Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
γω θελω πισω την πουτανα τον περσονα...θαχαμε να λεγεμε τωρααα
ωπα...μην μπερδευεις περσονα με τον ''περιορισμενης''
ο περσονας ειχε λογο και αποψη δεν ποσταρε μονιμως σκατα και ''απογονοι'' και αλλες πιπες..
μην τα ισοπεδωνουμε ολα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ωπα...μην μπερδευεις περσονα με τον ''περιορισμενης''
ο περσονας ειχε λογο και αποψη δεν ποσταρε μονιμως σκατα και ''απογονοι'' και αλλες πιπες..
μην τα ισοπεδωνουμε ολα...
Επίτηδες έγραφα σε αυτό το στυλ,δεν ξέρω αν αντιλαμβάνεσαι τι εννοώ! Ήθελα να δείξω πιο είναι το επίπεδο της αντιπαράθεσης άνευ επιχειρημάτων,τόσο απλά......
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ωπα...μην μπερδευεις περσονα με τον ''περιορισμενης''
ο περσονας ειχε λογο και αποψη δεν ποσταρε μονιμως σκατα και ''απογονοι'' και αλλες πιπες..
μην τα ισοπεδωνουμε ολα...
με τιποτα ρε δεν ειπα αυτο,στα προθυρα του "ντερμπι" σιγα μην μιλαω σοβαρα με τον μπιλακο...ο περσονας εσπαγε αρχιδια επιστημονικα
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Επίτηδες έγραφα σε αυτό το στυλ,δεν ξέρω αν αντιλαμβάνεσαι τι εννοώ! Ήθελα να δείξω πιο είναι το επίπεδο της αντιπαράθεσης άνευ επιχειρημάτων,τόσο απλά......
ρε συ ? αλλαξε ο χρηστης? η γλιστρυσες ,επεσες και χτυπησες σε κανα καλοριφερ?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κρατήστε αυτό το επίπεδο και θα τα πάτε καλά...........
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν έχει να κάνει φίλε,απλά ήθελα να δείξω την ανοχή που υπάρχει σε ότι γράφουν οι Ολυμπιακοί.... Δεν έχω κάτι μαζί σου....... Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.....
ναι ρε μαγκιτη το καταλαβα...αλλα δεν απεδειξες τιποτα...
αυτο σου λεω...
καμμια ανοχη δεν υπαρχει...
δεν κανεις αλλη δουλεια απο το να ποσταρεις βιντεακια και σκατα σε ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Η ΕΙΝΑΙ ΓΑΥΡΟΣ
ανοχη ;;εχω φαει μια οριστικη διαγραφη και καμμια δεκαρια γουωρν...
και τα εχω φαει (τα γουωρν οχι την διαγραφη) σωστα και δεν μιλησα...
και εγω προκαλω και το ξερω αλλα προκαλω με την αποψη μου εσενα και τον καθε εσενα και οχι βαζοντας σκατα και τσιμπουκια και απογονους...
νοιωιεις την διαφορα;;
αλλο να πεις μια αποψη και να προσπαθεις να την στηριξεις και αλλο μονιμως μολις καποιος γραψει κατι να κανεις τον μπατσο του θρεντ...
μην ονειρευεσαι οτι εισαι ενα ηρωας παναθηναικος που σε ενα κοκκινο σαιτ του ριξανε μια ποινη...
απλα εισαι ενας τελειωμενος μαλακας ενοχλητικος που γαμας το θρεντ...
αυτη ειναι η αληθεια...
προσωπικα ειμαι εναντιον των οποιων ποινων αλλα απο την στιγμη που αυτες υπαρχουν καποιοι τις εφαρμοζουν....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Επίτηδες έγραφα σε αυτό το στυλ,δεν ξέρω αν αντιλαμβάνεσαι τι εννοώ! Ήθελα να δείξω πιο είναι το επίπεδο της αντιπαράθεσης άνευ επιχειρημάτων,τόσο απλά......
σου ξαναλεω κανεις λαθος...
οποιοσδηποτε εγραφε σε αυτο το στυλ (μονο μπινελικια και καρικατουρες ) θα ειχε φαει γουωρν εδω και καιρο...
σου ξαναλεω αλλο να λες την αποψη σου και να κοντραρεσαι με τον οποιοδηποτε και αλλο το σπαμ...
νοιωσε την διαφορα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και εγω ειδες οτι ειχα σταματησει να σου κανω παραθεσεις γιατι ειχα καταλαβει οτι το ''παιζεις''
αυτο ειπα αν ειδες και πριν απο λιγο στον καρτακη...
δεν μπορει να ησουνα τοσο ηλιθιος...
αλλα με αυτο παραδεχεσαι οτι σωστα πηρες την ποινη... ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Περίμενα το "warned" σου λέω.........να την κάνω,έχω βαρεθεί γενικότερα το site.... Ήδη με πολλά παιδιά,τα λέμε και με ΠΜ.........σε ανταγωνιστικού περιεχομένου ιστοσελίδα!

στασου μύγδαλα!
MYGDALA.jpg
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Περίμενα το "warned" σου λέω.........να την κάνω,έχω βαρεθεί γενικότερα το site.... Ήδη με πολλά παιδιά,τα λέμε και με ΠΜ.........σε ανταγωνιστικού περιεχομένου ιστοσελίδα!
και γιατι ρε μαγκα ενω ειχες ''βαρεθει'' δεν την εκανες σαν κυριος αλλα προτιμησες να γαμησεις το θρεντ;;
ειναι μαγκια αυτο;;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
σου ξαναλεω κανεις λαθος...
οποιοσδηποτε εγραφε σε αυτο το στυλ (μονο μπινελικια και καρικατουρες ) θα ειχε φαει γουωρν εδω και καιρο...
σου ξαναλεω αλλο να λες την αποψη σου και να κοντραρεσαι με τον οποιοδηποτε και αλλο το σπαμ...
νοιωσε την διαφορα...
Τα "χύνω",δηλαδή δεν προκαλούν φίλε....??? Τέλος πάντων βαριέμαι πραγματικά όλο αυτό που γίνεται και επέλεξα αυτόν τον τρόπο να διαμαρτυρηθώ.....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
και γιατι ρε μαγκα ενω ειχες ''βαρεθει'' δεν την εκανες σαν κυριος αλλα προτιμησες να γαμησεις το θρεντ;;
ειναι μαγκια αυτο;;
Όχι ρε σου λέω....................εσείς το γαμάτε με τα "χύνω" και αποφάσισα να κάνω αυτό......
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Τα "χύνω",δηλαδή δεν προκαλούν φίλε....??? Τέλος πάντων βαριέμαι πραγματικά όλο αυτό που γίνεται και επέλεξα αυτόν τον τρόπο να διαμαρτυρηθώ.....
προσωπικα σε βλεπω εδω και κανα δυο εβδομαδες να βριζεις και να ποσταρεις πολυ ακραια...ξερεις το απογονονοι πχ δεν ειναι βρισια που απευθυνετε μονο σε εμενα που ας πουμε θα στο συνγχωρουσα αλλα και σε ποιον? στην μανα μου πχ? αν θες να πεις για την μανα μου ελα εδω μπροστα μου και πες το.
τωρα γιατι σε εχει παρει το παραπονο βασιλακη?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Τα "χύνω",δηλαδή δεν προκαλούν φίλε....??? Τέλος πάντων βαριέμαι πραγματικά όλο αυτό που γίνεται και επέλεξα αυτόν τον τρόπο να διαμαρτυρηθώ.....
τα χυνω ειναι θεσμος και τα περιμενουν και οι ιδιοι βαζελοι ...
αλλα εκτος απο τα χυνω λεω και καποια πραγματα...ειτε σωστα ειτε λαθος...
αν ελεγα ΜΟΝΟ τα χυνω ναι θα ειχες δικιο...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
προσωπικα σε βλεπω εδω και κανα δυο εβδομαδες να βριζεις και να ποσταρεις πολυ ακραια...ξερεις το απογονονοι πχ δεν ειναι βρισια που απευθυνετε μονο σε εμενα που ας πουμε θα στο συνγχωρουσα αλλα και σε ποιον? στην μανα μου πχ? αν θες να πεις για την μανα μου ελα εδω μπροστα μου και πες το.
τωρα γιατι σε εχει παρει το παραπονο βασιλακη?
Κανένα παράπονο φίλε...................τέλος πάντων πάω να φάω......τα λέμε....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Όχι ρε σου λέω....................εσείς το γαμάτε με τα "χύνω" και αποφάσισα να κάνω αυτό......
απαντησα ηδη...
αν ''συμμετειχες'' και με αλλον τροπο εκτος απο τα ''σκατα'' και τους ''απογονους'' που στην ουσια βριζεις τις μανες των γαυρων και τις λες πουτανες αλλα το κανεις ανανδρα προφανως δεν θα ετρωγες ποινη..
και κακως που ακομα στη σελιδα ενω εχεουν απαγορεψει τις γαμωμανες (και σωστα)
επιτρεπουν το ''απογονοι''
ποιον κοροιδευουν;;
τι θα πει απογονοι;;μαλλον τι εννοουν τα νθρωποειδη στρακια που το λενε;;
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Όχι ένα βίντεο, ούτε 10 δεν μπορούν να χωρέσουν όσα έχει καταφέρει 9 χρόνια τώρα.. Το παρακάτω είναι ένα από τα καλύτερα που έχουν φτιαχτεί!


 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Για  να  τελειωνουμε  με  τις   παπαρολογιες  περι  παραγκας  ,γιατι   μεχρι  στιγμης  δεν  εχει
αποδειχθει απολυτως   ΤΙΠΟΤΑ  ,   [οχι  οτι κατι  παιζει  η δεν  παιζοταν]  αναφερω  τη  συζητηση
μεταξυ  Πανουτσου  και  Νικολογιαννη  πριν  10  περιπου  ημερες  οταν  μιλησε  και  ο  
Μαυροκουκουλακης.
ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ...Δηλαδη  δεν  υπαρχει  ρε  Αντωνη  παραγκα;
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ...Η  παραγκα  Τασο  εχει  αναφερθει  μονο  σε  εκπομπες  και  μεχρι  στιγμης
υπαρχουν  λιγα  στοιχεια  και   ελαχιστες  ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.....για αυτο  ακομα  η  δικαιοσυνη  ψαχνει.
Η  ΥΠΟΘΕΣΗ  ΤΩΝ  ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ   ομως  εχει  ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ  και  εχει  υπαρξει   ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΗ
ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΙΚΗ  ΑΠΟΦΑΣΗ  ΚΑΤΑ  ΤΟΥ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ...................

ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ...Ελα  τωρα  ρε  ΑΝΤΩΝΗ  τι  λεμε  και  τι  μου  απαντας............................

ΤΟΝ  ΚΙΝΕΖΟ  Ο   ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΑΓΚΕΣ  ΒΑΖΕΛΟΙ   ....................

Τα  συμπερασματα  δικα  σας.......................................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom