Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
παντως χωρις να θελω να προκαλεσω κανεναν δε βλεπεται αυτος ο παναθηναικος.εχει χασει το βαρος της φανελας του και εχει μικρυνει σαν ομαδα τα τελευταια χρονια.προσωπικα δεν τον φοβαμαι σαν αντιπαλο για φετος.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
καλό το αποτέλεσμα.Αλλά και η αηδία μεγάλη.





edit panosboss:Γράφε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες σύμφωνα με τους κανόνες του forum.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
ΕΤΣΙ !!!
Βάζελοι και γαύροι ενωμένοι για να πάμε την αεκ πίπα κώλο εμπλοκή !!!
 

Επισκέπτης
ΒΟΎΛΩΣΤΟ...ΞΈΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΊΑ ΤΟΥ 80 ΚΑΙ 90 ΤΟΥ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ....ΦΥΣΟΥΣΕ ΚΑΙ ΔΙΝΑΝΕ ΠΕΝΑΛΤΙ....ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ
κατ αρχήν εδώ δεν βρίζουμε και δεύτερον δεν γράφουμε με κεφαλαία και τρίτον αυτό είναι το Ελληνικό ποδόσφαιρο και όσο υπάρχουν φίλαθλοι με την νοοτροπία την δική σου το ποδόσφαιρο θα γίνεται χειρότερο.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Ντροπη το χθεσινο ακυρωθεν γκολ του Ηρακλη, ντροπή και το πεναλτυ σημερα.... γι αυτο κανεις πια δεν ασχολειται με το ποδοσφαιρο .... ξεφτιλες ολοι
 

Επισκέπτης
ΕΤΣΙ !!!
Βάζελοι και γαύροι ενωμένοι για να πάμε την αεκ πίπα κώλο εμπλοκή !!!
αν εννοείς με τρόπους σαν σήμερα και το χθεσινό με τον διαιτητή τότε μόνο ποδόσφαιρο δεν βλέπεις φίλε μου.
και απ ότι βλέπεις οι πραγματικοί φίλαθλοι και εδώ αλλά και εχθές ο vassos λένε τα πράγματα ως έχουν και συγχαρητήρια το ίδιο θα πράξω και εγώ αν κάτι ανάλογο γίνει με την δική μου ομάδα. 
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Τσάμπα σας λέμε απατ-αιώνιους? ;)

Γιατί ρε φιλαράκο , γουστάρω να χάσετε , κακό είναι ? Δεν εκτιμάς την ειλικρίνεια μου ?

αν εννοείς με τρόπους σαν σήμερα και το χθεσινό με τον διαιτητή τότε μόνο ποδόσφαιρο δεν βλέπεις φίλε μου.
και απ ότι βλέπεις οι πραγματικοί φίλαθλοι και εδώ αλλά και εχθές ο vassos λένε τα πράγματα ως έχουν και συγχαρητήρια το ίδιο θα πράξω και εγώ αν κάτι ανάλογο γίνει με την δική μου ομάδα.

Θέλω να νικάω με το σπαθί μου , δεν μου αρέσουν οι αδικίες.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Προς τους Ολυμπιακους.
Ρε μαγκες κραζουμε τους καραγκιοζηδες που μπαινουν στο θρεντ του Ολυμπιακου για να προκαλεσουν, μην κανετε και εσεις το ιδιο, αν εχεται ορεξη για κουβεντουλα με βαζελους ενταξει αλλα μην κανουμε μπουρδελο ολα τα θρεντ.
Αλλωστε απο οτι διαβασα και οι ιδιοι το παραδεχονται οτι ηταν μουφα.
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
δεν μου αρέσει να ευνοηθώ μου αρέσει αυτό που θα κερδίσω να ξέρω ότι έχει αξία.

έτσι για αυτό μου αρέσεις γιατί έχεις ιδανικά και πορέυεσαι με το σταυρό στο χέρι μεσα σε αυτ'ην την άτεμι κενωνία!!!

χαχαχαχα!! :2funny:
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Προς τους Ολυμπιακους.
Ρε μαγκες κραζουμε τους καραγκιοζηδες που μπαινουν στο θρεντ του Ολυμπιακου για να προκαλεσουν, μην κανετε και εσεις το ιδιο, αν εχεται ορεξη για κουβεντουλα με βαζελους ενταξει αλλα μην κανουμε μπουρδελο ολα τα θρεντ.
Αλλωστε απο οτι διαβασα και οι ιδιοι το παραδεχονται οτι ηταν μουφα.

οκ αποχωρώ!
 

Επισκέπτης
πλακα κανω ρε αριων
φίλε ο Παναθηναικός σήμερα πληρώνει τα παλιά του λάθη στο ζήτημα ότι σέρνεται η ομάδα του.
εγώ προσωπικά δεν την είδα την φάση στο κατά πόσο ο διαιτητής μπορούσε να έχει άποψη και να μην είναι κάτι το εσκεμμένο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom