Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Πραγματικά χαίρομαι που διαβάζω το συγκεκριμένο ποστάρισμά σου. Είναι η πρώτη φορά που μιλάμε φυσιολογικά.
Προσωπικά αν το θέλεις, το δικαιότερο "ηθικά" θα θεωρούσα να ήταν να τιμωρείται η ομάδα που έβαλε τον παίκτη αλλά να παραμένει το αποτέλεσμα.
Δυστυχώς όμως επειδή πρέπει να υπάρχει ένας κανονισμός που να έχει γενικότερη έννοια, και η συμμετοχή ενός παίκτη είναι πιθανόν να κρίνει ένα αποτέλεσμα, οι κανονισμοί περί αντικανονικών συμμετοχών έχουν πάντα αυτό το μείον. Δεν υπολογίζουνε την αντίθετη περίπτωση, του να πατάει μια ομάδα μία αλλη και να μη έχει καμία σημασία αν μπήκε ένας παίκτης ή όχι αντικανονικά.
Εγώ αδερφέ ήμουνα Ολυμπιακός και όταν έχανα τα πρωταθλήματα και τώρα που τα παίρνω. Αυτά είναι ρόδα που γυρίζει, του χρόνου μπορεί να το πάρεις εσύ,του παραχρόνου η ΑΕΚ κοκ.
Ούτε Ισραήλ είμαστε να υπάρχει μια Μακάμπι ούτε και θέλω να γίνουμε.
Το είχα γράψει και στο θρεντ της ΑΕΚ κάποια στιγμή που αρχίσανε τις παρελθοντολογίες (καλά εκεί παίζει ο Αρίωνας...) και τα "θυμάσαι τότε" και "θυμάσαι το άλλο" κλπ:

Εγώ δεν θυμάμαι λεπτομέρειες των ματς. Δεν είμαι από αυτούς που κάνουν εγκυκλοπαίδεια του ποδοσφαίρου το κεφάλι τους, ούτε πληρώνομαι για το ποδόσφαιρό ούτε τις θεωρώ πληροφορίες που είναι άξιες να τις συγκρατώ. Εγώ βλέπω το ποδόσφαιρο όπως βλέπω ένα θέατρο με τη διαφορά πως θέλω να κερδίσει ο "δικός μου" "καλός", η ομάδα μου. Αλλά πάντα με ενδιαφέρει να παίξει καλά. Αν δεις, ακόμα και μετά από νίκες εγώ σχολίαζα πως δεν παίζαμε καλά, τυφλός δεν είμαι και φυσικά δεν εθελοτυφλώ.
Είχα γράψει λοιπόν στο θρεντ των Αεκτζήδων, πως εγώ θυμάμαι τα εξής:
ΤΓο Ολυμπιακό του Μπλαχίν να κεντάει με τα Μινγκ του αλλά να μην παίρνει πρωτάθλημα.
Τον ΠΑΟ του Ρότσα να έχει στρατηγική στο παιχνίδι και πλάνο και στηριζόμενος στις αρχές του ΟΣΙΜ να πηγαίνει τρένο στην Ευρώπη
Την ΑΕΚ του Μπάγεβιτς να αλλαζει πάσες μέχρι που να πεγάνει ο Χάιλάντερ και κανείς να μην μπορεί να της πάρει την μπάλα (με Σαμπανάτζοβιτς και Σαββίδη ειδικά μου άρεσε - ο Δημητριάδης μου καθότανε στο λαιμό, με αρρώσταινε το καχεκτικό του παίξιμο)
Τον ολυμπιακό του Μπάγεβιτς (αν θυμάμαι καλά του 99-00) του Γιαννακόπουλου και του Μαυρογενίδη που πήγε οχτάδα γιατί είχε προσανατολισμό στο γήπεδο, αυτοματισμούς και δέσιμο.
Τη Λάρισα του Γκμοχ, του Γκαλίτσιου, του Μητσιμπόνα και του Πλίτση και τόσων άλλων που δεν σταματότανε από κανέναν.
ΑΥτά θυμάμαι εγώ....και δεν χλάω τη ζαχαρένια μου για οποιαδήποτε ομάδα. Το ίδιο γλυκά κοιμάμαι είτε έχουμε χάσει είτε έχουμε κερδίσει...δεν παίρνω εγώ τα λεφτά τους.

Πάντως ο λόγος που έγινες Παναθηναϊκός....πρέπει να είναι ίσως παγκόσμια αποκλειστικότητα..χεχε
Δεν γενικεύω πάντως, μια γνώμη λέω πάντα...πάπας δεν είμαι να έχω το αλάθητο (ούτε κι αυτός ο Παπάρας το έχει αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία)
Χαίρομαι που συμφωνούμε, επιτέλους.
Και φυσικά δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε παντού και πάντα, θα ήταν μονότονο.
Αν πάντως νομίζεις οτι το συγκεκριμένο ποστάρισμά σου (με το οποίο συμφωνώ σχεδόν 100%) θα μπορούσε να το υπογράψει ο οποιοσδήποτε εγκάθετος του Βαρδινογιάννη η του Κόκκαλη (που κι αυτοί είναι οπαδοί, μην ξεχνιόμαστε), δεν το πιστεύω.
ΕΚΕΙ υπεισέρχεται η έννοια της "αξιοπρέπειας" του οπαδού που σου έλεγα, και θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι αρκετοί απο τους κατοικοεδρεύοντες στο θρεντ του Ολυμπιακού (αλλά κα σε άλλα θρεντ, απλά εκεί κυρίως η κατάσταση είναι απελπιστική) ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε μουνόπανο αρχίδι, σου είπα έλα πάμε όξω παρέα με όλους του σάιτ και άσε τα τσατ και τις μαλακίες.... Ελα όξω και δε θα ξκαναπατήσεις εδώ μέσα λουλού αδερφούλα χέστρα.

Άσε τα έξω και τις έμμεσες απειλές.
Εδώ, στο σάιτ, ενώπιον όλων, μπορείς να μας αποδείξεις οτι είσαι άλλο πρόσωπο εσύ και άλλο η ΟΧΙΑ;
Όταν σου ζητήθηκε απο τον freddie krugger, έκανες τον Κινέζο πάντως.
Και συνεχίζεις να τον κάνεις.
Αφού ανέχεσαι τέτοια ξεφτίλα, τι να πω.........
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μοικάνε.......
1.
Η ΕΠΟ εξέδωσε δελτίο χωρίς να έχει ενημερώσει την Καλαμαριά για το πρόβλημα εξου και η Πρωτόδικη απόφαση που πήγε να καλύψει τη μαλακία της ΕΠΟ.
2.
Η ΕΠΟ ελέγχεται από τον Κόκκαλη το ξέρουν και οι πέτρες....
3.
Εάν το ίδιο ακριβώς γινόταν τούμπαλιν, δλδ ο Ολυμπιακός ήταν στη θέση της Καλαμαριάς και τώρα διεκδικούσε τους 3 πόντους για να πάρει κούπα εξακολουθείς να πιστεύεις ότι το δευτεροβάθμιο θα είχε βγάλει την ίδια απόφαση;
Εδώ σε θέλω κάββουρα..........
Καταρχας με αυτό που λές επιχειρηματολογείς υπέρ μου σε αυτό που λέω πως είναι επιχειρήσεις. και δεν πρέπει εμείς να τα βάζουμε μέσα μας. Δεν ξέρω τι ξέρουν οι πέτρες, δεν είμαι πέτρα και δεν μιλάω την ίδια γλώσσα. Δεν πλέκω σενάρια. Ειδικά σε αυτό το πρωτάθλημα όλοι έχουνε πλέξει σενάρια με διαιτητές και παράγκες κλπ...και έχουνε πιάσει άπατο (να θυμηθώ το ματς του ΠΑΟ στην Ξάνθη; Το ματς Κυπέλλου με διαιτητη Κακο; Το "ντέρμπι" ΑΕΚ - ΟΣΦΠ για τον Ζωγράφο; Τον ΟΦΗ και το άνοιγμα το συγγενικό;) Θέλω να πω πως από σενάρια δόξα τω θεώ, έχουμε να λέμε, να'χαμε να λέγαμε
Δεν με νοιάζει αν την ελέγχει την ΕΠΟ ο Κόκκαλης. Πέρσι λέγανε πως το πήρε το πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός γιατί ήταν πρόεδρος ο Κόκκαλης, φέτος που είναι ο Τζίγγερ πάντως ο ΠΑΟ δεν το παίρνει, παρότι εγώ πίστευα στην αρχή πως θα το έπαιρνε.
Η ΕΠΟ πάει με το δυνατό, εγώ έτσι έχω καταλάβει. Και αυτη΄τη στιγμή ο Κόκκαλης είναι ο δυνατός.
Πιθανόν η δευτεροβάθμια να είχε διαφορετική απόφαση, πιθανόν και όχι στην περίπτωση που λες. Να σου θυμίσω κάτι που για μένα είναι το μόνο που αξίζει να θυμάμαι γιατί τότε είχα ρίξει πολλούς καυγάδες για αυτό. 2004-2005, ματς Πανιώνιος-ΟΣΦΠ...δεν έγινε ποτέ.
Όποιος θυμάται την τιμωρία, είχε γίνει ένα ανάλογο σούσουρο με το τωρινό περί της εξοντωτικής τιμωρίας του ΟΣΦΠ (και ήταν εξοντωτική ...και οικονομικά και παικτικά). Σε μια Κοκκαλική Παράγκα....γιατί να συμβεί; Γιατί να μη γίνει ό,τι έγινε και στο μπάσκετ του ΠΑΟ που ενώ έπεσαν πυροβολισμοί στο γήπεδο, ο ΠΑΟ έφαγε μία αγωνιστική μόνο; Μήπως τελικά είστε λιγάκι υπερβολικοί σε αυτά που λέτε και στα σενάρια που πλάθετε; Και πώς εξηγείς πως σε ένα Κοκκαλικό πρωτάθλημα όπως λέτε, αμέσως μετά άλλαξε ο νόμος και καμία άλλη ομάδα δεν τιμωρήθηκε ξανά έτσι;
Εγώ έλεγα τότε και ακόμα το λέω, πως οι τιμωρίες είναι σωστές όταν ισχύουν για όλους και όχι για κάποιους.
Στο υποθετικ΄σου σενάριο πάντως έχω να σου πω πως ο Ολυμπιακός έχει χάσει όλα αυτά τα χρόνια πάρα πολλές νομικές υποθέσεις στα αθλητικά δικαστήρια, οπότε γιατί να μην έχανε και σε αυτή την περίπτωση;
 

Επισκέπτης
Φεθρυ στο λεω εγω ειναι διαφορετικα προσωπα για ονομα του θεου πια...
Και με τους 2 εχω μιλισει και τους ξερω καιρο.Δεν στεκει αυτο που λες.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Φεθρυ στο λεω εγω ειναι διαφορετικα προσωπα για ονομα του θεου πια...
Και με τους 2 εχω μιλισει και τους ξερω καιρο.Δεν στεκει αυτο που λες.

Οταν προκλήθηκαν να το αποδείξουν πάντως, ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ.
Και θα μου επιτρέψεις να αμφισβητώ αυτό που λες, χωρίς παρεξήγηση.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άσε τα έξω και τις έμμεσες απειλές.
Εδώ, στο σάιτ, ενώπιον όλων, μπορείς να μας αποδείξεις οτι είσαι άλλο πρόσωπο εσύ και άλλο η ΟΧΙΑ;
Όταν σου ζητήθηκε απο τον freddie krugger, έκανες τον Κινέζο πάντως.
Και συνεχίζεις να τον κάνεις.
Αφού ανέχεσαι τέτοια ξεφτίλα, τι να πω.........
Χου μωρή λολότα...... Μπορώ να κάνω τσατ τώρα μαζί σου ταυτόχρονα και από τα δύο νικ... Αλλά τόσο μαλάκας αγάμητος και άχρηστος από πληροφορική είσαι που δεν καταλαβαίνεις ότι ούτε έτσι μπορείς να το αποδείξεις.... Στην πραγματική ζωή μωρ η σαββούρα που σε αρχίζουν στις κλωτσές γιατί είσαι πουστρόνι βάζεις την ουρά κάτω απ τα σκέλια.... Μόνο εδώ κελαιδάς αρχιδάκι. Σου είπα πάρε άδεια από το κατουρημένο σώβρακό σου και έλα όξω με μοντεράτορες... θα έρθω εγώ και η ΟΧΙΑ ο καθείς με το δικό του λάπτοπ να σε κάνουμε ρόμπα...... Και μετά θα σου γαμήσω και τη μούρη στις μπάτσες. Αλλά τέτοια κλασομούνα είσαι... Εκατό φορές σου είπα να τα ξεκαθαρίσουμε στην κανονική ζωή (αυτή που δεν έχεις) και κλάνεις απ το φόβο σου τα πλήκτρα μωρή σκατοπατσαβούρα του σάιτ. Ρόμπα γίνεσαι ρε χαβαλοκωλώστρα. Ρόμπα.....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Άσε τα έξω και τις έμμεσες απειλές.
Εδώ, στο σάιτ, ενώπιον όλων, μπορείς να μας αποδείξεις οτι είσαι άλλο πρόσωπο εσύ και άλλο η ΟΧΙΑ;
Όταν σου ζητήθηκε απο τον freddie krugger, έκανες τον Κινέζο πάντως.
Και συνεχίζεις να τον κάνεις.
Αφού ανέχεσαι τέτοια ξεφτίλα, τι να πω.........
ρε σεις...ξεκολλήστε...εγώ ποστάρω σοβαρά κι εσείς βρίζεστε...θα πάω για ύπνο μου φαίνεται...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οταν προκλήθηκαν να το αποδείξουν πάντως, ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ.
Και θα μου επιτρέψεις να αμφισβητώ αυτό που λες, χωρίς παρεξήγηση.
Ασπρούλη γράψτον στ αρχίδια σου παλλικάρι μου... Δε βλέπεις ότι δεν έχει ζωή και φτιάχνει παραμύθια για να περνάει την ώρα του τη μίζερη;
Εσύ ξέρεις. Αλλά εγώ θέλω τον πούστη να τον κάνω ρόμπα στην πραγματική ζωή μπροστά σοτυς μπντεράτορες του σάιτ. Να γελάει όλο το σάιτ με την κλανόφατσά του.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε σεις...ξεκολλήστε...εγώ ποστάρω σοβαρά κι εσείς βρίζεστε...θα πάω για ύπνο μου φαίνεται...
Πάνε μοικάνε...
Οταν εμφανίζεται το κλασοαρχίδι δεν υπάρχει ελπίδα συζήτησης....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έχω μια απορία.
Γιατί είναι τόσο σημαντικό για εσάς το αν κάποιος είναι ένα ή δύο πρόσωπα;
τεσπα...καληνύχτα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
έχω μια απορία.
Γιατί είναι τόσο σημαντικό για εσάς το αν κάποιος είναι ένα ή δύο πρόσωπα;
τεσπα...καληνύχτα

Αν ο κάποιος αυτός σε έχει γαμήσει στις βρισιές, τις προσβολές και τις συκοφαντίες όλον αυτό τον καιρό, ναι φίλε μου, έχει σημασία.
Για να δουν όλοι πόσο ρόμπα είναι.
Καληνύχτα.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Πάνε μοικάνε...
Οταν εμφανίζεται το κλασοαρχίδι δεν υπάρχει ελπίδα συζήτησης....

Που είναι οι ωραίες συζητήσεις με τον Υπουργό και τον Ντίκυ.
Όλες ανωτάτου επιπέδου. Και πάντα εντός τόπικ!            :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αν ο κάποιος αυτός σε έχει γαμήσει στις βρισιές, τις προσβολές και τις συκοφαντίες όλον αυτό τον καιρό, ναι φίλε μου, έχει σημασία.
Για να δουν όλοι πόσο ρόμπα είναι.
Καληνύχτα.
Μωρή ρόμπα... Είσαι η επίτιμη πουτάνα του σάιτ και προσπαθείς να μας κάνεις μαθήματα;
Πάνε ρε σκατόφλωρε του πληκτρολογίου παραπέρα συο λέω.... Ελα όξω ή βούλωσέ το ρε κλανιάρα. Τελεία.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ασπρούλη γράψτον στ αρχίδια σου παλλικάρι μου... Δε βλέπεις ότι δεν έχει ζωή και φτιάχνει παραμύθια για να περνάει την ώρα του τη μίζερη;
Εσύ ξέρεις. Αλλά εγώ θέλω τον πούστη να τον κάνω ρόμπα στην πραγματική ζωή μπροστά σοτυς μπντεράτορες του σάιτ. Να γελάει όλο το σάιτ με την κλανόφατσά του.

Όσο νυχτώνει, τ' αγγούρι μεγαλώνει...........
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μωρή ρόμπα... Είσαι η επίτιμη πουτάνα του σάιτ και προσπαθείς να μας κάνεις μαθήματα;
Πάνε ρε σκατόφλωρε του πληκτρολογίου παραπέρα συο λέω.... Ελα όξω ή βούλωσέ το ρε κλανιάρα. Τελεία.

Κοτ, κοτ, κοτ.........        :dancing:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
fethry + 1personanongrata = FFE (Friends For Ever) :dancing:
Eντάξει πλάκα κάνω μη μ'αρχίσετε στις χριστοπαναγίες! :grin:
Ρε μάγκες κρίμα τώρα είστε και συνβάζελοι να τσακώνεστε! :headbang:
persona για σένα έχω καλή "άνωθεν" μαρτυρία και πιστεύω μπορείς και με πιο κόσμιες εκφράσεις. ;)
fethry κι εσύ χαμήλωσε τους τόνους (rio mare). ;)
Kαι εν πάση περιπτώσει σταματήστε επιτέλους να ανταπαντάτε ο ένας στον άλλο γιατί θέλω να διαβάσω και άλλα θρέντ και επιστρέφω συνέχεια σ'αυτά που μπινελικώνεστε (έχουν χαβαλέ όμως)!!! :rockon:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
fethry + 1personanongrata = FFE (Friends For Ever) :dancing:
Eντάξει πλάκα κάνω μη μ'αρχίσετε στις χριστοπαναγίες! :grin:
Ρε μάγκες κρίμα τώρα είστε και συνβάζελοι να τσακώνεστε! :headbang:
persona για σένα έχω καλή "άνωθεν" μαρτυρία και πιστεύω μπορείς και με πιο κόσμιες εκφράσεις. ;)
fethry κι εσύ χαμήλωσε τους τόνους (rio mare). ;)
Kαι εν πάση περιπτώσει σταματήστε επιτέλους να ανταπαντάτε ο ένας στον άλλο γιατί θέλω να διαβάσω και άλλα θρέντ και επιστρέφω συνέχεια σ'αυτά που μπινελικώνεστε (έχουν χαβαλέ όμως)!!! :rockon:

Είναι απλή η ιστορία βύζο.
Εγώ κάθε φορά που μου απαντάει ο περσόνα του υπενθυμίζω πόσο σούργελο είναι (και όχι μόνο λόγω της ιστορίας με την ανύπαρκτη ΟΧΙΑ, σαν να λέμε τη χούφτα του), κι αυτός με βρίζει έχοντας χάσει κάθε έλεγχο.
Αφού φοβάμαι μην του έρθει συμφόρηση στο τέλος!        :dancing:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
fethry + 1personanongrata = FFE (Friends For Ever) :dancing:
Eντάξει πλάκα κάνω μη μ'αρχίσετε στις χριστοπαναγίες! :grin:
Ρε μάγκες κρίμα τώρα είστε και συνβάζελοι να τσακώνεστε! :headbang:
persona για σένα έχω καλή "άνωθεν" μαρτυρία και πιστεύω μπορείς και με πιο κόσμιες εκφράσεις. ;)
fethry κι εσύ χαμήλωσε τους τόνους (rio mare). ;)
Kαι εν πάση περιπτώσει σταματήστε επιτέλους να ανταπαντάτε ο ένας στον άλλο γιατί θέλω να διαβάσω και άλλα θρέντ και επιστρέφω συνέχεια σ'αυτά που μπινελικώνεστε (έχουν χαβαλέ όμως)!!! :rockon:
Βύζο αγόρι μου έχεις επαφές τρίτου τύπου....
Αλλά θα έρθει και η σειρά σου....
Χριστοπαναγίες όχι.... ΜΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Βύζο.... κερνάω καφέ παρέα με ΟΧΙΑ....
Μετά στείλε στο μαλάκα ραβασάκι να δει ότι υπάρχουν άντρες που γαμάνε σ αυτή τη ζωή......  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Βύζο.... κερνάω καφέ παρέα με ΟΧΙΑ....
Μετά στείλε στο μαλάκα ραβασάκι να δει ότι υπάρχουν άντρες που γαμάνε σ αυτή τη ζωή......  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Ναι μωρέ, να βάλεις καμμιά ξαδέρφη σου να υποδυθεί οτι είναι η ΟΧΙΑ.
Δεν καταλαβαίνεις πόσο ξεφτιλίζεσαι μ' αυτά που λες;
Αυτά τα κάνει ο κόσμος στην Πρώτη Γυμνασίου, όχι ενώπιον 30.000 ενηλίκων!      :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom