Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κ για να είμαι κ δίκαιος σκόρερ κ των 2 γκολ Καλόπουλος, έπεσε η απόδοσή του στο β ημίχρονο :grin: :grin:
Ναι ρε γαμωτο,εχασε την ευκαιρια για χατρικ...δεν πειραζει θα σκοραρει σε επομενο ματς πιο πολλα.Αντε και πρωτος σκορερ ο καλοπουλος,γιατι δεν βλεπω να περναει αλλος τον κοβασεβιτς!!!!!!! :piss: :piss: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman:
 

t@r@t@t@

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου την 2η κίτρινη στον Γκαλέτι την είπε μέχρι και ο Βερνίκος! Ο Καλόπουλος την έκανε αβαβά...
 

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
ε οχι ρε φουστη μου τι μαλακια τους δερνει....

καλα δεν ειπε κανενας τι σημασεια εχει ο αγωνας αυτος για εμας τους οπαδους?

στον ν'ντοι του ειπαν οτι δεν τετοιες ευκαιριες να τουσ ξεφτιλισουμε στην εδρα τους δεν υπαρχουν καθε μερα?

και επιτελους ημαρτον με αυτον τον καραγκουνη...μας καταστρεφει το παιχνιδι ολο το κρυαρι....

μπραβο σε σιμαο...νιλσον....βυντρα....οι υπολοιποι(ιβαντσιτσς,σαριεκι,γκουμας,σαλπι..)δεν αξιζουν μπραβο γιατι απλα ειναι καλοι παιχτες και το ξερουμε,,και ετσι πρεπει να παιζουν...

επιτελους εχουμαι και προπονητη(μπραβο και στον πεσερίρο)

αλλα για αλλη μια φορα  παιδια ΞΥΠΝΝΗΣΤΕ:

ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ
 

juneper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν και Ολυμπιακος , αποψε αξιζατε την νικη γιατι παιξατε πολυ καλυτερα και ειχατε περισσοτερες ευκαιριες,αλλα οι απουσιες στο κεντρο του Ολυμπιακου στοιχισαν πολυ περισσοτερο  απο οτι η απουσια του Ματος , ο Ιβανσιτς ειναι πολυ ποιοτικος παικτης.Την Τεταρτη θα ειναι διαφορετικο παιχνιδι (δυσκολα ο Παναθηναικος θα εχει 2η συνεχομενη φορα εκπληκτικη αποδοση.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
δεν ξερω τι να πω πλεον....αυτοι οι γαυροι εχουν μεγαλο αγιο....!!!!

2 ενστασεις εχω μονο...

1ον απο που κι ως που βαραει το πεναλτυ καποιος που μολις ειχε μπει αλλαγη...
2ον γιατι κανανε αβαβα την κοκκινη στον γκαλετι?η μηπως δεν ηταν καρτα αυτο που εκανε στον γκουμα?

αν ημουν ο πεσειρο θα εδινα προστιμο σε ολη την ομαδα....ο γαυρος επρεπε να φαει 5 γκολ.....και λιγα λεω...!!!

απλα ντροπη..
Γιατι εμεις δεν καθομαστε να κλαιμε σαν και αυτους.Εμεις περιμεναμε απο τους παικτες μας να καθαρισουν το ματσακι και δεν λεμε για τα λαθη οπως ηταν και η 2η κιτρινη του γκαλετι αναμφισβιτητα.Το οτι ημασταν καλυτεροι παντως,οφειλεται στην ανακαλυψη του σιμαο απο τον πεσειρο,ο οποιος και εισηγηθηκε να ερθει στον Παο.Γιατι ο ολυμπιακος χωρις τον στολτιδη,δεν εκανε τιποτα απολυτως στο κεντρο,ενω εμεις εχουμε αυτον τον τεχνιτη παικτουρα που αναπληρωσε τον Ματος. :rockon:
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Πάντως αδέλφια όπως είδαμε την Τετάρτη θα είναι ωραία όταν θα δείξουμε την ...Λούτσα στον Περαία
 

Dinos(1)

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδες ασχετο, ειδα μια διαφημιση στο ημιχρονο ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, και ρωταω, παμε καλα η δεν παμε?? :think:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ε οχι ρε φουστη μου τι μαλακια τους δερνει....

καλα δεν ειπε κανενας τι σημασεια εχει ο αγωνας αυτος για εμας τους οπαδους?

στον ν'ντοι του ειπαν οτι δεν τετοιες ευκαιριες να τουσ ξεφτιλισουμε στην εδρα τους δεν υπαρχουν καθε μερα?

και επιτελους ημαρτον με αυτον τον καραγκουνη...μας καταστρεφει το παιχνιδι ολο το κρυαρι....

μπραβο σε σιμαο...νιλσον....βυντρα....οι υπολοιποι(ιβαντσιτσς,σαριεκι,γκουμας,σαλπι..)δεν αξιζουν μπραβο γιατι απλα ειναι καλοι παιχτες και το ξερουμε,,και ετσι πρεπει να παιζουν...

επιτελους εχουμαι και προπονητη(μπραβο και στον πεσερίρο)

αλλα για αλλη μια φορα  παιδια ΞΥΠΝΝΗΣΤΕ:

ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ


Τι μπράβο στον πεσειρο, ο άνθρωπος έκανε έγκλημα που έβγαλε σαλπι κ άφησε κ καραγκούνη μέχρι το τέλος. Διαβασμένος πήγε αλλά κατά την διάρκεια του αγωνα έκανε μαλακισμένες αλλαγές
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Aς βάζαμε το πέναλτι και θα τα ξεχνάγαμε όλα...

Εκ των υστέρων, βιάστηκε λίγο να βγάλει Σάλπι...

Έχω από το Double (τελικό κυπέλλου) να μας δω ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ καλύτερους!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
επειδη δεν ειμαι κοτα εχω να δηλωσω τα εξης:
1ον)Ο βαζελος ηταν σαφως ανωτερος σημερα απο εμας οι οποιοι αν παιξουμε ετσι με την τσελσι η καποτε 7αρα θα ειναι μικρη στα οσα θα φαμε....
2ον)Αφου δεν κερδισατε ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ Ολυμπιακο ειστε αξιοι της μοιρας σας.
3ον)Την τεταρτη νομιζω οτι δεν θα μαστε σε τοσο χαλια κατασταση ουτε εσεις σε τοσο κολη...
4ον)Το σκορ εγραψε 1-1 ενω θα επρεπε πχ 1-3
5ον)Η πραγματικοτητα ειναι ομως οτι βαλατε ενα καλπικο γκολ κι εμεις ενα κανονικο....
Ο Μιχος ειναι μεγαλος καραγκιοζης κι ο δικος σας ο χαλιας που ηταν εκει δεν πηγε πισω..εκραζε σαν ζωο!!!
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
από καθαρή σας μαλακία χάσατε το παιχνίδι χάνονται αυτά τα γκόλ? 1 - 3 το παιχνίδι λίαν επιεικώς έπρεπε να τελειώσει.

Για τον κυριο Μίχο όλα ητανε μιρασμενα. Ευτυχώς που έχασε το γκολ ο κοβασεβιτς γιατι ποιος θα ακουγε τους γαυρους αυριο. Κρίμα χασαμε ευκαιρία για μεγαλη νίκη. Δεν χάνονται τετοια γκολ ούτε λει απ να κάνανε.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
και επιτελους ημαρτον με αυτον τον καραγκουνη...μας καταστρεφει το παιχνιδι ολο το κρυαρι....

Γάμησέ τα φίλε. Σε κάποια φάση, πήγε κι έκλεψε την μπάλα από τα πόδια συμπαίκτη και την έδωσε κατευθείαν σε αντίπαλο!

ΥΓ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε τόσο ολοφάνερη φάση δεν έφαγε 2η κίτρινη ο Γκαλέτι. Εκεί χαρίστηκε ο διαιτητής.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι ωρα παιζουμε την Τεταρτη αληθεια παιδια??? :dunno: :dunno:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Κ να μην πέρνουμε αερα για την τετάρτη, εντελώς διαφορετικό παιχνίδι, ακόμη πιο δύσκολο κατά την γνώμη μου.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Κλωτσησατε οποια πιθανοτητα ειχατε για το πρωταθλημα με το χαμενο πεναλντι. Θα ηταν μεγαλη υποθεση αν παιρνατε το παιχνιδι.
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τι μπράβο στον πεσειρο, ο άνθρωπος έκανε έγκλημα που έβγαλε σαλπι κ άφησε κ καραγκούνη μέχρι το τέλος. Διαβασμένος πήγε αλλά κατά την διάρκεια του αγωνα έκανε μαλακισμένες αλλαγές

Γιατί να σουτάρει το πέναλτυ παικτης που μπηκε μολις στο γηπεδο τισου λεει.Πολυ κακη επιλογη και φανηκε δυστακτικός ο Παπαδόπουλος. Ηταν για πολλα γκολ σημερα παντου τρυπες ειχε ο γαυρος.
 

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
Τι μπράβο στον πεσειρο, ο άνθρωπος έκανε έγκλημα που έβγαλε σαλπι κ άφησε κ καραγκούνη μέχρι το τέλος. Διαβασμένος πήγε αλλά κατά την διάρκεια του αγωνα έκανε μαλακισμένες αλλαγές

να βλεπεις το συνολο του αγωνα φιλε μου που ουτος η αλλος το παραδεχτηκες και εσυ οτι το ειχε διαβασει το ματσακι...

τωρα οι αλλαγες για εμενα ειναι σαφως πως βλεπει το ματσ ο κοουτσ αλλα και θεμα τυχης αν σου βγουν η οχι...

π.χ αν ο προδοτης εβαζε την κεφαλια στην πρωτη του επαφη τι θα σημαινε?οτι ο σερ τακης ειναι προπονηταρας?...μην χεσω κιολας....

αν ο παπ σκοραρε?

η γενικη εικονα της ομαδας μετραει για εμενα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
επειδη δεν ειμαι κοτα εχω να δηλωσω τα εξης:
1ον)Ο βαζελος ηταν σαφως ανωτερος σημερα απο εμας οι οποιοι αν παιξουμε ετσι με την τσελσι η καποτε 7αρα θα ειναι μικρη στα οσα θα φαμε....
2ον)Αφου δεν κερδισατε ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ Ολυμπιακο ειστε αξιοι της μοιρας σας.
3ον)Την τεταρτη νομιζω οτι δεν θα μαστε σε τοσο χαλια κατασταση ουτε εσεις σε τοσο κολη...
4ον)Το σκορ εγραψε 1-1 ενω θα επρεπε πχ 1-3
5ον)Η πραγματικοτητα ειναι ομως οτι βαλατε ενα καλπικο γκολ κι εμεις ενα κανονικο....
Ο Μιχος ειναι μεγαλος καραγκιοζης κι ο δικος σας ο χαλιας που ηταν εκει δεν πηγε πισω..εκραζε σαν ζωο και δεν ηξερε να σταυρωσει μια σωστη προταση!!!
να προσθεσω σε αυτα οτι πρεπει να εισαι πολυ μαλακας ωστε να βαλεις να εκτελεσει πεναλτυ καποιος που μολις μπηκε με τον Αντωνη απεναντι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom