Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
εγω ξερω οτι με γεωργιαδιδες, μπασιναδες, καραγκουνιδες, κτλ καναμε παπαδες στο τσουλου... οπως και οτι το 2004 ο κορμος τις εθνικης ηταν παιχτες του παο ... θα δουμε πως θα παει η ομαδα δεν ειπα οτι ειναι κακο που παιζουν ξενοι το οτι δεν παιζουν λιγοι ελληνες ειναι κακο για το ποδοσφαιρο μας γενικοτερα ...

τελος να δουμε ενα καλο παιχνιδι και καλο αποτελεσμα
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Μόνο εγώ θυμάμαι την κερκίδα στο 3-0 να καίει τις μπλούζες και τις επισκέψεις στην παιανία στις κότες γκουμομπασινάδες κλπ.;;
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
τι να το κάνω όταν το 2004 πήραν το euro όταν το 2003 έχασαν όπως έχασαν το πρωτάθλημα, έχασαν το κύπελλο από το αιγάλεω και αποκλείστηκαν εδώ μέσα από την πόρτο στην παράταση. χειρότερη νοοτροπία looser δεν έχω ξαναδεί
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
τι να το κάνω όταν το 2004 πήραν το euro όταν το 2003 έχασαν όπως έχασαν το πρωτάθλημα, έχασαν το κύπελλο από το αιγάλεω και αποκλείστηκαν εδώ μέσα από την πόρτο στην παράταση. χειρότερη νοοτροπία looser δεν έχω ξαναδεί
εποχες κοκκαλη.. :headbang: :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Μόνο εγώ θυμάμαι την κερκίδα στο 3-0 να καίει τις μπλούζες και τις επισκέψεις στην παιανία στις κότες γκουμομπασινάδες κλπ.;;

φιλε μου τι να κανουν οταν εχουν 10000 καφρους να βγαζουν αφρους στις κερκυδες και εναν αστυνομικο για καθε 100 γαυρους... εσυ στην θεση τους τι θα εκανες ... εγω το ξαναλεω το ματς της ριζουπολης ηταν εγκλημα που δεν το διακοψανε.... βλεπεις τοτε ειχαμε διαφορετικους νομους ....
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Οι νόμοι πάντα οι ίδιοι είναι. Θα βολεύουν πάντα τον ισχυρό είτε λέγεται Κόκκαλης είτε Μαρινάκης.
Εγώ αυτό που θέλω να βλέπω είναι πείσμα και αγώνα ενάντια σε όλα, να τους ξεβρακώνω όπως στο 0-3 το 2014 , είτε παίζουν έλληνες είτε ξένοι δε με νοιάζει. με ενδιάφερει η νοοτροπία και ο σεβασμός στην φανέλα και τον κόσμο.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
τι να το κάνω όταν το 2004 πήραν το euro όταν το 2003 έχασαν όπως έχασαν το πρωτάθλημα, έχασαν το κύπελλο από το αιγάλεω και αποκλείστηκαν εδώ μέσα από την πόρτο στην παράταση. χειρότερη νοοτροπία looser δεν έχω ξαναδεί
αδερφε τελοσπαντων 20 λεπτα πριν το ματσ δεν ειναι ωρα για αυτη τη συζητηση

αλλα στη ριζουπολη γιναν φοβερα αισχη απο τους ολυμπιακους που προφανως αυτοι που ηταν στη κερκιδα τα αγνοουσαν την ωρα του ματσ

και κατα δευτερο το τι ηταν αυτη η ομαδα το αποδειξε πολλακις στην ευρωπη, απλα στην ελλαδα ηταν απροστατευτη

το προβλημα τοτε ηταν η ανυπαρκτη δοιηκηση και οχι εκεινη η ομαδα για την οποια ολοι οι παναθηναικοι ειναι περιφανοι εκτος απο  τους τουλουμπες της τοτε εποχης που για να προστατεψουν την τοτε δοιηκηση τα φορτωναν στους παιχτες που τους ειχαν βγαλει λουζερ και δυστηχως ειχαν παρασυρει ενα κομματι του κοσμου

αλλα αυτα περασαν ο κοσμος τους εστειλε στο καιαδα και τωρα προχωραμε μπροστα απαλλαγμενοι απο την εσωστρεφια του παρελθοντος
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
τι να το κάνω όταν το 2004 πήραν το euro όταν το 2003 έχασαν όπως έχασαν το πρωτάθλημα, έχασαν το κύπελλο από το αιγάλεω και αποκλείστηκαν εδώ μέσα από την πόρτο στην παράταση. χειρότερη νοοτροπία looser δεν έχω ξαναδεί

φιλε μου εισαι αγανακτησμενος οπως και ολοι μας για την καταντια μας... ομως ξεχνας ευκολα οτι αυτοι που βριζεις εκαναν 0-1 στο αμστερνταμ με αγιαξ φωτια οχι πιπες αγιαξ 2016 και απλα αυτο ειναι ενα παραδειγμα απο τα πολλα...

τεσπα σκεψου λιγο ψυχραιμα και θα καταλαβεις οτι εχεις αδικο
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
αδερφε τελοσπαντων 20 λεπτα πριν το ματσ δεν ειναι ωρα για αυτη τη συζητηση

αλλα στη ριζουπολη γιναν φοβερα αισχη απο τους ολυμπιακους που προφανως αυτοι που ηταν στη κερκιδα τα αγνοουσαν την ωρα του ματσ

και κατα δευτερο το τι ηταν αυτη η ομαδα το αποδειξε πολλακις στην ευρωπη, απλα στην ελλαδα ηταν απροστατευτη

το προβλημα τοτε ηταν η ανυπαρκτη δοιηκηση και οχι εκεινη η ομαδα για την οποια ολοι οι παναθηναικοι ειναι περιφανοι εκτος απο  τους τουλουμπες της τοτε εποχης που για να προστατεψουν την τοτε δοιηκηση τα φορτωναν στους παιχτες που τους ειχαν βγαλει λουζερ και δυστηχως ειχαν παρασυρει ενα κομματι του κοσμου

αλλα αυτα περασαν ο κοσμος τους εστειλε στο καιαδα και τωρα προχωραμε μπροστα απαλλαγμενοι απο την εσωστρεφια του παρελθοντος
Συμφωνώ ας επικεντρωθούμε στο αποψινό
φιλε μου εισαι αγανακτησμενος οπως και ολοι μας για την καταντια μας... ομως ξεχνας ευκολα οτι αυτοι που βριζεις εκαναν 0-1 στο αμστερνταμ με αγιαξ φωτια οχι πιπες αγιαξ 2016 και απλα αυτο ειναι ενα παραδειγμα απο τα πολλα...

τεσπα σκεψου λιγο ψυχραιμα και θα καταλαβεις οτι εχεις αδικο
στέκομαι στη νοοτροπία και η ομάδα του 1996 με το διπλό στο Άμστερνταμ δεν είχε καμία σχέση με αυτή του 2003 που έφερνε χ στα Γιάννενα και έχανε τζάμπα ένα πρωτάθλημα.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Συμφωνώ ας επικεντρωθούμε στο αποψινόστέκομαι στη νοοτροπία και η ομάδα του 1996 με το διπλό στο Άμστερνταμ δεν είχε καμία σχέση με αυτή του 2003 που έφερνε χ στα Γιάννενα και έχανε τζάμπα ένα πρωτάθλημα.
ρε αδερφε το 1996 στη δοιηκηση ηταν ο γ.βαρδιννογιανης και το 2003 ο γιαννακης, το ιδιο ειναι;

ασε τωρα τις νοοτροπιες, δεν ειναι θεμα νοοτροπιας. Αυτα αλλαζουν αμα εχεις βαρβατη δοιηκηση ειναι πολυ βασικο αυτο στο ποδοσφαιρο, δε το εχεις καταλαβει ακομα;
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
ρε αδερφε το 1996 στη δοιηκηση ηταν ο γ.βαρδιννογιανης και το 2003 ο γιαννακης, το ιδιο ειναι;

ασε τωρα τις νοοτροπιες, δεν ειναι θεμα νοοτροπιας. Αυτα αλλαζουν αμα εχεις βαρβατη δοιηκηση ειναι πολυ βασικο αυτο στο ποδοσφαιρο, δε το εχεις καταλαβει ακομα;
ρε μας γαμησε ο σωκρατης με το ετσι θελω με τσιρωνηδες κτλ και ο τζιγγερ τσιμουδια...
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
οκ το αφήνω εδώ γιατί ξεκινάει το ματσάκι. άλλωστε τώρα δεν έχει νόημα να μιλάμε για 1996 και 2003, ό,τι έγινε έγινε και δεν ξεγράφει.
:hi:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
δυσκολο ματσακι μπεργκ λεντεσμα θετικοι μεχρι τωρα... οι γραμμες μας οτι να ναι.... θελει χρονο να δεσει η ομαδα... μας παιζουν στην φυσικη κατασταση και στο πρεσινγκ... φοβαμε το δευτερο ημιχρονο.... γαμω τις γιομες μου μεσα εχω βαρεθει αυτη την αιδια τοσα χρονια...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
φιλε μου εισαι αγανακτησμενος οπως και ολοι μας για την καταντια μας... ομως ξεχνας ευκολα οτι αυτοι που βριζεις εκαναν 0-1 στο αμστερνταμ με αγιαξ φωτια οχι πιπες αγιαξ 2016 και απλα αυτο ειναι ενα παραδειγμα απο τα πολλα...

τεσπα σκεψου λιγο ψυχραιμα και θα καταλαβεις οτι εχεις αδικο
Αυτος ο αγώνας είχε και ρεβανς αν θυμάσαι.Θυμάσαι πόσο ήταν το τελικό σκορ; :grin:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
γουακασο ανυπαρκτος, ας βαλει το λουντ μεσα
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
[size=15pt]1-0 ΜΠΕΡΓΚ!![/size] στο 47'

ο ανυπαρκτος εμφανιστηκε  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom