Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
το νέος θα εξαλειφθεί. Μη σου πω ότι μπορεί να διεκδικήσει τα δικαιώματα επί του σήματος και της επωνυμίας από τον Α.Ο.- δηλ τον ερασιτέχνη κατευθείαν και εκεί ο Βαρδινογιάννης δν έχει καμία επιρροή. Κύριος των δικαιωμάτων είναι ο ερασιτέχνης και όχι η οποιαδήποτε Α.Ε.
Σωστό είναι αυτό που λες,αλλά το προβλημα δεν θα είναι στο όνομα ,αλλά στο γήπεδο του βοτανικού...Γι αυτό ο τελικός στόχος είναι να φύγουν οι Βαρδινογιάννηδες,δεν μπορουν να συνυπάρξουν 2 παναθηναικοί ταυτοχρονα για πολύ καιρό...Η νέα ομάδα πρέπει να γίνει μέχρι να εξαναγκαστεί να πουλήσει η οικογένεια τις μετοχές της...Για να υπάρξει ενας νεος ,ενιαίος πανισχυρος ,με τρομερο μπάτζετ,διοικούμενος από παλαιμάχους κ από πραγματικούς παναθηναικούς κ στο δικό του παλάτι Παναθηναικός...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, εσείς είσαστε οπαδοί του Παναθηναϊκού η του Βγενόπουλου τελικά;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ρε παιδιά, εσείς είσαστε οπαδοί του Παναθηναϊκού η του Βγενόπουλου τελικά;
ε άμα έχουμε και καμιά μετοχή MIG ... φαντάσου που έχει να σκαρφαλώσει έτσι και πάρει ο Βγενόπουλος την τριφυλλάρα! χεχε
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Οι Βαρδινογιάννηδες με τη νοοτροπία τους, πλέον αντιπροσωπεύουν τον καρκίνο στον παναθηναικό που πρέπει να θεραπευτεί...Κανείς δεν υποστηρίζει τον Βγενοπουλο σαν Βγενόπουλο,αλλά σαν διέξοδο στα τόσα χρόνια μιζέριας μας...Εξάλλου  μαζί με τον βγενόπουλο είναι κ άλλοι επιχειρηματίες,αλλά και οι Γιαννακόπουλοι...Και μόνο που τον στηρίζουν ο Παύλος με τον Θανάση αυτό αποτελεί εγγύηση για ενα ευοιωνο μέλλον στη μετά Βαρδινογιάννη εποχή.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Σιγά το μαλάκα το Βγενόπουλο!
Κόκκαλης στη θέση του Κόκκαλη θέλει να γίνει, στην πλάτη σας!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Έχει κάνει και άλλη μια κρούση για αγορά ο Βγενόπουλος, στον ΟΦΗ.
Στόχος του δεν είναι να αγοράσει την ομάδα, έτσι νομίζω, αλλά να αναγκάσει τους τωρινούς μετόχους του ΟΦΗ ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ) να αποδείξουν οτι όντως είναι δικές τους οι μετοχές (και πάλι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: )
Έχει ακόμα πολλά επεισόδια.....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
τον βρίζεις επειδή έκανε μύνηση στον Αλέξη?
Όχι βέβαια.
Αλλά επειδή οι ΣΥΝΟΛΙΚΕΣ κινήσεις του, εμένα προσωπικά μου φαίνονται εφάμιλλες του Κόκκαλη.
Επιχειρηματίες με ύποπτα φράγκα είναι και οι δύο, προσωπικό στρατό φτιάχνουν, και επιχειρηματικό προφίλ που θα τους κάνει ακλόνητους θεσμικούς παράγοντες στην κοινωνία.
Αν δεν ήταν ο Ολυμπιακός και ο κόσμος του που -μαλακωδώς- τον στηρίζει, ο Κόκκαλης θα ήταν φυλακή τώρα.
Αν οι Γιαννακοπουλαίοι (που είναι εξίσου δεξιοί με τον Βγενόπουλο) μπαίνανε στο παιχνίδι, θα ήμουνα αναφανδόν μαζί τους.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Όχι βέβαια.
Αλλά επειδή οι ΣΥΝΟΛΙΚΕΣ κινήσεις του, εμένα προσωπικά μου φαίνονται εφάμιλλες του Κόκκαλη.
Επιχειρηματίες με ύποπτα φράγκα είναι και οι δύο, προσωπικό στρατό φτιάχνουν, και επιχειρηματικό προφίλ που θα τους κάνει ακλόνητους θεσμικούς παράγοντες στην κοινωνία.
Αν δεν ήταν ο Ολυμπιακός και ο κόσμος του που -μαλακωδώς- τον στηρίζει, ο Κόκκαλης θα ήταν φυλακή τώρα.
Αν οι Γιαννακοπουλαίοι (που είναι εξίσου δεξιοί με τον Βγενόπουλο) μπαίνανε στο παιχνίδι, θα ήμουνα αναφανδόν μαζί τους.

fethry διαφωνώ σε δύο επίπεδα μαζί σου.Καταρχήν ο Βγενόπουλος δεν είναι ο επιχειρηματίας που έβαλε δικά του κεφάλαια, απλά είναι ο διαχειριστής των κεφαλαίων της Marfin Investement Group, Κυπριακών συμφερόντων , στην Ελλάδα. Με τη σειρά της η MIG διαχειρίζεται τα κεφάλαια του κρατικού επενδυτικού κεφαλαίου Dubai Investement Group . Δηλαδή τα χρήματα είναι από πετρελαιάδες σείχηδες του Ντουμπάι και όπως είναι και κατανοητό είναι με τη σέσουλα.

Όσον αφορά το Γιαννακόπουλο εμείς οι Παναθηναικοί μπορεί να τον θεοποιήσαμε αλλά επιχειρηματικά είναι πιο ανήθικος από τον crocus.Και μόνο ότι ασχολείται με φάρμακα λέει κάτι. Φαντάζομαι ότι αν το σύστημα υγείας είναι στην Ελλάδα όπως είναι κάποιο λιθαράκι θα έχει βάλει ε?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Όσον αφορά το Γιαννακόπουλο εμείς οι Παναθηναικοί μπορεί να τον θεοποιήσαμε αλλά επιχειρηματικά είναι πιο ανήθικος από τον crocus.Και μόνο ότι ασχολείται με φάρμακα λέει κάτι. Φαντάζομαι ότι αν το σύστημα υγείας είναι στην Ελλάδα όπως είναι κάποιο λιθαράκι θα έχει βάλει ε?

Αν ο Γιαννακόπουλος είναι ανήθικος, ας βγει κάποιος και να το αποδείξει, ακούω χρόνια αυτή την καραμέλα.
Και αν αποδειχτεί, ευχαρίστως να το παραδεχτώ κι εγώ.
Με στοιχεία όμως, όχι με εικασίες.
Αυτά που καταμαρτυρά όλη η Ελλάδα στον Κόκκαλη δεν είναι στον αέρα τουλάχιστον.
Σε κάθε περίπτωση πάντως, εγώ τον προτιμώ "ψυχολογικά", γιατί μου φαίνεται πιο άρρωστος για την ομάδα απο σένα και μένα.
Λες οι πετρελαιάδες που ανέφερες να έχουν συναισθηματισμό και να πονάνε τη φανέλα και την ιστορία της;
Και να ακούνε π.χ. τους παλαιμάχους, το Δομάζο, το Σούρπη και τον Πιτυχούτη;
Θα μου επιτρέψεις να αμφιβάλλω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Αν ο Γιαννακόπουλος είναι ανήθικος, ας βγει κάποιος και να το αποδείξει, ακούω χρόνια αυτή την καραμέλα.
Και αν αποδειχτεί, ευχαρίστως να το παραδεχτώ κι εγώ.
Με στοιχεία όμως, όχι με εικασίες.
Αυτά που καταμαρτυρά όλη η Ελλάδα στον Κόκκαλη δεν είναι στον αέρα τουλάχιστον.
Σε κάθε περίπτωση πάντως, εγώ τον προτιμώ "ψυχολογικά", γιατί μου φαίνεται πιο άρρωστος για την ομάδα απο σένα και μένα.
Λες οι πετρελαιάδες που ανέφερες να έχουν συναισθηματισμό και να πονάνε τη φανέλα και την ιστορία της;
Και να ακούνε π.χ. τους παλαιμάχους, το Δομάζο, το Σούρπη και τον Πιτυχούτη;
Θα μου επιτρέψεις να αμφιβάλλω.

Λες και εγώ να είμαι κάνα κυρίζι και να πιστεύω σε παραμυθάκια? Εννοείται ποιο συναίσθημα τώρα πλάκα κάνουμε? Σύγκλιση συμφερόντων απλά υπάρχει.
Για το Γιαννακόπουλος όχι βέβαια δε μπορώ να αποδείξω. Δεν είμαι εισαγγελές ούτε και σκοπεύω να γίνω στο άμεσο μέλλον και φυσικά δεν έχω και καμια ιδιαίτερη καούρα να κατηγορώ και να αποδεικνύω. Απλά παρέθεσα μια εικασία. Το είπα ότι είναι εικασία δε πήγα να το περάσω σαν ακλόνητο επιχείρημα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Λες και εγώ να είμαι κάνα κυρίζι και να πιστεύω σε παραμυθάκια? Εννοείται ποιο συναίσθημα τώρα πλάκα κάνουμε? Σύγκλιση συμφερόντων απλά υπάρχει.
Για το Γιαννακόπουλος όχι βέβαια δε μπορώ να αποδείξω. Δεν είμαι εισαγγελές ούτε και σκοπεύω να γίνω στο άμεσο μέλλον και φυσικά δεν έχω και καμια ιδιαίτερη καούρα να κατηγορώ και να αποδεικνύω. Απλά παρέθεσα μια εικασία. Το είπα ότι είναι εικασία δε πήγα να το περάσω σαν ακλόνητο επιχείρημα

Τα συμφέροντα σήμερα δείχνουν οτι συγκλίνουν.
Άμα όμως "αποκλίνουν" σε καμμιά πενταετία, τι θα κάνεις για να διώξεις τους διεθνείς πετρελαιάδες που θα έχουν βάλει ήδη πόδι στον Παναθηναϊκό;
Πάλι συγκεντρώσεις με ομιλητή το Σούρπη;
Κατά τα άλλα, συμφωνώ βέβαια.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τα συμφέροντα σήμερα δείχνουν οτι συγκλίνουν.
Άμα όμως "αποκλίνουν" σε καμμιά πενταετία, τι θα κάνεις για να διώξεις τους διεθνείς πετρελαιάδες που θα έχουν βάλει ήδη πόδι στον Παναθηναϊκό;
Πάλι συγκεντρώσεις με ομιλητή το Σούρπη;
Κατά τα άλλα, συμφωνώ βέβαια.

Ομολογώ ότι δε ξέρω. Απλά πρέπει να κοιτάμε μπροστά και όχι πίσω. Σε κάθιε περίπτωση μόνος θεματοφύλακας του παναθηναικού είναι ο κόσμος και μόνο.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αν ο Γιαννακόπουλος είναι ανήθικος, ας βγει κάποιος και να το αποδείξει, ακούω χρόνια αυτή την καραμέλα.
Και αν αποδειχτεί, ευχαρίστως να το παραδεχτώ κι εγώ.
Με στοιχεία όμως, όχι με εικασίες.
Αυτά που καταμαρτυρά όλη η Ελλάδα στον Κόκκαλη δεν είναι στον αέρα τουλάχιστον.
Σε κάθε περίπτωση πάντως, εγώ τον προτιμώ "ψυχολογικά", γιατί μου φαίνεται πιο άρρωστος για την ομάδα απο σένα και μένα.
Λες οι πετρελαιάδες που ανέφερες να έχουν συναισθηματισμό και να πονάνε τη φανέλα και την ιστορία της;
Και να ακούνε π.χ. τους παλαιμάχους, το Δομάζο, το Σούρπη και τον Πιτυχούτη;
Θα μου επιτρέψεις να αμφιβάλλω.
αν δεν κανω λαθος ουτε για κοκκαλη υπαρχουν στοιχεια παρα μονο εικασιες,αλλιως θα καταδικαζοταν
ποσο μαλακας εισαι τελικα?????εισαι και μορφωμενο παπι ρε γαμωτο
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
αν δεν κανω λαθος ουτε για κοκκαλη υπαρχουν στοιχεια παρα μονο εικασιες,αλλιως θα καταδικαζοταν
ποσο μαλακας εισαι τελικα?????εισαι και μορφωμενο παπι ρε γαμωτο

Σλουρπ, σλουρπ, το γλύψιμο.
Ωραίος.
Και κυρίως αξιοπρεπής.                    :jerking:
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Όχι βέβαια.
Αλλά επειδή οι ΣΥΝΟΛΙΚΕΣ κινήσεις του, εμένα προσωπικά μου φαίνονται εφάμιλλες του Κόκκαλη.
Επιχειρηματίες με ύποπτα φράγκα είναι και οι δύο, προσωπικό στρατό φτιάχνουν, και επιχειρηματικό προφίλ που θα τους κάνει ακλόνητους θεσμικούς παράγοντες στην κοινωνία.
Αν δεν ήταν ο Ολυμπιακός και ο κόσμος του που -μαλακωδώς- τον στηρίζει, ο Κόκκαλης θα ήταν φυλακή τώρα.
Αν οι Γιαννακοπουλαίοι (που είναι εξίσου δεξιοί με τον Βγενόπουλο) μπαίνανε στο παιχνίδι, θα ήμουνα αναφανδόν μαζί τους.

...ποιος σου ειπε ρε φιλε οτι νοιαζομαστε απο που προερχονται τα λεφτα...αυτα θα τα δουν οι εισαγγελεις , εστω κι αν  στην Ελλαδα ειναι γλαστρες....οι φιλαθλοι θελουμε απλα να βλεπουμε ενα ωραιο ποδοσφαιρικο  αγωνα το κυριακατικο απογευμα.....οταν φτανεις στα επιπεδα πλουτου των  Βαρδηνογιαννη,Κοκκαλη,Βγενοπουλου,Γιαννακοπουλου πρεπει να ξερεις οτι εννοια της ηθικης παυει να υπαρχει...μην κανετε ασκοπες συζητησεις...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
αν δεν κανω λαθος ουτε για κοκκαλη υπαρχουν στοιχεια παρα μονο εικασιες,αλλιως θα καταδικαζοταν
ποσο μαλακας εισαι τελικα?????εισαι και μορφωμενο παπι ρε γαμωτο


...μαλλον ο μαλακας εισαι εσυ που δεν εχεις καταλαβει ακομα οτι η Δικαιοσυνη ειναι ελεγχομενη και κατευθυνομενη απο πολιτικους και οικονομικους παραγοντες....οσο για τον Κοκκαλη , ψαξε στα site της Ελευθεροτυπιας και της Καθημερινης για δημοσιευμενα εγγραφα απο τα αρχεια της Σταζι για την δραση του...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε φέθρυ...θα σε βαρέσω ρε.....δεν με νοιάζει να έχει τον ΠΑΟ και ο κόκκαλης...ομαδάρα θέλω να βλέπω...στα παπάρια μου πως θα τον λένε...άμα μου βάλει μπάτζετ 40.000.000 τον χρόνο ας τον πάρει και ο...τσίπρας.....δεν είμαι με κανένα πρόεδρο..με την ΠΑΝΑΘΑ είμαι...γκεγκε?......
 

Επισκέπτης
ρε φέθρυ...θα σε βαρέσω ρε.....δεν με νοιάζει να έχει τον ΠΑΟ και ο κόκκαλης...ομαδάρα θέλω να βλέπω...στα παπάρια μου πως θα τον λένε...άμα μου βάλει μπάτζετ 40.000.000 τον χρόνο ας τον πάρει και ο...τσίπρας.....δεν είμαι με κανένα πρόεδρο..με την ΠΑΝΑΘΑ είμαι...γκεγκε?......
κουφαλα πίτσουνολαγε παλι τον ηπιατε εχτες???ολο δηλωσεις εισαι & στο τελος τον ρουφας καλυτερα & απο τον βαλαντη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom