Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (13 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
δεςν λεω αληθεια;;ρωτα ταλο κιρωνα ντιμη απολυτο κλπ..ακομα και τον γαμικουλιξ αμα δεν ριξω τις χυσαδες θα αγχωθει...
ψεμματα;; :2funny: :2funny: :2funny:
οχι ρε μια χαρα.Αφου να φανταστεις τουλαχιστον δυο χρονια τωρα που δοξα τον θεο χαρες μας δινει μονο ο γαυρος,μετα απο καθε νικη και εγω λεω...κατσε να μπω και λιγο στο μπου να δω που τους χυνει ο χρηστιδης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Τα "χύνω",δηλαδή δεν προκαλούν φίλε....??? Τέλος πάντων βαριέμαι πραγματικά όλο αυτό που γίνεται και επέλεξα αυτόν τον τρόπο να διαμαρτυρηθώ.....
Mπορουσες απλα να καψεις το σουτιεν σου!!
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
505
Πόντοι
96
σιχαμενε συλλογε και βρωμερε...
και σε λεω ετσι γιατι εισαι....
γιατι σιχαμενος και βρωμερος ειναι καποιος οταν καποιοι προσπαθουν να συγκρατουν με τεχνητα μεσα στη ζωη με συντεχνιακες μεθοδους και μασονικες μεθοδους...
πρωτη φορα απο οσο θυμαμαι βγηκε προεδρος καε η παε και μιλησε για τον ιδιο του τον συλλογο ποσο μπουρδελο ειναι και τσαλακωσε την εικονα ανθρωπων που ειχαν παρουσιαστει σχεδον σαν αγιοι...
και η αντιδραση των ''δημοσιογραφων'';;
καλυψη καλυψη και ξανα μανα καλυψη.....
την ωρα που το ζακι εκλεισε τα μικροφωνα ξεκινησε για τους λειτουργους ο ιερος αγων εξαλειψης καθε ''σκιας'' πανω απο το καθαρο κουτελο του αγαπημενου ολων μπολεκ με τις φανταιζι γραβατες...
μιλαμε για ξευτιλα της ανθρωπινης αξιοπρεπειας...
εχουμε πηξει σε αρθρα που αμφισβητουν τον ζακια και προσπαθουν να αποδειξουν οτιο ολα ειναι ''υπο ελεγχο'' και δεν υπαρχει προβλημα στην πρασινη καε...
αυτη ειναι ρε λαμογια η δουλεια σας;;
η δουλεια σας ειναι ρε κωλοτρυπιδες να πατε και να ερευνησετε και να ψαξετε και ΝΑ ΜΑΣ [ΕΙΤΕ αν αυτο που ειπε ο ζακιας ειναι αληθεια...
αν δηλαδη υπαρχουν ΑΠΟΔΕΟΞΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΥΠΟ ΕΠΗΡΡΕΙΑ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΟΒΙΟΣ (ΛΕΓΕ ΜΕ ΚΑΙ ΖΕΚΟ) ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ...
αυτη ειναι η δουλεια σας καποτες κωλου τρυπιες κξαι οχι να μας πεισετε για την υγεια του εξασφυριχτρου...
αλλα που;;ειστε δημοσιογραφοι αραγε η υπαλληλοι;;
ο ζακιας μιλησε για αποδειξεις...
πηγαιντε κωλοτρυπιδες ,ζητηστε τες και μετα ελατε και ενημερωστε τον κοσμο αν το ζακι λεει αληθεια η λεει μαλακιες...
μην κανετε πως δεν ακουτε και δεν καταλαβαινετε...
σας τα εχει δωσει μασημενα μονο να καταπιειτε εχετε πουτανες...
πατε ζητατε τις αποδειξεις και ενημερωνετε...
αλλα εσας η ''δουλεια'' σας ειναι να μας δινετε δηλωσεις του δολοφονου (γιατι τετοιος ειναι οποιος σκοτωνει ανθρωπο σουρωμενος) και φυλακοβιου και εξαρτημενου απο τον τζογο (καζινο) ομπραντοβιτς...
δεν με ενδιαφερει τι λεει ο φονιας αθωου ανθρωπου...
με ενδιαφερει αν χρωσταει η καε παο λεφτα σε αυτον σε παιχτες και στο ικα μικα σικα και στπο δημοσιο...
αυτο με ενδιαφερει...
και με ενδιαφερει επισης να μου ερμηνευσετε τις δηλωσεις αγγελοπουλων οτι το παιχνιδι δεν ειναι επι ισοις οροις γιατι εμεις εχουμε δωσει στην εφορια 50 μυρια και αλλοι 200 χιλιαρικα...
τι εννοουσε ο ποιητης;;αυτη ειναι η δουλεια σας καριολια...
και να απιτησετε να γυρισουν πισω οι κλεμμενοι απο τον γαυρο τιτλοι γιτια λεφτα που δεν αποδιοδονται στο κρατος και χρησιμοποιουντε για ενισχυση ομαδων ειναι κλοπη απεναντι στον αντιπαλο που δινει τις υποχρεωσεις του στο κρατος και ΔΕΝ χρησιμοποιει αυτα τα λεφτα για ενισχυση απο παιχτες η διαιτητες  ;) ;)
ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ....ΤΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ
σε γραφουμε στα ζουμερα μας παπαρια
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
505
Πόντοι
96

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
προσωπικα σε βλεπω εδω και κανα δυο εβδομαδες να βριζεις και να ποσταρεις πολυ ακραια...ξερεις το απογονονοι πχ δεν ειναι βρισια που απευθυνετε μονο σε εμενα που ας πουμε θα στο συνγχωρουσα αλλα και σε ποιον? στην μανα μου πχ? αν θες να πεις για την μανα μου ελα εδω μπροστα μου και πες το.
τωρα γιατι σε εχει παρει το παραπονο βασιλακη?

ποιό είναι το όριο στις βρισιές;
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
505
Πόντοι
96
δεν εχω χρονο και δεν μπορω να βαλω αλλα...θα μπορουσα ενδεικτικα να βαλω αλλα δεκα τουλαχιστον αλλα δεν εχει νοημα...

www.gazzetta.gr/loipi-eyropi/article/350602-zots-den-einai-ta-lefta]http://www.gazzetta.gr/loipi-eyropi/article/350602-zots-den-einai-ta-lefta[/url]
δεν μας ενδιαφερουν λεμε τι λεει ο απατεωνας...μας ενδιαφερει ΑΝ ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ Η ΟΧΙ ΛΕΦΤΑ
το νοιωθετε ρε ''δημοσιγραφαρες'';;;
αυτο μας νοιαζει...
ο θειος κοροιδεψε τον ανιψιο και ολους εμας και το κρατος ναι η οχι;;
στον πουτσο μου για ποιο λογο  (λεει οτι)  την εκανε ο ''φυλακοβιος φονιας αθωου ανθρωπου''...
και εγω θα ζηλευα χριστιδη στην θεση σου σε καταλαβανω συνεχισε να ριχνεις την λασπη σου διασκεδασε μας  :rockon:

υγ.Την επιστροφη Ζοντς στο Οακα περιμενουμε

trophy10.jpg
 

DAFFY7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Περα απο την υποδοχη του Μπατιστ εμενα μου εκανε εντυπωση ο Παυλος Γιαννακοπουλος...
Ειχα καιρο να τον δω.. Εχει γερασει παρα πολυ... Φυσιολογικο βεβαια μιας και ειναι 80+.
Αν και ειμαι αντιπαναθηναικος, Ο Παυλος μου εβγαλε ομως μια συμπαθεια ετσι οπως τον ειδα...


 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
505
Πόντοι
96
Περα απο την υποδοχη του Μπατιστ εμενα μου εκανε εντυπωση ο Παυλος Γιαννακοπουλος...
Ειχα καιρο να τον δω.. Εχει γερασει παρα πολυ... Φυσιολογικο βεβαια μιας και ειναι 80+.
Αν και ειμαι αντιπαναθηναικος, Ο Παυλος μου εβγαλε ομως μια συμπαθεια ετσι οπως τον ειδα...
τυπε 84 ειναι
 

DAFFY7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1

Αν ηταν νεοτερος σιγουρα θα εμπαινε και θα εσωζε το ποδοσφαιρο αλλα τωρα περασανε τα χρονια και θελει να ηρεμισει...


(46 χρονων τον εκανε τον Δημητρακη??? Την γλεντησε την ζωη του ο παυλαρας και μετα νοικοκυρευτικε.. :) )
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
σιχαμενε συλλογε και βρωμερε...
και σε λεω ετσι γιατι εισαι....
γιατι σιχαμενος και βρωμερος ειναι καποιος οταν καποιοι προσπαθουν να συγκρατουν με τεχνητα μεσα στη ζωη με συντεχνιακες μεθοδους και μασονικες μεθοδους...
πρωτη φορα απο οσο θυμαμαι βγηκε προεδρος καε η παε και μιλησε για τον ιδιο του τον συλλογο ποσο μπουρδελο ειναι και τσαλακωσε την εικονα ανθρωπων που ειχαν παρουσιαστει σχεδον σαν αγιοι...
και η αντιδραση των ''δημοσιογραφων'';;
καλυψη καλυψη και ξανα μανα καλυψη.....
την ωρα που το ζακι εκλεισε τα μικροφωνα ξεκινησε για τους λειτουργους ο ιερος αγων εξαλειψης καθε ''σκιας'' πανω απο το καθαρο κουτελο του αγαπημενου ολων μπολεκ με τις φανταιζι γραβατες...
μιλαμε για ξευτιλα της ανθρωπινης αξιοπρεπειας...
εχουμε πηξει σε αρθρα που αμφισβητουν τον ζακια και προσπαθουν να αποδειξουν οτιο ολα ειναι ''υπο ελεγχο'' και δεν υπαρχει προβλημα στην πρασινη καε...
αυτη ειναι ρε λαμογια η δουλεια σας;;
η δουλεια σας ειναι ρε κωλοτρυπιδες να πατε και να ερευνησετε και να ψαξετε και ΝΑ ΜΑΣ [ΕΙΤΕ αν αυτο που ειπε ο ζακιας ειναι αληθεια...
αν δηλαδη υπαρχουν ΑΠΟΔΕΟΞΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΥΠΟ ΕΠΗΡΡΕΙΑ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΟΒΙΟΣ (ΛΕΓΕ ΜΕ ΚΑΙ ΖΕΚΟ) ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ...
αυτη ειναι η δουλεια σας καποτες κωλου τρυπιες κξαι οχι να μας πεισετε για την υγεια του εξασφυριχτρου...
αλλα που;;ειστε δημοσιογραφοι αραγε η υπαλληλοι;;
ο ζακιας μιλησε για αποδειξεις...
πηγαιντε κωλοτρυπιδες ,ζητηστε τες και μετα ελατε και ενημερωστε τον κοσμο αν το ζακι λεει αληθεια η λεει μαλακιες...
μην κανετε πως δεν ακουτε και δεν καταλαβαινετε...
σας τα εχει δωσει μασημενα μονο να καταπιειτε εχετε πουτανες...
πατε ζητατε τις αποδειξεις και ενημερωνετε...
αλλα εσας η ''δουλεια'' σας ειναι να μας δινετε δηλωσεις του δολοφονου (γιατι τετοιος ειναι οποιος σκοτωνει ανθρωπο σουρωμενος) και φυλακοβιου και εξαρτημενου απο τον τζογο (καζινο) ομπραντοβιτς...
δεν με ενδιαφερει τι λεει ο φονιας αθωου ανθρωπου...
με ενδιαφερει αν χρωσταει η καε παο λεφτα σε αυτον σε παιχτες και στο ικα μικα σικα και στπο δημοσιο...
αυτο με ενδιαφερει...
και με ενδιαφερει επισης να μου ερμηνευσετε τις δηλωσεις αγγελοπουλων οτι το παιχνιδι δεν ειναι επι ισοις οροις γιατι εμεις εχουμε δωσει στην εφορια 50 μυρια και αλλοι 200 χιλιαρικα...
τι εννοουσε ο ποιητης;;αυτη ειναι η δουλεια σας καριολια...
και να απιτησετε να γυρισουν πισω οι κλεμμενοι απο τον γαυρο τιτλοι γιτια λεφτα που δεν αποδιοδονται στο κρατος και χρησιμοποιουντε για ενισχυση ομαδων ειναι κλοπη απεναντι στον αντιπαλο που δινει τις υποχρεωσεις του στο κρατος και ΔΕΝ χρησιμοποιει αυτα τα λεφτα για ενισχυση απο παιχτες η διαιτητες  ;) ;)
ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ....ΤΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ
τόξερα ότι η σπυριάρα σε πόναγε αλλά τοοοοοσο πολύ?..........έτσι να παρακαλάτε να διαλυθούμε μπας και δείτε άσπρη μέρα........τι να μας πείτε για την ζωή σας στο μπασκετάκι ρε........τσαπού επ απείρω......
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τόξερα ότι η σπυριάρα σε πόναγε αλλά τοοοοοσο πολύ?..........έτσι να παρακαλάτε να διαλυθούμε μπας και δείτε άσπρη μέρα........τι να μας πείτε για την ζωή σας στο μπασκετάκι ρε........τσαπού επ απείρω......
εγραψα ολοκληρο σεντονι και εσυ απαντας αοριστα και σαν...μπιλλης...
οπου διαφωνεις απο ολοκληρο το ποστ και οπου πιστευεις οτι λεω μαλακια απομονωσε το υπογραμμισε το και ειμαι εδω να το κουβεντιασουμε...
εγω ειπα την γνωμη μου για καποια πραγματα που συμβαινουν...
εσυ μου απαντας με ....μαλακιες... :uglystupid: :uglystupid:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και εγω θα ζηλευα χριστιδη στην θεση σου σε καταλαβανω συνεχισε να ριχνεις την λασπη σου διασκεδασε μας  :rockon:

υγ.Την επιστροφη Ζοντς στο Οακα περιμενουμε

trophy10.jpg
ειμαι ανοιχτος σε καλοπροαιρετη συζητηση...
οι αποψεις μου γνωστες και κατατεθειμενες γραπτα...
οπου πιστευεις οτι ριχνω λασπη (δηλ. λεω πραγματα που δεν ισχυουν απλα για να σε εκθεσω σαν συλλογο__ ) μπορεις να μου το δειξεις στα ποστ μου και θα συζητηθει...
μεχρι να το κανεις λασπη μαλλον ριχνεις εσυ σε μενα...
καλη σου συνεχεια...
ξαναθυμιζω...οτι εχω πει υπαρχει γραμμενο...
υπογραμμισε το δειξε μου που ακριβως ριχνω λασπη και εξεθεσε με  ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
για να είμαι ειλικρινής περιμένω την απάντηση απο τον Κόμπε... δεν θα ήθελα να επέμβω ακόμα...!!!
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
505
Πόντοι
96
σιχαμενε συλλογε και βρωμερε...
και σε λεω ετσι γιατι εισαι....
γιατι σιχαμενος και βρωμερος ειναι καποιος οταν καποιοι προσπαθουν να συγκρατουν με τεχνητα μεσα στη ζωη με συντεχνιακες μεθοδους και μασονικες μεθοδους...
πρωτη φορα απο οσο θυμαμαι βγηκε προεδρος καε η παε και μιλησε για τον ιδιο του τον συλλογο ποσο μπουρδελο ειναι και τσαλακωσε την εικονα ανθρωπων που ειχαν παρουσιαστει σχεδον σαν αγιοι...
και η αντιδραση των ''δημοσιογραφων'';;
καλυψη καλυψη και ξανα μανα καλυψη.....
την ωρα που το ζακι εκλεισε τα μικροφωνα ξεκινησε για τους λειτουργους ο ιερος αγων εξαλειψης καθε ''σκιας'' πανω απο το καθαρο κουτελο του αγαπημενου ολων μπολεκ με τις φανταιζι γραβατες...
μιλαμε για ξευτιλα της ανθρωπινης αξιοπρεπειας...
εχουμε πηξει σε αρθρα που αμφισβητουν τον ζακια και προσπαθουν να αποδειξουν οτιο ολα ειναι ''υπο ελεγχο'' και δεν υπαρχει προβλημα στην πρασινη καε...
αυτη ειναι ρε λαμογια η δουλεια σας;;
η δουλεια σας ειναι ρε κωλοτρυπιδες να πατε και να ερευνησετε και να ψαξετε και ΝΑ ΜΑΣ [ΕΙΤΕ αν αυτο που ειπε ο ζακιας ειναι αληθεια...
αν δηλαδη υπαρχουν ΑΠΟΔΕΟΞΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΑΘΩΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΥΠΟ ΕΠΗΡΡΕΙΑ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΟΒΙΟΣ (ΛΕΓΕ ΜΕ ΚΑΙ ΖΕΚΟ) ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ...
αυτη ειναι η δουλεια σας καποτες κωλου τρυπιες κξαι οχι να μας πεισετε για την υγεια του εξασφυριχτρου...
αλλα που;;ειστε δημοσιογραφοι αραγε η υπαλληλοι;;
ο ζακιας μιλησε για αποδειξεις...
πηγαιντε κωλοτρυπιδες ,ζητηστε τες και μετα ελατε και ενημερωστε τον κοσμο αν το ζακι λεει αληθεια η λεει μαλακιες...
μην κανετε πως δεν ακουτε και δεν καταλαβαινετε...
σας τα εχει δωσει μασημενα μονο να καταπιειτε εχετε πουτανες...
πατε ζητατε τις αποδειξεις και ενημερωνετε...
αλλα εσας η ''δουλεια'' σας ειναι να μας δινετε δηλωσεις του δολοφονου (γιατι τετοιος ειναι οποιος σκοτωνει ανθρωπο σουρωμενος) και φυλακοβιου και εξαρτημενου απο τον τζογο (καζινο) ομπραντοβιτς...
δεν με ενδιαφερει τι λεει ο φονιας αθωου ανθρωπου...
με ενδιαφερει αν χρωσταει η καε παο λεφτα σε αυτον σε παιχτες και στο ικα μικα σικα και στπο δημοσιο...
αυτο με ενδιαφερει...
και με ενδιαφερει επισης να μου ερμηνευσετε τις δηλωσεις αγγελοπουλων οτι το παιχνιδι δεν ειναι επι ισοις οροις γιατι εμεις εχουμε δωσει στην εφορια 50 μυρια και αλλοι 200 χιλιαρικα...
τι εννοουσε ο ποιητης;;αυτη ειναι η δουλεια σας καριολια...
και να απιτησετε να γυρισουν πισω οι κλεμμενοι απο τον γαυρο τιτλοι γιτια λεφτα που δεν αποδιοδονται στο κρατος και χρησιμοποιουντε για ενισχυση ομαδων ειναι κλοπη απεναντι στον αντιπαλο που δινει τις υποχρεωσεις του στο κρατος και ΔΕΝ χρησιμοποιει αυτα τα λεφτα για ενισχυση απο παιχτες η διαιτητες  ;) ;)
ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ....ΤΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ
παμε λοιπον τα γνωστα
καταρχην το θεμα προτιστον δεν αφορα την ομαδα αλλα την σχεση που εχει μεταξυ της μια οικογενεια
η σχεση αναμεσα στα μελη μια οικογενειας ειναι ποιο σημαντικη απο οποιαδηποτε ομαδα και για αυτο οι
δημοσιογραφοι κανουν τουμπεκι
και απληρωτος να ειναι ο Ζοντς να του χρωστανε και 1.000.000 λες να καθισει να το πει στο πρωτο δημοσιογραφω που θα τον παρει τηλεφωνο?
12 χρονια ηταν στην ομαδα χριστιδακο και ειχε εν λευκο την ομαδα
σου παραθετω ενα αποσπασμα απο την κοινη ανακοινωση που εβγαλε με τον Γιαννακοπουλαιους

Η οικογένεια Γιαννακόπουλου θα ήθελε να ευχαριστήσει δημόσια τον «κόουτς» για την άψογη, μεστή και ουσιώδη συνεργασία που υπήρξε όλα αυτά τα χρόνια μεταξύ μας, κάτι που αποδεικνύεται άλλωστε από τους τίτλους που κατέκτησε η ομάδα μας.

Στο μυαλό και στην καρδιά μας θα υπάρχουν πάντα οι όμορφες στιγμές που ζήσαμε με τον Ομπράντοβιτς στο τιμόνι της τεχνικής ηγεσίας και σίγουρα το όνομά του θα γραφεί με χρυσά γράμματα στην ιστορία του Παναθηναϊκού ως ένας από τους κύριους συντελεστές των μεγάλων επιτυχιών.

Όταν οι συνθήκες το φέρνουν έτσι και φεύγει ένας φίλος το «αντίο» φαντάζει δύσκολο. Αισθανόμαστε τον Ομπράντοβιτς σαν μέλος της οικογένειας μας και νιώθουμε πως στο μέλλον οι δρόμοι μας θα ξανασμίξουν. Για αυτό δεν του λέμε αντίο, αλλά «εις το επανιδείν φίλε».

Δήλωση του Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς

«Αγαπητοί μου Φίλοι

Όταν ήρθα τον Ιούνιο του 1999 στην Αθήνα για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ, δεν μπορούσα ούτε να το φανταστώ ότι αυτή θα ήταν η ομάδα μου –η οικογένειά μου-το σπίτι μου, για 13 ολόκληρα χρόνια.

Αυτά τα 13 χρόνια, είχαμε πολλές όμορφες στιγμές, πολλούς πανηγυρισμούς, αλλά και δυσκολίες. Τα ζήσαμε έντονα, γιατί πάντα ήμασταν όλοι μαζί σαν μια μεγάλη και αληθινή οικογένεια.
Τρέφω μεγάλο σεβασμό προς την οικογένεια Γιαννακόπουλου, η οποία κατέστησε δυνατό με όλες της τις δυνάμεις, να είμαστε όλοι μαζί όλα αυτά τα χρόνια.
Πιστεύω πως ότι συμβαίνει σε μια οικογένεια πρέπει να μένει μέσα σε αυτή. Γιατί όπως λέει και ο σοφός ελληνικός λαός « Τα εν οίκω, μη εν δήμω». Αναμφίβολα θεωρώ πως τη δεδομένη χρονική στιγμή αυτή μου η απόφαση είναι η καλύτερη δυνατή για όλους.

οι αγγελοποιλαιοι στο μπασκετ ηρθαν το 2006 η φορολογια στο μπασκετ ηταν 21% ειχε ο γαυρος 220.000.000 μπατζετ σε 5 χρονια??
ας γελασουμε και εδω  :2funny:
οι Γιανακοπουλαιοι υπολογιζετε η χασουρα τους απο το μπασκετ ειναι πανω απο τα  300.000.000 ευρω και εσυ μου κανεις παραπανα για τα 2.500.000 που χρωσταει στην εφορια για τα τελευταια 2 χρονια??
και ποτε δεν ξερεις εταιριες που εχουν παρε δωσε με το δημοσιο τι παιζετε γιατι ως γνωστων το δημοσιο χρωσταει αρκετα εκαττομυρια στις φαρμακοβοιομηχανιες
ακου εκει επιστροφη τιτλων στου nothing  :2funny:

στο σκανδαλο κοσκωτα χαριστηκαν στην ομαδα σου 5.5 δις δραχμες
ετσι για να μαθαινεις
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
παμε λοιπον τα γνωστα
καταρχην το θεμα προτιστον δεν αφορα την ομαδα αλλα την σχεση που εχει μεταξυ της μια οικογενεια
η σχεση αναμεσα στα μελη μια οικογενειας ειναι ποιο σημαντικη απο οποιαδηποτε ομαδα και για αυτο οι
δημοσιογραφοι κανουν τουμπεκι
και απληρωτος να ειναι ο Ζοντς να του χρωστανε και 1.000.000 λες να καθισει να το πει στο πρωτο δημοσιογραφω που θα τον παρει τηλεφωνο?
12 χρονια ηταν στην ομαδα χριστιδακο και ειχε εν λευκο την ομαδα
σου παραθετω ενα αποσπασμα απο την κοινη ανακοινωση που εβγαλε με τον Γιαννακοπουλαιους

Η οικογένεια Γιαννακόπουλου θα ήθελε να ευχαριστήσει δημόσια τον «κόουτς» για την άψογη, μεστή και ουσιώδη συνεργασία που υπήρξε όλα αυτά τα χρόνια μεταξύ μας, κάτι που αποδεικνύεται άλλωστε από τους τίτλους που κατέκτησε η ομάδα μας.

Στο μυαλό και στην καρδιά μας θα υπάρχουν πάντα οι όμορφες στιγμές που ζήσαμε με τον Ομπράντοβιτς στο τιμόνι της τεχνικής ηγεσίας και σίγουρα το όνομά του θα γραφεί με χρυσά γράμματα στην ιστορία του Παναθηναϊκού ως ένας από τους κύριους συντελεστές των μεγάλων επιτυχιών.

Όταν οι συνθήκες το φέρνουν έτσι και φεύγει ένας φίλος το «αντίο» φαντάζει δύσκολο. Αισθανόμαστε τον Ομπράντοβιτς σαν μέλος της οικογένειας μας και νιώθουμε πως στο μέλλον οι δρόμοι μας θα ξανασμίξουν. Για αυτό δεν του λέμε αντίο, αλλά «εις το επανιδείν φίλε».

Δήλωση του Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς

«Αγαπητοί μου Φίλοι

Όταν ήρθα τον Ιούνιο του 1999 στην Αθήνα για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ, δεν μπορούσα ούτε να το φανταστώ ότι αυτή θα ήταν η ομάδα μου –η οικογένειά μου-το σπίτι μου, για 13 ολόκληρα χρόνια.

Αυτά τα 13 χρόνια, είχαμε πολλές όμορφες στιγμές, πολλούς πανηγυρισμούς, αλλά και δυσκολίες. Τα ζήσαμε έντονα, γιατί πάντα ήμασταν όλοι μαζί σαν μια μεγάλη και αληθινή οικογένεια.
Τρέφω μεγάλο σεβασμό προς την οικογένεια Γιαννακόπουλου, η οποία κατέστησε δυνατό με όλες της τις δυνάμεις, να είμαστε όλοι μαζί όλα αυτά τα χρόνια.
Πιστεύω πως ότι συμβαίνει σε μια οικογένεια πρέπει να μένει μέσα σε αυτή. Γιατί όπως λέει και ο σοφός ελληνικός λαός « Τα εν οίκω, μη εν δήμω». Αναμφίβολα θεωρώ πως τη δεδομένη χρονική στιγμή αυτή μου η απόφαση είναι η καλύτερη δυνατή για όλους.

οι αγγελοποιλαιοι στο μπασκετ ηρθαν το 2006 η φορολογια στο μπασκετ ηταν 21% ειχε ο γαυρος 220.000.000 μπατζετ σε 5 χρονια??
ας γελασουμε και εδω  :2funny:
οι Γιανακοπουλαιοι υπολογιζετε η χασουρα τους απο το μπασκετ ειναι πανω απο τα  300.000.000 ευρω και εσυ μου κανεις παραπανα για τα 2.500.000 που χρωσταει στην εφορια για τα τελευταια 2 χρονια??
και ποτε δεν ξερεις εταιριες που εχουν παρε δωσε με το δημοσιο τι παιζετε γιατι ως γνωστων το δημοσιο χρωσταει αρκετα εκαττομυρια στις φαρμακοβοιομηχανιες
ακου εκει επιστροφη τιτλων στου nothing  :2funny:

στο σκανδαλο κοσκωτα χαριστηκαν στην ομαδα σου 5.5 δις δραχμες
ετσι για να μαθαινεις

Ο μόνος χαμένος απο όλους αυτούς τους απίθανους τύπους που κατά καιρούς έχουν οικειοποιηθεί ερασιτεχνικά σωματεία αθλητισμού είναι το ελληνικό δημόσιο.

όλα τα αλλα είναι για να περνά η ώρα σε φουκαράδες της ζωής που ονομάζουν (το λιγότερο από ηθική εξαθλίωση) μια ποδοσφαιρική ομάδα οικογένεια.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom