Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Να περάσεις και από το Αγγλοθρέντ και να βάλεις στην θέση τους μερικά σαλιγκάρια! :rockon:
Εγω Λιβερπουλ ειμαι παντως. :boobies:
Ποιό τσακάλι το έκανε αυτό με το εξώφυλλο του trooper ρε γάτε;
Δεν του πανε τα κιτρινα σαν μεταλλαγμενη μελισσα ειναι. :grin:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Δύο μέρες πονούσε ο σβέρκος μου μετά τη συναυλία το καλοκαίρι  :rockon: :rockon: :rockon:
Για να μην σου πω οτι τους είδα και την πρώτη φορά στη Φιλαδέλφια  :rockon: :rockon: :rockon:
Φιλαδελφεια ειχα παει και εγω ρε, ποιος ησουνα ενας μακρυμαλλης? :2funny:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μεγαλο πραγμα η υπομονη απο περσυ το καλοκαιρι που τα εγραφαν περιμενα να τους τα ποσταρω. ;)

Φίλε Βρασίδα , πόσταρε δηλώσεις από persona που έβγαζε άμπαλο τον Ντιόγκο και παικταρά τον Σόουζα ... έτσι για να διασυρθεί κι άλλο ο μυρωδιάς . 
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε Βρασίδα , πόσταρε δηλώσεις από persona που έβγαζε άμπαλο τον Ντιόγκο και παικταρά τον Σόουζα ... έτσι για να διασυρθεί κι άλλο ο μυρωδιάς . 
Ποσταρα αυτα που εβγαζε παλτο τον Μπελουτσι.  :dancing:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ποσταρα αυτα που εβγαζε παλτο τον Μπελουτσι.  :dancing:
Άσ'το αυτό το θέμα φίλε. Υπάρχουν μυρωδιές γαύροι που δεν τον θέλουν ακόμη και σήμερα... :jerking:
Μάλλον προτιμούν συστήματα δευτεροτρίτων, όλοι πίσω ταμπούρια και μόνο 2 να επιτίθενται.(Ντιόγκο-Γκαλέτι δηλαδή. Και να δίνουν και βοήθειες στην άμυνα φυσικά!)
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
παμε γερα ρε παναθα φετος θα ειναι η χρονια μας .ηδη επεσε το πρωτο στοιχημα για κατακτηση (στο 2,40 βρηκα).ποσοι συναγωνιστες θα ειναι αυριο στον αγωνα?
Το χασαμε το στοιχημα πατριω...τηηηηη!!!! :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κάποιο πουλάκι μου σφύριξε ότι ασχολείστε με την πάρτη μου......
επειδή δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ με μαλάκες και είχαι πει πως δε θα ξαναποστάρω......
(πάω να κάνω παρέα στην ταράτσα) κλείνω με τα εξής..
1.
Εάν ο Μπελλούτσι και ο Ντιόγκο ήταν παικταράδες δε θα έπαιζαν στο γαύρο.
όπως ο Τουρέ αποδείχτηκς παικταράς και αυτή τη στιγμή παίζει μπάρτσα.
2.
το παγκόσμιο φαινόμενο γάυρος να είναι πουτάνα σε διασσυλογικές διοργανώσεις και κολοσσός ενταύθα εξηγείται πλήρως με τους μαλάκες οπαδούς που ασχολούνται όχι με το ποδοσαφαιρο αλλά με τις κούπες.
3.
πάντα έλεγα και έγραφα ότι έβλεπα και ότι είχα μάθει από τη μπάλλα όσο ασχολιόμουν ενεργά.
4.
συνεχίστε η μαλακία..... ούτως ή άλλως χορτάρι δεν πατήσατε ποτέ, συνεπώς ναι εγώ που το έχω μυρίσει ΕΙΜΑΙ ΜΥΡΩΔΙΑΣ.....
5.
βρασίδα είναι γνωστό ότι με σένα τα πάω καλά.
το ότι βεβαίως στο σάιτ των κλώνων κάνουν πάρτη όλοι οι αγάμητοι του καραισκάκη είναι γνωστόν.
6.
μπάλλα όσες κούπες και να πάρετε δε θα μάθετε ποτέ. Οπως και οι πουτάνες, όσους τίτλους ομορφιάς και να πάρει ΠΟΥΤΑΝΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ, ΠΟΥΤΑΝΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Εάν ο Μπελλούτσι και ο Ντιόγκο ήταν παικταράδες δε θα έπαιζαν στο γαύρο.
όπως ο Τουρέ αποδείχτηκς παικταράς και αυτή τη στιγμή παίζει μπάρτσα.

Δεν έχει λογική αυτό που λες
scratch-1.gif
... δηλ. από κάπου δεν πρέπει να ξεκινήσουν κι αυτοί ? Ο Γιάγια από τον Γαύρο δεν ξεκίνησε ? Προφανώς και δεν γνωρίζω το μέλλον για να ξέρω τι θα κάνουν οι παραπάνω , αλλά νομίζω πως είναι παικταράδες . Ο Ντουντού ? κι αυτός άμπαλος και μέτριος μιας και παίζει στο Γαύρο ,έτσι ?
Αν πχ εσείς πάρετε του χρόνου ας πούμε τον Κειρίσον ή κάποιον από αυτούς που βλέπει ο Ρότσα που ομολογουμένως είναι καλοί (άσχετα αν πιάσουν εδώ) , αυτομάτως θα είναι μέτριοι επειδή θα παίζουν σε ελληνική ομάδα ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν έχει λογική αυτό που λες
scratch-1.gif
... δηλ. από κάπου δεν πρέπει να ξεκινήσουν κι αυτοί ? Ο Γιάγια από τον Γαύρο δεν ξεκίνησε ? Προφανώς και δεν γνωρίζω το μέλλον για να ξέρω τι θα κάνουν οι παραπάνω , αλλά νομίζω πως είναι παικταράδες . Ο Ντουντού ? κι αυτός άμπαλος και μέτριος μιας και παίζει στο Γαύρο ,έτσι ?
Αν πχ εσείς πάρετε του χρόνου ας πούμε τον Κειρίσον ή κάποιον από αυτούς που βλέπει ο Ρότσα που ομολογουμένως είναι καλοί (άσχετα αν πιάσουν εδώ) , αυτομάτως θα είναι μέτριοι επειδή θα παίζουν σε ελληνική ομάδα ?

οι μελλοντικοί παικταράδες παγκοσμίως είναι από τα 20 22 τους σε μεγάλους συλλόγους.....
για το γαύρο που τρώει τρία από την Σέντ ετιέν και την ανόρθωση μια χαρά είναι....
το ίδιο και τα χάλια του βάζελου.
το επίπεδό σου δεν κρίνεται όταν παίζεις μπάλλα στην αλάνα...... στα σαλόνια μετράς....
και εκεί δεν είσαι λίγος ούτε ως έδρα ούτε ως οπαδισμό ούτε ως ομάδα.
είσαι λίγος ως ποιότητα μονάδων και νοοτροπίας.
τελεία.
σοβαρά έχω γράψει ΚΑΙ ΓΙΑ τους δύο (πέραν την πλάκας) πολλά καλά που πιστεύω....
Αλλά πάντα με μέτρο τον Αλεξανδρή, το Σκόκο και τον Κλέιτον.......
Οσο και να θέλετε να μου παρουσιάσετε τους Ντιγκομπελλούτσηδες ως παικταράδες ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ όταν απέναντί τους έχουν Σαριέγκηδες και Ανατολάκηδες και Γκούμες......
Οταν θα κάνουν αυτά που κάνουν ????? με Νέστηδες, Μαλντίνηδες, Πανούτσηδες και Κανναβάρους το ξανασυζητάμε.... Και όοοολοιιιι αυτοί οι παικταράδες που μου παρουσιάζετε ένθεν κακείθεν χρόνια ολόκληρα (πλην του Τουρέ) είναι μέχρι τα σύνορα παικταράδες..... Καλος ο Γκαλέττι..... Αλλα σε σχέση με ποιόν; με τον Μέσι;
Καλός ο Ντιόγκο αλλά σε σχέση με ποιόν; τον Ιμπραήμοβιτς;
Δεν έχει νόημα να το συνεχίσουμε....
Είχα γράψει παλαιότερα πολλάκις οτι ο γαύρος επι Κόκκαλη (δε με ενδιαφέρει πού έβρισκε τα χρήματα ή τι έκανε στην ΕΠΟ) θα μπορούσε με 6-8 πρωταθλήματα (όσα άλλωστε και δικαιούτο βάσει αγωνιστικής παρουσίας) να είναι αυτή τη στιγμή επιπέδου Λυών και Βιγγιαρεάλ στην Ευρώπη.... Δλδ να είναι σχεδόν κάθε χρόνο στις 16 καλύτερες του τσου λου....
Κανένας μαλάκας βάζελος, ή ΑΕΚτζής ή δεν ξέρω γω τι άλλο θα μπορούσε τότε να πει κουβέντα.
Τώρα, ανεξαρτήτως εάν είναι ποιοτικά η καλύτερη ομάδα (σε βάθος χρόνου) πλην των βλαχόγαυρων, όλοι οι άλλοι απλά δεν την παραδέχονται ( και αυτό είναι άδικο πρώτ απ όλα για την ομάδα).
Ασχημο να είσαι ο καλύτερος και να σε λιδορούν και να μη σε σέβονται..... Και σε αυτό έχεις την αποκλειστική ευθύνη εσύ και όχι οι άλλοι.
Γιατί απλά είσαι ο καλύτερος και έτσι πρέπει να συμπεριφέρεσαι. Ο ολυμπιακός δε χρειάζεται να κλέψει για να είναι πρώτος.
Και όποτε το έκανε, τον εαυτό του έβλαψε. Οχι τους άλλους.....
Υ.Γ.
Το πιο ωραίο πράγμα είναι να θέλουν οι άλλοι να σου μοιάσουν. Οχι να σε τελειώσουν.
Τελεία και δεν ξαναγράφω σε θρεντ αθλητικών.
Καλή επιτυχία σε όλους και καλή τύχη γιατί έρχονται δύσκολες μέρες και για το γαύρο και για όλους.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Τελικά πόσο κορόιδα είμαστε και πόσο δούλεμα θέλουμε; Άλλοι θέλουν το δούλεμα μου φαίνεται.ο Πατέρας και οι υπόλοιποι δε θέλουν πρωτάθλημα κι έχουν μαζευτεί για να φέρνουν παίκτες της πλάκας και να δίνουν λεφτά για χαβαλέ..

Κοροϊδάρες μουυυυυυυυυυυυ....
σωστός ο DVDCDLP.....είμαστε μαλάκες με τα μπάζα που μας πλασσάρουν...άκου σίλβα και άλλα παλτά.....πάλι κοροιδα μας πιάσανε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Επιτελους και λιγη αυτογνωσια. :thumbsup:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Θα βρεχει συχνα στο ΟΑΚΑ φετος...
Μπλεξανε με τον Τεν Κατε...Σαν κακο σπυρι στον κωλο θα τον αισθανονται οι αρουραιοι...

Παράθεση από: hristidis στις 08/07/08, 17:05
Τι θα πει ρε συ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ??????
Ποδοσφαιριστης ειναι ?????
Για ενισχυση τον πηρατε???
Καλος ειναι??????
Αυτοι ειναι οι παιχταραδες που θα ερχοντουσαν με το γυρισμα της σελιδας????
Μηπως γυρισατε σελιδα αλλα ....πηγατε μια πισω?????
Παιζει αυτο??????

Εχεις ...ματι ποντικακο.
:babycry:


Θα σε χορτασει ...φλεβα ο Γκαμπριελ φετος.
Μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Thanx που έκατσες και απάντησες αναλυτικά , αλλά διαφωνώ με τα παρακάτω

Καλος ο Γκαλέττι..... Αλλα σε σχέση με ποιόν; με τον Μέσι;
Καλός ο Ντιόγκο αλλά σε σχέση με ποιόν; τον Ιμπραήμοβιτς;

Γιατί οι συγκρίσεις θα πρέπει να γίνονται ΠΑΝΤΑ με τους κορυφαίους ξένους - Σοβαρά τώρα , με τον Μέσι και τον Ιμπραημοβιτς ? Κανέναν άλλον καλύτερο δεν μπορούσες να βρεις ? Εννοείται πως δεν συγκρίνονται , αυτό θες να ακούσεις ? Πιστεύω όμως πως είναι ισάξιοι ή και καλύτεροι από πολλούς που αγωνίζονται στα κορυφαία πρωταθλήματα. Προφανώς όμως οχι και από τους κορυφαίους .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom