Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα φίλοι.Φαινόταν ότι κάτι άλλαξε φέτος,αλλά από ότι φαίνεται χθες γυρίσατε πάλι στα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου.Βέβαια βγάζετε κ μόνοι σας τα μάτια σας,όπως π.χ. η κόντρα που ξέσπασε στα διοικητικά κ στον εμφύλιο των εφημερίδων σας.Ελπίζω να βρείτε γρήγορα τον δρόμο σας κ να γίνετε ξανά ανταγωνιστικοί.Από ότι φαίνεται θα έχουμε ένα από τα καλύτερα πρωταθλήματα.Εσείς θα μείνετε στην απέξω;;;;
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα φίλοι.Φαινόταν ότι κάτι άλλαξε φέτος,αλλά από ότι φαίνεται χθες γυρίσατε πάλι στα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου.Βέβαια βγάζετε κ μόνοι σας τα μάτια σας,όπως π.χ. η κόντρα που ξέσπασε στα διοικητικά κ στον εμφύλιο των εφημερίδων σας.Ελπίζω να βρείτε γρήγορα τον δρόμο σας κ να γίνετε ξανά ανταγωνιστικοί.Από ότι φαίνεται θα έχουμε ένα από τα καλύτερα πρωταθλήματα.Εσείς θα μείνετε στην απέξω;;;;
 
Tι σχεση  εχει η κοντρα ερασιτεχνη-παε με το οτι ο σοφερ μας εχει κανει μικρη ομαδα και δεν μας σεβεται κανενας πια?
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Οποιος ανεβαινει απ τη Β εθνικη ξεκαβλωνει στη καμπουρα μας.
Τα ιδια και τα ιδια καθε χρονο...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρεεεεεεεεεεεεεε ο μούτσος.Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε φιλαράκι μυο καλόοοοοοοοοοοοοοοο.μούτσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Το φόρουμ είναι πια το ίδιο :rockon: :rockon:
 

doken

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
Ο ΠΑΟ ποτέ δεν ήταν μικρή ομάδα όπως λένε άλλοι.Προσωπικά πιστεύω ότι είναι η μεγαλύτερη αλλά πρέπει να αντιληφθούν όλοι ότι σίγουρα υπάρχουν 4 Παναθηναϊκοί. Η ΠΑΕ , η ΚΑΕ, το ΤΑΠ, και ο Ερασιτέχνης. Η ΚΑΕ και το ΤΑΠ έχουν περίπου την ίδια πολιτική , η ΠΑΕ εντελώς δικιά της με καμία προσπάθεια να έρθει κοντά στο κόσμο ή αν θέλετε προσπάθεια να δημιουργήσει το δικό της πελατολόγιο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο μάστερ των οπαδικών,ο γκουρού των συλλογών,ο μαιτρ των συνταγών μαγειρικής,ο μούτσος είναι κ ΠΑΛΙ ΕΔΩ.Respect. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Ρεεεεεεεεεεεεεε ο μούτσος.Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε φιλαράκι μυο καλόοοοοοοοοοοοοοοο.μούτσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Το φόρουμ είναι πια το ίδιο :rockon: :rockon:
Δεν αντεξα αλλο καλε μου φιλε (και φιλοι) να μεινω αμετοχος και μακρια απ το φορουμ!!!!
Καλως σας βρισκω
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Έμπαινε moutso...  :2funny:  :rockon: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χάρηκα πολύ που ξανάρθες ρεεεε.Το φόρουμ σε χρειάζεται όπως κ τα βαζέλια.Έλειψες κ έχει μαραζώσει το θρεντ σας.Ελπίζω να μην σε ξαναχάσουμε ρε για τόσο πολύ.

[move]Μουτσος-μούτσος-μούτσος :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:[/move]
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
γεια σου και παλι φιλε!!!!!!
ελπιζω ο λογος που ξαηρθες να ειναι ..."καλος" .......

καλος ηρθες φιλε......
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Παιδια τα λογια σας με τιμουν ιδιαιτερα!!! Γι αυτο και μονο αξιζει να ειμαι κοντα σας!!!
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Μούτσο θεέ πάρε την ΠΑΕ

(εντάξει εντάξει μη βαράτε, λέω και καμμιά λαλακία να περνάει η ώρα :P )
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Οσο ειναι οι καπεταναιοι...δεν βλεπω ασπρη μερα στο Παναθηναικο.
Εστω.. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ να αλλαξουν νοοτροπια..να τη δουν λιγο οπως οτρελοΠαυλαρας
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.416
Like
4.826
Πόντοι
456
ΠΑΡΩΝ,να δηλωσω και εγω εδω,αλλα...............................ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΙΣΑΓΙΟ χρειαζεται η ΟΜΑΔΑ !!!
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
ρε μαγκες εγω να ρωτησω κατι τι το τοσο κακο εχει πια αυτη η τικετ κλαμπ που εχουν φαγωθει ολοι οι βαζελοι.. ενταξει πρεπει μια μερα να πας καπου νωρις κ να γραφτεις κ μπορει να εχεις δουλειες η να βαριεσαι αλλα ειναι μια φορα τοσο τραγικο ειναι δλδ? κ μην μου πειτε για φακελωματα γιατι ουτως η αλλως εδω κ καποια χρονια στο εισιτηριο γραφετε ονομα κ στοιχεια!ιατι εχει πεσει τοση ξενερα με αυτο το πραγμα λοιπον? μηπως βγαζετε κ λιγο την αντιπαθεια σας στο τζιγγερ σε ανουσια θεματα?
 

triopo

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες εγω να ρωτησω κατι τι το τοσο κακο εχει πια αυτη η τικετ κλαμπ που εχουν φαγωθει ολοι οι βαζελοι.. ενταξει πρεπει μια μερα να πας καπου νωρις κ να γραφτεις κ μπορει να εχεις δουλειες η να βαριεσαι αλλα ειναι μια φορα τοσο τραγικο ειναι δλδ? κ μην μου πειτε για φακελωματα γιατι ουτως η αλλως εδω κ καποια χρονια στο εισιτηριο γραφετε ονομα κ στοιχεια!ιατι εχει πεσει τοση ξενερα με αυτο το πραγμα λοιπον? μηπως βγαζετε κ λιγο την αντιπαθεια σας στο τζιγγερ σε ανουσια θεματα?

φίλε μου τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά...απο το γήπεδο δεν κάνουμε αποχή...μας έδιωξαν!!!!
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
αυτο που ξερω ειναι για τον ενιαιο φορεα πως δεν του δινουν εισιτηρια!γιατι? επειδη εβριζαν τον τζιγγερ η λογω περυσινων επεισοδιων? υπαρχουν κ αλλοι παναθηναικοι ομως μη οργανωμενοι που ειναι τσαντισμενοι με την τικετ κλαμπ κ δεν εχω καταλαβει ακριβως τον λογο!
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κουραστηκα και δε θα γραψω τα γνωστα!
το μας εδιωξαν σημαινει πως ενω καλα εκαναν και δεν ηθελαν 10-20 ατομα που εκαναν φασαριες κτλ συναμα πηρε η μπαλα αλλους 2.000-3.000 χιλιαδες του φορεα που εκαναν το γηπεδο καμινι και αλλους χιλιαδες υγιεις σκεπτομενους παναθηναικους που απλα ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΝ ατη τη καραμελα!που κουραστηκαν τα 5ετη πλανα!που κουραστηκαν να βλεπουν μιτου-επαλε-ραγκουελ κτλ-που κουραστηκαν να περιμενουν να φτιαξει γηπεδο ο παο για να παρει καποιο μεγαλο παιχτη (επειδη σιγουρα θα τα βγαλει τα λεφτα τοτε)!που κουραστηκαν αυτη τη κοροιδια!να περιμενουμε να περιμενουμε!δε λεω επιχειρηση ειναι το κερδος κοιταει αλλα το παρακανει!και τα μπαρακια επιχειρησης ειναι αλλα θα σε κερασουν που και που ενα ποτο!αυτος δε κερναει ουτε τον εαυτο του!κουραστηκα να βλεπω φλουφληδες για προεδρους του παναθηναικου!μητσου?φιλλιπιδης?
παιζει με τη νοημοσυνη μας ο ανθρωπος!γιατι για να δουμε μεγαλο παιχτη θα περιμενουμε το νεο γηπεδο!σε 2-3-4?χρονια?οταν γινει!
και πλεον ο απλος παναθηναικος μη οργανομενος που και αυτος ποναει την ομαδα ντρεπεται να παει στο γηπεδο και να το σκεπαζουν οι φωνες των 200 λαρισαιων-ατρομητων-ακετζηδων κτλ!
δε γραφω για τη καταντια της θυρας 13 γιατι οταν το γραφω το σκεφτομαι και ανατριχιαζω!
καλα του εκατσε η διακοπη πρωταθληματος μετα το εξω με τη βεροια και μετα εντος γιατι αμα ειχαμε αυτη τη κυριακη εντος δε θα πηγαιναν στο γηπεδο ουτε αυτη η χιλιοι φιλοι του το λομπυ να τρωνε πατατακια και σε καθε γκολ της παναθας αν χορευουν και να κουνανε το κωλο τους με το thats the way aha i like it!
ΠΑΝΑΘΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΑΠΕΞΩ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
καλα ολα αυτα ρε κιρονα αλλα εγω δεν εχω καταλαβει γιατι ολοι βριζουν την τικετ κλαμπ οργανωμενοι κ μη! εσυ εδω μου λες οτι οι μη οργανωμενοι απλα ξενερωνουν με τα πλανα του τζιγγερ εγω ακουω ομως ολο διαμαρτυριες για την τικετ κλαμπ...
 

Επισκέπτης
Μπραβο προεδραρα παλι τα καταφεραμε και γιναμε ρομπες ξεκουμπωτες ΜΠΡΑΒΟ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom