Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
μην σβήσουν κ αυτά τα μηνύματα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ρε βαζελακια τι ΚΗΔΕΙΑ και ΧΟΥΝΕΡΙ ηταν αυτο σημερα?
Ειπαμε να χανατε αλλα οχι και 4 παστελια το ενα καλυτερο απο το αλλο.
ΕΛΕΟΣ

 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
θέλω να δω τι θα γραφει το ντέρμπυ αύριο.....για το ποιοί φτάινε...σίγουρα όχι ο γαμμ....εεε....ο καβούριας...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ρε βαζελακια τι ΚΗΔΕΙΑ και ΧΟΥΝΕΡΙ ηταν αυτο σημερα?
Ειπαμε να χανατε αλλα οχι και 4 παστελια το ενα καλυτερο απο το αλλο.
ΕΛΕΟΣ
γιατί ρε ψόλ...τους πεθαμένους όπου τους βρείς και 4 τους ρίχνεις.....γιατί λοιπόν ο όφης να μην τα ρίξει...'ετσι κάνουν τα παραρτηματα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

athens25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
πως καταντησε το μεγαλυτερο συλλογο της ελλαδας η οικογενεια αλητο-γιαννη ?

πρεπει να ειναι καποιος πολυ μαζοχιστης για να ασχοληθει με την παε, υπο την προεδρια της οικογενειας

λευτερια στην παναθα αδελφια
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Ήταν πλασματικό το σκορ!! Έπρεπε να φάμε πιο πολλά!!! :2funny: :2funny: Έλα ούτε κι εγώ το είδα!!! Φαντάσου πόσο γουστάρουμε τη μπάλα που παίζουμε!!! Ούτε ρεπό δεν πήρα να δω τον αγώνα σπίτι που έχω και Supersport!!!

Εγω που το ειδα εκανα σεναρια για το αν θα λεω τον τεσειρο μετα τη ληξη του παιχνιδιου , πεντειρο ή εξειρο...

στο δευτερο ημιχρονο εκανε σεντρες απο δεξια ο ΜΟΡΙΣ (οπως το λεω ειναι) ειχε βγει μπροστα και εκανε σεντρες.
Ο τζιωλης γεμιζε απο τη σεντρα, ο σπυροπουλος ειχε γινει μαλακας απο οποιον αντιπαλο του υπηρχε, ο ματος ηταν εκτος κλιματος,
ο γκαλινοβιτς τιμησε και με το παραπανω την ανανεωση του συμβολαιου του(ειδικα στο 2ο γκολ) ο ποστιγκα ηταν..ο ποστιγκα(αλλου)!
κατι επαιξε ο Εκι, ο Καραγκουνης και ο Γκουμας και ο Παπαδοπουλος.Αν υπηρχε αλλος τοτε απλα κρυβοταν.

Το τανκς Μανουτσο δεν πηρε ουτε μια κεφαλια στην περιοχη του οφη.Τον ειχαν εξουδετερωσει οι πυργοι του ΟΦΗ.

Κολλησε και αυτος βαρδινογιαννιλα.......
γεια σαςςςς
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Με τον αρη όσοι δεν έχουν πάει στο γήπεδο φέτος μάλλον ήρθε η ώρα να το κάνουν, τουλάχιστον εγώ το σκέφτομαι πολύ σοβαρά πλέον γιατί η απραξία έχει αρχίσει να μου την βαράει με τον μαλάκα που μπλέξαμε.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
στην ΝΕΤ..ετοιμάζεται να τα χώσει χοντρά ο αντωνίου...για να δούμε...
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Αν και ολυμπιακός,πρέπει να παραδεχτώ ότι μάγκες τα κάνατε θάλασσα ειδικά φέτος που είμαστε για τον Π. και η ΑΕΚ παραπατάει δεν δικαιολογείστε....Ειλικρινά πρέπει να αλλάξουν πολλά και σίγουρα να φύγει ο πεσειρο ο άνθρωπος μάλλον στην ελλάδα μαθαίνει προπονητική δεν εξηγείτε αλλιώς.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Χαοτικέ, δεν φταίει ο Πεσειρο, τα ζώα που διοικούν τον Παναθηναικό φταίνε. Κ να φύγει ο πορτογάλος κάποιον άλλο άχρηστο θα φέρουν.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
επαναλαμβάνω..πέρσυ χαμός στα 4 τελευταία παιγνίδια....φέτος το ίδιο...λάθος επαναλαμβανόμενο δεν είναι λάθος.....ΒΡΩΜΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ..........ΜΠΟΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom