Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Που ειναι το πουλμαν οεο ?
Ζηλεψατε ε ? Εμας το πουλμαν ειχε παει στη Συγγρου τελικα.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
...ετσι οπως ειναι ο ΠΑΟ τωρα σε αυτα τα χαλια ουτε ο Λιπι με ασισταντ τον Φαμπιο Καπελο δεν θα μπορουσε να αλλαξει κατι...η μοναδικη ελπιδα θα ηταν να αφησει τον Βγενοπουλο και τους Γιαννακοπουλαιους να συμμετασχουν αλλα η οικογενεια εκανε το μεγαλυτερο λαθος της ζωης της...αγαπητοι φιλοι Παναθηναικοι , δεν αξιζει να στενοχωριομαστε , εχουμε και δουλειες και οικογενειες , πανω απο ολα η υγεια μας...Ξεχαστε Ευρωπες και πρωταθληματα , αυτα ανηκουν στο πολυ μακρινο παρελθον....
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
¨Εκτακτη ταξιδιωτική οδηγία εξεδόθη προς Αμερικανούς τουρίστες προκειμένου να αποφεύγουν
το αεροδρόμιο του Ελ.Βενιζέλος κατά τους μήνες Μάιο κι Ιούνιο.

Γνωστοί οπαδοί, οι οποίοι διακρίνονται για την ευρωπαική τους κουλτούρα, επιδεικνύουν μία περίεργη και βίαιη συμπεριφορά τα τελευταία 10 έτη, με αποτέλεσμα να κρίνονται αναγκαίες και άμεσες οι προσπάθειες ανακατασκευής του αεροδρομίου από την ανάδοχο εταιρεία HOCHTIEF.

Επίσης το πράσινο σύνθημα "Που έχω ταξιδέψει εγώ" επωλήθη έναντι 30 αργυρίων μήτσου στην γνωστή κυπρικαή αεροπορική εταιρεία ΗΛΙΟΣ!
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
¨Εκτακτη ταξιδιωτική οδηγία εξεδόθη προς Αμερικανούς τουρίστες προκειμένου να αποφεύγουν
το αεροδρόμιο του Ελ.Βενιζέλος κατά τους μήνες Μάιο κι Ιούνιο.

Γνωστοί οπαδοί, οι οποίοι διακρίνονται για την ευρωπαική τους κουλτούρα, επιδεικνύουν μία περίεργη και βίαιη συμπεριφορά τα τελευταία 10 έτη, με αποτέλεσμα να κρίνονται αναγκαίες και άμεσες οι προσπάθειες ανακατασκευής του αεροδρομίου από την ανάδοχο εταιρεία HOCHTIEF.

Επίσης το πράσινο σύνθημα "Που έχω ταξιδέψει εγώ" επωλήθη έναντι 30 αργυρίων μήτσου στην γνωστή κυπρικαή αεροπορική εταιρεία ΗΛΙΟΣ!


....στο παρελθον εχεις διατυπωσει απειρες προκλητικες μαλακιες εδω μεσα αλλα τωρα πρεπει να σε συγχαρω γιατι με το χιουμορακι σου μας εκανες να χαμογελασουμε λιγακι... :dancing:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
....στο παρελθον εχεις διατυπωσει απειρες προκλητικες μαλακιες εδω μεσα αλλα τωρα πρεπει να σε συγχαρω γιατι με το χιουμορακι σου μας εκανες να χαμογελασουμε λιγακι... :dancing:

Σόρρυ Σαντάνα εάν έχω προσβάλλει κάποιον, αλλά ακόμη κι αν δεν το μετέφερα σωστά σε αυτά που λες ως προκλητικά μηνύματα μου, σκοπό έχω μόνο να προκαλέσω λίγη από την λεγόμενη μανούρα.
Μπουρδολογώ για αθλητικά θέματα αλλά είμαι καλό παιδί κατά βάθος!

Υ.Γ. Δύσκολη νύχτα, τα περάσαμε κι εμείς πριν 1 εβδομάδα. Βάλε το "Black Magic Woman" (τον λένε και Νουαφόρ) και χαλάρωσε... 
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Σόρρυ Σαντάνα...
Βάλε το "Black Magic Woman" (τον λένε και Νουαφόρ) και χαλάρωσε...  

...αυτος στο  avatar δεν ειναι ο Santana αλλα ο Hendrix....αν και στην περιπτωση του ΠΑΟ μας ταιριαζει πιο πολυ το καρναβαλικο Oye Como Va  ετσι οπως μας εχει καταντησει η οικογενεια Βαρδηνογιαννη....

Παυλο--Θαναση--Αντρεα Βγενοπουλε--Αλαφουζε , δωστε στους καρκινους οσα σας ζητησουν να ξεκουμπιστουν επιτελους , αυτα τα βασανιστηρια που εχουμε περασει εμεις οι Παναθηναικοι δεν τα περασαν ουτε οι αντικαθεστωτικοι στην Χιλη του Αλιεντε...αν και οφειλουμε να ομολογησουμε οτι η καθε λογης χουντα φοβαται μονο ενα πραγμα : την αφυπνιση και αντιδραση του κυριαρχου Λαου...










 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ΣΠΑΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΏΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..........να φύγουν οι καρκίνοι...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Υ.Γ. Δύσκολη νύχτα, τα περάσαμε κι εμείς πριν 1 εβδομάδα.
Τι δύσκολη νύχτα ρε..... Δέκα χρόνια δύκολες νύχτες.... Αυτοί οι πούστηδες στην κωλοπαε θέλουν 10 χρόνια κινέζικα βασανιστήρια.....
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
:dancing:
hprasinh_m.jpg


http://tbn0.google.com/images?q=tbn:czYq8CaXI8pdmM:[URL unfurl="true"]http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/f/f8/150px-Ac-elas.jpg[/img[/URL]]

ΕΠΑΝΆΣΤΑΣΗ ΛΑΕ.

διώξτε τον σοφέρ.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
O "κύριος" Γκότζος, χτες μετά τον αγώνα βγήκε στον SportFM από το Ηράκλειο και άρχισε να τα δικά του, περί παραρτήματος, να βγουν οι Snakes και να πουν αν έχουν @@ τι έγεινε απόψε, να βγουν οι ρόμπες και διάφορα τέτοια.........έλα που τον περιμένανε στο αεροδρόμιο και άρπαξε κάτι ψηλές οι οποίες θα ήτανε χειρότερες αν δεν έμπαιναν στη μέση οι ψυχραιμότεροι!!!!
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
O "κύριος" Γκότζος, χτες μετά τον αγώνα βγήκε στον SportFM από το Ηράκλειο και άρχισε να τα δικά του, περί παραρτήματος, να βγουν οι Snakes και να πουν αν έχουν @@ τι έγεινε απόψε, να βγουν οι ρόμπες και διάφορα τέτοια.........έλα που τον περιμένανε στο αεροδρόμιο και άρπαξε κάτι ψηλές οι οποίες θα ήτανε χειρότερες αν δεν έμπαιναν στη μέση οι ψυχραιμότεροι!!!!

μετρημενες οι μερες για την διοικηση και τους αυλικους στιλ γκοντζου, κοντου και λοιπης μασονειας...το ποταμι εχει ξεχειλισει
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι οταν οι μεγαλες ομαδες νικανε τις μικρες λεμε οτι 'δεν εχουμε ανταγωνιστικο πρωταθλημα' και οταν οι μικρες κανουν καμια νικη ανελπιστη οπως εχθες ο Οφη λεμε , 'τι καταντια για τη μεγαλη ομαδα' ! Τελικα να νικανε οι μικρες ομαδες τις μεγαλες ή οχι ;  :dunno:
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Ρε απο το παραρτημα??Τεσσαρα απο την Θυγατρικη???Σηκωθηκανε τα ποδια και βαρεσανε το κεφαλι..
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
Μεγαλυτερο τσατσονι απ τον Γκοντζο δεν υπαρχει. Πληρωμενος δημοσιογραφισκος.
Ειναι καλος ο μισθος που του δινει ο σοφερ ωστε να φυγει απ του ζωγραφου που εμενε και να παει να εγκατασταθει διπλα στο τζιγγερ, να κυκλοφορει με τζιπ πολυτελείας και μπραβους!!!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
εξω οι τσατσοι του ασχετου και αντιπαναθηναικου τζιγγερ
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
ινε τοσο ασχετος ο καρκινογιανις που χανι μεχρι και απο τον ιπαλιλο του τιν ομαδα  του οφι μιλαμε οτι αυτοι ινε ανεκδοτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom