Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
ειπες την μαγικη λεξη "αν δεν παει καλα η χρονια" αυτο λεω και εγω οτι πρεπει να κριθει στο τελος της χρονιας οχι μετα απο καθε κακο αποτελεσμα.. το ιδιο λεμε
πρωτα απο ολα αυτα τα θα κριθει στο τελος της χρονιας μη μου τα λες σε παρακαλω να χαρεις

αν ενας προπονητης αδερφε ειναι καλος θα εχει να δειξει και κατι καλο, δε χρειαζεται να περιμενουμε το μαιο

περισυ εδειξε οτι ειναι για τα μπαζα σαν κοουτσ, ο αλαφουζος ομως πηρε την ευθυνη πανω του και ειπε οτι ειναι ενας προπονητης που αν ξεκινησει τη χρονια κανει προετοιμασια κτλ θα δειξει το πραγματικο του προσωπο. Μενει να δουμε αν θα εχει δικιο ο αλαφουζος. Εγω αυτη τη στιγμη περιμενω. Αν η ομαδα δεν παει καλα επετρεψε μου εμενα ειδικα να μην περιμενω μεχρι το Μαιο.

και δευτερον αν το εχεις καταλαβει τα δυο ματσ με την μπροντμπι ειναι σχεδον ολη η χρονια, αν δεν περασουμε θα εχουμε κολοσσιαιο προβλημα πλεον
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
πρωτα απο ολα αυτα τα θα κριθει στο τελος της χρονιας μη μου τα λες σε παρακαλω να χαρεις

αν ενας προπονητης αδερφε ειναι καλος θα εχει να δειξει και κατι καλο, δε χρειαζεται να περιμενουμε το μαιο

περισυ εδειξε οτι ειναι για τα μπαζα σαν κοουτσ, ο αλαφουζος ομως πηρε την ευθυνη πανω του και ειπε οτι ειναι ενας προπονητης που αν ξεκινησει τη χρονια κανει προετοιμασια κτλ θα δειξει το πραγματικο του προσωπο. Μενει να δουμε αν θα εχει δικιο ο αλαφουζος. Εγω αυτη τη στιγμη περιμενω. Αν η ομαδα δεν παει καλα επετρεψε μου εμενα ειδικα να μην περιμενω μεχρι το Μαιο.

και δευτερον αν το εχεις καταλαβει τα δυο ματσ με την μπροντμπι ειναι σχεδον ολη η χρονια, αν δεν περασουμε θα εχουμε κολοσσιαιο προβλημα πλεον

καταλαβαινω τι λες και εγω παλιοτερα ημουν αρρωστακι με την ομαδα εχω παει σε Αγγλια Ισπανια Πορτογαλια κτλ για την παναθα... εχω δει αρκετα για να ξερω οτι η αλλαγη κοουτς στο ελλαδισταν δεν ειναι καλη επιλογη πριν απο το τελος της χρονιας... με ηρεμια θα παρουμε αποτελεσμα την πεμπτη και βλεπουμε μετα... εγω και να περασουμε, θεο δεν τον κανω τον στραματσονι, απο τακτικη ειναι μουφας... αυτον εχουμε τωρα δεν μπρορουμε να κανουμε κατι.. να δουμε καλη μπαλα απο την ομαδα και δεν θελω τπτ αλλο..

υγ. (το αρρωστακι μην το παρεις στραβα)
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
καταλαβαινω τι λες και εγω παλιοτερα ημουν αρρωστακι με την ομαδα εχω παει σε Αγγλια Ισπανια Πορτογαλια κτλ για την παναθα... εχω δει αρκετα για να ξερω οτι η αλλαγη κοουτς στο ελλαδισταν δεν ειναι καλη επιλογη πριν απο το τελος της χρονιας... με ηρεμια θα παρουμε αποτελεσμα την πεμπτη και βλεπουμε μετα... εγω και να περασουμε, θεο δεν τον κανω τον στραματσονι, απο τακτικη ειναι μουφας... αυτον εχουμε τωρα δεν μπρορουμε να κανουμε κατι.. να δουμε καλη μπαλα απο την ομαδα και δεν θελω τπτ αλλο..

υγ. (το αρρωστακι μην το παρεις στραβα)
εμενα αυτο που με πειραξε περισσοτερο απο ολα ηταν το 3-1 απο τον ολυμπιακο

οχι οτι χασαμε στο καραισκακη, αυτο μπορει να συμβει, αλλα το πως χασαμε

καταφερε και φαγαμε 3 γκολ απο τον πιο ανυπαρκτο ολυμπιακο που εχω δει ποτε στη ζωη μου σε ντερμπι και το χειροτερο ειναι οτι παιζαμε σα κακομοιρηδες με 50 ζωνες αμυνας λες και αντιμετωπιζαμε τη ρεαλ.Επισης εκτος απο το γκολ και τη φαση αυτου του ανυπαρκτου του βραζιλιανου στο τελος, δε καναμε τιποτα


για να μην πιασω και τα αλλα που δε σταυρωνε μια νικη σε ντερμπι και που καταφερε να βγουμε στα πλει οφ 2η, γιατι περι κατορθωματος προκειται
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
εμενα αυτο που με πειραξε περισσοτερο απο ολα ηταν το 3-1 απο τον ολυμπιακο

οχι οτι χασαμε στο καραισκακη, αυτο μπορει να συμβει, αλλα το πως χασαμε

καταφερε και φαγαμε 3 γκολ απο τον πιο ανυπαρκτο ολυμπιακο που εχω δει ποτε στη ζωη μου σε ντερμπι και το χειροτερο ειναι οτι παιζαμε σα κακομοιρηδες με 50 ζωνες αμυνας λες και αντιμετωπιζαμε τη ρεαλ.Επισης εκτος απο το γκολ και τη φαση αυτου του ανυπαρκτου του βραζιλιανου στο τελος, δε καναμε τιποτα


για να μην πιασω και τα αλλα που δε σταυρωνε μια νικη σε ντερμπι και που καταφερε να βγουμε στα πλει οφ 2η, γιατι περι κατορθωματος προκειται

σωστα τα λες ομως σκεψου ποσοι κοουτς ηρθαν και εφυγαν σαν αχριστοι γιατι δεν εκαναν για τον κοσμο... γενικα εχουν περασει 20 κοουτς σε 10 χρονια και μπορει να λεω και πολλα... κανενας δεν εκανε στον Παο... μπας και φταιει κατι αλλο και οχι ο κοουτς λεω εγω τωρα... οι μεγαλες ομαδες φτιαχνονται μεσα απο σταθεροτητα εγω αυτο εχω δει και εδω στο ελλαδισταν αυτο δεν υπαρχει πουθενα οχι μονο στον αθλητισμο...

θα δουμε τι θα δουμε με την μπροντμπι... εγω ειμαι αισιοδοξος
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CF%86%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%83%CE%B5-%CF%80%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%BF-%CF%80-%CE%AC%CE%BD%CE%BF-%CE%BC%CE%B5-%CE%AD%CE%BD%CE%B1-%CE%BC%CE%B5%CE%B3%CE%AC-%CE%BF-%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%AD%CE%BD%CE%B1-41837498.jpg

 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ενω αν αρχισουν για σενα θα φταει ο πολεμος που γινεται κατα του ολυμπιακου


Α εισαι και στοκος.... Δεν ειμαστε εμεις οι κλαψομουνακηδες. Εσεις ειστε αυτοι που κλαιτε σαν πουτανες που τις εγκατελειψε ο νταβατζης τους. Γιαυτο λεω, οτι θα αρχιζετε παλι να σκουζετε οταν σας σφαλιαριζουν Λειβαδιακος Βεροια και τα αλλα χωρια, και θα λετε οτι φταιει ο Μαρινακης παλι. Ο Βαγγελας δεν ειναι κλαψομουνης. Εφαγε την σφαλιαρα και αμεσως εσκασε 20 μυρια για να μπορεσει να παρει παλι πρωταθληνα απο τον Νοέμβρη. Αντε λοιπον τραβα να βαψεις κανα καγκελο. Της πουτανας το καγκελο που λενε... χι χι χι
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Α εισαι και στοκος.... Δεν ειμαστε εμεις οι κλαψομουνακηδες. Εσεις ειστε αυτοι που κλαιτε σαν πουτανες που τις εγκατελειψε ο νταβατζης τους. Γιαυτο λεω, οτι θα αρχιζετε παλι να σκουζετε οταν σας σφαλιαριζουν Λειβαδιακος Βεροια και τα αλλα χωρια, και θα λετε οτι φταιει ο Μαρινακης παλι. Ο Βαγγελας δεν ειναι κλαψομουνης. Εφαγε την σφαλιαρα και αμεσως εσκασε 20 μυρια για να μπορεσει να παρει παλι πρωταθληνα απο τον Νοέμβρη. Αντε λοιπον τραβα να βαψεις κανα καγκελο. Της πουτανας το καγκελο που λενε... χι χι χι

ρε φιλε δεν πρεπει να εισαι πανω απο 18 χρονων και εχεις χασει τα καλα χρονια που ο ολυμπιακος δεν υπηρχε καν στον χαρτη και σφαζονταν παο και αεκ σε κυπελο προταθλημα.... εχεις ξεχασει οτι 10 χρονια προταθληματα αβαβα. τσαμπιονς λιγκ αβαβα ομοιλους και περιγελος της ευρωπης.  εχετε χαρισει απλοχερα γελιο με τους αποκλεισμους σας. τζαμπα λεφτα 10 χρονια τωρα απο το τσαμπιονς λιγκ... και λες εδωσε 40 μυρια ο μαρινακης... ξερεις ποσα βγαζει καθε χρονο απο τον ολυμπιακο... ετσι οπως τα λες μπορει να μπαινει και μεσα ..... ρε προβατο εχεις δει κανενα απο τα συμβολαια παιχτων για να ξερεις ποσα λεφτα εδωσε.... σου λεει ο τσουκαλας οτι εδωσε 5 μυρια για εναν παιχτη ο Μαρινακης και εσυ το χαφτεις σαν μυγα.... κυπουρος του κοκκαλη ηταν ο τσουκαλας φιλε...

 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96

[/quote]
ρε φιλε δεν πρεπει να εισαι πανω απο 18 χρονων και εχεις χασει τα καλα χρονια που ο ολυμπιακος δεν υπηρχε καν στον χαρτη και σφαζονταν παο και αεκ σε κυπελο προταθλημα.... εχεις ξεχασει οτι 10 χρονια προταθληματα αβαβα. τσαμπιονς λιγκ αβαβα ομοιλους και περιγελος της ευρωπης.  εχετε χαρισει απλοχερα γελιο με τους αποκλεισμους σας. τζαμπα λεφτα 10 χρονια τωρα απο το τσαμπιονς λιγκ... και λες εδωσε 40 μυρια ο μαρινακης... ξερεις ποσα βγαζει καθε χρονο απο τον ολυμπιακο... ετσι οπως τα λες μπορει να μπαινει και μεσα ..... ρε προβατο εχεις δει κανενα απο τα συμβολαια παιχτων για να ξερεις ποσα λεφτα εδωσε.... σου λεει ο τσουκαλας οτι εδωσε 5 μυρια για εναν παιχτη ο Μαρινακης και εσυ το χαφτεις σαν μυγα.... κυπουρος του κοκκαλη ηταν ο τσουκαλας φιλε...

Μεσα έπεσες ατσιδα μου. Του χρόνου τα κλεινω τα 18.  :2funny:
Να φανταστεις οτι το 2006 στα 7 μου .... έγραφα στο μπου...
Συνομήλικος σου δηλαδη....  Που να θυμόμαστε λοιπον τις πίπες που έδινε αβέρτα ο Νταιφάς at early 80's .....
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Μεσα έπεσες ατσιδα μου. Του χρόνου τα κλεινω τα 18.  :2funny:
Να φανταστεις οτι το 2006 στα 7 μου .... έγραφα στο μπου...
Συνομήλικος σου δηλαδη....  Που να θυμόμαστε λοιπον τις πίπες που έδινε αβέρτα ο Νταιφάς at early 80's .....

το οτι εισαι 40αρης και βαλε και γραφεις αυτα που γραφεις παει να πει οτι εχεις μυαλο 18χρονου για να μην πω 10χρονου και δεν ειναι κσλο αυτο.... αν εχεις ψυχολογικα οπως εχουν ολοι οι γαυροι απλα περαστικα σου... Να λεω δλδ και εγω για Γουεμπλει και τα ρεστα.... τραγελαφος εισαι φιλε...
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Κακώς η τηλεόραση δείχνει τα φιλικά. Τα φιλικά είναι για τους προπονητές. Και το 2010 κερδίσαμε Μίλαν και Ίντερ σε φιλικό και μετά πήγε η καρπαζιά σύννεφο.
[/quo

Σ αυτο εχεις δικιο
Αλλα κατι πρεπει να δει κι ο κοσμος
Σε όλα έχω δίκιο. Ο κόσμος είναι ανώριμος, δεν πρέπει να δει τίποτα. Αν κερδίζαμε 0-3 θα μας είχαν κάνει Ρεάλ Μαδρίτης !
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
το οτι εισαι 40αρης και βαλε και γραφεις αυτα που γραφεις παει να πει οτι εχεις μυαλο 18χρονου για να μην πω 10χρονου και δεν ειναι κσλο αυτο.... αν εχεις ψυχολογικα οπως εχουν ολοι οι γαυροι απλα περαστικα σου... Να λεω δλδ και εγω για Γουεμπλει και τα ρεστα.... τραγελαφος εισαι φιλε...
18αρης δεν σου κάνω γιατι δεν θυμαμαι τα παλιά, αλλά ούτε 40αρης σου κάνω γιατι.... θυμαμαι τα παλια. Είδες που είσαι λοιπον ....βλαμμένο.
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Πως γίνεται οι περισσότεροι παναθηναϊκοί να κράζουμε τον Μαρινάκη, ότι χρησιμοποιεί δόλιες μεθόδους για να παίρνει τα πρωταθλήματα, ενώ οι συντριπτική πλειοψηφία μας να θέλει για πρόεδρο το Νικόλα τον Πατέρα, ο οποίος χρησιμοποιούσε παρόμοιες μεθόδους. Και ναι, προσωπικά γουστάρω με χίλια Νικόλα Πατέρα ! Το ελληνικό ποδόσφαιρο δεν είναι αγγελικά πλασμένο να το παίζεις ηθικός, ούτε αξίζει στο μέγεθος του Παναθηναϊκού να κλαψουρίζει μέσω τουίτερ !
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Πως γίνεται οι περισσότεροι παναθηναϊκοί να κράζουμε τον Μαρινάκη, ότι χρησιμοποιεί δόλιες μεθόδους για να παίρνει τα πρωταθλήματα, ενώ οι συντριπτική πλειοψηφία μας να θέλει για πρόεδρο το Νικόλα τον Πατέρα, ο οποίος χρησιμοποιούσε παρόμοιες μεθόδους. Και ναι, προσωπικά γουστάρω με χίλια Νικόλα Πατέρα ! Το ελληνικό ποδόσφαιρο δεν είναι αγγελικά πλασμένο να το παίζεις ηθικός, ούτε αξίζει στο μέγεθος του Παναθηναϊκού να κλαψουρίζει μέσω τουίτερ !

φιλε εγω δεν εκραξα τον Μαρινακη την κατασταση στο Ελλαδισταν κραζω... ο καθε Μαρινακης κανει οτι κανει γιατι το επιτρεπουν οι καταστασεις να τα κανει... και οταν εχεις προβατα στην στανη ... μεχρι και δημαρχο πειραια βγαζεις.... Κολοχανιο ειναι η Ελλαδιτσα και οσο παει και χειροτερα...

σωστα τα λες και αυτος ειναι ο λογος που δεν θα αλλαξει τπτ...

οσο για τον φιλο ολυμπιακο παραπανω δεν κανω καν τον κοπο να κανω δευτερο ποστ... φιλε διαβαζεις πρωτα μετα φιλτραρεις και μετα τα ξαναλεμε... δεν εχεις καταλαβει τπτ απο αυτα που σου ειπα... δεν με ενδιαφερουν τα χρονια σου την ανωριμοτητα σε αυτα που εγραψες σχολιζω... να στο κανω και μονοδραχμα μπας και καταλαβεις
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Σαρωτική Μπρόντμπι με «τεσσάρα» πριν τη Λεωφόρο

Με τον Τεέμο Πούκι να βρίσκεται σε εξαιρετική μέρα, η Μπρόντμπι συνέτριψε 4-0 την Σοντερίσκε, πέντε ημέρες πριν την αναμέτρηση με τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο.

www.sport-fm.gr/article/podosfairo/sarwtiki-mprodmpi-me-tessara-prin-ti-lewforo/3192661]http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/sarwtiki-mprodmpi-me-tessara-prin-ti-lewforo/3192661[/url]
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Α εισαι και στοκος.... Δεν ειμαστε εμεις οι κλαψομουνακηδες. Εσεις ειστε αυτοι που κλαιτε σαν πουτανες που τις εγκατελειψε ο νταβατζης τους. Γιαυτο λεω, οτι θα αρχιζετε παλι να σκουζετε οταν σας σφαλιαριζουν Λειβαδιακος Βεροια και τα αλλα χωρια, και θα λετε οτι φταιει ο Μαρινακης παλι. Ο Βαγγελας δεν ειναι κλαψομουνης. Εφαγε την σφαλιαρα και αμεσως εσκασε 20 μυρια για να μπορεσει να παρει παλι πρωταθληνα απο τον Νοέμβρη. Αντε λοιπον τραβα να βαψεις κανα καγκελο. Της πουτανας το καγκελο που λενε... χι χι χι
Δεν ξερω αν εχεις προλαβει τα πετρινα χρονια, αλλα εκει να δεις ποσο κλαψομουνακηδες εισασταν

οποιος ειναι στην απο κατω ειναι κλαψομουνης, απλος κανονας, απλα εσυ εισαι ο στοκος και αγνοεις καποια απλα πραγματα

για παραδειγμα στο μπασκετ οταν παιρνατε επι μια 5ετια τα πρωταθλημτα ηταν καλος ο βασιλακοπουλος, μετα ανακαλυψατε οτι σας φταιει

 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
πλανα απο τελευταια προπονηση

 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
[size=15pt]ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΕ «ΕΝΤΟΛΗ» ΦΩΤΣΗ Ο ΝΙΚ[/size]

Ο Αντώνης Φώτσης είναι ο τύπος ανθρώπου που δεν του αρέσουν τα «αρχηγιλίκια». Άλλωστε, αυτός θα είναι ουσιαστικά ο αρχηγός των αποδυτηρίων και προτιμά να βρίσκεται από πίσω, κρατώντας τα ηνία, την ομάδα «δεμένη» και «ξεναγώντας» τους καινούριους παίκτες στα… κατατόπια του ΟΑΚΑ. Έτσι, το χρίσμα του αρχηγού περνά «τύποις» στον Νικ Καλάθη, με τον Φώτση να παραμένει υπαρχηγός, αλλά επί της ουσίας να κρατά αυτός τα κλειδιά των αποδυτηρίων. Ο Καλάθης βέβαια, έχει έναν άλλον, εξίσου «ιερό» ρόλο, αυτόν του ηγέτη και οργανωτή στο παρκέ, παίρνοντας τη σκυτάλη από τον Δημήτρη Διαμαντίδη.

www.leoforos.gr/basketball/story/101637/arxigos-me-entoli-fotsi-o-nik]http://www.leoforos.gr/basketball/story/101637/arxigos-me-entoli-fotsi-o-nik[/url]


URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom