Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Στρατηγέ και μοικαν συμφωνώ και με τους δυό σας απόλυτα.
Το μόνο που θέλω να επισημάνω είναι να φύγουν τα ζώα και από τις δύο ομάδες από τις κερκίδες.
συμφώνω΄απόλυτα.
Αλλά από τη στιγμή που έπεσε πυροβολισμός (!!!) στο ΟΑΚΑ και δεν έγινε τίποτα από τιμωρία, εγώ δεν πιστεύω πως θα αλλάξει ποτέ ο φίλαθλος κόσμος. Η ατιμωρισία των οπαδών (και πολλές φορές ΚΑΙ της ομάδας) τρέφουν τέτοιους οπαδούς.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
το να αλλάξουμε προπονητή είναι ένα θέμα.
Εγώ δεν θεωρώ τον Γιαννάκη κακό προπονητή. Άλλωστε είναι μετρημένοι στα δάχτυλα αυτοί που είναι καλύτεροι από αυτόν και ακόμα λιγότεροι αυτοί που θα έρχονταν στον Ολυμπιακό αυτή τη στιγμή.
Εξηγούμαι: Για μένα καλύτεροι (εκτός του Ομπράντοβιτς) είναι μόνο οι Μεσίνα, Καζλάουσκας. Άντε ίσως και κανάς Ματσόν (δεν τον έχω δει ακόμα σε ομάδα με παίκτες εμβέλειας φετινού Ολυμπιακού).

Από αυτούς δεν έρχεται αυτή τη στιγμή κανείς στον ολυμπιακό. Οπότε θεωρώ τη λύση Γιαννάκη την πιο ενδεδειγμένη αυτή τη στιγμή.
Απλά πρέπει να μείνει ο σκελετός της ομάδας ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. Και να προσθέσουμε ένα καλό τριάρι με τρίποντο. Φέτος μας έχει λείψει το ποιοτικό τριάρι με το τρίποντο. Ο Γουντς νομίζω είχε ταιριάξει καλύτερα στη χημεία και στο ρόλο που θέλαμε.
Νομίζω το όνομα του Ολυμπιακού (και τα λεφτά των Αγγελόπουλων) θα είναι δέλεαρ για πολλούς προπονητές.
Συμφωνώ με την ανάλυσή σου και θέλω να προσθέσω ότι και ο Παπαλουκάς είναι υπερτιμημένος.
Πιστεύω ο Ολυμπιακός θέλει έναν παίκτη ηγέτη (πχ Σισκάουσκας)
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
συμφώνω΄απόλυτα.
Αλλά από τη στιγμή που έπεσε πυροβολισμός (!!!) στο ΟΑΚΑ και δεν έγινε τίποτα από τιμωρία, εγώ δεν πιστεύω πως θα αλλάξει ποτέ ο φίλαθλος κόσμος. Η ατιμωρισία των οπαδών (και πολλές φορές ΚΑΙ της ομάδας) τρέφουν τέτοιους οπαδούς.
πρέπει να τους κόβουν τον κώλο σε όσους πετάνε κροτίδες και όλα όσα περιγράφεις ανεξαρτήτως ομάδας.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
<<Τωρα κλαις,γιατι κλαις??Συ δεν ησουν που γελαγες χτες.....>> ;)
εσύ προσπάθησε να βγεις δεύτερος στα πλέυ οφφ και άσε εμάς που παίζουμε ΚΑΙ μπάσκετ.
....
μιλάς κιόλας...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
το να αλλάξουμε προπονητή είναι ένα θέμα.
Εγώ δεν θεωρώ τον Γιαννάκη κακό προπονητή.

συμφωνώ. δεν μπορείς να λες κακό έναν προπονητή που έχει πάρει eurobasket, έχει πάει τελικό mundobasket και έχει κάνει το Μαρούσι να παίζει πολύ καλό μπάσκετ με μικρό μπάτζετ. απ' ό,τι φαίνεται του λείπει αυτό το κάτι που χρειάζεται για να μπορέσει να ρίξει από το θρόνο μια ομάδα που τα τελευταία χρόνια έχει μάθει ανταπεξέρχεται στις δύσκολες καταστάσεις, ίσως ακριβώς γιατί ο προπονητής της έχει αυτό το ''κάτι''. τι είναι αυτό το κάτι; ίσως ο Γιαννάκης το βρει, μιας και από έμψυχο υλικό έχει και φαίνεται ότι θα έχει και στο μέλλον. στηρίξτε τον λοιπόν να δούμε.    
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εσύ προσπάθησε να βγεις δεύτερος στα πλέυ οφφ και άσε εμάς που παίζουμε ΚΑΙ μπάσκετ.
....
μιλάς κιόλας...
Μετα την νεα χιλιετα δεν εχεις παρει τιποτα...Που παιζεις ΚΑΙ μπασκετ...Ανυπαρκτοι...
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
555
Πόντοι
96
απο την στιγμη που ο παπαλουκας κανει βηματα στο μπασιμο και οι διαιτητες επρεπε να τα σφυριξουν οτι και να εχει γινει μετα ειναι ως μην γενομενο
κατι παρομοιο ειχε κανει και ο βασιλοπουλος στο τελευταιο καλαθι στο ματς του δευτερου γυρου που ουτε τοτε ειχαν σφυριξει τιποτα και τοτε
αλλα παραγκα!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μετα την νεα χιλιετα δεν εχεις παρει τιποτα...Που παιζεις ΚΑΙ μπασκετ...Ανυπαρκτοι...
παίζω όμως διαρκώς ευρώπη και πάντα πάω τελικό...εσύ βλέπεις μια γραμμή μόνο να σε πλησιάζει, αυτή του υποβιβασμού....ανύπαρκτε...χεχε
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
παίζω όμως διαρκώς ευρώπη και πάντα πάω τελικό...εσύ βλέπεις μια γραμμή μόνο να σε πλησιάζει, αυτή του υποβιβασμού....ανύπαρκτε...χεχε
Το τελευταιο σου ηταν το 1997???Τελικα εισαι ανυπαρκτος.....Φετος παλι με το  :bigdick: στο χερι θα μεινεις.... :s&m_3:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αφού οι γνωστοί άγνωστοι γάβροι παπαρολόγησαν για διαιτησία, παίκτες κλπ ας καταλήξουμε στο εξής:

Μπάσκετ στην Ελλάδα είναι ένα παιχνίδι στο οποίο μαζεύονται ορισμένοι από τους καλύτερους και πιο ακριβοπληρωμένος παίκτες στην Ευρώπη, όλοι στην πορεία ασχολούνται με τους διαιτητές και στο τέλος, αφού πρώτα ασκηθεί ο πατροπαράδοτος νόμος της ζούγκλας, νικάει ο Παναθηναϊκός.

:tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
αφού οι γνωστοί άγνωστοι γάβροι παπαρολόγησαν για διαιτησία, παίκτες κλπ ας καταλήξουμε στο εξής:

Μπάσκετ στην Ελλάδα είναι ένα παιχνίδι στο οποίο μαζεύονται ορισμένοι από τους καλύτερους και πιο ακριβοπληρωμένος παίκτες στην Ευρώπη, όλοι στην πορεία ασχολούνται με τους διαιτητές και στο τέλος, αφού πρώτα ασκηθεί ο πατροπαράδοτος νόμος της ζούγκλας, νικάει ο Παναθηναϊκός.

:tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
Χωρίς πολλά λόγια, το ζουμί της υπόθεσης.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
αλλα ασε με ρε πουστη κορακα να το διεκδικησω το γαμημενο το ματσακι!!


.......10   χρονια  τωρα  εχεις  απειρες  ευκαιριες........τι περιμενεις την τελευταια φαση ?

Αν εισαι παικταρας , εκει το βαζεις γκολ-φαουλ.......αλλα  ρε Παπαλουκα δεν εισαι.......ησουν ο 6ος παικτης της μεγαλης ΤΣΣΚΑ  και τωρα οι μαλακες οι γαβροι απαιτουν απο εσενα να κανεις το τελευταιο σουτ.......μα  δεν το εκανες ποτε αυτο ρε φιλε........

Γαβροι , εαν πιστευετε οτι φταιει η διαιτησια  , κοιμαστε τον υπνο του δικαιου.........κι αν εχετε αυτο το σκεπτικο , μην σας φανει παραξενο εαν ο ΠΑΟ το παιρνει για τα επομενα 10  χρονια..........γιατι δεν  βλεπετε τα αληθινα αιτια της αρρωστιας σας........


.....μου θυμιζετε  κατι   καραγκιοζακια  που εχουμε   εμεις  στον  ΠΑΟ , που κλαιγονται για την διαιτησια  πιστευοντας  αυτα  που ελεγαν οι δημοσιογραφοι-παπαγαλακια του Τζιγγερ , λες και δεν φταιει οτι ο ΠΑΟ δεν επενδυει σε παικτες........

.........γιατι δεν μιλατε για τις μαλακιες που κανουν οι χαζοβλακες οι Αγγελοπουλοι ?    Πηγαν να   κανουν αρχηγο του ΟΣΦΠ  εναν   ανθρωπο  που  ειχε   σοβαρο  προβλημα  στον τενοντα  κι εναν   ΝΒΑer   που  οταν  σουταρει  γελανε και τα τσιμεντα......

Ποτε  εγινε ρε προπονητης ο Γιαννακης ?  Επειδη του εδωσε  σκανδαλωδως την Εθνικη ο Βασιλακοπουλος σημαινει οτι μπορει να κοιταει στα ματια τον Ζοτς ?   Δεν βλεπετε  οτι ολα του σουτ του ΠΑΟ  γινονται  οταν βγαινει ελευθερος παικτης απο τα συστηματα ?  Δεν βλεπετε οτι ο ΠΑΟ ειναι  δουλεμενη ομαδα ?

Ποιον παικτη εχετε ρε που θα κανει buzzer-beater ?  Ο  ΠΑΟ  εχει  Σπανουλη , Διαμαντιδη , Σαρας.........κι αλλα πολλα......

Τα  υπολοιπα   ειναι  για κατι μαλακες  που  εστιαζουν στην τελευταια φαση..........θα  μπορουσαμε να πουμε για ανυπαρκτο φαουλ στον Μητσο , για  βηματα Παπαλουκα αλλα  το μονο που θα καταφερουμε ειναι να χασουμε την ουσια.........




 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
φιλε CARLOS αν και δεν συμφωνω με ολα αυτα που λες αποδεχομαι ορισμενα.Θα η8ελα την γνωμη σου για το ποδοσφαιρικο τμημα εκει που κατα πολλους ο Κοκκαλης σαρωνει τις κουπες με την βοη8εια εξωαγωνιστικων παραγοντων.Εκει τι γνωμη εχεις??
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
φιλε CARLOS αν και δεν συμφωνω με ολα αυτα που λες αποδεχομαι ορισμενα.Θα η8ελα την γνωμη σου για το ποδοσφαιρικο τμημα εκει που κατα πολλους ο Κοκκαλης σαρωνει τις κουπες με την βοη8εια εξωαγωνιστικων παραγοντων.Εκει τι γνωμη εχεις??


.........ακουσε φιλε..........εγω  δεν  ειμαι  κανενας  πρεζακιας  που  θα  χαψει    ακριτα  αυτα  που  θα  γραψει  η  καθε οπαδικη  φυλλαδα    για  να  δικαιολογησει  τον  χρηματοδοτη της...........αυτα που ειπα για τα αιτια  της  αρρωστειας  του μπασκετικου ΟΣΦΠ , ισχυουν για τον ποδοσφαιρικο ΠΑΟ.............οι  εξωαγωνιστικοι  παραγοντες  παιζουν εναν ρολο........αλλα  η  κυριαρχια  του  ποδοσφαιρικου  ΟΣΦΠ  και  του  μπασκετικου  ΠΑΟ  δεν  ειναι  αποτελεσμα  αυτων  των  παραγοντων.........οποιος  δεν  το  βλεπει  ειναι

1)  πρεζακιας

2)  9χρονος    ή

3)  ζωο με IQ  Κατμαν.........

 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
.........ακουσε φιλε..........εγω   δεν  ειμαι  κανενας  πρεζακιας   που   θα   χαψει    ακριτα   αυτα   που   θα   γραψει   η  καθε οπαδικη  φυλλαδα    για   να   δικαιολογησει  τον  χρηματοδοτη της...........αυτα που ειπα για τα αιτια  της  αρρωστειας  του μπασκετικου ΟΣΦΠ , ισχυουν για τον ποδοσφαιρικο ΠΑΟ.............οι   εξωαγωνιστικοι  παραγοντες   παιζουν εναν ρολο........αλλα  η  κυριαρχια  του   ποδοσφαιρικου  ΟΣΦΠ   και  του  μπασκετικου  ΠΑΟ  δεν   ειναι   αποτελεσμα  αυτων  των  παραγοντων.........οποιος   δεν   το  βλεπει   ειναι

1)  πρεζακιας

2)  9χρονος     ή

3)  ζωο με IQ   Κατμαν.........
Ο Κάτμαν συντηρεί την οικογένειά του και την ξέμπλεξε από χρέη, δεν είναι τόσο ζώο...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
φίλε χρηστίδη ήταν και βήματα και φάουλ.
μακάρι να αλλάξετε προπονητή και να το πάρετε του χρόνου.
μακάρι επίσης και να σταματήσουν αυτά τα αίσχη από τους κάφρους (και των δύο ομάδων)
Με τέτοιο πρόεδρο και τέτοιο υλικό είναι κρίμα να έχετε τον οικοδόμο...
για τον προπονητη διαφωνω....πιστευω στην αξια του...
για τα υπολοιπα θα συμφωνησω απολυτως....
πια εχει καταντησει τεραστια μαλακια και αρρωστια αγιατρευτη....δηλ. ελεος....
και ηθικοι αυτουργοι για μενα σε αυτο κατα πρωτο λογο ειναι οι φυλλαδες που ενω υποκινουν ευθεως την βια υστερα με κροκοδειλια δακρυα κλαινε πανω απο το χυμενο γαλα.... :jerking: :jerking: :jerking:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
για τον προπονητη διαφωνω....πιστευω στην αξια του...
για τα υπολοιπα θα συμφωνησω απολυτως....
πια εχει καταντησει τεραστια μαλακια και αρρωστια αγιατρευτη....δηλ. ελεος....
και ηθικοι αυτουργοι για μενα σε αυτο κατα πρωτο λογο ειναι οι φυλλαδες που ενω υποκινουν ευθεως την βια υστερα με κροκοδειλια δακρυα κλαινε πανω απο το χυμενο γαλα.... :jerking: :jerking: :jerking:
ok, απλά μου θυμίζει τον πολίτη που πήρε το ευρωμπάσκετ με τον θεό γκάλη και με μια πολύ καλή φουρνιά παικτών,
πιστεύω ότι είναι καλός προπονητής αλλά όχι για το σωματείο που λέγεται Ολυμπιακός και το μέγεθος του.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ακουτε εμενα και βαλτε το καλα στο Μυαλό σας.....

Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ του Looser παει τρίτο παιχνίδι του Γαυρου στο ΔΙΠΟΝΤΟ για ισοφάριση.....

ΜΟΝΟ οι μικρες σε ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ομαδες το ΚΑΝΟΥΝ αυτό......

Δεν Υπήρχε ΚΑΜΙΑ περιπτωση ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ σε αντιστοιχη περιπτωση να μη ΒΑΡΑΓΕ τρίποντο....

Η ΟΛΑ Η ΤΙΠΟΤΑ.......

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΧΑΣΕ Η ΤΣΣΚΑ στο ΒΕΡΟΛΙΝΟ.....

ΜΕ ΤΡΙΠΟΝΤΟ.... Η ΟΛΑ η ΤΙΠΟΤΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ LOOSER κουτσου κουτσου....  ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ γιατι εγω το ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ το ΓΟΥΣΤΑΡΩ

ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΒΑΡΑΝΕ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ... ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ
αν και τον παω τον δρακο σε αυτο θα συμφωνησω απολυτα....
ηθελε τριποντο και οχι τσουκου τσουκου...
βεβαια πιστευω οτι εδωσε εντολη για λει απ γιατι ξερει οτι εκεινη την ωρα θα ειναι πιο ευκολα μιας και οι αμυντικοι λογικα ''κοιτανε'' για να μην κανουν φαουλ....
ασχετα αν στη συγκεκριμενη οχι μονο δεν κοιταγαν αλλα ο ενας κανει καθαρο φαουλ και ο αλλος τραβαει δυχτακι... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ok, απλά μου θυμίζει τον πολίτη που πήρε το ευρωμπάσκετ με τον θεό γκάλη και με μια πολύ καλή φουρνιά παικτών,
πιστεύω ότι είναι καλός προπονητής αλλά όχι για το σωματείο που λέγεται Ολυμπιακός και το μέγεθος του.
ακου πιστεψε με οτι θα πω ειναι αυτο που πιστευω και δεν θα μιλησω φανατικα και οπαδικα....
εγω πιστευω οτι ο γιαννακης ειναι η τουλαχιστον θα μπορουσε  να γινει ο καλυτερος ελληνας κωουτς και στην ευρωπη μετα απο ζοτς μεσσινα  να ακολουθησει αυτος....
αλλα δεν θα γινει αυτο γιατι αμφισβητηθηκε εντονα (και για μενα αναιτια) απο την δυναμικη που κουβαλανε στο ελληνικο αλλα και ευρωπαικο μπασκετικο στερεωμα οι γιαννακοπουλαιοι,και οπως καταλαβαινεις ειναι πλεον πολυ δυσκολο να κανει την καρριερα που του αξιζει...(σαν κωουτς)
καλως η κακως οι δυναμικες των δυο ομαδων (οσφπ,παο)σε ολα τα επιπεδα δεν συγκρινονται....
ο ενας κινει νηματα και ο αλλος λαχανιασμενος προσπαθει να μπει στον χαρτη....
θελω τελικα να πω πως αν για καποιο λογο αντι για εμας ειχε ερθει σε εσας δεν θα ειχε γνωρισει ουτε τοση αμφισβητηση και ο δρομος του προς την διακριση και την καριερα θα ηταν πιο στρωτος....
σου μιλαω γνησια δεν τα λεω με φανατισμο αλλα οπως τα βλεπω....
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ακου πιστεψε με οτι θα πω ειναι αυτο που πιστευω και δεν θα μιλησω φανατικα και οπαδικα....
εγω πιστευω οτι ο γιαννακης ειναι η τουλαχιστον θα μπορουσε  να γινει ο καλυτερος ελληνας κωουτς και στην ευρωπη μετα απο ζοτς μεσσινα  να ακολουθησει αυτος....
αλλα δεν θα γινει αυτο γιατι αμφισβητηθηκε εντονα (και για μενα αναιτια) απο την δυναμικη που κουβαλανε στο ελληνικο αλλα και ευρωπαικο μπασκετικο στερεωμα οι γιαννακοπουλαιοι,και οπως καταλαβαινεις ειναι πλεον πολυ δυσκολο να κανει την καρριερα που του αξιζει...(σαν κωουτς)
καλως η κακως οι δυναμικες των δυο ομαδων (οσφπ,παο)σε ολα τα επιπεδα δεν συγκρινονται....
ο ενας κινει νηματα και ο αλλος λαχανιασμενος προσπαθει να μπει στον χαρτη....
θελω τελικα να πω πως αν για καποιο λογο αντι για εμας ειχε ερθει σε εσας δεν θα ειχε γνωρισει ουτε τοση αμφισβητηση και ο δρομος του προς την διακριση και την καριερα θα ηταν πιο στρωτος....
σου μιλαω γνησια δεν τα λεω με φανατισμο αλλα οπως τα βλεπω....
το βλέπω ότι μιλάς σωστά και για αυτόμου αρέσει και η κουβέντα.
Υπάρχει ένα μείον στον Γιαννάκη σε αυτό το επίπεδο που είναι (και πιθανόν να σου διαφεύγει)
Δεν είχε τη προπονητική σχολή από πίσω του να του δείξει κάποια πράγματα.
ότι έχει κάνει το έχει καταφέρει μόνος του -και μπράβο του- αλλά δεν μπορεί να φτάσει παραπάνω, χρειάζεσαι team και υποστήριξη με νέα δεδομένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom