Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
βρε κουτα...που λετε για ριζουπολη.........μην ξεχνατε οτι στη ριζουπολη ειχε και 2.500 λαγους εκει μεσα.......και τι εκαναν;;;;; οι γαμηκουλες των τοιχων.....οι βιαστες των πινακηδων......οι''εχω παντου κλαμπ και ας ειμαστε 10'';;;;;;....ΤΠΤ δεν εκαναν...εφαγαν 3,εφαγαν καπνογονα,εφαγαν ξυλο και μετα καβαλουσαν στην παιανια μαντρες....... :dancing:
η διαφορα μας ειναι οτι εμεις ξερουμε τι ειμαστε,σε αντιθεση με εσας που ειδικα στα οπαδικα εχετε συνδρομο Μινχαουζεν
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
βρες καποιον στην ηλικια σου να τα πεις αυτα......ΤΕΛΟΣ
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Μου τα εχουν πει παιδια που ηταν τοτε για να μην λεω ψεματα οτι ημουν τοτε,αλλα εσυ λες την αληθεια γιατι θα ηξερες οτι αυτα που σου ειπα και για το οτι δεν ακουγοσασταν και το οτι τρωγατε φωτοβολιδες με το τσουβαλι και για τις φαπες μετα.και αν ειναι παμε σε νεωτερα συμβαντα που με λες λαγο και οτι ανοιγω κλαμπ με και 10 ατομα στην επαρχια εμεις ειμαστε δυνατοτερη και το ξερουν ολη και μετα οι αεκτζηδες εσεις μονο στον πειραια εισαστε πουθενα αλλου.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ΑΣΤΑ ρε μικρε.....γραψε σε κανα οπαδικο φορουμ,και πηγαινε να ριξεις κανενα να ηρεμησεις... :jerking:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
βρε κουτα...που λετε για ριζουπολη.........μην ξεχνατε οτι στη ριζουπολη ειχε και 2.500 λαγους εκει μεσα.......και τι εκαναν;;;;; οι γαμηκουλες των τοιχων.....οι βιαστες των πινακηδων......οι''εχω παντου κλαμπ και ας ειμαστε 10'';;;;;;....ΤΠΤ δεν εκαναν...εφαγαν 3,εφαγαν καπνογονα,εφαγαν ξυλο και μετα καβαλουσαν στην παιανια μαντρες....... :dancing:

Επειδή λες τον άλλον μικρό. Το ότι εσείς καβαλούσατε τις δικές σας μάντρες και πετούσατε κορνέδες σου διαφεύγει; Το έζησες;

Την αποχή σας από το γήπεδο;

Το ότι βγαίνατε και έβδομοι και όγδοοι στη βαθμολογία του πρωταθλήματος;

Τη δεκαετία ανυπαρξίας;
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
μιλησε για ριζουπολη γι'αυτο τα ανεφερα
 

Επισκέπτης
Επειδή λες τον άλλον μικρό. Το ότι εσείς καβαλούσατε τις δικές σας μάντρες και πετούσατε κορνέδες σου διαφεύγει; Το έζησες;

Την αποχή σας από το γήπεδο;

Το ότι βγαίνατε και έβδομοι και όγδοοι στη βαθμολογία του πρωταθλήματος;

Τη δεκαετία ανυπαρξίας;
επειδη εγω τα εζησα,για ποια ΑΠΟΧΗ μιλας?
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
χαρε φιλε αν αρχισω να γραφω....θα αλλαξουν ομαδα....αστααααααα :2funny: :2funny: :2funny:
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
ρε bipipis7 επειδη ειμαι μικροτερος σε ηλικια απο εσενα σημαινει οτι δεν ξερω γεγονοτα και επειδη οπως λες οτι ειμαστε λαγοι σε προκαλω να πεις πιο καινουργια πραγματα ή να σου πω εγω.Οσο για την αποχη σας ο φιλος μηπως εννοει την δεκαετια του 80' με βαρδινογιαννη .
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ενα θα πω......σε 3 κλαμπ επαρχιας που εχετε.....μελη ειναι των αστυνομικων διευθυντων τα παιδακια και ΦΥΛΟΥΝΤΑΙ 24 ωρες.........θες και αλλα;;;;;οσο για το 80 δεν υπηρχε αποχη....τουλαχιστον εγω δεν εχω κοψει πανω απο 10 φορες κατω απο 1.000 εισιτηρια οπως εσυ
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
ιλιον και πετροπουλη διπλα σε αστυνομικα τμηματα,στο κεντρικο ηρθατε με συνοδεια μπατσων και σας τρεξαμε 20 ατομα 200 και μπαινατε μεσα στο μακντολαντς και σε αλλα μαγαζια και κανατε τους υπαλληλους,ο τριτσωνης που ηταν στο παιχνιδι της ριζουπολης αρχηγος της αστυνομιας ,τωρα που δουλευει?αν ναι στον ολυμπιακο.Θελεις και αλλα?
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
οσο για τα εισητηρια που λες ηταν τοτε που ο τζιγγερ εκανε εκκλησια την λεωφορο και απεχαμε επειτηδες μια περιοδο,εσεις που δεν πηγαινατε και φευγατε απο το 70' λογω ηττων τι εχεις να πεις,εεεε?
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
χαρε φιλε αν αρχισω να γραφω....θα αλλαξουν ομαδα....αστααααααα :2funny: :2funny: :2funny:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Έτσι αλλάζεις εσύ ομάδα; Άμα σου τη λένε στο ιντερνετ για μπάχαλα; Πωπωωωω...

Τεσπα. Μάγκα άμα ήταν να αλλάξω ομάδα θα είχα αλλάξει με τόσες πίκρες που έχω φάει την τελευταία δεκαπενταετία.

Και αυτό είναι πιο εύκολο για εμένα διότι έστω και λίγο πέτυχα τον Παναθηναϊκό ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ κι όχι έτσι κατάντημα που είναι εδώ και χρόνια.

Οπότε, άσ' το! γράψε άμα θέλεις αλλά ομάδα ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
οπαδικα εννοω,οχι στα γηπεδικα :dancing:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
επειδη εγω τα εζησα,για ποια ΑΠΟΧΗ μιλας?

Για τότε που παίζαμε στο Καραϊσκάκη, παίρναμε εισιτήρια και περιμένατε να σας ξεσηκώσει το ΦΩΣ γράφοντας ότι ο Παναθηναϊκός έως τώρα έχει διαθέσει περισσότερα εισιτήρια από όσα εσείς για να γεμίσετε το τηγάνι...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
νασου θυμισω παιχνιδια στο οακα που ειμασταν ισα η και περισσοτεροι;;;; και στη λεωφορο το ιδιο;;
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ποσο ετων εισαι;;;;
 

Επισκέπτης
γαματα ουτε στο φιλικό δε μπορουν.
ακομα και να νικήσουν στο ΟΑΚΑ πάλι αλλου θα κανουν γκελα.
αυτα κανει η ελλειψη διοίκησης
δεν είναι κακό να παραδεχτείς ότι δεν έχεις ούτε προπονητή αφού ειδικά αυτό το χθεσινό με ζεκα στη μέση και κατσουρανη στα άκρα πραγματικά θέλει πολύ μεγάλη φαντασία για να το κάνεις ;) επίσης αποδεικνύετε οτι ο λετο είναι το 80%της ομαδας.επίσης ότι δεν υπάρχει πάγκος αλλα από οτι φαίνεται στα τελευταία ματς δεν υπάρχει ούτε βασικός κορμός.για μενα ηταν θαύμα που επί τόσες αγωνιστικές παρέμενες στο πρωτάθλημα.όποιος έβλεπε και λίγο μακριά ακόμα και στο +5 φαινόταν οτι οι γκέλες δεν θα αργούσαν να έρθουν.τέλος αν πραγματικά εχουν έρθει οι Ιταλοί για το σπυροπουλο ...δώστε τον και τσάμπα :grin:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
πες τα ρε τερματοφυλακαραααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom