Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Τι να γαμησεις ρε απογονε ρε κακομηροι,η ομαδα σου απο το οακα θα φυγει βιασμενη και χαμενη,αλλα πρωτα ο ραλιστας και μετα και εσυ πουτανακια μας.Οσοι παναθηναικοι μεινετε σπιτι σας ή καπου και εχετε προσβαση στο ιντερνετ καλο ειναι να ακουσετε την εκπομπη των παιδιων του ζωγραφου 20 00-22 00 εδω και εδω απλα γκουγκλαρετε gate 13  ειναι το κεντρικο site της 13 που γραφει αρκετα αλλα εχει και της υπολοιπες εκπομπες ακουστε γνησιες παναθηναικες φωνες.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Βαζελομουρη εμπλοκη επαθες;Κενα μηνυματα στελνεις.
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
τι εχει παθει γαμωτο θελω να περασει το μηνυμα και δεν περναει το πουστικο.
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
περιληπτικα ηθελα να πω οτι η 13 εχει αποδιξει στο δρομο της σας κανει και οχι στις κουβεντες και ακομα να μαζευτει ο λαος του παναθηναικου στους συνδεσμους και οσοι γινεται 20 00 στο κεντρικο εχουμε να πουμε κατι.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δεν μπορείς να στείλεις πια μηνύματα σε κοκκίνησε ο Αντισθένης
 

Επισκέπτης
την τελευταια φορα που θελανε να κανουνε ριζουπολη ειχαμε αυτα τα αποτελεσματα
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
την τελευταια φορα που θελανε να κανουνε ριζουπολη ειχαμε αυτα τα αποτελεσματα
γαυρακι φετος θα γινει της πουτ.... το καγκελο και τοτε εισασταν κωλοφαρδοι οπως παντα μια φαση και γκολ ειχε καθησει πισω σαν κοτες .
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
γαυρακι φετος θα γινει της πουτ.... το καγκελο και τοτε εισασταν κωλοφαρδοι οπως παντα μια φαση και γκολ ειχε καθησει πισω σαν κοτες .
Κατσε να κερδισουμε την ΑΕΚ πρωτα και βλεπουμε.....

Κι εμεις δεν βλεπομαστε οπως ειμαστε....
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
θα τον αναλαβω εγω σε λιγο σαν universal moderator :grin:
επειδη σου λεω κατι που δεν σου αρεσει εσυ θα με κοκκινησεις.επειδη εσυ εισαι γαυρος και εγω παναθηναικος και λεω την αληθεια ,εεεε ετσι ειστε εσεις οι γαυροι ,οταν σας σπαμε την προπαγανδα χρησιμοποιητε ανωτερη βια ωστε να κλεισετε στοματα και χεσε το δικο μου παραδειγμα που δεν ειναι τιποτα αλλα αυτα γινονται και στα αληθεια και στο ποδοσφαιρο μαζι με τα αδερφια σας ,τους υπαλληλους σας ,τα "αντικειμενικα" αρδ και την βρομικο σας συστημα.
 

Επισκέπτης
επειδη σου λεω κατι που δεν σου αρεσει εσυ θα με κοκκινησεις.επειδη εσυ εισαι γαυρος και εγω παναθηναικος και λεω την αληθεια ,εεεε ετσι ειστε εσεις οι γαυροι ,οταν σας σπαμε την προπαγανδα χρησιμοποιητε ανωτερη βια ωστε να κλεισετε στοματα και χεσε το δικο μου παραδειγμα που δεν ειναι τιποτα αλλα αυτα γινονται και στα αληθεια και στο ποδοσφαιρο μαζι με τα αδερφια σας ,τους υπαλληλους σας ,τα "αντικειμενικα" αρδ και την βρομικο σας συστημα.
οχι ρε τυπε πλακα κανουμε,συνεχισε να γραφεις,εγω προσωπικα γουσταρω να σε διαβαζω,πιτσιρικας εισαι βραζει το αιμα σου ;)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
τι θελεις να πεις ?
Γιατί κάποιος σ'ενα ελευθερο αθλητικο φόρουμ κοκκινίζει
α)Απο ντροπή
β)Απο τις μαλακίες που λέει

*Α και κάτι τελευταίο μας έδειρες όλους εδω μέσα οκ,μπαλίτσα όμως θα παίξετε για να κερδίσετε στα ισα και παντελονάτα
τον γαύρο;
Η΄σας αρκει μονο να τους δείρετε;
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Κατσε να κερδισουμε την ΑΕΚ πρωτα και βλεπουμε.....

Κι εμεις δεν βλεπομαστε οπως ειμαστε....
Σιγουρα τα παιχνιδια ενα ενα και σοβαρα γιατι η ομαδα οπως ειπα οκ δεν ειναι τιποτα το τρομαχτικο καλο αλλα και οπως ειναι τωρα οι γαυροι 4 μαρτη πηγαν κορυφη και μετα απο την επιστρατευση ολου του συστηματος τους και στα ντερμπι και ειδικα αυτο το παιχνιδι θα το περει η 13 και ο κοσμος του παναθηναικου και μακαρι μεχρι τοτε ή εστω μεσα στον μαρτη να εχει φυγει η καρκινοοικογενεια,για την ελευθερια του παναθηναικου μας ,που εξαιτιας του φτασαμε να μας αμφισβητουν και το σπιτι μας να ειναι δικο μας.
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Ρε διομηδη δεν ειπα οτι σας εδειρα ολους και βασικα κανεναν ,χουλιγκαν του πληκτρολογιου και βασικα πισω απο μια οθονη δεν ειμαι,αφου ετσι και αλλιως -αν και μικρος που ειμαι(ηλικιακα)οπως σωστα καταλαβες-οταν ειναι να πλακωθουμε ειτε με γαυρους ειτε με μπατσους το εχω κανει αλλα μου την σπαει να μου την λενε γαυροι για την ομαδα και ειδικα μετα απο τα οσα εχουν γινει .
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
βρε κουτα...που λετε για ριζουπολη.........μην ξεχνατε οτι στη ριζουπολη ειχε και 2.500 λαγους εκει μεσα.......και τι εκαναν;;;;; οι γαμηκουλες των τοιχων.....οι βιαστες των πινακηδων......οι''εχω παντου κλαμπ και ας ειμαστε 10'';;;;;;....ΤΠΤ δεν εκαναν...εφαγαν 3,εφαγαν καπνογονα,εφαγαν ξυλο και μετα καβαλουσαν στην παιανια μαντρες....... :dancing:
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
εεε αυτα δεν μπορω ρε διομηδη και υπολυποι,τι λες ρε  bigpipis7 στην ριζουπολη ηρθαμε και σε αρκετα σημεια του αγωνα μην πω σχεδον σε ολο μονο εμεις ακουγομασταν και εφαγε και τις φωτοβολιδες σου και δεν εκανες τιποτα και μετα κατι φαπιδια ,οπως και στο παλε θυμασαι που δεν ακουστηκατε κιχ και παλι φαπα μεσα στον πειραια και να εχεις τον τσουκαλα να τρεχει και να πηδαει σαν μαιμου και να λεει να φωναξετε αλλα εσεις τιποτα κιχ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom