Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αντιγραφω απο τους κανονες λειτουργιας του φορουμ..


6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων
-Δημόσια Πρόσωπα
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
πάτερ γκομένιε..αν το λες για εμένα...σόρρυ..αναλαμβάνω τις ευθύνες μου και παραιτούμαι απο την θέση του διευθύνωντος συμβούλου.....και υπόσχομαι ότι βάσει των κανονισμών δεν θα ξαναπώ τον συγκεκριμένο....σωφεράντζα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πάτερ γκομένιε..αν το λες για εμένα...σόρρυ..αναλαμβάνω τις ευθύνες μου και παραιτούμαι απο την θέση του διευθύνωντος συμβούλου.....και υπόσχομαι ότι βάσει των κανονισμών δεν θα ξαναπώ τον συγκεκριμένο....σωφεράντζα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οχι ρε συ. αφορα ποστ που σβηστηκε και δεν ηταν δικο σου..
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Διαβαστε 2 ειδησεις που αποδεικνυουν για αλλη μια φορα την αρρωστεια του  ποδοσφαιρικου τμηματος του ΠΑΟ και την ακλονητη υγεια του μπασκετικου τμηματος...το ενα αναφερεται στις μπουνιες Εκι-Γκονζαλεζ και το αλλο σε συνεντευξη του Δημητρη Παπανικολαου που τωρα παιζει στην ΑΕΚ...

1) Νέο επεισόδιο δημιουγήθηκε στον Παναθηναϊκό με πρωταγωνιστές τον Εκι Γκονζάλες και Μάριο Γκαλίνοβιτς. Οι δυο παίκτες έπαιξαν μπουνιές μπροστά στα μάτια των συμπαικτών τους και του τεχνικού επιτελείου με αφορμή μια φάση στο προπονητικό διπλό!
Ολα έγιναν στην προπόνηση της Παιανίας, λίγο πριν την αναχώρηση της «πράσινης» αποστολής για το Ηράκλειο. Η ομάδα του Γκαλίνοβιτς είχε δεχτεί τέσσερα γκολ και ο τερματοφύλακας των «πράσινων» ήταν εκνευρισμένος. Οταν σε μια αμφισβητούμενη φάση, ο Γκονζάλες που αγωνιζόταν στην αντίπαλη ομάδα επέμεινε ότι η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή και είχε μπει το πέμπτο γκολ, ο Γκαλίνοβιτς αντέδρασε χρησιμοποιώντας άσχημη γλώσσα με αποτέλεσμα ο Αργεντινός να χιμήξει πάνω στον Κροάτη και να του ρίξει γροθιά. Ο Γκαλίνοβιτς αντέδρασε πιάνοντας τον Γκονζάλες από τον λαιμό με «κεφαλοκλείδωμα» και τον έριξε στο έδαφος, όπου για κάποια δευτερόλεπτα οι δύο παίκτες κυλιόντουσαν στο χορτάρι.

2) ..Ο δημοσιογραφος ρωταει τον Δημητρη Παπανικολαου.....

Παύλος και Θανάσης Γιαννακόπουλος;
«Μπορεί να είμαι παίχτης της ΑΕΚ πλέον, αλλά δεν είμαι και αγνώμων. Δεν ξεχνάω ότι αυτοί οι άνθρωποι με στήριξαν και με είχαν σαν δικό τους παιδί, όταν δεν με ήθελε κάποια μερίδα οπαδών. Συνήθως οι διοικήσεις αποκεφαλίζουν κάποιους παίχτες που δεν τους θέλει ο κόσμος».

Η αντιμετώπιση του κόσμου του Παναθηναϊκού;
«Δεν ήταν ευχάριστη στην αρχή. Ομως, ο κόσμος έχει κριτήριο και βλέπει ποιος νοιάζεται για το καλό της ομάδας. Δεν έχω ανάμνηση από το πρώτο ματς που με γιουχάρανε, αλλά από το τελευταίο που με χειροκροτήσανε».

Για τη μεταγραφή του από τον Ολυμπιακό στον Παναθηναϊκό;
«Εκείνο το καλοκαίρι είχαν γίνει διάφορα πράγματα, αλλά δεν θέλω να μιλήσω γι αυτά. Ο Παναθηναϊκός όντας "αιώνιος" αντίπαλός μου, με αγκάλιασε σαν παιδί του, ενώ δεν θέλω καν να πω πώς μου συμπεριφέρθηκε ο Ολυμπιακός, αν και είχα προσφέρει ό,τι μπορούσα».

Ομπράντοβιτς;
Είναι τρομερός στην ψυχολογία των παιχτών. Ξέρει πότε να είναι σκληρός και πότε μαλακός. Εχει απίστευτες γνώσεις στο άθλημα και πάνω απ όλα σέβεται στους αθλητές. Ο Παναθηναϊκός, κι αυτό πρέπει να διδαχθούν πολλές ομάδες, κλειδώνει όλα τα προβλήματα μέσα στην πόρτα των αποδυτηρίων. Λειτουργεί σαν οικογένεια και αυτό είναι το μεγαλύτερο προτέρημα».


 

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
επιτελους και καπιος με τσαγανο και αρχιδια ΕΚΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ποδοσφαιρο παιζουμε οχι τις ...κουμπαρες  βαρεθηκαμε πια ποσα χρονια τα καλα παιδια τους αμπαλους ανικανους και αδιαφορους οπως τζιωλη και βυντρα
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66

νέα ανακοίνωση της ΠΕΚ ...






Αγαπητοί Φίλες, Φίλοι,




Σας ενημερώνουμε ότι συμφωνήσαμε με τον Πρόεδρο του ΠΑΟ κ. Θ. Γιαννακόπουλο να μας επιτραπεί να συνδράμουμε και εμείς στην οικονομική ενίσχυση του ΠΑΟ καλύπτοντας το έλλειμμα του προϋπολογισμού λειτουργίας του Συλλόγου για το 2008, αλλά και ενισχύοντας τους προϋπολογισμούς του 2009 και 2010 ώστε όλα τα τμήματα του ΠΑΟ να αποκτήσουν σταδιακά και προγραμματισμένα τον πρωταγωνιστικό τους ρόλο στον αθλητισμό και την κοινωνία.  Η κατ΄αρχήν οικονομική δέσμευση της ΠΕΚ ανέρχεται στο ποσό των 1,5 εκατομμυρίων Ευρώ.




Παράλληλα συμφωνήσαμε να συνεργαστούμε με τον κ. Θ. Γιαννακόπουλο στην προσπάθεια εξεύρεσης μόνιμων οικονομικών πόρων που θα διατηρήσουν πρωταγωνιστή το Σύλλογο και στο δεύτερο αιώνα της λειτουργίας του.




Ευχαριστούμε τον κ. Θ. Γιαννακόπουλο και τα μέλη του Δ.Σ. του ΠΑΟ που αποδεχόμενοι την συνεργασία μας αποδεικνύουν ότι πάνω απ΄όλα βάζουν το συμφέρον του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ.




Φίλες και Φίλοι,




Το όραμα της ΠΕΚ, το όραμα όλων μας, θα πραγματοποιηθεί όσος κόπος, χρόνος και θυσίες και αν χρειασθούν, γιατί είναι απαίτηση των εκατομμυρίων φιλάθλων του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ.


 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
πάντως τα επεισόδια που συμβαίνουν δείχνουν το πολύ άσχημο κλίμα που επικρατεί....με τέτοιες καταστάσεις τι περιμένουμε?....μπουρδέλο διοίκηση,μπουρδέλο ομάδα...και ας με συγχωρήσουν τα μπουρδέλα...
 

tasos_g

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
100
Like
5
Πόντοι
1
οπως και να χει συλογος μεγαλος δεν υπαρχει αλλος δε ξενερωνουμε ποτε  :dancing:
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Ωραια ομαδα εχουμε μονο 4-1 χανουμε αντε πολυ κατσατε ρεεε παρτε και τον ταραμα τον πεσειρο μαζι σας.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
να πάνε να γαμηθούνε όλοι τους.......ξεφτυλισμένα αρχίδια που φοράνε την δοξασμένη φανέλα.....τα ίδια με πέρσυ..θυμάστε?...μετά φταίω εγώ που τα έχω γράψει....ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΑΝΘΡΩΠΑΡΙΑ.....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
και μετά την ξεφτύλα τι?.....μήπως να βρούμε τι φταίει?....
να πάνε να γαμηθούνε όλοι τους....να φύγουν όλοι ρεεεεεεεεεε........
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Ωραια τριτος παιχτε τωρα πλεΪοφ
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Πόσο έδινε ο ασος του οφη???

Οι παίχτες μας πάντως κάνουν οτι μπορούν για να διώξουν τον Πεσειρο, αλλά ο σωφερ :jerking: :jerking:
 
Αυτά που έχασαν οι της λάρισας δεν ήταν φυσιολογικο, "ματιασμένοι" ήταν???
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ωραια ομαδα εχουμε μονο 4-1 χανουμε αντε πολυ κατσατε ρεεε παρτε και τον ταραμα τον πεσειρο μαζι σας.

καλα..με τετοια τσιρκα ομαδες που εχουν ολυμπιακος και παναθηναικος η ΑΕΚ μαλακιστηκε πολυ που χανει μαλλον το πρωταθλημα...βεβαια βοηθησε και η διαιτησια σε αυτο οπως και στα προηγουμενα πρωταθληματα...αλλα το χανει μεσα απο τα χερια της με τις 2 κολλητες ηττες που εκανε και το χ με τον αρη....
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Τελικά πόσο έληξε ο Παναθηναϊκός; :2funny: :2funny: Και μου αρέσει που πίστευα ότι μπορεί να πάρουμε και πρωτάθλημα με τον Κάβουρα!!! :headbang: :headbang: :jerking: :jerking:
 

XPHSTOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου ευρωπαιε παναθηναικε....χαχα αντε και του χρονου 4 και απο τα Ασπρα Χωματα....χαχα
αρε 4ιρο δεν σεβαστηκες τα 100 χρονια της ομαδαρας και η σφαλιαρα-πουτσα παει συννεφο....χαχα αχ αυτη η καλυβα....χαχα τιποτα δεν σεβεται...χαχα συλλογος μεγαλος....χαχα
4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4...........4
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Παιδιά δεν φταίει ο Πεσέϊρο που είναι λίγο καλύτερος από τον Βέλιτς.
Ο Τζίγκερ φταίει που παίρνει προπονητή και team που είναι yes sir και ότι πει ο Πρόεδρος.
Αν δεν αλλάξουν τα διοικητικά πάντα ο γαύρος θα το παίρνει με τον Κόκκαλη που είναι ο master of the game.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom