Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
.και εκπτωσεις στα ονειρα μας δεν κανουμε.

Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΦΕΤΟΣ....ΜΕΣΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ....ΤΑΠΕΣ ΟΛΑ....
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
.και εκπτωσεις στα ονειρα μας δεν κανουμε.

Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΦΕΤΟΣ....ΜΕΣΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ....ΤΑΠΕΣ ΟΛΑ....

..ρε φιλε , τωρα που το βλεπω κι εγω μου φαινεται πολυ ποιητικο...απορω με τον εαυτο μου ωρες-ωρες :think:...εμπνευση της στιγμης ηταν...ποιος ειμαι , ρε πουστη μου , ο Χεμινγουεη ? 
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
...Όσο για τη γενιά την τριάρας που ανέφερες, κάποιοι από αυτούς φοράνε ερυθρόλευκα και κάποιοι άλλοι ήταν και είναι διακαής πόθος της ομάδας σου.  :idiot:
Εεε...τότε...είναι θέμα φανέλας.....χεχεχεχεχε...για τους άλλους που λές για διακαής πόθους....δεν έχω άποψη γιατί δεν ξέρω για ποιούς λές.....
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Εεε...τότε...είναι θέμα φανέλας.....χεχεχεχεχε...για τους άλλους που λές για διακαής πόθους....δεν έχω άποψη γιατί δεν ξέρω για ποιούς λές.....
Και καλα τωρα....Καρα-Μπασινας-Κυριακος-Σειταριδης...κ.α. Πως τους ξεχναμε τοσο γρυγορα Ε............................!!!!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Και καλα τωρα....Καρα-Μπασινας-Κυριακος-Σειταριδης...κ.α. Πως τους ξεχναμε τοσο γρυγορα Ε............................!!!!!!
Κάρα...Μπασινά....Κυργιάκο...Σειταρίδη....που τα διάβασες αυτά?στο Ντέρμπυ?Γιατί ο ''Πρωταθλητής'' έγραφε πώς ο Ατρόμητος σας έκλεψε τον...Ανατολάκη...άσε ρε φίλε που θα πιστέψω τις φυλλάδες....
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε μου ο <ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ>δεν ελεγε για αυτους???η κανω λαθος....
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Nile έχεις απόλυτο δίκιο, είχαν βουίξει οι γαύρικες εφημερίδες για τους παραπάνω...
Όσο για τη φανέλα που αναφέρθηκε πιο πάνω, από την τρομάρα τους οι Γιουβεντίνοι βλέποντας την ερυθρόλευκη της ρίξαν 7 μπαλάκια (θυμίζει κάτι ο αριθμός?) και διάφοροι άλλοι κερνάνε κάθε χρόνο αναλειπώς.
Τα αρνητικά πανευρωπαϊκά ρεκόρ η δικιά σας γαυρο-ιστορία τα έχει καταγράψει.
Ατράνταχτα και αξεπέραστα  :rockon:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρεεεεε.....τι λένε τα κολοκάναλα..βλέπε ΜΕΓΑ... ηγέτης του ΠΑΟ ο καρά....χεστήκαμε και η βάρκα γέρνει...είπαμε καλός παίκτης τρέχει,μαρκάρει ,πασσάρει αλλά όχι και ηγέτης.....σιγά τον ΖΙΝΤΑΝ..ρε τι ακούμε.... :headbang:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ο ηγετης ρε φιλε ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑΛΑ..
και απο αυτα ο ΚΑΡΑ εχει..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Είναι και ψυχούλα ρε παιδιά. Την πονάει την φανέλα.
Αλλά βέβαια από την μια στιγμή στην άλλη, δεν έγιναν όλα ροζ με τον Τζίγγερ... Αν ανατρέξουμε κάποιες σελίδες πίσω, θα θυμηθούμε τι γράφαμε. Έφερε τον Γιώργο, μαζί του, καλά έκανε, καλές είναι και οι κινήσεις οι υπόλοιπες(ειδικά του Μάλαρτζ) αλλά: 2 ακραία μπακ δεν έχω δει, σέντερ μπακ δεν έχω δει και εκεί πονάμε. Περιμένω να δω και περιμένω πως και πως να διαβάσω ότι φεύγει ο Λούκας. Με την ευχή μου, στην ευχή του θεού το παιδί, να βρει τον καρακάγκουρα τον Γκέκα και να μας αφήσουν ήσυχους.
Άμυνα δηλαδή έχουμε και λέμε: Δάρλας-Σέριτς αριστερά, Γκούμας-Μόρις κέντρο(???), Νίλσον-Σιόντης δεξιά? Και?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Σε ευχαριστούμε και σου ευχόμαστε ότι καλύτερο στη συνέχεια της καριέρας σου...

"Το κεφάλαιο «Παπανικολάου» έκλεισε για τον Παναθηναϊκό. Στη διάρκεια της τετραετούς παραμονής του στον Παναθηναϊκό, ο Παπανικολάου κατέκτησε τα πάντα και φεύγει με τις καλύτερες δυνατές αναμνήσεις από το ΟΑΚΑ. Πέραν των τεσσάρων πρωταθλημάτων και των τριών Κυπέλλων, ο «Παπ» κατέκτησε το Κύπελλο Πρωταθλητριών, ενώ είναι ο μοναδικός Ελληνας παίκτης που έχει πετύχει δύο φορές το «τριπλ κράουν» και μάλιστα με δύο διαφορετικές ομάδες."
 

Συνημμένα

  • Papanikolaou.jpg
    Papanikolaou.jpg
    10,1 KB · Εμφανίσεις: 18

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
τον Μορις μαλων ξεχνατον εχει προβλημα με τους κυλιακους και παει για χειρουργιο..οποτε 3 σεντερ μπακ
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
πολυ καλος παιχτης ο ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ!!καλη επιτυχια στην σηνεχεια της καριερας του..και μην πητε περη γαυρου και λιπα γιατι ο ανθρωπος δεν εδωσε το παραμικρο δικεωμα οσο εμηνε στους ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΥΡΩΠΗΣ..
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τον Μορις μαλων ξεχνατον εχει προβλημα με τους κυλιακους και παει για χειρουργιο..οποτε 3 σεντερ μπακ
ωχ..ωχ..ωχ...αν τον αναλάβει ο σφάχτης ο δήθεν πρόεδρος Μήτσου πάει το παλουκάρι...ποδοσφαιρο δεν ξαναπαίζει.....βλέπε παρελθόν.... :jerking:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
έλεος ρε παιδιά...με το ζόρι ηγέτης ο ΚΑΡΑ...σήμερα το έγραφε η ΠΡΑΣΙΝΗ, είπαμε για να είσαι ηγέτης πρέπει να ξέρεις και 10 καντάρια μπάλλα...καλός παίκτης,φιλότιμος , ψυχάρα αλλά.....
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Σε ευχαριστούμε και σου ευχόμαστε ότι καλύτερο στη συνέχεια της καριέρας σου...

"Το κεφάλαιο «Παπανικολάου» έκλεισε για τον Παναθηναϊκό. Στη διάρκεια της τετραετούς παραμονής του στον Παναθηναϊκό, ο Παπανικολάου κατέκτησε τα πάντα και φεύγει με τις καλύτερες δυνατές αναμνήσεις από το ΟΑΚΑ. Πέραν των τεσσάρων πρωταθλημάτων και των τριών Κυπέλλων, ο «Παπ» κατέκτησε το Κύπελλο Πρωταθλητριών, ενώ είναι ο μοναδικός Ελληνας παίκτης που έχει πετύχει δύο φορές το «τριπλ κράουν» και μάλιστα με δύο διαφορετικές ομάδες."



Ετσι ακριβως...παρα τις αποδοκιμασιες ορισμενων ηλιθιων ολα αυτα τα χρονια και παρα το εμπαργκο που του ειχε επιβαλλει ο Ομπραντοβιτς(αληθεια εχει καταλαβει κανεις γιατι?) φερθηκε αψογα και επαγγελματικα.Ειδικα στον τελευταιο τελικο εδωσε το συνθημα για την τελικη επικρατηση και εβαλε κι αυτος το λιθαρακι του για την συνεχιση της αυτοκρατοριας...

Υ.Γ. Για αλλη μια χρονια δεν συζητιεται σοβαρα να αποκτηθει ενα αξιοπρεπες βαρυ πενταρι στον ΠΑΟ.Δεν την παλευει μονος του ο Τομασεβιτς , δεν τον καταλαβαινουν επιτελους?
 
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
έλεος ρε παιδιά...με το ζόρι ηγέτης ο ΚΑΡΑ...σήμερα το έγραφε η ΠΡΑΣΙΝΗ, είπαμε για να είσαι ηγέτης πρέπει να ξέρεις και 10 καντάρια μπάλλα...καλός παίκτης,φιλότιμος , ψυχάρα αλλά.....



...εντυπωση μου κανει οτι εχουν αναλαβει να πλασαρουν τον Καραγκουνη ως super-star οχι μονο οι προσκειμενες στον ΠΑΟ εφημεριδες αλλα και δηθεν ουδετεροι.Σημερα ακουγα εναν χαζοβλακα στην ΕΡΑΣΠΟΡ τον Ασημακοπουλο ο οποιος ειναι και Διευθυντης εκει(μην παραξενευστε τσιφλικι τους θεωρουν το κρατος διοριζουν οποιον θελουν), ο οποιος μιλαγε για τον κωλοτουμπα λες και ειναι ο Κριστιανο Ροναλντο...Λαδωνει που λαδωνει τους ρουφιανοδημοσιογραφους ο Τζιγγερ , δεν μπορει να τα χωσει σε κανα διαιτητη να δουμε ασπρη μερα?  Πλακα κανω...

Ποσο μου χουν λειψει αυτες οι στιγμες....

 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εντάξει ρε παιδιά έχει και ο ομπράντοβιτς τις εμμονές του...τι να κάνουμε.... :think:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Υ.Γ. Για αλλη μια χρονια δεν συζητιεται σοβαρα να αποκτηθει ενα αξιοπρεπες βαρυ πενταρι στον ΠΑΟ.Δεν την παλευει μονος του ο Τομασεβιτς , δεν τον καταλαβαινουν επιτελους? 

Τελικά βλέπω... Ζίζιτς και δεν με χαλάει καθόλου... 2.07 είναι και μπασκετάκι ξέρει...!!!
 

Συνημμένα

  • ZIZITS.jpg
    ZIZITS.jpg
    28,4 KB · Εμφανίσεις: 18

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε βαζέλια με τον Γκονζάλες τι γίνεται;θα ξαναπαίξει ποτέ;πως πάει η αποθεραπεία του;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom