Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,1%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 28 8,2%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    342

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σας εύχομαι να το πάρετε
αλλά παίξτε πρώτα με τη Σιένα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
θελω να διαβασω την αποψη του τυπου φανατικ για την μακαμπι και την αλλαγη της ωρα για χαρη των εβραιων :2funny:
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
Η Σιένα έχει πάρει σοβαρά δείγματα τί σημαίνει Panathinaikos B.C.-αυτοί δεν θέλανε με τίποτα αλλά πέσανε πάνω στόν επιβήτορα τους!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Η Σιένα έχει πάρει σοβαρά δείγματα τί σημαίνει Panathinaikos B.C.-αυτοί δεν θέλανε με τίποτα αλλά πέσανε πάνω στόν επιβήτορα τους!!!
καλά...
εσύ ειδικά δεν πρέπει να μιλάς
το καλοκαίρι μας είχες πρήξει πως ο Σισέ θα τους γαμήσει όλους...χαχαχα
και πως θα το παίρνατε με κάτω τα χέρια

άστο καλύτερα γιατί μου κόβεις για ψιλογκαντέμης
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
Κάνεις και εσύ σαν να μην έγινε τίποτα στο τηγανογήπεδο!Ο Σισέ και η παρέα του σάς γάμησε(μέσα στο γήπεδο)και στο ΟΑΚΑ και στο τηγανογήπεδο και κάποιος μαυροκόρακας καθάρισε με τα γνωστά παραληρήματα του μαριδάκη μετά!Αρα μόνο γκαντέμης δεν είμαι αλλά δεν ελέγχω το παραγκομάγαζο σας!
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Κάνεις και εσύ σαν να μην έγινε τίποτα στο τηγανογήπεδο!Ο Σισέ και η παρέα του σάς γάμησε(μέσα στο γήπεδο)και στο ΟΑΚΑ και στο τηγανογήπεδο και κάποιος μαυροκόρακας καθάρισε με τα γνωστά παραληρήματα του μαριδάκη μετά!Αρα μόνο γκαντέμης δεν είμαι αλλά δεν ελέγχω το παραγκομάγαζο σας!
πες μου απλα οτι ειχες φετος ομαδα και επαιξες μπαλα, και το πρωταθλημα το εχασες απο παραγκα...
πες μου επισης οτι εσυ φετος δε πηρες παιχνιδια απο τα κορακια...
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
Οτι και να πώ χάνω τα λόγια μου!Βαριέμαι να ανταλλάξουμε τριάντα πόστ τα ίδια και τά ίδια!!!Κρείττον το σιγάν λοιπόν!
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Οτι και να πώ χάνω τα λόγια μου!Βαριέμαι να ανταλλάξουμε τριάντα πόστ τα ίδια και τά ίδια!!!Κρείττον το σιγάν λοιπόν!
οπως θες... αν δεις τα ποστ μου παντως, θα καταλαβεις οτι δε θα τσακωνομασταν...

ΥΓ. αν δε θες να πεις τα ιδια και τα ιδια, μην την ξεκινας την κουβεντα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
νικησε η ρεαλ
οι ημιτελικοι

σιενα-παναθηναικος στις 7
μακαμπι-ρεαλ στις 10
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
πες μου απλα οτι ειχες φετος ομαδα και επαιξες μπαλα, και το πρωταθλημα το εχασες απο παραγκα...
πες μου επισης οτι εσυ φετος δε πηρες παιχνιδια απο τα κορακια...
φιλε εγω θα συμφωνησω οτι φετος ο παο στον 1ο γυρο δεν βλεποταν και οτι οντως πηραμε κ εμεις καποια σφυριγματα, οπως και ο οσφπ ομως. το θεμα ειναι οτι με τα διαιτητικα οργια που εγιναν στο καραισκακη, δεν αφησατε την διαφορα να παει στους 4... δεν λεω οτι οπωσδηποτε θα το επαιρνε ο παο, αλλα σιγουρα θα ειχε μεγαλυτερο ενδιαφερον... ωστοσο επειδη ο βαγγελας εριξε 100 εκατομμυρια καπου το καλοκαιρι, επρεπε με το ετσι θελω να παρει ενα μερος απο αυτα τα λεφτα πισω απο το cl. γι αυτο εγιναν οσα εγιναν, δεν μπορουσε να το ρισκαρει να χασετε απο εμας ενω ειχατε να παιξετε σε τουμπα, περιστερι και αεκ εντος
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
φιλε εγω θα συμφωνησω οτι φετος ο παο στον 1ο γυρο δεν βλεποταν και οτι οντως πηραμε κ εμεις καποια σφυριγματα, οπως και ο οσφπ ομως. το θεμα ειναι οτι με τα διαιτητικα οργια που εγιναν στο καραισκακη, δεν αφησατε την διαφορα να παει στους 4... δεν λεω οτι οπωσδηποτε θα το επαιρνε ο παο, αλλα σιγουρα θα ειχε μεγαλυτερο ενδιαφερον... ωστοσο επειδη ο βαγγελας εριξε 100 εκατομμυρια καπου το καλοκαιρι, επρεπε με το ετσι θελω να παρει ενα μερος απο αυτα τα λεφτα πισω απο το cl. γι αυτο εγιναν οσα εγιναν, δεν μπορουσε να το ρισκαρει να χασετε απο εμας ενω ειχατε να παιξετε σε τουμπα, περιστερι και αεκ εντος
το ιδιο δεν εγινε περισυ με 'σας;;; ριξατε χοντρα φραγκα φερατε παιχτες και το πηρατε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
το ιδιο δεν εγινε περισυ με 'σας;;; ριξατε χοντρα φραγκα φερατε παιχτες και το πηρατε
και ειδες πως καταντησαν και αυτοι.κατσε να δεις που θα αντιμετωπισει και ο γαυρος τετοια προβληματα στο μελλον.τωρα δεν υπαρχει ζιμενς να ξεπλενει χρημα.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Κοιτα αν πιστεψουμε τον Μαρινακη που θελει πορεια ΚΑΙ στην Ευρωπη δεν θα ειναι πιθανο να παρατησει την ομαδα απ το καλοκαιρι. Για μενα ο ΠΑΟ, ξεχωρα απ τις διοικητικες αλλαγες που δημιουργησαν μια ασταθεια ειχε εναν απειρο προπονητη να κανει την προετοιμασια και να διαχειριστει παικτες που ηρθαν απ το Μουντιαλ. Αλλωστε οι διοικητικες τρικυμιες ηρθαν ΑΡΚΕΤΑ μετα, αφου ηδη απο την 2-3 αγωνιστικη ειχε γυρισει ο Πατερας και ολα ηταν -σχεδον- καλα! Στην πορεια εγινε η ζημια απο τις διοικητικες εμπλοκες ενω ηδη υπηρχε αγωνιστικο προβλημα. Προσθηκες εγιναν αλλα ειτε δεν ειχαν αποτελεσμα (Γκοβου) ειτε αργησαν να εγκλιματιστουν (Μπουμσονκ), βαλε και τον 1 χρονο στην πλατη παικτων οπως Κατσουρ, Καρα, Ζιλμπερτο και βλεπεις μανι μανι τα προβληματα..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κοιτα αν πιστεψουμε τον Μαρινακη που θελει πορεια ΚΑΙ στην Ευρωπη δεν θα ειναι πιθανο να παρατησει την ομαδα απ το καλοκαιρι. Για μενα ο ΠΑΟ, ξεχωρα απ τις διοικητικες αλλαγες που δημιουργησαν μια ασταθεια ειχε εναν απειρο προπονητη να κανει την προετοιμασια και να διαχειριστει παικτες που ηρθαν απ το Μουντιαλ. Αλλωστε οι διοικητικες τρικυμιες ηρθαν ΑΡΚΕΤΑ μετα, αφου ηδη απο την 2-3 αγωνιστικη ειχε γυρισει ο Πατερας και ολα ηταν -σχεδον- καλα! Στην πορεια εγινε η ζημια απο τις διοικητικες εμπλοκες ενω ηδη υπηρχε αγωνιστικο προβλημα. Προσθηκες εγιναν αλλα ειτε δεν ειχαν αποτελεσμα (Γκοβου) ειτε αργησαν να εγκλιματιστουν (Μπουμσονκ), βαλε και τον 1 χρονο στην πλατη παικτων οπως Κατσουρ, Καρα, Ζιλμπερτο και βλεπεις μανι μανι τα προβληματα..
πορεια στην ευρωπη απο ελληνικη ομαδα δεν προκειται να υπαρξει.ταβανι θα ειναι οι 16 του τσ.λ.,με υπερβαση τους 8.αλλα μιλαμε για μια φορα στα 10 χρονια,και εαν..κυριως με τις αλλαγες που θα γινουν απο το 2012 και μετα,θα ειναι απιαστο ονειρο.
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
το ιδιο δεν εγινε περισυ με 'σας;;; ριξατε χοντρα φραγκα φερατε παιχτες και το πηρατε
ναι, με την διαφορα ομως οτι εμεις περυσι δεν ειχαμε 5 δικες μας ομαδες, και ουτε αλλαξαμε τους κανονισμους του ποδοσφαιρου οταν ηρθατε στο οακα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom