Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Φίλε, λάθος κάνεις. Αυτό το έχουν οι οπαδοί όλων των ομάδων. Αν δεν το παραδέχεσαι, εθελοτυφλείς.
ξερεις εσυ στον γαυρο πχ τωρα να υπαρχει κανεις που να βριζει τον λεμονη η καποιον παιχτη?δεν ειναι διχασμενος ολος ο κοσμος σε ολες τις ομαδες....και μιλαω για μια ορισμενη περιοδο....αλλωτε συμβαινει και σε μας κι αλλοτε δεν συμβαινει σε εσας....απλα τωρα σε εσας και στην αεκ υπαρχει διχονια...
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
θελουμε καλους χαφ και οχι 6 σεντερ φορ!!
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ολο λόγια , λόγια .... η ουσία είναι μια βάζελοι :
Μας κλάσατε τα παπάρια.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
το ξαναγραφω γιατι δεν ειδα σχολιο απο τους "βαζελαρες" που μου την πεφταν κατα τη διαρκεια του αγωνα.....
επειδη δεν ειμαι κοτα εχω να δηλωσω τα εξης:
1ον)Ο βαζελος ηταν σαφως ανωτερος σημερα απο εμας οι οποιοι αν παιξουμε ετσι με την τσελσι η καποτε 7αρα θα ειναι μικρη στα οσα θα φαμε....
2ον)Αφου δεν κερδισατε ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ Ολυμπιακο ειστε αξιοι της μοιρας σας.
3ον)Την τεταρτη νομιζω οτι δεν θα μαστε σε τοσο χαλια κατασταση ουτε εσεις σε τοσο κολη...
4ον)Το σκορ εγραψε 1-1 ενω θα επρεπε πχ 1-3
5ον)Η πραγματικοτητα ειναι ομως οτι βαλατε ενα καλπικο γκολ κι εμεις ενα κανονικο....
Ο Μιχος ειναι μεγαλος καραγκιοζης κι ο δικος σας ο χαλιας που ηταν εκει δεν πηγε πισω..εκραζε σαν ζωο και δεν μπορουσε να βαλει 3 λεξεις κοντα να σχηματισει προταση!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
παντως, μαλακιες για τον πεσειρο δεν θελω ν' ακουω απο συν-βαζελους.
περα απο το σημερινο παιχνιδι που κατεβασε πολυ καλα την ομαδα, μηπως ξεχνατε το συστημα γιομα και αγιος ο θεος του παναθηναικου τα τελευταια χρονια με αλλους προπονητες??
τουλαχιστο φετος, η ομαδα εχει ενα συστημα, παιζει την μπαλλα κατω και σε πολλα παιχνιδια κατεβαινει αρκετα διαβασμενη..
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
κατσε ρε ψωριαρη ρε παιξαμε καλυτερα?εισαι ικανοποιημενος με το χ?δικαρινω ηττοπαθεια η οχι??
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
το ξαναγραφω γιατι δεν ειδα σχολιο απο τους "βαζελαρες" που μου την πεφταν κατα τη διαρκεια του αγωνα.....
επειδη δεν ειμαι κοτα εχω να δηλωσω τα εξης:
1ον)Ο βαζελος ηταν σαφως ανωτερος σημερα απο εμας οι οποιοι αν παιξουμε ετσι με την τσελσι η καποτε 7αρα θα ειναι μικρη στα οσα θα φαμε....
2ον)Αφου δεν κερδισατε ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ Ολυμπιακο ειστε αξιοι της μοιρας σας.
3ον)Την τεταρτη νομιζω οτι δεν θα μαστε σε τοσο χαλια κατασταση ουτε εσεις σε τοσο κολη...
4ον)Το σκορ εγραψε 1-1 ενω θα επρεπε πχ 1-3
5ον)Η πραγματικοτητα ειναι ομως οτι βαλατε ενα καλπικο γκολ κι εμεις ενα κανονικο....
Ο Μιχος ειναι μεγαλος καραγκιοζης κι ο δικος σας ο χαλιας που ηταν εκει δεν πηγε πισω..εκραζε σαν ζωο και δεν μπορουσε να βαλει 3 λεξεις κοντα να σχηματισει προταση!!!
?


...τι να πουμε ρε φιλε , εγω συμφωνω 100% με αυτα που γραφεις...βεβαια στην μεταδοση ο εφιαλτης θα ηταν να ειχε τον Σαργκανη ο οποιος προχτες ελεγε σε μια εκπομπη οτι ηταν γαυρος απο 5 χρονων...καποιοι ανθρωποι γεννιουνται ρεντικολα , δεν ξερουν την εννοια της λεξης "αξιοπρεπεια.."
 

t@r@t@t@

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κόψτε τις γκρίνιες και τις μαλακίες. Ο Παύλος και ο ΤΖίγγερ να πάνε να γαμηθούνε. Τέτοιες μαλακίες κάνουμε χρόνια τώρα. Γκρινιάζουμε για την ομάδα μας. Έχουν καταφέρει να μας κάνουν να μυζεριάζουμε! Σήμερα τους γαμήσαμε αλλά η πουτάνα ως γνωστόν έχει μεγάλο κώλο!
Και μην ακούω μαλακίες και γκρίνιες. Άντε στο διάολο βαρέθηκα τόσα χρόνια :rockon:
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Κατι μεγαλο γεννιεται,αγγαλιαστε το γαμω τη πουτανα μου!Μην βαζετε,καποιοι,την εχθρα σας προς τους βαρδινογιαννηδες πανω απο την αγαπη για την ομαδα μας!Ποτε ξανα να γιουχαρουν ατομα στη Λεωφορο να χαθει γκολ απο παικτη μας!Ειναι ντροπη!
Αν χασουμε το πρωταθλημα,θα το χασουμε μεσα στην εδρα μας,θυμηθειτε το αυτο...
Επαναλμβανω...
Κατι καινουριο γεννιεται,αγκαλιαστε το ρε βαζελαρες γαμω το φελεκι μου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

t@r@t@t@

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πέστα και εσύ ρε KARALIAKOURA. Γιατί υπάρχουν πολλοί που γουστάρουν να σπέρνουν τη διχόνια. Χάνει κερδίζει η ομάδα. Εγώ το ανέφερα γιατί είδα κάτι σχόλια του στυλ "Παύλο θέε" και γκρίνιες για κάποιους παίκτες και τον προπονητή.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Κατι μεγαλο γεννιεται,αγγαλιαστε το γαμω τη πουτανα μου!Μην βαζετε,καποιοι,την εχθρα σας προς τους βαρδινογιαννηδες πανω απο την αγαπη για την ομαδα μας!Ποτε ξανα να γιουχαρουν ατομα στη Λεωφορο να χαθει γκολ απο παικτη μας!Ειναι ντροπη!
Αν χασουμε το πρωταθλημα,θα το χασουμε μεσα στην εδρα μας,θυμηθειτε το αυτο...
Επαναλμβανω...
Κατι καινουριο γεννιεται,αγκαλιαστε το ρε βαζελαρες γαμω το φελεκι μου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Συμφωνώ 100%....Δεν είμαι Τζίγγερ, Παναθηναϊκός είμαι!
 
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μπράβο σε όλους που συνέβαλαν να ντροπιάσουμε τους γάβρους.... :happy:
Η συνέχεια την τετάρτη με πιο πολύ σεξ...... :bigdick:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ολο λόγια , λόγια .... η ουσία είναι μια βάζελοι :
Μας κλάσατε τα παπάρια.
μαγκιά ρε μεγάλε...στο γήπεδο σας σας πατήσαμε,απο τύχη δεν φάγατε 3 γκόλ και λές τέτοια,σκέψου πόσα [περίμενες να φάτε και αφού την γλύτωσες πανηγυ ρίζεις...τι να πω
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ξερεις εσυ στον γαυρο πχ τωρα να υπαρχει κανεις που να βριζει τον λεμονη η καποιον παιχτη?δεν ειναι διχασμενος ολος ο κοσμος σε ολες τις ομαδες....και μιλαω για μια ορισμενη περιοδο....αλλωτε συμβαινει και σε μας κι αλλοτε δεν συμβαινει σε εσας....απλα τωρα σε εσας και στην αεκ υπαρχει διχονια...

Μα και σε μας, δεν συμβαίνει μόνιμα. Σήμερα, αν το ματς έληγε 1-3 όπως είπαν πολλοί, όλοι θα τον απωθέωναν τον Πεσέιρο. Σε σας δεν συμβαίνει τώρα γιατί είστε με τη χαρά της Ευρώπης ακόμη. Κάτσε να δούμε μετά τα παιχνίδια με Τσέλσι.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μα και σε μας, δεν συμβαίνει μόνιμα. Σήμερα, αν το ματς έληγε 1-3 όπως είπαν πολλοί, όλοι θα τον απωθέωναν τον Πεσέιρο. Σε σας δεν συμβαίνει τώρα γιατί είστε με τη χαρά της Ευρώπης ακόμη. Κάτσε να δούμε μετά τα παιχνίδια με Τσέλσι.
πιστευεις οτι αν χασουμε απ την τσελσι θα βρεθει κανεις που θα τα βαλει με τον Λεμονη η τους παιχτες?
ε οχι ρε φιλε μου ημαρτον!!!
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Την Τεταρτη πιστευω πως δεν θα γλιτωσουν.Αν και με την επιστροφη τον Ματος-Στολτιδη-Λεντεσμα δεν νομιζω να παιχτει τοσο ανοιχτο ματς,θα ναι της λεπτομερειας.Παντως ειναι μια ευκαιρια να τον τσακισουμε τον γαυρο,ηδη τον καρπαζωσαμε και ερχεται και η Τσελσυ οπου να 'ναι..Πουτσα μαυρη δηλαδη!
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Πολύ καλύτερος ο Παναθηναικός σήμερα.Πολύ πιο δεμένος και πιο διαβασμένος. Αντίθετα η ομάδα μας ήταν σε κακή αγωνίστική και ψυχολογική κατάσταση. Αδικο αποτέλεσμα η ισοπαλία. Ο Ολυμπιακός πρέπει να αλλάξει πολλά μέχρι την Τετάρτη αν θέλει να βρεθεί στην επόεμνη φάση του Κυπέλλου. Αν και τα δύο ματς είναι διαφορετικά ο τομέας της ψυχολογίας παίζει μεγάλο ρόλο. Και αυτήν την στιγμή πρέπει όλοι να στηρίξουμε την ομαδα και τον προπονητή. Συγχαρητήρια στον Παναθηναικό.Την Τετάρτη η συνέχεια...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
κατσε ρε ψωριαρη ρε παιξαμε καλυτερα?εισαι ικανοποιημενος με το χ?δικαρινω ηττοπαθεια η οχι??

Γιατί να είμαι ικανοποιημένος ? Που η ομάδα κατέβηκε χαλαρά σε στυλ προπόνησης για το ματσάκι της Τετάρτης και εκανε πλάκα με τους βάζελους που δεν μπορούν να βάλουν την μπάλλα στο πλεκτό ??
Ας πρόσεχαν οι βάζελοι , με τα λόγια δεν νικάς τον Γαυρο.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Την Τεταρτη πιστευω πως δεν θα γλιτωσουν.Αν και με την επιστροφη τον Ματος-Στολτιδη-Λεντεσμα δεν νομιζω να παιχτει τοσο ανοιχτο ματς,θα ναι της λεπτομερειας.Παντως ειναι μια ευκαιρια να τον τσακισουμε τον γαυρο,ηδη τον καρπαζωσαμε και ερχεται και η Τσελσυ οπου να 'ναι..Πουτσα μαυρη δηλαδη!
ρε καραλιακουρα στο μπλοκ που εχεις υπογραφη εσυ εισαι ο συγγραφεας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom