Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
βεβαια το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι..
εμπιστευτηκαν την ομαδα σε εναν ανθρωπο που καποτε προπονουταν στα κοκκινα επι κοσκωτα...
και διωξαν το γκουμα και το μαυριδη σαν κλεφτες..
τοσο μαλακες ειναι..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τα 4 αμυντικα χαφ 11δας τι τα θελει?
μεγαλη πολυτελεια για ομαδα χωρις αμυντικο...
και χωρις ενα μπαριος να γαμαει και να δερνει μαζι με το σισε..
αλλη αποροια: κρατας στο ροστερ το μελιση? και διωχνεις δαρλα?
ε εισαι πολυ μαλακας ρε αντωνου..οπως εκανες και με κλειτον και με εντοι..τους εδιωξες και τωρα παιζεις με αμπαλους..
έχω ξαναπεί .... ο Κατσουράνης θα παίζει και σέντερ μπακ.

σταματείστε να ασχολείστε με παίκτες επιπέδου Δάρλα και βύντρα και μελίσση, όλοι μέτρια παικτάκια είναι. στο βάζελο του καπετάνιου όλοι αυτοί θα έπαιζαν δανεικοί στον ΟΦΗ.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
σορρυ αλλα για να παιξει 2-3 φορες στη χρονια 3ος αμυντικος χαλας τοσο μπατζετ οταν εχεις τρυπες τεραστιες σε αλλες θεσεις?
έχω ξαναπεί .... ο Κατσουράνης θα παίζει και σέντερ μπακ.

σταματείστε να ασχολείστε με παίκτες επιπέδου Δάρλα και βύντρα και μελίσση, όλοι μέτρια παικτάκια είναι. στο βάζελο του καπετάνιου όλοι αυτοί θα έπαιζαν δανεικοί στον ΟΦΗ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σορρυ αλλα για να παιξει 2-3 φορες στη χρονια 3ος αμυντικος χαλας τοσο μπατζετ οταν εχεις τρυπες τεραστιες σε αλλες θεσεις?
σόρυ αλλά έχεις το καλύτερο αμυντικό χαφ της Ελλάδας και δεν χαλάει θέση μη κοινοτικού μπορεί να παίξει και στις τρύπες σου και πάλι γκρινιάζεις;

Δεστε με ποιά σέντερ μπακ έπαιρνε ο γάβρος 11 χρόνια πρωτάθλημα και κόφτε την τσιμεντόσκονη.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
προτιμουσα εφοσον εχω 3 καλυτερους απο κατσουρ σαν αμυντικα χαφ, ενα κυριακο, ενα μελμπεργκ στην αμυνα και οχι 4ο αμυντικο χαφ να πλακωνονται πιος θα παιζει να μπορει να κανει το μισο απο αυτο που θα εκανε η αμυντικαρα που επρεπε να φερει ο γαμοαντωνιου με τη κοκινη τη φορμα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
προτιμουσα εφοσον εχω 3 καλυτερους απο κατσουρ σαν αμυντικα χαφ, ενα κυριακο, ενα μελμπεργκ στην αμυνα και οχι 4ο αμυντικο χαφ να πλακωνονται πιος θα παιζει να μπορει να κανει το μισο απο αυτο που θα εκανε η αμυντικαρα που επρεπε να φερει ο γαμοαντωνιου με τη κοκινη τη φορμα..

ρε η έλλειψη πρωταθλημάτων σας έχει κάνει ορντινάντσες...
όσο είχατε 4 μπακ με μαρκαριάν διαμαρτυρόσαστε για το τσου κου τσου κου μπολ... αι την έλλιεψη παικταράδων μπροστά.
διαλύθηκε η ομάδα της ριζοούπολης και διαμαρτυρόσαστε για το κέντρο που ήταν άδειο.
τωρα που γιόμισε το κέντρο και η επίθεση με παικτρόνια διαμαρτύρεστε που δεν έχετε Κυριάκο και Μέλμπεργκ.

Γαμώ την ιθαγένειά μου και το βάζελο δλδ.
περιμέντε να τελειώσει το πρωτάθλημα φέτος και εάν ο πιο ακροβός βάζελος όλων των εποχών δεν πάριε κούπα μαζί σας πρώτος να τους διώξουμε όλους γιατί πλέον δε θα φταίνε τα φράγκα αλλά η διαχείριση.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ο Ιβανσιτς είναι ένας μέτριος γκρινιάρης αριστερός που λόγω μετριότητας και χαρακτήρα κατέληξε στον βάζελο.
Εάν ήταν δεξιοπόδαρος θα έπαιζε ακόμα βου αυστρίας..
Την γκρίνια που την είδες;;
Διάβασες καμιά δήλωσή του ότι πρέπει να παίζει περισσότερο ή ότι άρχισε να κλωτσάει μπάλες στον Τεντά;;;
ΟΛΟΙ εκτός από εσένα τον θεωρούν πρότυπο επαγγελματία.

Ο Λέτο είναι ίσως ο πιο ταλαντούχος παίκτης στην Ελλάδα, αλλά είναι ατομιστής και μη επαγγελματίας.
Αν εσύ πιστεύεις ότι μπορεί ο Τεν Κάτε να τον στρώσει...


Τα 4 αμυντικα χαφ 11δας τι τα θελει?
μεγαλη πολυτελεια για ομαδα χωρις αμυντικο...
Έτσι ακριβώς. Και φυσικά ενώ έχεις γαμάτα αμυντικά χαφ, θα παίζει ο αόρατος λόγω κλίκας και Τεντά.
Τον Σιμάο ψάχνουν να τον μοσχοπουλήσουν. Εγώ δε θα τον έδινα με κάτω από 7εκ, και φυσικά αν είχα τα κεφάλαια του Πλυμετοχικού δε θα τον έδινα ούτε για τόσα.

σόρυ αλλά έχεις το καλύτερο αμυντικό χαφ της Ελλάδας και δεν χαλάει θέση μη κοινοτικού μπορεί να παίξει και στις τρύπες σου και πάλι γκρινιάζεις;
Εννοείς προφανώς τον καλύτερο Έλληνα αμυντικό χαφ αυτή τη στιγμή. Γιατί ο Ντουντού είναι από άλλο ανέκδοτο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Την γκρίνια που την είδες;;
Διάβασες καμιά δήλωσή του ότι πρέπει να παίζει περισσότερο ή ότι άρχισε να κλωτσάει μπάλες στον Τεντά;;;
ΟΛΟΙ εκτός από εσένα τον θεωρούν πρότυπο επαγγελματία.

Ο Λέτο είναι ίσως ο πιο ταλαντούχος παίκτης στην Ελλάδα, αλλά είναι ατομιστής και μη επαγγελματίας.
Αν εσύ πιστεύεις ότι μπορεί ο Τεν Κάτε να τον στρώσει...

Έτσι ακριβώς. Και φυσικά ενώ έχεις γαμάτα αμυντικά χαφ, θα παίζει ο αόρατος λόγω κλίκας και Τεντά.
Τον Σιμάο ψάχνουν να τον μοσχοπουλήσουν. Εγώ δε θα τον έδινα με κάτω από 7εκ, και φυσικά αν είχα τα κεφάλαια του Πλυμετοχικού δε θα τον έδινα ούτε για τόσα.
Εννοείς προφανώς τον καλύτερο Έλληνα αμυντικό χαφ αυτή τη στιγμή. Γιατί ο Ντουντού είναι από άλλο ανέκδοτο.

ρε δεν πας για μαπνάκι;
ο Ντούντου παίζει με διαβατήρι ομη κοινοτικού.
στην ομάδα αυτά που γίνονται δεν είναι αυτά που διαβάζεις στις εφημερίδες.
ο Ιβα και πριν την κλίακα ανακατοσούρας ήταν. Τον έκαναν αλλαγή στο 80 και διαμαρτυρόταν.
και δεν είναι και κάνας παικταράς. Και πριν και μετά την κλίκα σε παίγνια που έκαιγε η μπάλα ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΚΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ ΗΤΑΝ... Ο ΕΚΙ για να δείχνει ότι υπάρχει έπαιρνε ενίοτε και καμμιά κόκκινη για τσαμπουκά.

και προφανώς για να μην τον θεωρεί πρότυπο επαγγελματία ούτε ο τεντάς ούτε ο μουνιόθ αφού κανείς δεν τον είχε βασικό σε διάρκεια πάει να πει ότι και μέτριος είναι και κωλοχαρακτήρας.

Και κλείνω λέγοντας ότι 10 Ιβανσιτς είναι ένας Μύνχ.
Οποιος κατάλαβε κατάλαβε.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
εμα 4 αμυντικα χαφ και κανενας καλος στοπερ?
αυτο το περιεργο γαλο που τον βρηκε?
επισης ποιος θα βοηθαει το σισε?

τα παντα ολα μεγαλεφαντε..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
επίσης επειδή μου χετε πρήξει τα πελέ με τον Σιμάο.
Σύγχρονο αμυντικό χαφ που ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΣΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ πρέπει να πηγαίνει στο καλό.
Τελεία.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
πολυ πιο ορατος παντως απο ζιλμπερτο-κατσουρ..και δεν τρωει το μπατζετ σαν τους ανυπαρκτους..
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ο Ντούντου παίζει με διαβατήρι ομη κοινοτικού.

ο Ιβα και πριν την κλίακα ανακατοσούρας ήταν. Τον έκαναν αλλαγή στο 80 και διαμαρτυρόταν.
και δεν είναι και κάνας παικταράς. Και πριν και μετά την κλίκα σε παίγνια που έκαιγε η μπάλα ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΚΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ ΗΤΑΝ... Ο ΕΚΙ για να δείχνει ότι υπάρχει έπαιρνε ενίοτε και καμμιά κόκκινη για τσαμπουκά.

και προφανώς για να μην τον θεωρεί πρότυπο επαγγελματία ούτε ο τεντάς ούτε ο μουνιόθ αφού κανείς δεν τον είχε βασικό σε διάρκεια πάει να πει ότι και μέτριος είναι και κωλοχαρακτήρας.
´Οσον αφορά τον Ίβανσιτς:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Όσον αφορά τον Ντουντού και τον Κατσουράνη:
Αυτό που ήθελα να ξεκαθαρίσουμε είναι ότι ο καλύτερος κεντρικός μέσος στην Ελλάδα είναι ο Ντουντού.
Το ότι δεν έχει ευρωπαϊκό διαβατήριο είναι το μόνο μείον. Αν βγάλει, προσέθεσε μερικά εκατομμύρια στην τιμή του.

επίσης επειδή μου χετε πρήξει τα πελέ με τον Σιμάο.
Σύγχρονο αμυντικό χαφ που ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΣΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ πρέπει να πηγαίνει στο καλό.
Τελεία.
Ο Λέτο απ'την άλλη δίνει φοβερές πάσες. Αλλά οι 8/10 στον εαυτό του. :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πολυ πιο ορατος παντως απο ζιλμπερτο-κατσουρ..και δεν τρωει το μπατζετ σαν τους ανυπαρκτους..

επειδή έχω βαρεθεί με ανύπαρκτους που χαρακτηρίζουν ανύπαρκτους πρωταθλητές ευρώπης με καριέρα σε μεγάλες ομάδες του εξωτερικού και θεωρούν εν ενεργεία βασικούς παίκτες της εθνικής βραζιλίας (Ω ΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ) σταματάω εδώ και ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ Αφρικανοί από τις προηγμένες ποδοσφαιρικά ερήμους της Σαχάρας ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ, ειδικά όταν ακόμα και μετά το κλέψιμο ή το τάκλιν δεν μπορούν να δώσουν πάσα στο 1 μέτρο.
Τέλος γιατί μετά αρχιζουν τα μπινελίκια.....
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
κριμα, γιατι αυτη η ομαδα αν κραταγε βαζβιζνιακ-εντοι-κλειτον και επερνε και κανα μελμπεργκ (και μπαριος) θα γαμαγε πραγματικα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
´Οσον αφορά τον Ίβανσιτς:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ε πάρτε τον τον μαλάκα να τελειώνουμε......
όταν ο βάζελος έχανε απο τον γάβρο 1 και 2 μηδεν κρυβόταν στο αράουτ δίπλα στο κόρνερ να μην πάρει μπάλλα....
όλοι οι βάζελοι τον έβριζαν...... Κοτούλα λυράτη τον φώναζαν......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κριμα, γιατι αυτη η ομαδα αν κραταγε βαζβιζνιακ-εντοι-κλειτον και επερνε και κανα μελμπεργκ (και μπαριος) θα γαμαγε πραγματικα..
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ναι και με προπονητή Τσεκο και Ιακωβου θα παίρναμε τσου λου... 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
ντοπε-ξεντοπε ηταν αμυντικαρα πολυ καλυτερος απο αυτους που εχουμε, θα λειψει..
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
επειδή έχω βαρεθεί με ανύπαρκτους που χαρακτηρίζουν ανύπαρκτους πρωταθλητές ευρώπης με καριέρα σε μεγάλες ομάδες του εξωτερικού και θεωρούν εν ενεργεία βασικούς παίκτες της εθνικής βραζιλίας (Ω ΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ) σταματάω εδώ

Με χαραποιεί το ότι δεν καλούν τον Ντουντού στην Εθνική Βραζιλίας αυτή την περίοδο γιατί η ρήτρα των 8εκ είναι ασήμαντη και ΔΕ θέλω να μου τον φάει καμιά μεγάλη ξένη ομάδα. Και είναι και πιο ξεκούραστος. Όταν θελήσουμε να τον μοσχοπουλήσουμε, θα θέλουμε να τον καλέσουν. Το ποιος απίθανος καλείται σε κάθε Εθνική, είναι θέμα του προπονητή. (επίσης βλ Εθνική Ελλάδας)

ε πάρτε τον τον μαλάκα να τελειώνουμε......
Αν δεν υπάρχει ρήτρα σε περίπτωση μεταγραφής στο Γαύρο, ελπίζω να τον πάρουμε. Δεν κάνω εγώ τις μεταγραφές.
Αν μου ζητούσαν οι Γερμανοί 2-3εκ θα τα έδινα.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
εγω παντως αναπολω τον προ 2ετιας νινη..που ναι αυτο το αερατο παιχτακι που ξεραμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom