Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εγω παντως αναπολω τον προ 2ετιας νινη..που ναι αυτο το αερατο παιχτακι που ξεραμε?
Του είπε ο Τεντάς ότι αν δεν κάνει καλό κούρεμα, θα βλέπει 11άδα με τα κυάλια.

ευτυχώς για το γάβρο....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και δυστυχώς για το γαύρο, δε συμμετέχεις και εσύ στις μεταγραφές του βάζελου.
Γιατί υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να πάρετε αμυντικό στη συνέχεια.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
το ξαναπαταλέω.
ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ. ΘΕΛΕΙΣ 7άρι Η 10άρι. Το 9άρι, ή 11άρι όσο παικταράς και αν είναι ΔΕΝ είναι πλέι μέικερ.
ΟΣΟΥΣ παίκτες και να τραβήξει ο Σισέ εάν δεν έχεις Μπελούτσι ΓΑΜΑΤΑ.
Ο βάζελος είναι απλά μαι ομάδα από πολύ καλούς μέτριους παίκτες που με έναν παικταρά στο 7 ή στο 10 θα κάνει παπάδες....
Θες παράδειγμα;
ΔΕΣ ΤΙ ΠΗΡΕ Η ΡΕΑΛ πρώτα πρώτα. ΠΡΩΤΑ γαμάτο 10άρι και μετά γαμάτο 7άρι.
Απλά πράγματα.
Οι φόρ όσες κλάσεις και να είναι παραπάνω από τους άλλους εάν δεν έχουν παίκτη αντίστοιχηες κλάσης για βοήθεια ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ. Απλά εγκλωβίζονται λόγω θέσης και εκνευρίζονται.

ποιος μπορει να παιξει 7ρι η 10ρι στον Παναθηναικο? (αφου ο Ιβανσιτς δεν ηταν καλος..)

ο Λετο?  ;)
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
ερχεται ο ρικελμε :s&m_1:
Ιαματική η πηγή; Σοβαρέψου φίλε...
Η μαλακία είναι ότι δεν κάνουν κίνηση για δεξί μπακ και δεύτερο στόπερ.
Από την άλλη, φέτος βασίζομαι αρκετά στην διαιτησία. Πιστεύω θα μας βοηθήσει αρκετά. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ποιος μπορει να παιξει 7ρι η 10ρι στον Παναθηναικο? (αφου ο Ιβανσιτς δεν ηταν καλος..)

ο Λετο?  ;)

παλλικάρι μου ξέρεις ποιό πόδι έχει το 7άρι για καλό;
ο Ιβανσιτς στο 7άρι είναι ανάπηρος.....
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
γύρισα από μίνι διακοπές και είπα να μπω να γράψω κι εγώ καμιά μαλακία να περάσει η ώρα μέχρι να ξαναφύγω.
για το θέμα του προπονητή, μην ξεχνάμε ότι τα πράγματα είναι πολύ σχετικά. Ο Τεν πέρσι μαλακίστηκε ασύστολα με τα πειράματά του. έχω μια υποψία ότι μπορεί κάτι να έμαθε στου κασίδη το κεφάλι. οπότε, ας τον δούμε και φέτος και μετά τον διαολοστέλνουμε. μην ξεχνάτε ένα σωρό παραδείγματα: ο Σερ Άλεξ για κάμποσα χρόνια έπαιρνε πούλο, ο Πέτροβιτς ήρθε ως πρωταθλητής Ευρώπης και έφυγε ως ο πιο αποτυχημένος στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου, ο Σκολάρι κατάφερε να πιαστεί 2 φορές κορόιδο στην έδρα του από τον Ότο, αλλά η Τσέλσι τον εμπιστεύθηκε ( ! )... τι να πρωτοθυμηθώ από προπονητές που αλλού λατρεύτηκαν σαν Θεοί κι αλλού έφυγαν νύχτα.
Αυτό όμως που με ανησυχεί με τούτον είναι ότι τη μια δηλώνει ότι θα πάρει σεντερ μπακ που θα κάνει παιχνίδι και την άλλη βολεύεται με τον Μπιέρσμιρ. κι όχι μόνο αυτό: είναι κολλημένος με το Σιμάο που δεν μπορεί να κάνει παιχνίδι. δεν είναι ρε πούστη μου οξύμωρο σχήμα; να λες ότι θες σέντερ μπακ που κάνει παιχνίδι και να λατρεύεις παίχτη που η δουλειά του είναι να το κάνει, αλλά να μην μπορεί (με ότι έχουμε δει μέχρι τώρα τουλάχιστο);
πάντως εγώ το είχα προβλέψει ότι θα πάρει φτηνιάρη αμυντικό. βαριέμαι να ψάχνω το ποστ μου. είχα γράψει βέβαια ότι με τα λεφτά που γλιτώνει θα πάρει κι άλλο αρχιδάτο επιθετικό. εδώ μάλλον διαψεύδομαι. ή μήπως όχι ακόμη; λέτε να περιμένουμε μπας και γίνει κάνα θαύμα;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
πάντως εγώ το είχα προβλέψει ότι θα πάρει φτηνιάρη αμυντικό. βαριέμαι να ψάχνω το ποστ μου. είχα γράψει βέβαια ότι με τα λεφτά που γλιτώνει θα πάρει κι άλλο αρχιδάτο επιθετικό. εδώ μάλλον διαψεύδομαι. ή μήπως όχι ακόμη; λέτε να περιμένουμε μπας και γίνει κάνα θαύμα;

Το πιο απλό και αποτελεσματικό θαύμα θα είναι να φέρει πρόταση ο Ζιλμπέρτο και να σας αδειάσει τη γωνιά.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το πιο απλό και αποτελεσματικό θαύμα θα είναι να φέρει πρόταση ο Ζιλμπέρτο και να σας αδειάσει τη γωνιά.

εγώ λέω να κοιτάξετε να πάρετε κανένα επιθετικό γιατί ανανεώσατε την αγγλική ζακέτα και ακόμα ο ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ δεν ξεκίνησε προπόνηση και πάει για χειρουργείο.....

πάλι έσκισε ο θείος........

αφήστε λοιπόν το βάζελο γιατί σε λιγο θα μας λέτε ότι η καλύτερη μεταγραφή του καλοκαιριού στο γάβρο είναι ο μήτρογλου......

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εγώ λέω να κοιτάξετε να πάρετε κανένα επιθετικό γιατί ανανεώσατε την αγγλική ζακέτα και ακόμα ο ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ δεν ξεκίνησε προπόνηση και πάει για χειρουργείο.....

πάλι έσκισε ο θείος........

αφήστε λοιπόν το βάζελο γιατί σε λιγο θα μας λέτε ότι η καλύτερη μεταγραφή του καλοκαιριού στο γάβρο είναι ο μήτρογλου......

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ήταν πλήγμα αυτός ο τραυματισμός και πάλι καταφέραμε να μείνουμε με 2 επιθετικούς... :headbang:
Ο Μήτρογλου δείχνει να είναι σε φόρμα (και με την Εθνική πριν την προετοιμασία είχε βάλει 2-3 γκολ).
Οι μεταγραφές φέτος ήταν κατά κύριο λόγο εσωτερικές. Μήτρογλου και Λεντέσμα σε φόρμα, ο Σοϊλέδης  ο Κ. και ο Γ.Παπαδόπουλος δείχνουν ότι μπορούν να πάρουν αρκετό χρόνο συμμετοχής φέτος, ο Μπράβο ήταν αλάνθαστος στο τελευταίο φιλικό και έκανε τα πάντα(αν έβαλε και μυαλό γλιτώσαμε επιτέλους απ'το Ντομί!)
Ο Μαρέσκα δείχνει να ξέρει μπαλίτσα, αλλά χρειάζεται το χρόνο του, μόλις ήρθε. Ελπίζω ο Ζαϊρί να γίνει λίγο πιο ομαδικός, όσο μπορεί τέλος πάντων (δεν τρέφω αυταπάτες ότι θα γίνει κ' αλτρουιστής) και να δέσει ο Μέλμπεργκ με τον Αβραάμ.
Και να παίξει επιτέλους ένα φιλικό ο Γκαλέτι..!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
α, εσύ έχεις μείνει πολύ πίσω. αυτό το λένε ήδη

λες να το έγραψα τυχαία;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

η πλάκα είναι που βλέπεις κάτι σκατόφυλλα τύπου πρωταθλητή που γράφουν :
"έτσι πρόεδρε ΝΑ ΧΡΩΣΤΑΣ ΚΑΝΤΑ ΟΛΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ"

και γω έτσι λέω....
κάντα....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

όπως τα πέτρινα χρόνια και μετά θα ψάχνετε τις πταίει.
Καραγκιόζηδες...  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ήταν πλήγμα αυτός ο τραυματισμός και πάλι καταφέραμε να μείνουμε με 2 επιθετικούς... :headbang:
Ο Μήτρογλου δείχνει να είναι σε φόρμα (και με την Εθνική πριν την προετοιμασία είχε βάλει 2-3 γκολ).
Οι μεταγραφές φέτος ήταν κατά κύριο λόγο εσωτερικές. Μήτρογλου και Λεντέσμα σε φόρμα, ο Σοϊλέδης  ο Κ. και ο Γ.Παπαδόπουλος δείχνουν ότι μπορούν να πάρουν αρκετό χρόνο συμμετοχής φέτος, ο Μπράβο ήταν αλάνθαστος στο τελευταίο φιλικό και έκανε τα πάντα(αν έβαλε και μυαλό γλιτώσαμε επιτέλους απ'το Ντομί!)
Ο Μαρέσκα δείχνει να ξέρει μπαλίτσα, αλλά χρειάζεται το χρόνο του, μόλις ήρθε. Ελπίζω ο Ζαϊρί να γίνει λίγο πιο ομαδικός, όσο μπορεί τέλος πάντων (δεν τρέφω αυταπάτες ότι θα γίνει κ' αλτρουιστής) και να δέσει ο Μέλμπεργκ με τον Αβραάμ.
Και να παίξει επιτέλους ένα φιλικό ο Γκαλέτι..!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

άκου πλήγμα το μπασμένο... ο ένα κι ένα μίλκο....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

η καλύτερη εσωτερική μεταγραφή που έκανε φέτος ο βάζελος είναι στην ΕΠΟ και τη διαιτησία......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
λες να το έγραψα τυχαία;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

η πλάκα είναι που βλέπεις κάτι σκατόφυλλα τύπου πρωταθλητή που γράφουν :
"έτσι πρόεδρε ΝΑ ΧΡΩΣΤΑΣ ΚΑΝΤΑ ΟΛΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ"

και γω έτσι λέω....
κάντα....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

όπως τα πέτρινα χρόνια και μετά θα ψάχνετε τις πταίει.
Καραγκιόζηδες...  :grin: :grin: :grin: :grin:
Αν το "καραγκιόζηδες" το γράφεις για τις εφημερίδες, στα παπάρια μου.
Αν απευθύνεσαι σε εμάς εδώ μέσα, επειδή έχεις κάβλες για μπινελίκια μεσημεριάτικα... :birdman: :birdman:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

άκου πλήγμα το μπασμένο... ο ένα κι ένα μίλκο....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν είναι και 2 μέτρα παλικάρι σαν το Σαλπιγγίδη, είναι μόνο 1,84... :jerking: :jerking: :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αν το "καραγκιόζηδες" το γράφεις για τις εφημερίδες, στα παπάρια μου.

Δεν είναι και 2 μέτρα παλικάρι σαν το Σαλπιγγίδη, είναι μόνο 1,84... :jerking: :jerking: :jerking:

μόνο τους μαλάκες που ξέρεις ποιοί είναι απευθύνομαι....

ναι και ο γκάλης 1.85 ήταν  :grin: :grin: :grin:όταν έβαζε τα τόνι σουζ....  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom