Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (7 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,1%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 28 8,2%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    342

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
ΕΠΙΚΗ προκριση

Για να ειμαι ειληκρινης, δεν το περιμενα πριν το ξεκινημα της σειρας, και ειδικοτερα μετα την ηττα στο πρωτο παιχνιδι.

Ουσιαστικα δυο παιχνιδια μεινανε και το 6ο ειναι δικο μας.

ΜΠΡΑΒΟ στα ΠΑΙΔΙΑ

Αντε μπας και ξεστραβωθουν και στο ποδοσφαιρο..........

Η εικόνα της ομάδας έτσι έδειχνε αλλά τελίκα δείξαμε οτι έχουμε καρύδια  :rockon:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
και ο κετσμαν και ο μπετσιροβιτς και ο βουγιανιτς ηταν καλοι παιχτες. απλα σαν μεγέθη δεν εκαναν για τον παναθηναικό.

Τι λες ρε φίλε ξέχασες εμφάνιση βουγιανιτς στο f4 της Αθήνας?

Ο κετσμαν λίγες δουλειές έκανε?

Και ο μπετσίροβιτς ηταν ασχημος στο F4?

Mην τρελαθούμε βραδιάτικα !!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
[move][size=30pt][size=30pt]ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΟ 6ο ΜΕ ΤΟ 6ο ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ!!![/size][/size][/move]

 [move]:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:[/move]






ο ολυμπιακος που ειναι??? :dancing:

URL]]
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
σήμερα απλά τεκμηριώθηκε και με τη βούλα ότι ο πιο ολοκληρωμένος παίκτης που έχει βγάλει ποτέ το ελληνικό μπάσκετ είναι ο Διαμαντίδης με την πούτσα του Σισέ.  :grin: :grin: :grin:
images%25CF%2588%25CE%25B9%25CF%2583%25CE%25B5.jpg

[size=30pt]ο πιο ολοκληρωμένος παίκτης που έχει βγάλει ποτέ το ελληνικό μπάσκετ[/size]


Σκουντουφλούσε σήμερα

800 λάθη και 10 αίρμπολ....

ο πιο υπερτιμημένος παίκτης στο ελληνικό μπάσκετ....

ένας καλός χαμάλης και τίποτα παραπάνω

ΠΟΤΕ στην ιστορία του μπάσκετ δεν θεωρήθηκε μεγάλος παίκτης κάποιος που δεν ήταν σκόρερ....

ΥΓ αν είχε πεθάνει,θα λέγαμε το κλισέ "θα τρίζουν τα κόκκαλα του Χριστοδούλου"....

Άλλο ματς έβλεπες?Μήπως Ετ1 και φραγκοBill?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Τι λες ρε φίλε ξέχασες εμφάνιση βουγιανιτς στο f4 της Αθήνας?

Ο κετσμαν λίγες δουλειές έκανε?

Και ο μπετσίροβιτς ηταν ασχημος στο F4?

Mην τρελαθούμε βραδιάτικα !!!

βούγιανιτς και μπετσίροβιτς έκαναν μεγάλο f4 το 2007
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
επειδή μεγάλωσα με Μπέρι και Μπάνε και Μπαρτ και Ίνγκραμ και Τάρπλει και Σαν Επιφάνιο και Ντράζεν και Κούκοτς,ο Διαμαντίδης μου φαίνεται....Βύντρα!!!!!

Aπο όλους αυτούς μονο ο Διαμαντίδης παίζει άμυνα!!! Οι άλλοι κοιτάνε!!!Αρα ατυχής η σύγκριση!!! ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
πωπω τι γλεντι και αυτο σημερα  :rockon:

οι γαβροι πως τη πατησαν ετσι ρε. δωσαν ενα γλωσσοφιλο στο πρωτο και γλυκαθηκαν και φαγανε 3 μπουρια βιασμο σερι να μαθουν να ξεχωριζουν το γλυκο ερωτα απο το γαμησι  :2funny:


Πάει το ουισκάκι μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Απο τη στιγμη που πηρε το Ευρωπαικο το 2002 ΜΕΣΑ στην εδρα της ΚΙΝΤΕΡ με εκεινη την απιστευτη ομαδα με ατελειωτο ταλεντο (Τζινομπιλι, Σμοντις, Γιαριτς, Γκριφιθ, Αντερσεν) εγω του εβγαζα το καπελο. Απο εκει και επειτα απλα επιβεβαιωνει την αξια του, με κορυφη του παγοβουνου ως τωρα τη νικη με Τσσκα προπερσι και 100-0 διαιτησια κατα του, δεν πρεπει να υπαρχει τοσο εξοφθαλμο σπρωξιμο σε τελικο οποιαδηποτε διοργανωσης αθληματος προς 1 ομαδα.

Καποιος δημοσιογραφος ειχε πει πως το καλυτερο που εχουν να κανουν οι Αγγελοπουλοι ειναι να πληρωσουν τον Ομπραντοβιτς να κανει κανα χρονο διακοπες αφου στον Ολυμπιακο δεν θα ερχοταν ποτε...

ΥΓ: Και φυσικα χτυπαω το κεφαλι μου που δεν επαιξα σε αποδοση 10 απ το Σεπτεμβρη την κατακτηση της Ευρωλιγκας απ τον ΠΑΟ. Για την ιστορια, στον Ολυμπιακο εδινε 6..!

+ 100000
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
ο τεοντοσιτς μου θυμιζει τον θιοσχωρεστον κλπ κλπ ντραζεν. πολλα κοινα με τον πουτανοσπορο το μακαριτη

Φίλε

1ον δεν μιλάμε έτσι για τον Drazen

2oν Ο Teodosic δεν είναι ουτε μια τρίχα απο τα αρχίδια του!!!!!!!   
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
.....Oλοι  το  λεγαμε , το ειχαμε  υποψιαστει......ποιο  ειναι το κινητρο  που  εχει  ο   μεγαλυτερος  προπονητης ολων των εποχων ο  θρυλικος Ζελικο ?

Επιτελους  το εκμστηρευτηκε  ο ιδιος  σε  συνεντευξη  στο ΝΟΒΑ......

Ερωτηση  δημοσιογραφου .
Ο Παναθηναϊκός πάει για το 6ο ευρωπαϊκό. Ο Παναθηναϊκός μπορεί να ξεπεράσει τη Ρεάλ Μαδρίτης; Να φτάσει τα 8 και τα 9; Και θα είναι ο ίδιος ο οδηγός;

«Αν βλέπουν οι αφοί Γιαννακόπουλοι την εκπομπή και θέλουν να συνεχίσουμε μαζί, τότε είμαι εγώ είμαι έτοιμος να προσπαθήσουμε. Ποτέ δεν είχα κάποιο πρόβλημα με το συμβόλαιο μου... Ελπίζω κάποτε να φτάσουμε τη Ρεάλ Μαδρίτης, θα προσπαθήσουμε να το κάνουμε».


Λετε  ρε   μαγκες  ,  να  το  ζησουμε κι αυτο ??  Ολα  ειναι πιθανα με αυτη την ομαδα !! :dancing:

Ναι ρε μάγκα το είδα και γω και ανατρίχιασα!!!!!!!!!

Να είσαι σίγουρος πως θα το ζήσουμε!!!!!
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Aπο όλους αυτούς μονο ο Διαμαντίδης παίζει άμυνα!!! Οι άλλοι κοιτάνε!!!Αρα ατυχής η σύγκριση!!! ;)

Ν΄ταξη μαγκες χαλαρωστε λιγο, καλος ο Διαμαντιδης και ολος ο ΠΑΟ αλλα μην λετε τορα

οτι Κουκοτς και Ντραζεν δεν παιζανε αμυνα, θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
                            [size=18pt].......................COMING SOON IN A THEATER NEAR YOU !!!..........................[/size]
                                                                                                   
images

 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ν΄ταξη μαγκες χαλαρωστε λιγο, καλος ο Διαμαντιδης και ολος ο ΠΑΟ αλλα μην λετε τορα

οτι Κουκοτς και Ντραζεν δεν παιζανε αμυνα, θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε.

Ο Κukoc είχε Savic, Radja, και κάποιους άλλους απο πίσω.

Ο Drazen έπαιζε αλλά όχι στο επίπεδο του Μήτσου!!! Επιθετικά για μένα ήταν ο καλύτερος παίχτης όλων των εποχών στην ευρώπη!!!

Κρίμα που δεν ήταν ενωμένη Γιουγκοσλαβία στη βαρκελώνη το 92 να κοντράρανε λίγο την Dream Team.
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Ο Κukoc είχε Savic, Radja, και κάποιους άλλους απο πίσω.

Ο Drazen έπαιζε αλλά όχι στο επίπεδο του Μήτσου!!! Επιθετικά για μένα ήταν ο καλύτερος παίχτης όλων των εποχών στην ευρώπη!!!

Κρίμα που δεν ήταν ενωμένη Γιουγκοσλαβία στη βαρκελώνη το 92 να κοντράρανε λίγο την Dream Team.

Φιλε αλλη θεση ο Kukoc και αλλη οι Radja και Savic, στην αμυνα ενας προς εναν ο Kukoc παρα το οτι τον θυμουνται
για το επιθετικο του παιχνιδι ηταν απο τους καλυτερους.
Οσο για τον Petrovic σιγουρα αλλες οι εποχες αλλα σκεψου λιγο ο Μητσος θα στεκοτανε σε εκεινη την Γιουγκοπλαστικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom