινο τι δεν καταλαβες?  κανενας ολυμπιακος δεν πρεπει να λεει για πετσινα πεναλτυ και ανυπαρκτα οφσαιντ γιατι αμα κατσεις και μετρησεις ποσα πετσινα πεναλτυ δωσαν στον ολυμπιακο μονο στο τελευταιο πρωταθλημα τα δαχτυλα των χεριων και των ποδιων σου δεν φτανουν να τα μετρησεις...
καλα για οφσαιντ δεν λεμε γιατι θα κανουμε ταινια του Αγγελοπουλου αμα τα μαζεψουμε ολα...


τα καταλαβες τωρα η τα θες και σε δραχμουλες?
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
φιλε διαβαζεις διαφορετικα απο τον υπολοιπο κοσμο.... σου ειπα οφσαιντ 3 μετρα ο μπεργκ οχι 1 και το πεναλτυ καραπετσινο τι δεν καταλαβες?  κανενας ολυμπιακος δεν πρεπει να λεει για πετσινα πεναλτυ και ανυπαρκτα οφσαιντ γιατι αμα κατσεις και μετρησεις ποσα πετσινα πεναλτυ δωσαν στον ολυμπιακο μονο στο τελευταιο πρωταθλημα τα δαχτυλα των χεριων και των ποδιων σου δεν φτανουν να τα μετρησεις...
καλα για οφσαιντ δεν λεμε γιατι θα κανουμε ταινια του Αγγελοπουλου αμα τα μαζεψουμε ολα...


τα καταλαβες τωρα η τα θες και σε δραχμουλες?
Αυτοεπιβεβαιωση του στοκου..... Εγω σου μιλάω για συγκεκριμένη φάση και εσυ μου λες παρλαπίπες.......
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Αυτοεπιβεβαιωση του στοκου..... Εγω σου μιλάω για συγκεκριμένη φάση και εσυ μου λες παρλαπίπες.......

φιλε οτι και να σου πω τπ μυαλο σου δεν φτιαχνει τραβα να τα πεις με τους φιλους σου τους ολυμπιακους που μιλατε την ιδια γλωσσα,,,, τα περι στοκου πες τα σε κανεναν γνωστο σου η στην οικογενεια σου φιλε θα εχεις αρκετους για να φτιαξεις μαγαζι με υλικα οικοδομων
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Μάγκες εσείς οι μπασκετικοί που ψάχνετε τα ρεπορτάζ, στο μπάσκετ θα κάνουμε άλλη μεταγραφή ή έκλεισε το ρόστερ;
Στη θέση του Κλαβέρ που ναυάγησε το ντιλ ήρθε ο Πατ Καλάθης και αυτό θεωρείται μεταγραφή;  :think: :huh:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Προφανώς δεν είναι- Πάλι  για το χατήρι του Νικ  που πίεσε κλπ ..Δυο  τραυματισμοι κλπ να υπάρξουν στα γκαρντ .. αυτη η ομάδα  θα παιζει με  > Μπουρούση, Γκιστ & Σινγκλετον μπροστά  / και .. Μποχωρίδη, Λούντζη και Κόνιαρη πίσω ... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom