Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
σας ξεμπροστιασε ο βαρουχας...γκολ και πεναλτυ συκε....
ου ρε λαγοι....

χαχαχα. επίσης, είπε ότι έγινε πέναλτυ στον Σαριέγι κι ότι έπρεπε ο Ολυμπιακός να φάει 2 κόκκινες! Ρε, τα μισά ακούς από αυτά που λέει???
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαχαχαχααχα...πλακα κανω κατ αρχην αλλα αφου το περνεις σοβαρα...ναι εγινε πεναλτι στον σαριεγκι...σας εδωσε το σικε ομως....ποιες ηταν οι δυο κοκκινες?μια ναι!αλλο κοκκινη καρτα κι αλλο ολοκληρο γκολ....τεσπα τι περιμενεις να βγαλουμε ακρη?χεστο...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Δεν βγαίνει άκρη, όντως. Όπως και πριν λίγο, έλεγες ότι το πρόβλημα του βάζελου είναι οι διαφωνίες των οπαδών του, αλλά εγώ είδα στο δικό σας το thread να συμβαίνουν αντίστοιχα.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Προς συναγωνιστες Βρασιδα και Ψαχνω μεχρι στιγμης επαληθευοντε αυτα που σας ειπα. Αν βεβαια εχετε αμφιβολιες ακομη η Τεταρτη ειναι κοντα βεβαια ειναι λογικο ειστε γαυροι και υπαρχει θεμα ευφυιας αλλα για σκεφτειτε γιατι βαρεσε το πεναλτυ ο δημητρακης και οχι καποιος αλλος... λυπαμαι για το σχολιο περι ευφυιας αλλα τουλαχιστον οσες φορες γραφω κατι δεν λεω μαλακιες και ουτε γραφω για να γραψω ειμαι κοντα δυο χρονια και δεν εχω ουτε 150 μυνηματα..
ας σκεφτομαστε πριν χλευασουμε καποιον........
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δεν βγαίνει άκρη, όντως. Όπως και πριν λίγο, έλεγες ότι το πρόβλημα του βάζελου είναι οι διαφωνίες των οπαδών του, αλλά εγώ είδα στο δικό σας το thread να συμβαίνουν αντίστοιχα.
εμεις εχουμε κοουτς που διαφωνει δεν ειναι το ιδιο...μπουχαχαχαχα
Προς συναγωνιστες Βρασιδα και Ψαχνω μεχρι στιγμης επαληθευοντε αυτα που σας ειπα. Αν βεβαια εχετε αμφιβολιες ακομη η Τεταρτη ειναι κοντα βεβαια ειναι λογικο ειστε γαυροι και υπαρχει θεμα ευφυιας αλλα για σκεφτειτε γιατι βαρεσε το πεναλτυ ο δημητρακης και οχι καποιος αλλος... λυπαμαι για το σχολιο περι ευφυιας αλλα τουλαχιστον οσες φορες γραφω κατι δεν λεω μαλακιες και ουτε γραφω για να γραψω ειμαι κοντα δυο χρονια και δεν εχω ουτε 150 μυνηματα..
ας σκεφτομαστε πριν χλευασουμε καποιον........
μετα απ αυτο που ειδες ακομα λες οτι ηταν στημμενο το χ?πλακα κανεις ρε φιλε?κι οσο για τον παπαδοπουλο που εκανε το πεναλτυ αν ειδες δηλωσεις του πεσειρο θα εβλεπες οτι σειρα στα πεναλτυ εχουν παπαδοπουλος και μετα σαλπιγγιδης...κι επειδη δεν ανεχομαι να θιγουν την ευφυια μου ηλιθιοι σαν εσενα που πιστευουν καθε μαλακια που ακουν σου επιστρεφω το σχολιο που εκανες για να μη σε βρισω χειροτερα!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ε,προφανες δεν ειναι?!
πολυ καλος φιλε σε παρακολουθω...χθες με τον πανιωνιο ομως ρε μεγαλε ησουν πολυ ατυχος...πω πω πω γαμησε τα....ενα σωρο σκορια πιθανα,κι εκατσε το απιθανο...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πάντως πραγματικά παρολο που ο ολυμπιακος δεν βλεποταν εισασταν πολυ καλοι σημερα και απο καθαρη μαλακια δεν εφυγε με το διπλο....υπαρχει ομως ενα αλλα...οτι ο ολυμπιακος πηρε εναν πολυ σπουδαιο ποδοσφαιριστη που αν εναρμονιστει γρηγορα στην ομαδα και επιστρεψουν τουλαχιστον οι στολτιδης,λεντεσμα,ντομι ο ολυμπιακος γινεται εντελως διαφορετικη ομαδα....αν στη θεση του λουα ειχαμε και τον νερι φετος ο ολυμπιακος θα πηγαινε να αντιμετωπισει μεγαλους αντιπαλους στην ευρωπη με ιδιατερες αξιωσεις και οχι οπως θα παει τωρα να παιξει στην ζουλα την πολυ ανωτερη του τσελσυ μπας και.....κριμα που δεν εχουμε τον καστιγιο φετος...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Προς συναγωνιστες Βρασιδα και Ψαχνω μεχρι στιγμης επαληθευοντε αυτα που σας ειπα. Αν βεβαια εχετε αμφιβολιες ακομη η Τεταρτη ειναι κοντα βεβαια ειναι λογικο ειστε γαυροι και υπαρχει θεμα ευφυιας αλλα για σκεφτειτε γιατι βαρεσε το πεναλτυ ο δημητρακης και οχι καποιος αλλος... λυπαμαι για το σχολιο περι ευφυιας αλλα τουλαχιστον οσες φορες γραφω κατι δεν λεω μαλακιες και ουτε γραφω για να γραψω ειμαι κοντα δυο χρονια και δεν εχω ουτε 150 μυνηματα..
ας σκεφτομαστε πριν χλευασουμε καποιον........

Γιατί το βάρεσε ο Δημητράκης δηλαδή κι όχι άλλος? Σόρυ, αλλά εγώ δεν κατάλαβα. Ίσως να έχω χαμηλό iq, για διαφώτισέ με, αν θες βέβαια.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Αν ειχες διαβασει ενα ποστ που εκανα πριν μερικες μερες πιθανον να καταλαβαινες πηγαινε λιγο πισω και θα καταλαβεις
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Γιατί το βάρεσε ο Δημητράκης δηλαδή κι όχι άλλος? Σόρυ, αλλά εγώ δεν κατάλαβα. Ίσως να έχω χαμηλό iq, για διαφώτισέ με, αν θες βέβαια.
για να το χασει και ρθει Χ οπως προ ηξερε ο βακις....τεσπα να σου απαντησω εγω οτι ο πεσειρο στη συνεντευξη τυπου ειπε οτι υπαρχει σειρα στα πεναλτυ κι ο παπαδοπουλος εκτελει πρωτος...
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Προς συναγωνιστες Βρασιδα και Ψαχνω μεχρι στιγμης επαληθευοντε αυτα που σας ειπα. Αν βεβαια εχετε αμφιβολιες ακομη η Τεταρτη ειναι κοντα βεβαια ειναι λογικο ειστε γαυροι και υπαρχει θεμα ευφυιας αλλα για σκεφτειτε γιατι βαρεσε το πεναλτυ ο δημητρακης και οχι καποιος αλλος... λυπαμαι για το σχολιο περι ευφυιας αλλα τουλαχιστον οσες φορες γραφω κατι δεν λεω μαλακιες και ουτε γραφω για να γραψω ειμαι κοντα δυο χρονια και δεν εχω ουτε 150 μυνηματα..
ας σκεφτομαστε πριν χλευασουμε καποιον........

Επειδή μιλάμε για ελληνικό πρωτάθλημα, αυτό που λέει ο vakis δεν πρέπει να χλευάζουμε, εδώ είναι βαλκάνια δεν είναι παίξε γέλασε. Ακόμη κ το περσινό 0-1 φοβάμαι οτι περιπλέκει το στοίχημα, όπως το 0-1 στη τούμπα σήμερα κ πολλά άλλα σημερινά/χθεσινά αποτέλεσματα στην ευρώπη.
Ετσι κ αλλιώς όπου ανακατεύονται βαρδινοκοκκαληδες η βρωμιά κυριαρχεί...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους

Δεν μπορει αλλο ο θρηνος παιδια. Σαν χεσμενος ηταν.

Συγχαρητηρια στην ομαδα και στον προπονητη. Αξιζανε το τριφυλλι στο στηθος οι παικτες. 
Τους πατησαμε μεσα στο σπιτι τους και αξιζαμε, χωρις καθε αμφιβολια, την νικη.
Μιλαμε τωρα οτι το σκορ επρεπε να ειναι 2-5 και οχι 1-1. Ομως που θα πανε.
Συντομα θα τα φανε τα φλοκια στη μουρη. Δεν γλιτωνουν με τιποτα. Θα μπει και ο κιλερ Ποστιγκα μεσα και θα γραφει λεμε το κοντερ... Φοβερη η ομαδα. Μοκο τα γαυρακια στις κερκιδες. Σου λενε τι πραμα ειναι αυτο; Ποιος να τους σταματησει αυτους; Ειδανε την τριφυλλαρα και κλασανε μεντες.

Αλωνιζε το τριφυλλι....

Και μεσα στο σπιτι τους, για να μην εχουν και παραπονο.

100 χρονια Παναθηναικος.

Παμε για πρωταθλημα, κυπελλο και ουεφα ποιος μας σταματαει.
   
βρε καψερε....οσα δεν φαγατε στον πρωτο γυρω στο μπουρδελο σας τοσα δεν βαλατε σημερα...μονο που εκει εμεις δεν ειχαμε συκε πεναλτι και αουτ γκολ....
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Φιλοι συναγωνιστες απλα μετεφερα ενα διαλογο που εγινε στο μακεδονια παλας πριν τον αγωνα του ολυμπιακου με τον ηρακλη, και ειναι 100% αληθινος. Στεναχωρηθηκα με τα δυο παιδια και την απαντηση που μου εδωσαν τελος παντων το θεμα εληξε απλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι καποιοι παιζουν μπιλιαρδο στην πλατη μας.Μακαρι να διαψευτω στον αγωνα του κυπελλου. Νοιωθω ομως οτι καπου ειναι αβαβα το θεμα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
συκε πεναλτι; :2funny: :2funny:

καλα μετα απο το σημερινο ξεβρακωμα μιλας και απο πανω... :2funny: :2funny: :2funny:
εγω πρωτος ειπα οτι παιξατε καλυτερα....
αλλα αν λες οτι δεν ηταν σικε το πεναλτυ τοτε η δεν ειδες το ματς η ουτε τα 100 ριπλευ και του γκολ σας και του γκολ μας και του πεναλτυ...καληνυχτα σε ολους!!
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
καποτε ενα στημενο εληξε 3-4 το 1990 αν θυμαμαι καλα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Φιλοι συναγωνιστες απλα μετεφερα ενα διαλογο που εγινε στο μακεδονια παλας πριν τον αγωνα του ολυμπιακου με τον ηρακλη, και ειναι 100% αληθινος. Στεναχωρηθηκα με τα δυο παιδια και την απαντηση που μου εδωσαν τελος παντων το θεμα εληξε απλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι καποιοι παιζουν μπιλιαρδο στην πλατη μας.Μακαρι να διαψευτω στον αγωνα του κυπελλου. Νοιωθω ομως οτι καπου ειναι αβαβα το θεμα
δεν σου εδωσε κανεις καμια απαντηση ρε βακη...εσυ εθιξες νοημοσυνη....αν δηλαδη στο αλλο ματς ο αγωνας παει 1 η 2 τι θα πεις για τον διαλογο?εγω αν παει χ μπορω να πω τυχαιο...εσυ δεν μπορεις...τελος παντων ο καθενας πιστευει οτι θελει αλλα μην θιγεις χωρις λογο τη νοημοσυνη καποιου!!
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
πολυ καλος φιλε σε παρακολουθω...χθες με τον πανιωνιο ομως ρε μεγαλε ησουν πολυ ατυχος...πω πω πω γαμησε τα....ενα σωρο σκορια πιθανα,κι εκατσε το απιθανο...

Ηταν ασαλλιωτη τσαπου!Αστο δεν ξανασχολουμαι με τον Πανιωνιο!Οποτε φορτωνεται σημειο σε αγωνα του (οπως με μπορντω και πολλα αλλα)γινονται μαγικα!
Μακρυα.
Ρε συ Βακη επειδη δεν βρισκω τι εχεις πει πεστο ξανα!Βασικα πες τη ξερεις για τον επαναληπτικο.Εγω ειχα ακουσει πως το ματς αυτο θα ερθει αβαβα χηναρι και θα βγαλουν τα ματια τους στα ισα στο κυπελο!Ομως σημερα τα παιξαν ολα γι'ολα και αποκλειω να ηταν αβαβα...
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
ηταν το ματς ντεμπουτο του νικοπολιδη στον παναθηναικο σε ντερμπυ στο καραισκακη και μαλιστα τον καναμε αλλαγη στο 70+ γιατι οι επιστημονες της 7 του εριξαν μια πετρα στο στηθος και δεν μπορουσε να συνεχισει τον αγωνα αναπληρωματικος του ηταν ο αμπαδιωτακης μαλιστα στο τελος του ματς οι οπαδοι ρωταγαν οι μεν τους δε ειναι στημενο? και οι απαντηση ηταν ναι
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εισαι απλα για λυπηση ρε πτωμα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom