Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Παράθεση από: 1personanongrata στις 24/07/08, 22:10
θέλει ένα σέντερ μπακ ψηλό και έναν φορ στυλ Βανίστελρου....
Απλά πράγματα.......

θα παρει ρε
ειναι στο προγραμμα
4-3-3 χωρίς αυτά που λέμε δεν παίζει.....
ρε περσόνα...4-2-3-1 παίζει....[size=13pt]πολύ μοντέρνο σύστημα[/size]...έτσι και το καταλάβουν καλά δεν θα πιανόμαστε...
Ηθελες και μοντερνο συστημα 100 χρονων ανθρωπος. :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Thanx που έκατσες και απάντησες αναλυτικά , αλλά διαφωνώ με τα παρακάτω

Γιατί οι συγκρίσεις θα πρέπει να γίνονται ΠΑΝΤΑ με τους κορυφαίους ξένους - Σοβαρά τώρα , με τον Μέσι και τον Ιμπραημοβιτς ? Κανέναν άλλον καλύτερο δεν μπορούσες να βρεις ? Εννοείται πως δεν συγκρίνονται , αυτό θες να ακούσεις ? Πιστεύω όμως πως είναι ισάξιοι ή και καλύτεροι από πολλούς που αγωνίζονται στα κορυφαία πρωταθλήματα. Προφανώς όμως οχι και από τους κορυφαίους .

αυτούς έχω πρόχειρους γιατί αυτούς βλέπω και καταλαβαίνω τι σημαίνει ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ.
Εάν αντιμετώπιζες και την ομάδα σου όπως και τους παίκτες της θα βλέπαμε και μπάλλα μαζί.....

Ο Ολυμπιακός... ο τεράστιος αυτός σύλλογος, θα ήταν κάπου στη μέση στην Αγγλία, Ισπανία και Ιταλία και θα πάλευε για το Ουέφα στη Γαλλία τη Γερμανία και την Πορτογαλία. Μπορεί να παιρνει και κάνα πρωταθλημα στην Ολλανδία.

Αυτή είναι η αλήθεια και όταν μάθετε (όχι μόνο οι γαύροι αλλά και οι λοιποί να την αποδέχεστε μπορεί να αποκτήσουμε και καλύτερο ποδόσφαιρο.
Οταν όλοι προσπαθούν να γαμήσουν το γαύρο και αυτός προσπαθεί συνεχώς να τους ξεφτιλίζει με κάθε τρόπο, προκοπή στο ελληνικό ποδόσφαιρο δε θα υπάρξει ποτέ.......
Ευτυχώς που οι Κύπριοι καταλαβαίνουν ότι ο Λεμονής δεν πρέπει να είναι άνεργος και τον πήραν στην Ομόνοια...
Εδώ στην Ελλάδα είναι καλύτερος ο Κατσαβάκης, ο Ματζουράκης και ο Καραγεωργίου απ το Λεμονή.....

μάλιστα ξέρουμε τόση πολλή μπάλλα που διώχνουμε τον τάκη νύχτα και παρακαλάμε τον βαλβίδα να κάτσει και του χρόνου.....

βάζουμε υπηρεσιακό τουν Φυλακούρη και στη θέση του φέρνουμε τον μαλακαζάνι....

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αυτούς έχω πρόχειρους γιατί αυτούς βλέπω και καταλαβαίνω τι σημαίνει ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ.
Εάν αντιμετώπιζες και την ομάδα σου όπως και τους παίκτες της θα βλέπαμε και μπάλλα μαζί.....

Ο Ολυμπιακός... ο τεράστιος αυτός σύλλογος, θα ήταν κάπου στη μέση στην Αγγλία, Ισπανία και Ιταλία και θα πάλευε για το Ουέφα στη Γαλλία τη Γερμανία και την Πορτογαλία. Μπορεί να παιρνει και κάνα πρωταθλημα στην Ολλανδία.

Αυτή είναι η αλήθεια και όταν μάθετε (όχι μόνο οι γαύροι αλλά και οι λοιποί να την αποδέχεστε μπορεί να αποκτήσουμε και καλύτερο ποδόσφαιρο.
Οταν όλοι προσπαθούν να γαμήσουν το γαύρο και αυτός προσπαθεί συνεχώς να τους ξεφτιλίζει με κάθε τρόπο, προκοπή στο ελληνικό ποδόσφαιρο δε θα υπάρξει ποτέ.......
Ευτυχώς που οι Κύπριοι καταλαβαίνουν ότι ο Λεμονής δεν πρέπει να είναι άνεργος και τον πήραν στην Ομόνοια...
Εδώ στην Ελλάδα είναι καλύτερος ο Κατσαβάκης, ο Ματζουράκης και ο Καραγεωργίου απ το Λεμονή.....

μάλιστα ξέρουμε τόση πολλή μπάλλα που διώχνουμε τον τάκη νύχτα και παρακαλάμε τον βαλβίδα να κάτσει και του χρόνου.....

βάζουμε υπηρεσιακό τουν Φυλακούρη και στη θέση του φέρνουμε τον μαλακαζάνι....

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

:thumbsup:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τούμπες...τούμπες...κωλοτούμπες
εγώ πάντως την τούμπα μου θα την κάνω. Τελικά αυτός ο Αβράμης δεν ήταν τόσο κακός παίκτης. Μπορεί να μην είναι Μαλντίνης, αλλά μας έδωσε μια α ασφάλεια. Θέλω πάντως ένα καλύτερο αμυντικό για την άμυνά μας.
Κι άλλη τούμπα θα κάνω.  Είχα πει πως η ομάδα του ΠΑΟ θα στρώσει κάποια στιγμή...μάλλον λάθος έκανα.
Αλλά είχα πει και κάτι άλλο. Πως η ΑΕΚ άμα βρει ρυθμό με τους παίκτες που έχει, θα παίξει καλή μπάλα. Κοιτάχτε να δείτε τα πλέυ οφφ. Κι ας μη μου αρέσει εμένα ο Μπάγεβιτς, κι ας πιστεύω πως είναι λίγος.
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
κάποιο πουλάκι μου σφύριξε ότι ασχολείστε με την πάρτη μου......
επειδή δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ με μαλάκες και είχαι πει πως δε θα ξαναποστάρω......
(πάω να κάνω παρέα στην ταράτσα) κλείνω με τα εξής..
1.
Εάν ο Μπελλούτσι και ο Ντιόγκο ήταν παικταράδες δε θα έπαιζαν στο γαύρο.
όπως ο Τουρέ αποδείχτηκς παικταράς και αυτή τη στιγμή παίζει μπάρτσα.
ξερεις κανταρια μπαλλα εσυ  :jerking:
αυτο δεν εχει λογικη που λες εκτος και αν ολοι οι μεγαλοι παικτες ξεκινησαν απο μικτη κοσμου καταυθειαν :headbang:
σαν χθες θυμαμαι που  το κομπλεξ σας δεν σας αφηνε να δειτε τι παικταρας ηταν ο τουρε
ολοι οι αντιολυμπιακοι κοροιδευαν με αστειακια τυπου γιαγιά,πουρε κτλ
βεβαια οτι τωρα παιζει βασικοτατος στην καλυτερη ομαδα του πλανητη ειναι συμπτωση και προφανως πριν 3 χρονια που επαιζε στον ολυμπιακο ηταν παλτο,γιαγιά,πουρες κτλ ενω τωρα του μπηκε η επιφοιτηση του θεου της μπαλας και εγινε παικταρας
αλλα τι γραφω τωρα?αν ξερατε και απο μπαλα θα ησασταν ολυμπιακοι
οι παναθηναικοι και οι αεκτζηδες που μυριζουν απο τοπι δεν ασχολουντε πλεον γιατι βαρεθηκαν παικτακια τυπου γεωργεα κουτρουμανου,γκαμπριελ και σαριεγκι
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Ρε παλλικαρια ριχτε κανα link  να δουμε το ματς και μεις τα ταλαιπωρα που δεν εχουμε nova !!! :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ξερεις κανταρια μπαλλα εσυ  :jerking:
αυτο δεν εχει λογικη που λες εκτος και αν ολοι οι μεγαλοι παικτες ξεκινησαν απο μικτη κοσμου καταυθειαν :headbang:
σαν χθες θυμαμαι που  το κομπλεξ σας δεν σας αφηνε να δειτε τι παικταρας ηταν ο τουρε
ολοι οι αντιολυμπιακοι κοροιδευαν με αστειακια τυπου γιαγιά,πουρε κτλ
βεβαια οτι τωρα παιζει βασικοτατος στην καλυτερη ομαδα του πλανητη ειναι συμπτωση και προφανως πριν 3 χρονια που επαιζε στον ολυμπιακο ηταν παλτο,γιαγιά,πουρες κτλ ενω τωρα του μπηκε η επιφοιτηση του θεου της μπαλας και εγινε παικταρας
αλλα τι γραφω τωρα?αν ξερατε και απο μπαλα θα ησασταν ολυμπιακοι
οι παναθηναικοι και οι αεκτζηδες που μυριζουν απο τοπι δεν ασχολουντε πλεον γιατι βαρεθηκαν παικτακια τυπου γεωργεα κουτρουμανου,γκαμπριελ και σαριεγκι
δεν είναι αυτό ρε φίλε. Οκ, ο περσόνας έχει δίκιο σε ένα μόνο σημείο. πως ο παίκτης αποδεικνύεται πως είναι καλός (δεν μιλάω για παικταράς, γιατί ο καθένας το καταλαβαίνει όπως νομίζει), όταν παίζει απέναντι σε καλούς αμυντικούς. Αλλά εδώ έχουμε μεγάλο θέμα: είναι ή δεν είναι καλή τελικά η άμυνα της ΑΕΚ με Μαϊστόροβιτς και Μοντέλο; Είναι ή δεν είναι καλή η άμυνα του ΠΑΟ-γκολ; Αν δεν είναι (όπως και όλη η ομάδα τους), τότε να μην ξαναπούνε τίποτα για διαιτησία και να φτιάξουνε άμυνα και όχι ριζόχαρτο.
Αν είναι τότε προφανώς ο Ντιόγο είναι καλός.

Αλλά εγώ λέω πως μέχρι στιγμής δεν έχει αποδείξει ακόμα την ποιότητά του. Μήπως ο Γιαγιάς είχε παίξει απέναντι σε καλύτερες άμυνες και είχε μεγαλουργήσει;;;;; Όμως τη μεταγραφούλα του την πήρε όπως ΚΑΙ ο καστίγιο. Και ειδικά ο πρώτος απέδειξε πως είναι καλός παίκτης και στη Μονακό και στη Μπάρτσα. Ενώ δεν μπορεί να πει το ίδιο ο καστίγιο κι ας έπαιξε καλά με την εθνική του.

Πάλι πρέπει δηλαδή να κάνουμε υπομονή 2 χρόνια μέχρι να μοσχοπουληθεί και ο Ντιόγκος και μετά να λέμε τι είχαμε; Λέει ο περσόνας πως ο Κόκκαλης θα μπορούσε να είχε φτιάξει Λυόν ή Βιγιαρρεάλ. Πώς θα γίνει αυτό; Αφού ΚΑΘΕ μεταγραφή του ΟΣΦΠ τη βγάζουνε οι κωλοφυλλάδες σκάρτη. Κοβα, καρεμπέ, Ρίμπο, Ντιόγο, Ντου, Λούα, όποιον σκατιά και να φέραμε να παίξει μπάλα τον βγάλανε από άσχετο μέχρι παρτάκια....

Αυτό που έγραψε ο περσόνας το αντιστρέφω εγώ. Μεγαλώνεις σαν ομάδα όχι όταν φθονείς τον αντίπαλό σου και προσπαθείς να τον ρίξεις πιο κάτω, αλλά όταν προσπαθείς να τον ξεπεράσεις. Και για να το κάνεις αυτό πρέπει πρώτα να παραδεχτείς πως είναι ανώτερος, έστω και αυτή τη χρονική στιγμή. Αλλιώς δεν προχωράς. Άμα τον παρουσιάζεις διαρκώς για ευνοημένο από διαιτησίες κλπ...δεν βλέπεις τον τρόπο να προχωρήσεις μπροστά εσύ.
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως ο Γιαγιάς είχε παίξει απέναντι σε καλύτερες άμυνες και είχε μεγαλουργήσει;;;;;
ακομα και στο τσου λου εδειχνε την αξια του
σε παιχνιδι με την βαλενθια ειχε ντριμπλαρει 4 ισπανους σε ολο το γηπεδο
επαιζε χαφ(αμυντικο-επιθετικο)επαιζε στοπερ,επαιζε ξυλο με τον καστιγιο τι αλλο ηθελες να κανει δηλαδη?
να ψηνει καφε και να σιδερωνει και τα ρουχα? :uglystupid:
ο ισχυρισμος οτι καποιος ειναι καλος γιατι οι αντιπαλοι δεν ειναι καλοι ειναι τελειως ηλιθιος
ο καλος παικτης ειναι παντου καλος
τελος
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
   

Βερολίνο Ερχόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοομαστε
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
χαλάρωσε και απόλαυσέ το...μην προτρέχεις...μπάλα είναι και η σπυριάρα...δεν ξέρεις πώς θα γυρίσει αδερφέ...
ακομα και να αποκλειστει ο ολυμπιακος στα παπαρια μου συναδελφε
πλακιτσα κανω,νομιζω οτι εχω δικαιωμα ετσι?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
βεβεοσ.........
:helpplea:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως αν Σπανούλης Φώτσης δεν ήταν σε φόρμα δύσκολα θα το πέρναμε...οι Ιταλοί είχαν ανεβάσει πολύ ψηλά το σκορ!

΄και όλα αυτά αφού  Μπατιστ Πεκοβιτς Περπέρογλου και Χατζηβρέτας ήταν ο κορμός του game

καλή τύχη(μόνο σήμερα) και στους γαυρους για να παν 2  ελληνικές στο τελικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom